گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

NAZIY0

عضو جدید
قرار نیست شما از زیر بار حل مسئله در برید قربان! امکانات رو برای جستجو و پژوهش در اختیار میگذارند،نه تنبلی!
يعني شما اصلا در دوره دبيرستان به فكر تقلب نبوديد حالا به هر طريقي؟؟

IRANI91

عضو جدید
lol
حالا آدم به ظاهر خشنی که تحریک نمیپذیره،نمیتونه یه بخش رمانتیک داشته باشه؟!

اصلا این قسمتی هم که گذاشتم همونو میگه، یکی از مواردی که نشون میده ایشون knows what i'm about درک همین مسائله.

خدایش بهت نمیاد، بخصوص به اواتارت!!!
اما معمولا ادمای که سخت بنظر می رسند، مهربان ترند.

خانومی، من در دوران دبیرستان اصلا تقلب نمی کردم تنها تقلبم شعر حفظی ادبیات بود که اونهم پشت کتابم می نوشتم.
اما در عوض در دانشگاه اولین چیزی که یاد گرفتم و واقعا بدردم خورد همین بود.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ببینید کی اینجاس...
حالا اینکه برگشته یا فقط "چو مرغ شب خواندی و رفتی..." رو نمیدونم.
سلام خوبی؟ راستش خودمم نمی دونم ولی فکر کنم تا وقتی یاد نگرفتم زمانم رو مدیریت کنم همین آش هست و کاسه چند روز اعتصاب می کنم خداتحافظی می کنم میرم بعد کم کم میام بعد دوباره میشه مثل قبل ولی حالا هم بیام سعی می کنم حداقل کنترل کنم کم بیام حالا نمی دونم تا کی بتونم مقاومت کنم .ولی اگه بهم یاد بدی چه جوری زمانم رو درست استفاده کنم حالا حالا ها در خدمت هستم :D
جدی بچه ها یه تاپیک بزنیم در مورد این موضوع به نظرم خیلی ها مثل من این مشکل رو دارن
بابا چيكارش داري:smile:
سمیرا جان می خوام یه چیزی بگم فکر کنم خیلی از بچه ها این فکر رو می کنن در نتیجه سو تفاهم رفع بشه .دلیل اینکه آقا امیر این جوری با من حرف می زنه شوخیه یعنی چون با هم صمیمی هستیم و می دونه ناراحت نمیشم راحت میگه در نتیجه عزیزم سخت نگیر ;)

کاشکی کلا" برگردن!

======================

آخه چرا خداحافظی کردی صنم جان؟؟:cry:
حداقل کامل خداحافظی نکن بعد امتحانا برگرد.:smile:
یا دو هفته یه بار سر بزن.:smile:
ممنون عزیزم ولی در بالا جواب آقا امیر نوشتم تا وقتی یاد نگرفتم این جوریه:(

منم نظرم همینه
:gol:

۱.بحث معرفت نیست،شاید کسی هیچ دوستی نداشت،یا یه مشکل دیگه ای بود.از نظر منطقی مشکل داره این نحوه برگزاری.

۲.البته این قسمتی از آهنگ بسیار معروف "She's a lady" اثر تام جونز هست،سال ۱۹۷۱!! (احتمالا باباهاتون یادشون بیاد!!)
حالا مگه چیه؟ نمیشه ما هم یه لیدی داشته باشیم که تفاهم داشته باشیم و تحملم کنه و بقیه ماجرا؟!
به به مبارکه حالا بچه ها بی خیال این بحث خشن بودتن بشین یه پیشنهاد بهتر دارم نظرتون چیه بعد امتحانا آقا امیر دوباره صندلی داغ بشینه :D
خوب فکر کنم بچه ها روشون نشد ازت بپرسن یا واسه همین بحث خشن بودن ترسیدن بپرسن ولی من که هم روم میشه و هم نمی ترسم پس می پرسم :biggrin:
خوب این خانم کیه ؟از کجا آشنا شدین ؟ دانشگاه ؟؟ یه کمی توضیح بده
تو پیشکسوت باشگاهی همه دوست دارن بدونن فکر کردی یه جمله میگی خلاص :razz:
خوب بچه ها من اول رای میدم :رای اول : آقا امیر

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام خوبی؟ راستش خودمم نمی دونم ولی فکر کنم تا وقتی یاد نگرفتم زمانم رو مدیریت کنم همین آش هست و کاسه چند روز اعتصاب می کنم خداتحافظی می کنم میرم بعد کم کم میام بعد دوباره میشه مثل قبل ولی حالا هم بیام سعی می کنم حداقل کنترل کنم کم بیام حالا نمی دونم تا کی بتونم مقاومت کنم .ولی اگه بهم یاد بدی چه جوری زمانم رو درست استفاده کنم حالا حالا ها در خدمت هستم :D
جدی بچه ها یه تاپیک بزنیم در مورد این موضوع به نظرم خیلی ها مثل من این مشکل رو دارن

مدیریت زمان سادست. فقط باید یک روز کامل براش برنامه بچینید . آخر هفته زمان خوبیه :)

