گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اون که فسیله که

حالا این بغل دستیش کیه؟

به به.سلام حاج وحید گل
چه عجب ازین طرفا
اون فسیله ظاهرا من هستم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
بهببههبه می بینم که بچه مهندسا این جا رو کردن راز بقا !:w01:

بابا به دیگران هم فرصت بدین در این مورد خودشونو معرفی کنن تا همگی با هم بریم شکار

dzzv_13

مدیر تالار
راستی من نگفتم کدومم ؟؟؟
من همونم که از همتون عکس گرفتم تازه شم ببین چه خشگل افتادم فیس به شما که از شما قشنگترم
:thumbsup2:

dzzv_13

مدیر تالار
خوب مدیرجان من یک فکر دارم اون هم این است که بچه های IT اگر بخواهند در ارشد نیز ادامه تحصیل داشته باشند باید در زمینه ی شبکه و امنیت اطلاعات خوبی داشته باشند به همین دلیل من قصد دارم که آموزش هک کردن که یک جورایی به شبکه و امنیت مربوط میشه البته با یاری شما و دوستان استرتشو بزنیم

:)

dzzv_13

مدیر تالار

البته من در این مورد هنوز تازه کارم به همین خاطر اولاشو من شروع می کنم و دوست دارم که شما ها نیز کمکم کنید :cry::cry::cry:

dzzv_13

مدیر تالار

راستی مدیر جان به من بگو چگونه مطالبو در تالار بگذارم
میشه در وبلاگم بگذارم و آدرسشو بدم؟
:twisted::twisted:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب مدیرجان من یک فکر دارم اون هم این است که بچه های IT اگر بخواهند در ارشد نیز ادامه تحصیل داشته باشند باید در زمینه ی شبکه و امنیت اطلاعات خوبی داشته باشند به همین دلیل من قصد دارم که آموزش هک کردن که یک جورایی به شبکه و امنیت مربوط میشه البته با یاری شما و دوستان استرتشو بزنیم

:)

ارشد 5 تا گرایش داره و دوتاش امنیت و شبکه هست.برای موفقیت در آزمون ارشد الزاما نباید توی زمینه ی امنیت و شبکه طرف کار کرده باشه چون ازشون سوالی هم نمیاد
ولی به نظرم دو تا از مهمترین مباحث IT همین امنیت و شبکه هست

هک کردن هم یه جورایی نه کاملا به امنیت مربوط می شه.
قصدم هم هست که این مباحث به صورت جدی شروع بشن ولی تا اون موقع باید کاملا مطمئن شم که افراد کافی و متخصص برای پیشبرد کار هستن.
می خوام اگر کاری شروع می شه حرفه ای و قوی باشه و تا آخر محکم جلو بره.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

HOSSEINSAFAEI

کاربر بیش فعال
دوستان سلام
من یه تاپیک ساختم که مهندس های گل IT اخبارهای مرتبط با فناوری اطلاعات رو اونجا آپ کنند
مهندسان ایران > فنی مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > آخرین اخبار و تحولات IT
تازه ترین اخبار فناوری اطلاعات
>....

راستی من چطور میتونم اون لینکی که بالا نوشتم خودش بصورت لینک مستقیم باشه ؟؟

dzzv_13

مدیر تالار
ارشد 5 تا گرایش داره و دوتاش امنیت و شبکه هست.برای موفقیت در آزمون ارشد الزاما نباید توی زمینه ی امنیت و شبکه طرف کار کرده باشه چون ازشون سوالی هم نمیاد
ولی به نظرم دو تا از مهمترین مباحث IT همین امنیت و شبکه هست

هک کردن هم یه جورایی نه کاملا به امنیت مربوط می شه.
قصدم هم هست که این مباحث به صورت جدی شروع بشن ولی تا اون موقع باید کاملا مطمئن شم که افراد کافی و متخصص برای پیشبرد کار هستن.
می خوام اگر کاری شروع می شه حرفه ای و قوی باشه و تا آخر محکم جلو بره.

مدیر جان من که گفتم تازه کارم همچنین گفتم من شروع می کنم و با دوستان ادامه اش بدیم چون من خودم هم تازه کارم و شما گفتید که دوست دارید کار حرفه ایی صورت گیرد من که حرفه ایی نیستم
می خواهید بگذاریم تا زمانی که همون دانشگاه مجازی رو ایجاد می کنید من دنبال این کار رو بگیرم و در آن زمان تجربیات زیاد تری کسب کنم شاید اونجا بکارتون اومدم و فعلا چیزی بیان نشه که ناتمام بماند:cry::cry:

dzzv_13

مدیر تالار

راستی یک خبر خوب برای بچه زرنگ ها
بدوید برین که ثبت نام المپیاد دانشجویی شروع شده :w10:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان سلام
من یه تاپیک ساختم که مهندس های گل IT اخبارهای مرتبط با فناوری اطلاعات رو اونجا آپ کنند
مهندسان ایران > فنی مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > آخرین اخبار و تحولات IT
تازه ترین اخبار فناوری اطلاعات
>....

