گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

خیلی خیلی تبریک میگم

به نظرم تاپیک جداگانه ای براش بزنید. و توضیحاتی در مورد کتاب تو پست اول همون تاپیک بدید.

این توضیحات میتونه شامل نام کتاب و مقدمه ای ازش. اسم نویسنده ها یا مترجمان و سرفصل و فهرست کتاب باشه

انشالله که کتاب مفیدی برای همه اونایی که میخونن باشه.

البته میدونم بحث درامد از این کتاب مطرح نبود. ولی به نظرم میشد سیستم donate برای این کتاب هم راه اندازی کرد.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
موفق باشي صنم جان
بسيار عالي
ممنون عزیزم .دیگه می تونی اسمم رو بگی یعنی دیگه با گذاشتن کتابم اسم اصلیم لو رفت .:biggrin:

سلام

خیلی خیلی تبریک میگم

به نظرم تاپیک جداگانه ای براش بزنید. و توضیحاتی در مورد کتاب تو پست اول همون تاپیک بدید.

این توضیحات میتونه شامل نامکتاب و مقدمه ای ازش. اسم نویسنده ها یا مترجمان و سرفصل و فهرست کتاب باشه

انشالله که کتاب مفیدی برای همه اونایی که میخونن باشه.

البته میدونم بحث درامد از این کتاب مطرح نبود. ولی به نظرم میشد سیستم donate برای این کتاب هم راه اندازی کرد.

موفق باشید
سلام خیلی ممنون مرسی. ارزش سوپریز رو داشت؟؟؟ یعنی اون دفعه که گفتم سوپریزی دارم گفتین حتما بازم شبکه اس گفتم یک چیز متفاوت تره .یعنی فکر کرده بودین این باشه؟
قبلا هم زمان با اونجا اینجا هم ترجمه میذاشتم بعد هیچ کس نخوند منم دیگه نذاشتم همون تاپیک میذارم .ممنون
اون جمله تون یعنی شما نمی خونین "؟خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم چون تا اونجا که یادمه شبکه قبلا خوندین
نه هدفمون مطالعه گروهی بود اینجا هم تاپیک mcitp هدفم اون بود ولی متاسفانه mcitp به نتیجه ای نرسید .(یعنی ناقص موند)
donate هم چیز جالبی بود نشنیده بودم یاد گرفتم مرسی

MOHANDES Asal20

عضو جدید
ممنون عزیزم .قدیما بیشتر فعال بودم یعنی یک مدته فقط نتیجه ی کارهایی که سال قبل کرده بودم رو می بینم یعنی فنی حرفه ای و کتاب کاری بود که من سال قبل کرده بودم و امیدوارم فعال تر بشم و کارهای جدید هم بتونم به نتیجه برسونم .
در مورد اون انتقادتون هم دلیل این نیست که نمی خوایم باشین بلکه کلا موضوع اینه که نظر دادن و بحث کردن یک موضوع شخصی و اختیاریه .مثلا یک موضوعی بحث میشه مثل شبکه م یک چیزهایی بلدم و در بحث شرکت می کنم و یک روز میشه بحثی میشه مثل فوتبال که من هیچ نظری ندارم و در این بحث شرکت نمی کنم واسه همین هیچ کس نمیگه بیا شما هم نظر بده.در نتیجه شما اگه در زمینه ای بود که خواستین نظر بدین بفرمایین ما هم اگه در مورد پستتون نظری داشتیم حتما بحث رو ادامه میدیم
اینم بالاخره کتاب ما :D
دانلود کتاب ICND2

