گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
تو چند بار در سال تولدته پسر؟؟ ما هروقت اومدیم اینجا تولدت بود! بسه دیگه بابا‍! :D

این عکس هایی که گذاشتی اکثرا خوب،یه تعدادی با سعه صدر قابل قبول،اما این آخری دیگه چی بود؟!! It's a girl؟ نکنه دختر بودی توی بیمارستان عوض شدی؟ (نکنه از نظر ناراحت کننده بودن عوض شدن در بیمارستان هست،نه دختر بودن)

به هرحال تولدت مبارک.
دستم هم خالیه چیزی ندارم تقدیم کنم!

چی میگی پسر ؟!!
خو یبار همش میگیریم :D

هاااااااا .. اون آخری اشتباه شد :redface:

مرسی امیر جان ..
همین که هستی و تبریک گفتی خودش برام کلی ارزش داره
زنده باشی عزیز :gol:

امیرحسین تولدت مبارک. انشالله همیشه موفق باشی.

شرمنده دیر به دیر میام.

عزیزی دانیال جان :gol:
تولدت مبارک!!!!!:w14:

ممنون .. ممنون :gol:

================================

یکی بهم بگه امسال چه اتفاقی افتاده که بعد از 24 سال امسال سال تولدم از 28 دسامبر به 27 دسامبر اومده !! :surprised:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بهم بگه امسال چه اتفاقی افتاده که بعد از 24 سال امسال سال تولدم از 28 دسامبر به 27 دسامبر اومده !! :surprised:

بعد 24 سال نشده. امسال همه تولد ها اینجوری شده. روز میلادیش یه روز عقب تر اومده

معمولا تو اینترنت همه یه روز دیرتر به دوستاشون تبریک گفتن.

احتمالا به خاطر سال کبیسه و این چیزا باشه و هر 4 سال یه بار اینجوری میشه.

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
بعد 24 سال نشده. امسال همه تولد ها اینجوری شده. روز میلادیش یه روز عقب تر اومده

معمولا تو اینترنت همه یه روز دیرتر به دوستاشون تبریک گفتن.

احتمالا به خاطر سال کبیسه و این چیزا باشه و هر 4 سال یه بار اینجوری میشه.
مگه میلادی هم کبیسه داره؟؟؟

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بيان ملت اين تاپيكو نگاه كنيد!!!!!!هر چي دوست دارن دارند ميگن در مورد ما!!!!!!!!اخه اين درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/422633-اینم-از-رشته-کامپیوتر#post5854718
سخت میگیری.
البته من فقط ۲-۳ تا پست اولو دیدم،نه اینکه بشینم بیشتر از ۱۱ صفحه بخونم.اما خب؟ که چی؟ فکر میکنم آدمها بخصوص در محیط اینترنت حق دارن با هرچی دلشون خواست شوخی کنن.
قرار هم نیست کسی تصمیمات و قضاوت هاشو بر این اساس قرار بده.
با سلام
سی شارپ دات نت هست آیا سی یا سی ++ هم دات نت هست؟
اگر سی یا سی ++ راخواند میتوان در ادامه آن asp.net را ادامه داد؟
۱.اول از همه خیلی خیلی بهتره که سوالاتت رو توی تاپیک سوالات و مشکلات بپرسی.
۲.دات یک فریم ورک هست.یه سری توابع و چیزای دیگه که برنامه نویس ها استفاده میکنن (یه کم در موردش سرچ کن).بله واسه سی پلاس پلاس هم فریم ورک های مختلف هست،فکر کنم دات نت هم هست.
۳.شما هر زبان برنامه نویسی که بخونی میتونی بعدا یه چیز دیگه بخونی.حالا ممکنه دستور زبان(Syntax) اینا شبیه هم باشه و کارت ساده تر بشه،ممکنه هم نباشه.سی شارپ و ای اس پی تا حدی شبیه هستن (گفتم تاحدی! و گفتم شبیه هستن،نه اینکه دقیقا یکی باشه)
مگه میلادی هم کبیسه داره؟؟؟
میلادی کبیسه نداره اما ما که داریم :|
اصولا ما چون بر اساس نجوم سال رو میشمریم از این اتفاقا پیش میاد.مثلا اگه سال ۱۳۴۰ ساعت ۱۰ صبح تحویل سال باشه.آیا ساعت ۸ جزو سال

NAZIY0

عضو جدید
سخت میگیری.
البته من فقط ۲-۳ تا پست اولو دیدم،نه اینکه بشینم بیشتر از ۱۱ صفحه بخونم.اما خب؟ که چی؟ فکر میکنم آدمها بخصوص در محیط اینترنت حق دارن با هرچی دلشون خواست شوخی کنن.
قرار هم نیست کسی تصمیمات و قضاوت هاشو بر این اساس قرار بده.
مروز نصف پستاشو حذف كردن اگه ديشب بودينو ميديدين اين حرف و نمي زديد.من خودم كه اول تاپيكو ديدم خندم گرفت ولي وقتي پست هاي بقيه رو ديدم نارحت شدم...