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیریت زمان سادست. فقط باید یک روز کامل براش برنامه بچینید . آخر هفته زمان خوبیه :)
خیلی عالیه که بشه برا 1 هفته برنامه ریزی کرد. تنها برنامه ریختن مهم نیست ، عمل کردن هم مهمه.
درجواب صنم هم بگم که کسی نمیتونه برا شما برنامه ریزی کنه . خودتون طبق کارایی که دارید ، باید براشون زمان در نظر بگیرید و یه برنامه بچینید. مثلا دراگو نمیتونه بیاد به شما بگه که طرف صبح فلان کار رو انجام بده، طرف ظهر فلان کار رو انجام بده و .... . میدونم منظور شما از سوالتون برنامه چیدن نیست ولی همین که میگید میخواین زمان رو کنترل کنید ، تنها راهش برنامه ریزی برای کاراتون هستش و این برنامه ریزی رو هم فقط خود شخص میتونه انجام بده . البته نکته مهم همت و پشتکار هم هست که بحثش جداست.
مگه دانیال کاربر همین باشگاه نیست !!! همت کرد و قرار شده بعد امتحاناتش تو مباحث حضور پیدا کنه .شما هم میتونی ولی سستی . کمی محکم باش.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه دانیال کاربر همین باشگاه نیست !!! همت کرد و قرار شده بعد امتحاناتش تو مباحث حضور پیدا کنه ..

فعلا که 2 تا امتحان اول رو داغون دادم !! اگه میومدم نمره هام بهتر بود :D

راستی . فکر نکنید من نیستم و میتونید پشت سرم حرف بزنید :D حواستون رو جمع کنید:D وقتی پست بدید به من الهام میشه :دی !!!! lol

فعلا تا چند روز اینده

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که 2 تا امتحان اول رو داغون دادم !! اگه میومدم نمره هام بهتر بود :D

راستی . فکر نکنید من نیستم و میتونید پشت سرم حرف بزنید :D حواستون رو جمع کنید:D وقتی پست بدید به من الهام میشه :دی !!!! lol

فعلا تا چند روز اینده
کی میگه نیستی !!!!کجا گفتم نیستی؟؟میدونم باشگاه سر میزنی و بصورت افلاین مباحث رو دنبال میکنی. منظورم حضور دائمی تو بحث ها بود. تو پیام نور امتحانات غیر قابل پیشبینی هستش پس تنها چیزی که میتونم بگم اینه که فراموش کن، گذشت.

NAZIY0

عضو جدید

حالا كه برگشتي امضاتو عوض كن لطفا...
منم با انتخابت واسه صندلي داغ موافقم...:lol:راي منم همون راي صنم جان هستش!!:D

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
درجواب صنم هم بگم که کسی نمیتونه برا شما برنامه ریزی کنه . خودتون طبق کارایی که دارید ، باید براشون زمان در نظر بگیرید و یه برنامه بچینید. مثلا دراگو نمیتونه بیاد به شما بگه که طرف صبح فلان کار رو انجام بده، طرف ظهر فلان کار رو انجام بده و .... . میدونم منظور شما از سوالتون برنامه چیدن نیست ولی همین که میگید میخواین زمان رو کنترل کنید ، تنها راهش برنامه ریزی برای کاراتون هستش و این برنامه ریزی رو هم فقط خود شخص میتونه انجام بده . البته نکته مهم همت و پشتکار هم هست که بحثش جداست.

هر کس تجربه و عقیده ایی داره ..
من راه های زیادی تجربه کردم
ولی هیچ کدوم رو به اندازه زمانبندیی که خدا کرده برام خوب نبوده
چه زمانبندی ؟!!

صبح سروقت نماز صبح بخونم .. این باعث میشه سحرخیزی رو تمرین کنم (واسه شبای امتحانا خیلی کاربردیه:D)
صبحونه چیز مقوی بخورم ..
اگر دقیقا سر نماز ظهر بری برای نماز هم استراحتی کردی و هم اون خوب مطالب قبلی توی ذهنت میمونه و آماده میشی برای پذیرش مطالب جدید
برای عصر و دم مغرب هم اگر بری مسجد عالیهههههههه
نمیخوام بگم چون اسلام گفته .. چون خودم بهش رسیدم رو میگم .. یعنی این رفتن عمیقا برنامه ریزیت رو محکم و همچنین ذهنت رو آماده تر میکنه

با این زمانبندی من تونستم 300 صفحه رو حتی یک روزه هم بخونم

درکل زمانبندی شخصی هست .. ولی اگر این کلیتی که گفتم رعایت بشه بنظرم خیلی کارایی رو بالا میبره .. یه هفته امتحان کنید (نماز اول وقت).. اگر بهتر از این برنامه ایی دید به من هم بگین :smile:

==================
یاد ندارم این زمانبندی رو استفاده کرده باشم و توی زمانبندیم دچار مشکل شده باشم (حتی وقتایی که امتحان داشتم .. بغیر از یک امتحان که شانس اون زمان برف بارید و امتحان لغو شد )
زمانبندی خوب شروع کار هست ولی همه چیز نیست