بله درست میگین صنم جان.بعضی وقتا از کمبود اطلاعاته که آدم حرفی برا گفتن نداره...راستی واقعا مبارکه:gol::gol::gol: کتابتونو دانلود کردم...به نظرم پیشنهاد دانیالم جالبه.اگه یه جایی یکم در مورد کتاب توضیح بدین عالی میشه.
*******************************************************************************************
راستی به نظرتون مدرک فنی حرفه ای خوبه که بریم بگیریم؟ یعنی علاوه بر دانشگاه از این موسساتی که وابسته به فنی حرفه ایه استفاده کنم تو آینده به دردم میخوره؟؟؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بله درست میگین صنم جان.بعضی وقتا از کمبود اطلاعاته که آدم حرفی برا گفتن نداره...راستی واقعا مبارکه:gol::gol::gol: کتابتونو دانلود کردم...به نظرم پیشنهاد دانیالم جالبه.اگه یه جایی یکم در مورد کتاب توضیح بدین عالی میشه.
*******************************************************************************************
راستی به نظرتون مدرک فنی حرفه ای خوبه که بریم بگیریم؟ یعنی علاوه بر دانشگاه از این موسساتی که وابسته به فنی حرفه ایه استفاده کنم تو آینده به دردم میخوره؟؟؟
راستش نظر واقعیم اینه که مدرک هیچ آموزشگاهی در ایران ارزش نداره و هیج جایی هم ارزش نمیدن .اگه واقعا می خواین مدرک بگیرین یک بار عزم کنین امتحان بین المللی بدین در عیر این صورت تنها چیزی که ارزش داره دانش و سابقه کار شماست یعنی به این دو ارزش میدن نه مدرک .من دلیل اینکه فنی حرفه ای رو هم دادم معرفی آموزشگاه بود یعنی دوستان می دونن من mcitp خیلی خیلی طول کشید و یک جورایی خسته ام کرده بود واسه همین از تموم شدن این مراحل اداری و آموزشگاهی خوشحال شدم.در تاپیک icnd2 توضیح دادم مرسی

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

سلام
بستگی به سطح شما هم داره
برای شروع خوب هست همین دوره های فنی حرفه ایی .. بیشتر بخاطر اینکه یه دید بهتون بده و با روال کار آشنا بشین و اگر استاد خوبی داشت باشین که تسریع در یادگیری رو افزایش میده

پیشنهاد میکنم حداقل یکی از دوره های فنی حرفه ایی رو برید
اینکه توی یک محیط عملی قرار میگیرین حتی گاهی همین بحث های ساده در بین دوستان هم میتونه براتون مفید باشه

ولی بعدش باید دیدتون رو ببرین بالا .. همینطور که صنم خانم فرمودند برید به سمت مدارک بین المللی

موفق و پیروز باشید

MOHANDES Asal20

عضو جدید
سلام
بستگی به سطح شما هم داره
برای شروع خوب هست همین دوره های فنی حرفه ایی .. بیشتر بخاطر اینکه یه دید بهتون بده و با روال کار آشنا بشین و اگر استاد خوبی داشت باشین که تسریع در یادگیری رو افزایش میده

پیشنهاد میکنم حداقل یکی از دوره های فنی حرفه ایی رو برید
اینکه توی یک محیط عملی قرار میگیرین حتی گاهی همین بحث های ساده در بین دوستان هم میتونه براتون مفید باشه

ولی بعدش باید دیدتون رو ببرین بالا .. همینطور که صنم خانم فرمودند برید به سمت مدارک بین المللی

موفق و پیروز باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون...به نظرتون برای شروع کودوم زبانو برم بهتره؟؟؟

MOHANDES Asal20

عضو جدید
اگه واقعا می خواین مدرک بگیرین یک بار عزم کنین امتحان بین المللی بدین در عیر این صورت تنها چیزی که ارزش داره دانش و سابقه کار شماست یعنی به این دو ارزش میدن نه مدرک .

اون که جای خود دارد خانم مهندس...واقعا یکی از آرزوهامه که مدرک بین المللی داشته باشم ولی برای همچین کار بزرگی احتیاج به آمادگی خیلی زیادی دارم.برا آمادگی پیدا کردنم باید از جاهای کوچیک شروع کنم دیگه...:)

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراحی وب چه زبانی رفتی؟؟
اونجا که سرفصل هاش فقط مبانی اچ تی ام ال بود ولی مربی اونجا به ما پی اچ پی هم یاد داد، خیلی عالی هم باهامون کار کرد.