راستی من چطور میتونم اون لینکی که بالا نوشتم خودش بصورت لینک مستقیم باشه ؟؟

سلام
راستش ما یک زیر بخش کامل به اخبار اختصاص دادیم و داخلشون هم فقط اخبار جدید مربوط به IT رو می ذاریم.
قبلا که تازه شروع کرده بودیم بود به اخبار رو توی یک تاپیک می ذاشتیم ولی حالا خودش یه زیر بخش مجزا داره
بنابراین نیازی به این تاپیک نیست و اخبار بهتره به صورت مجزا در صفحه ی اصلی زیر بخش قرار گیرند
به هر حال
برای اینکه لینک مستقیمش رو بذارید روی لینک آبی رنگ راست کلیک کنید و در قسمت Address یا URL لینک رو کپی کنید ;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مدیر جان من که گفتم تازه کارم همچنین گفتم من شروع می کنم و با دوستان ادامه اش بدیم چون من خودم هم تازه کارم و شما گفتید که دوست دارید کار حرفه ایی صورت گیرد من که حرفه ایی نیستم
می خواهید بگذاریم تا زمانی که همون دانشگاه مجازی رو ایجاد می کنید من دنبال این کار رو بگیرم و در آن زمان تجربیات زیاد تری کسب کنم شاید اونجا بکارتون اومدم و فعلا چیزی بیان نشه که ناتمام بماند:cry::cry:

همین دیگه
منم می خوام اگه کاری شروع می کنیم افرادی باشن که بتونن به سوالات پاسخ بدن یا آموزش رو به صورت قوی شروع کنن.
آره تا موقع افتتاح دانشگاه مجازی بهتره تا می تونیم سطح علمیمون رو ببریم بالا ;)

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام بچه های گلمون

کجایید شماها؟؟؟؟
از این به بعد هر کی بیاد تالار آی تی اینجا یه سلام نده از بدها مینویسیمش

arsam313

عضو جدید
سلام دوستان این سلام فقط به خاطر آناهیتا خانومه چون من اکثر اوقات میام ، میبینم و میرم نمیدونم شاید اینم که نوشتم چون جواب سلام واجبه نوشتم;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان این سلام فقط به خاطر آناهیتا خانومه چون من اکثر اوقات میام ، میبینم و میرم نمیدونم شاید اینم که نوشتم چون جواب سلام واجبه نوشتم;)

سلام
خوب خشک و خالی قبول نیست
ازین به بعد هر موقع اومدین اینجا باید حاضریتون و بزنید :w12:

IT_sami_TI

عضو جدید
ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــلـام

ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــلـام

سلام اهل محل:D من تازه واردم:)لطفا میشه آیا منم راه بدین اینجا :smile:

shiva_bkr68

عضو جدید
سلام
خوب خشک و خالی قبول نیست
ازین به بعد هر موقع اومدین اینجا باید حاضریتون و بزنید :w12:

سلام مهندساي گل و خوش تيپ تالار.
مدير جو ن حااااضضريييماااا:w41:

سلام اهل محل:D من تازه واردم:)لطفا میشه آیا منم راه بدین اینجا :smile:

سلام سمي جووووون:gol:خوشاليم از اينكه شمام به جمع ما پيوستين.خوش اومدي

winner_021

عضو جدید
سلام به شما
من هم ترم 4 IT هستم
در مورد شناخت اين رشته بايد بگم كه وقتي ميخواستم انتخابش كنم خوشبختانه يه كمي در موردش اطلاعات داشتم ولي به قول شما همه فكر ميكنن كه همون كامپيوتر هست ولي خيلي گسترده تر و جالب تر , و خدا رو شكر هم قبلش علاقه مند بودم هم الان مشتاقم ولي مشكل اينكه همه اين رشته رو اشتباه ميگيرن و يا اطلاعاتي ندارن واسه اطلاع رساني كم مشاورين و علوم تحقيقات هست كه بايد قبل از اينكه اين رشته هاي به نسبت جديد رو واسه فراگيري ميذاره خوب شناخت بده بعد به نسبت علاقه انتخاب شه كه اين مشكل هميشگي نيست .
در مورد دختر پسرا هم بايد بگم كه اين پسرا هستن كه هر رشته اي كه قبول ميشن رو از ترس سربازيشون ميرن حالا شناخت باشه يا نباشه , علاقه باشه يا ... رفتن:)

nargil

عضو جدید
سلام بچه ها
حالتون چطور ؟
درسا سخت شده ما هم تنبل !
کسی این ترم مدیریت پروژه IT نداره ؟

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااام گلای خودم
اومدم هم حاضری بزنم هم به مهندسای گل تازه وارد خوش اومد بگم

بالا