مشکل من تنبلی هست
ولی جدید به این رسیدم که تنبل هم نیستم ..
فقط یکم جوونی میکنم و دائم از این شاخه به اون شاخه میپرم و این بی ثباتی داره بهم ضربه میزنه (آخه نشده کسی باشه که من باهاش نسازم .. به هر جور عقایدی میسازم و دوست دارم همه چی رو تجربه کنم و این توی بازه زمانی عمر کفایت نمیکنه )

خیلی خوبه بتونی حیطه خواسته هات رو فقط توی راه خاصی محدود کنی و بهش عمق بدی:smile:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی میگه نیستی !!!!کجا گفتم نیستی؟؟میدونم باشگاه سر میزنی و بصورت افلاین مباحث رو دنبال میکنی. منظورم حضور دائمی تو بحث ها بود. تو پیام نور امتحانات غیر قابل پیشبینی هستش پس تنها چیزی که میتونم بگم اینه که فراموش کن، گذشت.

منظورتون رو متوجه شدم.
:gol:

----------------

انصافا امیر اخلاقش خوبه. اینقدر بهش گیر ندید.

من که خوشم میاد پست ها رو جدی جواب میده.

پ ن : اصلا اینقدر لطیف و رمانتیکه که از امیر رمانتیکتر نداریم. lol

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مساله واس حل شدنه دیگه! حالا چه من چه Scilab :)
نخیر قربون!
اگه قرار بود که یاد نگیری چطور مسئله ها رو حل کنی و فقط جواب مهم باشه که اوضاع خیلی فرق میکرد.از روز اول کلا ریاضی یادت نمیدادن،یه ماشین حساب میدادن میگفتن این همه کاراتو راه میندازه،هرچقدر هم بیشتر پیش میرفتی ماشین حساب با امکانات بیشتری میدادن.آخرش میرسیدی به یه جایی که انتگرال چندگانه میگیری و جواب به دست میاد،اما نمیدونی چرا ۲+۲ میشه ۴!!
الان ممکنه به نظرت قضایا دشمن خونی تو باشن اما فارق از بحث نمره،اگه یادشون بگیری فوق العاده است.

نقش بازي نميكنند.شخصيتشونه.وقتي ميخوان جواب بقيه رو بدن به دليل بعضي احلاق رفتارا سعي ميكنند جدي ومستحكم جواب بقيه رو بدن تا از بعضي سو تعبيرات و اخلاق رفتاري كه از بقيه سر مي زنند و دوست ندارن مواجه نشن.به همين دليل خشن ديده ميشن.
من این رو نقش بازی کردن ترجمه میکنم.البته نه اینکه کار بدی باشه،بعضی جاها بعضی مواقع همه ما نقش بازی میکنیم.

اما در این مورد خاص،اونم توی این باشگاه دلیلی برای نقش بازی کردن نمیبینم!

توی دوره دبیرستان...نمیدونم،حتما تقلب هم کردم،امکان نداره.اما ۳ چیز :
۱.استعداد تقلب کردن ندارم
۲.وقت تقلب فکر میکنم که چی؟ این همه خودمو عذاب بدم،ژانگولر بازی در بیارم آخرش چی بشه؟
۳.از اینکه کسی (مدیر،مراقب یا غیره) بخواد بخاطر همچین موضوعی بازخواستم کنه،توی یه موقعیت بد قرار بگیرم،به عنوان یه آدم متقلب شناخته بشم،بخوام زیر سوال برم و .... به شدت بیزارم.انقدر که حاضرم ۵.۸ بگیرم اما تقلب نکنم (یه بار نمیدونم حسابان بود دیفرانسیل بود چی بود شدم ۵.۸ ، بله پنج ممیز هشت دهم ).

وقتی هم که دوستی/همکلاسی یا کسی تقلب کرده و به نتیجه بهتری از من رسیده،مسلما اولش حسرت خوردم،اما بعدا به این فکر کردم که حداقل وجدان آسوده ای دارم،چیزی که حقم بوده به دست آوردم.

خدایش بهت نمیاد، بخصوص به اواتارت!!!
همینه دیگه،پالپ فیکشن رو ندیدی.تمام درکت از آواتار من اینه که دوتا آدم مسلح میبینی.شما همسر مارسلوس والاس رو میشناسی؟

۱.سلام خوبی؟ راستش خودمم نمی دونم ولی فکر کنم تا وقتی یاد نگرفتم زمانم رو مدیریت کنم همین آش هست و کاسه چند روز اعتصاب می کنم خداتحافظی می کنم میرم بعد کم کم میام بعد دوباره میشه مثل قبل ولی حالا هم بیام سعی می کنم حداقل کنترل کنم کم بیام حالا نمی دونم تا کی بتونم مقاومت کنم .ولی اگه بهم یاد بدی چه جوری زمانم رو درست استفاده کنم حالا حالا ها در خدمت هستم :D

۲.جدی بچه ها یه تاپیک بزنیم در مورد این موضوع به نظرم خیلی ها مثل من این مشکل رو دارن