ممنون عزیزم .قدیما بیشتر فعال بودم یعنی یک مدته فقط نتیجه ی کارهایی که سال قبل کرده بودم رو می بینم یعنی فنی حرفه ای و کتاب کاری بود که من سال قبل کرده بودم و امیدوارم فعال تر بشم و کارهای جدید هم بتونم به نتیجه برسونم .
در مورد اون انتقادتون هم دلیل این نیست که نمی خوایم باشین بلکه کلا موضوع اینه که نظر دادن و بحث کردن یک موضوع شخصی و اختیاریه .مثلا یک موضوعی بحث میشه مثل شبکه م یک چیزهایی بلدم و در بحث شرکت می کنم و یک روز میشه بحثی میشه مثل فوتبال که من هیچ نظری ندارم و در این بحث شرکت نمی کنم واسه همین هیچ کس نمیگه بیا شما هم نظر بده.در نتیجه شما اگه در زمینه ای بود که خواستین نظر بدین بفرمایین ما هم اگه در مورد پستتون نظری داشتیم حتما بحث رو ادامه میدیم
اینم بالاخره کتاب ما :D
دانلود کتاب ICND2
واقعا خسته نباشید (هم شما و هم دوستاتون ) . تبریک میگم .
یه نصیحت دوستانه دارم ، امیدوارم این کارت نتیجه فوق العاده خوبی رو کارای بعدیت داشته باشه و فقط صرف ترجمه و افزایش لغات گنجینه لغاتت نباشه صنم جان (متوجه منظورم شدی؟) .
من که نتونستم کتاب رو دانلود کنم !!!!باز امتحان میکنم ولی اگه نشد زحمت میل زدن رو میندازم رو دوشت خانوم . (دوست دارم نتیجه کارای دوستام رو ببینم و لذت ببرم )

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
واقعا خسته نباشید (هم شما و هم دوستاتون ) . تبریک میگم .
یه نصیحت دوستانه دارم ، امیدوارم این کارت نتیجه فوق العاده خوبی رو کارای بعدیت داشته باشه و فقط صرف ترجمه و افزایش لغات گنجینه لغاتت نباشه صنم جان (متوجه منظورم شدی؟) .
من که نتونستم کتاب رو دانلود کنم !!!!باز امتحان میکنم ولی اگه نشد زحمت میل زدن رو میندازم رو دوشت خانوم . (دوست دارم نتیجه کارای دوستام رو ببینم و لذت ببرم )
ممنون عزیزم ولی منظورت رو متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی؟
چشم اگه نتونستی بهم بگو برات بفرستم
اینم لینک MIRROR :
dl.ciscoinpersian.com/Tutorial/Book/CCNA_ICND2_-_Gholami_amp_Abdpour.pdf

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر تالار
خیلی ممنون از راهنماییتون...به نظرتون برای شروع کودوم زبانو برم بهتره؟؟؟

یه تاپیک در مورد این موضوع هست .. انتخاب زبان برنامه نویسی .. کلیک کنید

چند ماه پیش هم توی همین تاپیک موضوعات خوبی دوستان مطرح کردن که الان اونها رو هم انتقال دادم همون تاپیک .. از پست 64 شروع میشه نظرات جدید دوستان

فکر میکنم اگر تمام پستهای اونجا رو بخونی, پیدا کنی چی باید بخونی و از کجا شروع کنی ..

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون عزیزم ولی منظورت رو متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی؟
چشم اگه نتونستی بهم بگو برات بفرستم
اینم لینک MIRROR :
dl.ciscoinpersian.com/Tutorial/Book/CCNA_ICND2_-_Gholami_amp_Abdpour.pdf
بذار با یه مثال بگم : تو طول ترم درسا میریم سر کلاس و درسا رو گوش میدیم و شب امتحانی درسا رو میخونیم و یه نمره در حد پاس میگیریم و میریم ترم بعد . اون درسا رو دیگه تو ترم های بعد یادمون نمیاد. منظور من این بود که سعی کن از اطلاعات این کتابی که ترجمه کردی حتما استفاده کنی ، صرف ترجمه چند جمله نباشه . سعی کن همه جملات رو هضم کنی ، چه میدونم درک کنی ، یاد بگیری. میدونم اونجوری هستش و من فقط یاداوری می کنم . موفق باشی

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بذار با یه مثال بگم : تو طول ترم درسا میریم سر کلاس و درسا رو گوش میدیم و شب امتحانی درسا رو میخونیم و یه نمره در حد پاس میگیریم و میریم ترم بعد . اون درسا رو دیگه تو ترم های بعد یادمون نمیاد. منظور من این بود که سعی کن از اطلاعات این کتابی که ترجمه کردی حتما استفاده کنی ، صرف ترجمه چند جمله نباشه . سعی کن همه جملات رو هضم کنی ، چه میدونم درک کنی ، یاد بگیری. میدونم اونجوری هستش و من فقط یاداوری می کنم . موفق باشی
فهمیدم مرسی .کتاب رو تونستی دانلود کنی ؟نظرت رو نگفتی

MOHANDES Asal20

عضو جدید
سلاااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااا.... وای من امروز خیلی خوشالم.بالاخره پروژه ی سی شارپمو ارائه دادم اونم به خوبی و خوشی....استادم خیلی خوشش اومدو نمرمو داد.خلاصه همینجور که دارم پیش میرم به رشته ی فوق العادمون علاقمندتر میشم...:w14::w14::w14::w14::w21::w21::w11:;);):w11:

sina ccna

اخراجی موقت
سلاااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااا.... وای من امروز خیلی خوشالم.بالاخره پروژه ی سی شارپمو ارائه دادم اونم به خوبی و خوشی....استادم خیلی خوشش اومدو نمرمو داد.خلاصه همینجور که دارم پیش میرم به رشته ی فوق العادمون علاقمندتر میشم...:w14::w14::w14::w14::w21::w21::w11:;);):w11:
چی بود ؟؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

تا حالا بدبیاری اوردین؟؟ این ترم یکی از درسای عمومیم رو میخواستم حذف کنم یعنی ساعتش طوری بود که نمیتونستم برم!
گذاشتم برای حذف تک درس! ولی.......... استاد برگه ی حذف تک درسم رو امضا نکرد:cry: این یعنی اینکه یه درس عمومی 2 واحدی رو شدم 0:cry:
استاد با 4 جلسه غیبت اسمم رو رد کرده بودند آموزش و نمره ی من 0 اعلام شده بود و اجازه ی حضور سر جلسه هم نداشتم!!!
این یعنی این ترم احتمال مشروطیم خیلی زیاده! واقعا" موندم چی کنم! اکثر استادام باهاش صحبت کردن ولی قبول نکرد حتی نامه برای شورا آموزشی هم نوشتم ولی رای نیورد!
ما 2 نفریم که بهمون به خاطر غیبت 0 داده! یعنی خیلی راحت معدلم حدود 2 نمره می یاد پایین.

نمیدونم این چه قانون مسخره ای هست که بیشتر از 3 جلسه غیبت نمره 0 میشه ! و این چه عدالتی هست که یه درس عمومی رو 0 بشی!

جالب اینجاست درس طراحی الگوریتم استادمون 2 نوع سوال داده بود یه سری از سوالا واقعا" سخت بود یه سری واقعا" آسون یعنی عین نابرابری برای گروه 1 سوالا ظرف 1 ساعت حل میشد
ولی برای گروه 2 که منم جز این گروه بودم 3 ساعت وقتم کم بود ترم پیش همین مدل سوالای ما رو که گروه 2 بودیم استاد 3:30 وقت داده بود
سوالامون هم پرانتزگذاری ماتریس بود هم درخت دودویی بهینه بعلاوه ی 3 تا سوال دیگه! خودتون حساب کنید چقدر زمان کم داشتیم! فقط 2 ساعت بهمون وقت داد! با اون همه محاسبه:cry:

کلا" این ترم همه چی داره جوری پیش میره که مشروط بشم!
موندم تو این همه عدالتی که حکم فرماست!!!

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
۱.نمیدونم این چه قانون مسخره ای هست که بیشتر از 3 جلسه غیبت نمره 0 میشه ! و این چه عدالتی هست که یه درس عمومی رو 0 بشی!