۳.به به مبارکه حالا بچه ها بی خیال این بحث خشن بودتن بشین یه پیشنهاد بهتر دارم نظرتون چیه بعد امتحانا آقا امیر دوباره صندلی داغ بشینه :D

۴.خوب این خانم کیه ؟از کجا آشنا شدین ؟ دانشگاه ؟؟ یه کمی توضیح بده
۱.سلام.مرسی.
تا وقتی دنبال اینی که "یه روشی یاد بگیری زمان رو مدیریت کنی" همینجوری دور خودت میچرخی.از اونجا که همه اتون زود بهتون بر میخوره دوست ندارم با این لحن حرف بزنم ولی متاسفانه مجبورم : به نظرم این مدیریت زمان هم خیلی دیگه از چرندیاتی که توی این درسها/کلاسها/دوره‌ها/مجلات/مطالب مربوط به "موفقیت" و این چیزا مینویسن مزخرفی بیش نیست.در حد "قانون جذب" مزخرفه،یه سری آدم زرنگ هم دارن روش پول های کلانی میخورن.
به جای اینکه دنبال یه راهی باشی که زمان رو مدیریت کنی،کاری رو که باید انجام بدی اون وقتی که باید انجامش بدی انجام بده.(Do what you have to do,when you have to do).حالا فکر میکنی باید برنامه بریزی که فلان روز فلان ساعت تا فلان ساعت فلان کارو بکنی؟ خب انجام بده.فکر میکنی باید صبح بلند شی ببینی حس چه کاری رو داری؟ خب همین کارو بکن.فکر میکنی بعد نماز خوبه؟ خب بعد نماز کارتو بکن.

۲.تاپیک چی بزنیم خانم...بیخیال شید بابا...همون موقعی که میخوای بیای تاپیک بزنی در مورد "مدیریت زمان" صحبت کنی،کاراتو انجام بدم.

۳.بچه ها بزرگ شدن رفتن پی زندگیشون.صندلی داغ واسه چته؟ سوالتو بپرس جواب بگیر،حتما باید توی یه تاپیک خاص باشه؟ درگیر فرم نشید انقدر.

۴.چیزی در مورد حریم خصوصی شنیدی؟ اینکه آدم چه چیزهایی رو حق داره بپرسه از بقیه،چه چیزهایی رو نباید بپرسه؟
انصافا امیر اخلاقش خوبه. اینقدر بهش گیر ندید.

من که خوشم میاد پست ها رو جدی جواب میده.

پ ن : اصلا اینقدر لطیف و رمانتیکه که از امیر رمانتیکتر نداریم. lol
بیا! اصلا این پسر(دانیال) جز حقیقت چیزی از دهنش نشنیدم من!
دانیال اینا یادشون رفته که نباید به اژدها سقلمه بزنن،یهو دیدی اژدها برگشت سقلمه زد بهشون...!

من آدم شوخ و گرمی بودم،بزرگ شدم آدم نچسب و سختگیری شدم،هرچند ناراضی هم نیستم!

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه زمانبندی ؟!!

صبح سروقت نماز صبح بخونم .. این باعث میشه سحرخیزی رو تمرین کنم (واسه شبای امتحانا خیلی کاربردیه:D)
صبحونه چیز مقوی بخورم ..
اگر دقیقا سر نماز ظهر بری برای نماز هم استراحتی کردی و هم اون خوب مطالب قبلی توی ذهنت میمونه و آماده میشی برای پذیرش مطالب جدید
نمیخوام بگم چون اسلام گفته .. چون خودم بهش رسیدم رو میگم .. یعنی این رفتن عمیقا برنامه ریزیت رو محکم و همچنین ذهنت رو آماده تر میکنه

درکل زمانبندی شخصی هست .. ولی اگر این کلیتی که گفتم رعایت بشه بنظرم خیلی کارایی رو بالا میبره .. یه هفته امتحان کنید (نماز اول وقت).. اگر بهتر از این برنامه ایی دید به من هم بگین :smile:

==================
یاد ندارم این زمانبندی رو استفاده کرده باشم و توی زمانبندیم دچار مشکل شده باشم (حتی وقتایی که امتحان داشتم .. بغیر از یک امتحان که شانس اون زمان برف بارید و امتحان لغو شد )

مشکل من تنبلی هست
فقط یکم جوونی میکنم و دائم از این شاخه به اون شاخه میپرم و این بی ثباتی داره بهم ضربه میزنه (آخه نشده کسی باشه که من باهاش نسازم .. به هر جور عقایدی میسازم و دوست دارم همه چی رو تجربه کنم و این توی بازه زمانی عمر کفایت نمیکنه )

خیلی خوبه بتونی حیطه خواسته هات رو فقط توی راه خاصی محدود کنی و بهش عمق بدی:smile:
اینم تجربه امیرحسین عزیز.
خدایی امضات خیلی سنگینه ، باید قشنگ فکر کنی تا متوجه مفهومش شی البته خوب خوب متوجه مفهوم شی

آخرین ویرایش:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
خیر قربون!
اگه قرار بود که یاد نگیری چطور مسئله ها رو حل کنی و فقط جواب مهم باشه که اوضاع خیلی فرق میکرد.از روز اول کلا ریاضی یادت نمیدادن،یه ماشین حساب میدادن میگفتن این همه کاراتو راه میندازه،هرچقدر هم بیشتر پیش میرفتی ماشین حساب با امکانات بیشتری میدادن.آخرش میرسیدی به یه جایی که انتگرال چندگانه میگیری و جواب به دست میاد،اما نمیدونی چرا ۲+۲ میشه ۴!!
الان ممکنه به نظرت قضایا دشمن خونی تو باشن اما فارق از بحث نمره،اگه یادشون بگیری فوق العاده است.

«حل کردن مسائل تکراری برای کسانی است که نمیتوانند نیازهای روزمره خود را بدرستی پاسخ دهند»

من ، همین الان، نیمه خسته ، نیمه خواب آلود.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
مهم نوشتن نیست اونو می نویسم حتی چند روزم اجرا می کنم ولی فقط چند روز

خیلی عالیه که بشه برا 1 هفته برنامه ریزی کرد. تنها برنامه ریختن مهم نیست ، عمل کردن هم مهمه.
مگه دانیال کاربر همین باشگاه نیست !!! همت کرد و قرار شده بعد امتحاناتش تو مباحث حضور پیدا کنه .شما هم میتونی ولی سستی . کمی محکم باش.
نه من منظورم این نیست که یکی برنامه بنویسه منظورم اینه که چه جوری می تونن برنامه رو اجرا کنن یعنی در اجراش مشکل دارم

حالا كه برگشتي امضاتو عوض كن لطفا...
منم با انتخابت واسه صندلي داغ موافقم...:lol:راي منم همون راي صنم جان هستش!!:D
منتظرم امتحانام تموم بشه بعد چشم
صندلی کنسل شد

چه زمانبندی ؟!!
خیلی ممنون

۱.سلام.مرسی.
جایی اینکه دنبال یه راهی باشی که زمان رو مدیریت کنی،کاری رو که باید انجام بدی اون وقتی که باید انجامش بدی انجام بده.(Do what you have to do,when you have to do).حالا فکر میکنی باید برنامه بریزی که فلان روز فلان ساعت تا فلان ساعت فلان کارو بکنی؟ خب انجام بده.فکر میکنی باید صبح بلند شی ببینی حس چه کاری رو داری؟ خب همین کارو بکن.فکر میکنی بعد نماز خوبه؟ خب بعد نماز کارتو بکن.

۲.تاپیک چی بزنیم خانم...بیخیال شید بابا...همون موقعی که میخوای بیای تاپیک بزنی در مورد "مدیریت زمان" صحبت کنی،کاراتو انجام بدم.

۳.بچه ها بزرگ شدن رفتن پی زندگیشون.صندلی داغ واسه چته؟ سوالتو بپرس جواب بگیر،حتما باید توی یه تاپیک خاص باشه؟ درگیر فرم نشید انقدر.

۴.چیزی در مورد حریم خصوصی شنیدی؟ اینکه آدم چه چیزهایی رو حق داره بپرسه از بقیه،چه چیزهایی رو نباید بپرسه؟
من کی بهم برخورد ؟؟؟؟؟:biggrin: راحت باش هر جور دوست داری جواب بده .خوب مشکلم همینه که نمی تونم اون کار رو بکنم یعنی مثلا دارم امروز امتحان پایگاه می خونم نمی تونم رو این تمرکز کنم ناخودآگاه حواسم میره امتحان های بعدی . از طرف دیگه هم کارها رو می کنم ولی احساس می کنم کاراییم اومده پایین یعنی مثلا من کاری رو میگم دو ساعت طول میکشه می بینی سه ساعت وقت گذاشتم هنوز وسط راهم ( حالا نمی دونم چه جوری اینو حل کنم ) یا یه مشکل دیگه میام نت هیچ کار خاصز نمی کنم می بینم دو ساعت گذشته ولی من نفهمیدم اصلا چی کار کردم همین ها سبب شده در مورد مدیریت زمانم فکر کنم
2.میشه در مورد اینکه چه جوری درس می خونی یه کمی توضیح بدی یعنی چه جوری کارات رو تقسیم می کنی که به اکثرش برسی؟
3.راست میگی .باشه
4.شرمنده ببخشید حق با تو هست :redface: خوب خودت میگی کنجکاویمون رو تحریک می کنی بعد میگی حریم خصوصی :D

IRANI91

عضو جدید
همینه دیگه،پالپ فیکشن رو ندیدی.تمام درکت از آواتار من اینه که دوتا آدم مسلح میبینی.شما همسر مارسلوس والاس رو میشناسی؟
من آدم شوخ و گرمی بودم،بزرگ شدم آدم نچسب و سختگیری شدم،هرچند ناراضی هم نیستم![/QUOTE]

بله من پالپ فیکشن را ندیدم، اما همین الان از ویکی پدیا یه چیزای درموردش خوندم، تا جایی که من فهمیدم همسر رئیس گانگسترهاست. خوب همه که مثل شما نیستند، ادمای مثل من هم پیدا میشند که پالپ فیکشن را ندیده باشند و در نتیجه تنها درکی که می تونند داشته باشند دوتا ادم مسلحه! :smile:

نچسب بودن دلیل بزرگ شدن ادم نیست! بنظر منم شما نچسب نیستید ولی سخت گیر هستید که این یه حسن می توند باشد!