۲.جالب اینجاست درس طراحی الگوریتم استادمون 2 نوع سوال داده بود یه سری از سوالا واقعا" سخت بود یه سری واقعا" آسون یعنی عین نابرابری

۳.موندم تو این همه عدالتی که حکم فرماست!
۱.کجاش مسخره اس؟ قانون خوب و مفیدیه.شما وظیفه ات به عنوان دانشجو اینه که سر کلاس حاضر بشی.پس وقتی ۳ جلسه نمیتونی سرکلاس حاضر بشی بهتره کلا درسو حذف کنی.

۲.هیچ ایرادی در استاد نمیبینم.صلاح دیده این کارو بکنه.اصلا داشته یه روش آموزشی رو آزمایش میکرده.حق تالیف سوال با استاده و هر طور دلش بخواد طراحی میکنه.

۳.چرا باید عادلانه باشه؟! همه چیز قرار نیست عادلانه باشه.حالا بگذریم از این که خیلی از چیزهایی که که باید عادلانه باشه عادلانه نخواهد بود و شما مجبورید که اونها رو بپذیرید.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
۱.کجاش مسخره اس؟ قانون خوب و مفیدیه.شما وظیفه ات به عنوان دانشجو اینه که سر کلاس حاضر بشی.پس وقتی ۳ جلسه نمیتونی سرکلاس حاضر بشی بهتره کلا درسو حذف کنی.

۲.هیچ ایرادی در استاد نمیبینم.صلاح دیده این کارو بکنه.اصلا داشته یه روش آموزشی رو آزمایش میکرده.حق تالیف سوال با استاده و هر طور دلش بخواد طراحی میکنه.

۳.چرا باید عادلانه باشه؟! همه چیز قرار نیست عادلانه باشه.حالا بگذریم از این که خیلی از چیزهایی که که باید عادلانه باشه عادلانه نخواهد بود و شما مجبورید که اونها رو بپذیرید.

1.ببینید من تاریخ یکی از کلاسام بعده تاریخ حذف و اضافه ام عوض شد! درنتیجه میخواستم این درس عمومی حذف اضطراری کنم چون دیگه با برنامه ام جور در نمی اومد.
استادش حاضر نشد برگه ی حذف اضطراری من رو امضا کنه واقعا" به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ استادش دلش نخواسته امضا نکرده همین! خواسته من 0 صفر بشم!
مدیر گروهمون باهاش حرف زد قول داد 0 رد نکنه و با حذفم موافقت کنه ولی چه قولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم دقیقا" میخواستم درس رو حذف کنم نمیخواستم که نرم سر کلاس و برم امتحان بدم! چون نرفته بودم خودم اقدام به حذف اضطراری کردم!

2. فکر میکنم تو این موقعیت قرار نگرفتید که همه ی سوالا رو بلد باشید ولی وقت کم اورده باشید! و کسایی که درسشون از شما ضعیف تر هست چون سوال آسون بهشون افتاده میتونن نمره ی کامل
بگیرن در حالی که شما با اینکه از نظر سوادی از اون بالاترید کمتر بگیرید! (شما که انقد دوست دارید امیدوارم براتون اتفاق بیفته و خودتون این مسئله رو لمس کنید)

3.من پذیرفتم که هیچی تو این جهان عادلانه نیست!

آخرین ویرایش:

.mahshad.

عضو جدید
سلام به همگی

تا حالا بدبیاری اوردین؟؟ این ترم یکی از درسای عمومیم رو میخواستم حذف کنم یعنی ساعتش طوری بود که نمیتونستم برم!
گذاشتم برای حذف تک درس! ولی.......... استاد برگه ی حذف تک درسم رو امضا نکرد:cry: این یعنی اینکه یه درس عمومی 2 واحدی رو شدم 0:cry:
استاد با 4 جلسه غیبت اسمم رو رد کرده بودند آموزش و نمره ی من 0 اعلام شده بود و اجازه ی حضور سر جلسه هم نداشتم!!!
این یعنی این ترم احتمال مشروطیم خیلی زیاده! واقعا" موندم چی کنم! اکثر استادام باهاش صحبت کردن ولی قبول نکرد حتی نامه برای شورا آموزشی هم نوشتم ولی رای نیورد!
ما 2 نفریم که بهمون به خاطر غیبت 0 داده! یعنی خیلی راحت معدلم حدود 2 نمره می یاد پایین.