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر تالار
یه چیزی یادم رفت بگم
البته امیردراگو همین رو داشت میگفت

بزرگترین تجربه چگونه درس خوندنم یک کلمه هست : "بخونم" !!

آره .. بقول امیر بی خودی وقتتون رو صرف حاشیه ها نکنین .. صبح بلند شدین حس هر درسی داشتی بشین و بخوووون .. همین

یک جمله پر معنی : "با فکر به آینده زمان الان رو از دست نده" (جملش رو دقیق یادم نیست ولی چنین مفهومی داشت)
نه اینکه بی برنامه جلو برین .. نه .. منظورم این بود بی خودی وقت زیاد هدر ندین .. بشینین بخونین دیگه .. تمووووم :D

=========================
در مورد امضا امیر :
امیر دراگو پر از احساس هست .. فقط دست نگه داشته زمینش پیش بیاد ..:cowboy:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
یه چیزی یادم رفت بگم
البته امیردراگو همین رو داشت میگفت

بزرگترین تجربه چگونه درس خوندنم یک کلمه هست : "بخونم" !!

آره .. بقول امیر بی خودی وقتتون رو صرف حاشیه ها نکنین .. صبح بلند شدین حس هر درسی داشتی بشین و بخوووون .. همین

یک جمله پر معنی : "با فکر به آینده زمان الان رو از دست نده" (جملش رو دقیق یادم نیست ولی چنین مفهومی داشت)
نه اینکه بی برنامه جلو برین .. نه .. منظورم این بود بی خودی وقت زیاد هدر ندین .. بشینین بخونین دیگه .. تمووووم :D

در مورد امضا امیر :
کسی که امروز رو از دست بده فردا رو پیدا نمیکنه.

NAZIY0

عضو جدید
توی دوره دبیرستان...نمیدونم،حتما تقلب هم کردم،امکان نداره.اما ۳ چیز :
۱.استعداد تقلب کردن ندارم
۲.وقت تقلب فکر میکنم که چی؟ این همه خودمو عذاب بدم،ژانگولر بازی در بیارم آخرش چی بشه؟
۳.از اینکه کسی (مدیر،مراقب یا غیره) بخواد بخاطر همچین موضوعی بازخواستم کنه،توی یه موقعیت بد قرار بگیرم،به عنوان یه آدم متقلب شناخته بشم،بخوام زیر سوال برم و .... به شدت بیزارم.انقدر که حاضرم ۵.۸ بگیرم اما تقلب نکنم (یه بار نمیدونم حسابان بود دیفرانسیل بود چی بود شدم ۵.۸ ، بله پنج ممیز هشت دهم ).
خداييش اين دفعه اوله كه ميبينم پسري طرز فكرش در مورد تقلب اينطوري باشه.با تمام حرفاتون موافقم شديييييييييد!!!چند روز پيش رفته بودم چند تا برگه كپي بگيرم يك دانشجو پسري كل جزوه درسيشو داخل يك برگ 10در20 سانتي پشتو رو نوشته بود بعد داشت از اون برگه 50تا كپي ميگرفت كه بره به بقيه دانشجوا بفروشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzzv_13

مدیر تالار
خداييش اين دفعه اوله كه ميبينم پسري طرز فكرش در مورد تقلب اينطوري باشه.با تمام حرفاتون موافقم شديييييييييد!!!چند روز پيش رفته بودم چند تا برگه كپي بگيرم يك دانشجو پسري كل جزوه درسيشو داخل يك برگ 10در20 سانتي پشتو رو نوشته بود بعد داشت از اون برگه 50تا كپي ميگرفت كه بره به بقيه دانشجوا بفروشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دفعه اولههههههه !! :surprised:

ببین پسرا اطرافتون چی کردن که چنین تصوری پیدا کردین :D

با قاطعیت میگم تاحالا تقلب نکردم بغیر از دوبار
یکی اول دبیرستان کل آیه های دینی رو روی دیوار و میز با دوستم نوشتم که 20 بگیریم :).. که شانس معلمه قبل امتحان دید و گفت ده دقیقه وقت دارین پاکشون کنین وگرنه صفرین :confused:

یکبار هم سوم دبیرستان سر یه سوال شک داشتم به دوستم گفتم چی میشه .. اون گفت .. و من هم گفتم مطمئنی ؟؟ .. اون هم گفت آره ..
بعد اومدیم بیرون دیدم اون چیزی که خودم اولش نوشته بودم درسته بوده
کلی حالم گرفته شد ..:D
این هم حکایت تقلب کردن من :D