نمیدونم این چه قانون مسخره ای هست که بیشتر از 3 جلسه غیبت نمره 0 میشه ! و این چه عدالتی هست که یه درس عمومی رو 0 بشی!

جالب اینجاست درس طراحی الگوریتم استادمون 2 نوع سوال داده بود یه سری از سوالا واقعا" سخت بود یه سری واقعا" آسون یعنی عین نابرابری برای گروه 1 سوالا ظرف 1 ساعت حل میشد
ولی برای گروه 2 که منم جز این گروه بودم 3 ساعت وقتم کم بود ترم پیش همین مدل سوالای ما رو که گروه 2 بودیم استاد 3:30 وقت داده بود
سوالامون هم پرانتزگذاری ماتریس بود هم درخت دودویی بهینه بعلاوه ی 3 تا سوال دیگه! خودتون حساب کنید چقدر زمان کم داشتیم! فقط 2 ساعت بهمون وقت داد! با اون همه محاسبه:cry:

کلا" این ترم همه چی داره جوری پیش میره که مشروط بشم!
موندم تو این همه عدالتی که حکم فرماست!!!

بعضی از استادارو فقط باید تحمل کرد.!
مطمئنم به خودش 5 ساعتم وقت میدادی نمیتونست هم محاسبات ماتریس و هم درخت بهینه رو انجام داده بود حالا نمیدونم چی فک کرده بود2ساعت وقت داده بود!!!
احتمالا خودشم نفهمیده بود سوال چی داده بود:D
بعضی از استادا فقط ادعا دارن.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی از استادارو فقط باید تحمل کرد.!
مطمئنم به خودش 5 ساعتم وقت میدادی نمیتونست هم محاسبات ماتریس و هم درخت بهینه رو انجام داده بود حالا نمیدونم چی فک کرده بود2ساعت وقت داده بود!!!
احتمالا خودشم نفهمیده بود سوال چی داده بود:D
بعضی از استادا فقط ادعا دارن.

آره شانس من و تو هم که گروه 2 افتادیم:razz:
ولی خدایی این استاده خوب بود! دیدی که هیچ ترمی هم تا حالا اینجوری نکرده!
موندم واقعا" چرا اصن 2 گروهش کرده بود و با این تفاوت زمانی زیاد سوال داده بود!
حداقل به یه گروه ماتریس میداد یه یه گروه درخت که عادلانه تر بشه!

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
دوستان بیاین بحث سیا سی کنیم، ادمین بیاد یکم اخطار بارونمون کنه:biggrin:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
:surprised: الان بحث 30یا 30 مون کجا بود؟؟
والا تا حالا تجربه گرفتن اخطار رو نداشتم، می گم یه بار امتحان کنم دیگه:D
الان بحث تو کل کشور همینه، هر جا میری از همین چیزا حرف می زنن، حیف که اینجا دست و بالمون رو بستن(به یاد فیلم مارمولک که دست و بالش رو بسته بودن:biggrin: )

dzzv_13

مدیر تالار
1.ببینید من تاریخ یکی از کلاسام بعده تاریخ حذف و اضافه ام عوض شد! درنتیجه میخواستم این درس عمومی حذف اضطراری کنم چون دیگه با برنامه ام جور در نمی اومد.
استادش حاضر نشد برگه ی حذف اضطراری من رو امضا کنه واقعا" به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ استادش دلش نخواسته امضا نکرده همین! خواسته من 0 صفر بشم!
مدیر گروهمون باهاش حرف زد قول داد 0 رد نکنه و با حذفم موافقت کنه ولی چه قولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم دقیقا" میخواستم درس رو حذف کنم نمیخواستم که نرم سر کلاس و برم امتحان بدم! چون نرفته بودم خودم اقدام به حذف اضطراری کردم!

2. فکر میکنم تو این موقعیت قرار نگرفتید که همه ی سوالا رو بلد باشید ولی وقت کم اورده باشید! و کسایی که درسشون از شما ضعیف تر هست چون سوال آسون بهشون افتاده میتونن نمره ی کامل
بگیرن در حالی که شما با اینکه از نظر سوادی از اون بالاترید کمتر بگیرید! (شما که انقد دوست دارید امیدوارم براتون اتفاق بیفته و خودتون این مسئله رو لمس کنید)

3.من پذیرفتم که هیچی تو این جهان عادلانه نیست!