شدیدا با تقلب کردن مخالفم .. با اینکه کلی ایده های توپ و ناب برا تقلب دارم .. ولی نمیتونم تقلب کنم .. که آخرش چی بشه ؟؟ کی رو میخوام دور بزنم ؟؟

(راستی به کسی هم که بتونه سر کلاسم تقلب کنه نمره عالی میدم ..:))

آخرین ویرایش:

NAZIY0

عضو جدید
راستی به کسی هم که بتونه سر کلاسم تقلب کنه نمره عالی میدم ..:))
يعني اينقدر تيزيد؟؟؟؟چه خوووووووب!اينقدر از اين استاداي پخمه بدم مياد!!!!!از ايناي كه مراقبن ميبينن طرف داره تقلب ميكنه هيچي نميگن هم متنفرمممممممم!!!

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه زمانبندی ؟!!

صبحونه چیز مقوی بخورم ..

==================

مشکل من تنبلی هست

خیلی جالب بود دوست عزیز خیلی .

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
«حل کردن مسائل تکراری برای کسانی است که نمیتوانند نیازهای روزمره خود را بدرستی پاسخ دهند»

من ، همین الان، نیمه خسته ، نیمه خواب آلود.
افرادی که بدون علاقه به یادگرفتن روش حل مسئله فقط دنبال جواب هستند،به سان گوسفندانی هستند که بدون علاقه به درک چگونگی رشد علف فقط به خوردنش فکر میکنند.(آلفرد برهمندیان)

یعنی عمیقا امیدوارم این حرفو همینجوری زده باشی و حقیقتا بهش معتقد نباشی.
کار تکراری،بله.انجام دادن یک کار به صورت تکراری از یه آدم باهوش بعیده.
اما حل یه مسئله ی کلاسیک رو نمیشه کار تکراری گفت،هرچند که مربوط به دو قرن پیش باشه.حل مسئله یا اثبات قضایا مستقیما نتیجه‌ی هوش،خلاقیت و منطق (در حل مسئله ریاضی) است.

میشه در مورد اینکه چه جوری درس می خونی یه کمی توضیح بدی یعنی چه جوری کارات رو تقسیم می کنی که به اکثرش برسی؟
در طول ترم به تفریح و کار و بازی و سرگرمی و مطالعه متفرقه میپردازم،آخر ترم یادم میفتم درس هم دارم بدو بدو میشینم همه رو بخونم.زمان کارشناسی روش شب امتحان (نهایتا دو سه روز اینور اونور) جواب میداد.اما الان از هفته‌ی قبل شروع میکنم.

بله من پالپ فیکشن را ندیدم، اما همین الان از ویکی پدیا یه چیزای درموردش خوندم، تا جایی که من فهمیدم همسر رئیس گانگسترهاست. خوب همه که مثل شما نیستند، ادمای مثل من هم پیدا میشند که پالپ فیکشن را ندیده باشند و در نتیجه تنها درکی که می تونند داشته باشند دوتا ادم مسلحه! :smile:

نچسب بودن دلیل بزرگ شدن ادم نیست! بنظر منم شما نچسب نیستید ولی سخت گیر هستید که این یه حسن می توند باشد!
توصیه میکنم هرچه سریعتر این اثر ماندگار تاریخ سینما رو ببینید.رابطه ای که بین میا والاس و وینسنت وگا شکل میگیره،اون محدودیت ها و نگرانی ها و معذب شدن ها فوق العاده است.

نچسب بودن دلیل بزرگ شدن نیست،اما بزرگ شدن میتونه دلیل نچسب بودن باشه :)
۱.یک جمله پر معنی : "با فکر به آینده زمان الان رو از دست نده" (جملش رو دقیق یادم نیست ولی چنین مفهومی داشت)

۲.در مورد امضا امیر :
۱.اون توضیحی که داری بسیار مهمه.برنامه ریزی برای آینده،و در سطح بزرگتر داشتن یک (به قول طباطبایی) پرسپکتیو لازم و مهمه،اما تمام وقت ما نباید به برنامه ریزی بگذره،نکته‌ي مهم تر عمل به برنامه است!

۲.مهندس زمینش یا زمینه‌اش؟!! کیه که احساس نداشته باشه؟ منم یکی مثل بقیه.بابا هیتلر هم معشوقه داشت،من که دیگه از اون بدتر نیستم!!
با قاطعیت میگم تاحالا تقلب نکردم بغیر از دوبار
حالا که بحث تقلب شد منم یه خاطره ای بگم :
سر امتحان "ذخیره و بازیابی اطلاعات" هرچی فکر میکردم سوال چهارم تشریحی رو نمیدونستم جوابش چی میشه.دیگه آخرهای امتحان هم بود و مراقب حوصله اش سر رفته بود داشت آوانس میداد!! بچه ها یواش یواش چند تا سوال از همدیگه پرسیدن و فهمیدن خبری نیست! منم به سمت راستی گفتم سوال ۴ چی میشه؟ گفت نمیدونم! به سمت چپی گفتم،اونم نمیدونست،به دوتا اونورتر (سمت راستی سمت راستی!!) گفتم ۴ چی میشه؟ اونم نمیدونست!!!!
هیچی دیگه فکر کنم هیچکس جواب سوال ۴ رو نمیدونست :D
این بود انشای من که اون رو تقدیم به محضر اسپاگتی پرنده‌ی غول آسا میکنم.
================
جهت رفع ابهام و جلوگیری از نشر اکاذیب عرض کنم که آدمی به اسم "آلفرد برهمندیان" وجود خارجی نداره،یا حداقل من نمیشناسم!! اسم رو از خودم درآوردم،چون باعث میشد اون جمله موجه تر جلوه کنه.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
افرادی که بدون علاقه به یادگرفتن روش حل مسئله فقط دنبال جواب هستند،به سان گوسفندانی هستند که بدون علاقه به درک چگونگی رشد علف فقط به خوردنش فکر میکنند.(آلفرد برهمندیان)

یعنی عمیقا امیدوارم این حرفو همینجوری زده باشی و حقیقتا بهش معتقد نباشی.
کار تکراری،بله.انجام دادن یک کار به صورت تکراری از یه آدم باهوش بعیده.
اما حل یه مسئله ی کلاسیک رو نمیشه کار تکراری گفت،هرچند که مربوط به دو قرن پیش باشه.حل مسئله یا اثبات قضایا مستقیما نتیجه‌ی هوش،خلاقیت و منطق (در حل مسئله ریاضی) است.

من معتقدم هزاران نیاز که مشکلات «واقعی» رو حل میکنه وجود داره که اولویت بالاتری از حل کرد y=x داره!

در ضمن اگر این جمله رو نمیدونستید از کی هست میتونستید اسمی از خودتون در نیارید :) یا اگر از جانب خودتون هست بهتر بود مثل من داخل پرانتز به خودتون اشاره میکردید.
در ضمن من با حل مساله هیچ مشکلی ندارم. فقط میگم کار بیهوده ای هست مساله ای که قبلا حل شده رو دوباره حل کنیم. یا بعبارتی «آتش رو دوباره کشف کنیم، چرخ رو دوباره اختراع کنیم و یا آبراهام لینکلن رو دوباره ترور کنیم» !

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بچه ها سلام به همگی امروز بدترین امتحان در طول این چند ترم رو دادم واقعا افتضاح بود یعنی بدون استثنا هرکی از جلسه اومد بیرون گفت قبول نمی شم .واقعا نمی دونم چرا این ترم پیام نور شورشو در آورده نمی دونم احساس می کنه واسه المپیاد سوال طرح می کنه یا هم چین چیزی ؟؟؟؟یعنی تستی ها حتی یه سوالم یه تعریف معمولی نبود اون قدر سوالارو پیچونده بودن که نمی تونین حتی تصور کنین :(:mad: اون از امتحان شبکه که شکل کتاب رو کپی کرده بود واسه مساله ی مسیریابی ولی طول مسیرها عددهاش خونده نمی شد باید عدد ها رو حفظ می کردی که می تونستی بزنی و چند تا مسئله ی سخت دیگه که در 5 سری قبل اثری ازشون نبود اینم از پایگاه داده خدا آخر و عاقبتمون رو این ترم خیر کنه

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
بچه ها سلام به همگی امروز بدترین امتحان در طول این چند ترم رو دادم واقعا افتضاح بود یعنی بدون استثنا هرکی از جلسه اومد بیرون گفت قبول نمی شم .واقعا نمی دونم چرا این ترم پیام نور شورشو در آورده نمی دونم احساس می کنه واسه المپیاد سوال طرح می کنه یا هم چین چیزی ؟؟؟؟یعنی تستی ها حتی یه سوالم یه تعریف معمولی نبود اون قدر سوالارو پیچونده بودن که نمی تونین حتی تصور کنین :(:mad: اون از امتحان شبکه که شکل کتاب رو کپی کرده بود واسه مساله ی مسیریابی ولی طول مسیرها عددهاش خونده نمی شد باید عدد ها رو حفظ می کردی که می تونستی بزنی و چند تا مسئله ی سخت دیگه که در 5 سری قبل اثری ازشون نبود اینم از پایگاه داده خدا آخر و عاقبتمون رو این ترم خیر کنه

این طرز امتحانات واقعا «مسخره» هستند. امتحان سخت امتحانی هست که مطالب کتاب رو به شکل دیگر بازخواست کنه و بعبارتی «شاگرد پسند» باشه.

NAZIY0

عضو جدید
اخه اينا با اين كاراشون چي رو ميخوان اثبات كنن؟؟؟امتحان سخت خوبه به شرطي كه سوالاش قشنگ باشه..ادمو وادار به فكر كنه نه اين كه اينقدر بپيچونه كه ادم حتي از خوندن سوالشم هيچي نفهمه كه هيچ مغزش قفل كنه سوالاي ساده رو هم نتونه جواب بده...

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
توکل کن بخدا صنم جان..خوشحالم که هستی

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدا به دادمون برسه

بالا