1. اینجا حق با شما هست اگر از اول قرار بوده درس رو حذف کنید چون تداخل امتحانی دارید

2. فقط یک درس من اینطوری شدم اون هم آمار و احتمالات بود .. اون هم چون ماشین حساب نبرده بودم هم رو ذهنی (روی کاغذ هم نمیشد حل کرد خیلی وقت میبرد) حل کردم .. فقط 5 دقیقه وقت کم آوردم .. آخر جلسه هم احساس میکردم از سرم داره دود بلند میشه اینقدر ذهنم داشت تجزیه و تحلیل میکرد :D

در هر صورت این شما هستید که باید با زمان بجنگید .. درسته سوال سخت بود ولی گاهی باید اینقدر تیز باشی که بتونی تمومش رو توی بازه کم حل کنید (تمرین خوبی برای امتحاناتی مثل ارشد میشه واستون)

3. برعکس
من شدید دارم به این میرسم همه چیز براساس عدالت داره پیش میره ..
فقط اینکه من عدالت رو مساوات نمیبینم .. برابری میبینم .. (شعارمم اینه: خدا به همه یه چیز نداده .. ولی یه اندازه داده :cool:)

شاید بگید عدالت نیست که به شما سخت سوال داده و به دوستانتون آسون .. ولی اگر فقط در بازه یک روزه نگاه کنید حق باشما هست .. ولی اگر بازه زمانی رو به چندسال اضافه کنی میبینی شما برنده تر هستید ..
فکر میکنید این نمره ها بعدا به چکار میاد ؟!!

دو سال از فارق التحصیلیم میگذره و اگر بهم بگن دوست دارم توی چه دانشگاهی درس میخوندم آرزو میکردم در سخت ترین دانشگاها و با سختگیرترین استادا درس پاس میکردم .. اینطور واقعا یه چیزی یاد میگرفتم .. وگرنه الان هزار جور دانشگاه زدن و هزار روش هست حتی بدون خوندن یک صفحه مدرک بگیرین .. :smile:

والا تا حالا تجربه گرفتن اخطار رو نداشتم، می گم یه بار امتحان کنم دیگه:D
الان بحث تو کل کشور همینه، هر جا میری از همین چیزا حرف می زنن، حیف که اینجا دست و بالمون رو بستن(به یاد فیلم مارمولک که دست و بالش رو بسته بودن:biggrin: )

ای بابا ..
خدا کنه یکی بیاد واقعا مفید باشه ..

البته از یک نفر و یک جمع نمیتونی نمیتوان انتظار معجزه داشت تا وقتی مردم ما نشستن و فقط انتظار دارند همین روال رو خواهیم رفت حتی اگر معصومترین افراد باشند

آقا مشکل از خودمونه .. از مردممون .. از دیدهای واقعا کوتاه بین و خودبین مردممون (مسئولی بنظرم باید بیاد که مردم دوستش داشته باشن و حداقل یک قدم برای حمایت طرف بردارند )

(حرف 30 یا 30 نبودااااااا :D)

سلام به همه :smoke:
چه خبرا؟

علیک سلام به تو گل پسر

امتحانا تموم شد ؟!!

من امروز امتحان درسم رو داشتم .. 7 تا کتاب بود (من موندم با این برنامه ریزی آموزش پرورش:surprised:) در قالب 40 تا سوال تستی و 7 تا سوال عملی
خدا رو شکر بچه ها عملی رو تقریبا نمره کامل گرفتن
ولی نمره های نظریشون اصل خوش آیند نبود .. هر چند همه قبول شدن (سوالات هم استانی و هماهنگ بود ..)

sina ccna

اخراجی موقت
یا سلام
چطورین بچه ها؟
نظرتون در مورد رباتیک چیه؟
و شرکت هایی که دارن نمایندگی آموزش رو میده؟
رباتیک در آینده پیشرفت خواهد کرد یا نه؟ ایران رو میگم ها:)
استقبال از این آموزش ها در حال حاضر در ایران چجوریه؟
با تشکر
یادگیری رباتیک

بالا