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
۱.اول از همه خیلی خیلی بهتره که سوالاتت رو توی تاپیک سوالات و مشکلات بپرسی.
۲.دات یک فریم ورک هست.یه سری توابع و چیزای دیگه که برنامه نویس ها استفاده میکنن (یه کم در موردش سرچ کن).بله واسه سی پلاس پلاس هم فریم ورک های مختلف هست،فکر کنم دات نت هم هست.
۳.شما هر زبان برنامه نویسی که بخونی میتونی بعدا یه چیز دیگه بخونی.حالا ممکنه دستور زبان(Syntax) اینا شبیه هم باشه و کارت ساده تر بشه،ممکنه هم نباشه.سی شارپ و ای اس پی تا حدی شبیه هستن (گفتم تاحدی! و گفتم شبیه هستن،نه اینکه دقیقا یکی باشه)
اینجا فکرکنم بهتر به جواب برسم
حال برای اینکه بعدا" بخام asp بخونم بهتره c بخونم یا c ++ یا csharp??
ثانیا" بازار کار کدوم یک بهتره؟؟

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مروز نصف پستاشو حذف كردن اگه ديشب بودينو ميديدين اين حرف و نمي زديد.من خودم كه اول تاپيكو ديدم خندم گرفت ولي وقتي پست هاي بقيه رو ديدم نارحت شدم...
بازم مهم نیست.حالا اگه افراد چیزی که فکر میکنن رو به زبان نیارن همه چی درست میشه؟ تا کی سانسور؟

اما اگه میبینید افراد چیزی مثل "یک رشته دانشگاهی خاص" رو مسخره میکنن به نظرم دوتا دلیل میتونه داشته باشه :
۱.چیزی که میبینن،تصویری که ازش در جامعه هست تصویر خوبی نیست.دقت کنید کسی از فضا این تصویر رو تولید نکرده،آدمها این تصویر رو "مشاهده" کردن.

۲.درک و فهم افراد از اون موضوع اشتباهه.این درک یه مقدار با اطلاعات و یه مقدار هم با مشاهده صورت میگیره.

حالا مخاطبین (توی مثال مسخره شدن رشته‌ی گروه کامپیوتر و آی تی من و شما) باید ببینیم کجای کار ماست که ایراد داره.چیکار کردیم که اون تصویر رو ایجاد کردیم؟ برای اطلاع رسانی در مورد رشته امون چیکار کردیم؟ دفاع از رشته رو توی کل کل و مقابله به مثل انجام دادیم یا از حاشیه دوری کردیم و سعی کردیم اطلاع رسانی کنیم؟

البته بازم بگم،بحث شوخی کاملا جداست از این موضوع.بحث افرادی هم که نسبت به اون موضوع غرض دارند هم کاملا جداست.افراد مغرض قصد شوخی ندارند،قصد بحث جدی و ارائه نظر هم ندارند،قصد درگیری دارند.دوری کنید از این افراد.
یه مثل معروفی در اینترنت هست (به اسم قانون شماره ۱۴) که میگه : Do not argue with a troll,It means they win (با یه مزاحم جر و بحث نکن،اگر بکنی برنده اونه)

اینجا فکرکنم بهتر به جواب برسم
حال برای اینکه بعدا" بخام asp بخونم بهتره c بخونم یا c ++ یا csharp??
ثانیا" بازار کار کدوم یک بهتره؟؟
متاسفم،از اونجا که این تاپیک،تاپیک سوالات و مشکلات نیست از جوابگویی معذورم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر عزیز تولدت مبارک . باید زودتر از اینا می اومدم و تبریک میگفتم ولی واقعا درگیر امتحان سه شنبه هفته بعد هستم . استاد میخواد open book بگیره ، گفته هرچی دم دست دارید بیارید از جزوه گرفته تااااااا wimax ایرانسل . خدا می دونه امتحانش چه جوریه. حتما بعد امتحان میام و براتون میگم چه جوری بود تا شاید دوستانی که سال بعد تو ارشد قبول شدن ، یه دیدی داشته باشن . امتحان scm دارم .
در جواب دراگو هم باید بگم که امتحاناتم از 12 دی شروع میشه .
نوسانات برق رو که عمرا بپذیرم. ناچارا باز باید کار خودم رو ادامه بدم ( برق و باتری باهم استفاده کنم و هر از گاهی باتری رو دی شارژ کنم )

آخرین ویرایش:

farzad.20

کاربر فعال
بازم مهم نیست.حالا اگه افراد چیزی که فکر میکنن رو به زبان نیارن همه چی درست میشه؟ تا کی سانسور؟

اما اگه میبینید افراد چیزی مثل "یک رشته دانشگاهی خاص" رو مسخره میکنن به نظرم دوتا دلیل میتونه داشته باشه :
۱.چیزی که میبینن،تصویری که ازش در جامعه هست تصویر خوبی نیست.دقت کنید کسی از فضا این تصویر رو تولید نکرده،آدمها این تصویر رو "مشاهده" کردن.

۲.درک و فهم افراد از اون موضوع اشتباهه.این درک یه مقدار با اطلاعات و یه مقدار هم با مشاهده صورت میگیره.

حالا مخاطبین (توی مثال مسخره شدن رشته‌ی گروه کامپیوتر و آی تی من و شما) باید ببینیم کجای کار ماست که ایراد داره.چیکار کردیم که اون تصویر رو ایجاد کردیم؟ برای اطلاع رسانی در مورد رشته امون چیکار کردیم؟ دفاع از رشته رو توی کل کل و مقابله به مثل انجام دادیم یا از حاشیه دوری کردیم و سعی کردیم اطلاع رسانی کنیم؟

البته بازم بگم،بحث شوخی کاملا جداست از این موضوع.بحث افرادی هم که نسبت به اون موضوع غرض دارند هم کاملا جداست.افراد مغرض قصد شوخی ندارند،قصد بحث جدی و ارائه نظر هم ندارند،قصد درگیری دارند.دوری کنید از این افراد.
یه مثل معروفی در اینترنت هست (به اسم قانون شماره ۱۴) که میگه : Do not argue with a troll,It means they win (با یه مزاحم جر و بحث نکن،اگر بکنی برنده اونه)

سلام
درمورد اون تاپیک حرفی ندارم، چون اولش بحث، یه عکس بود که بیشتر جنبه شوخی داشت و چیز مهمی نبود، آخرشم فحش هایی ردوبدل شد که خیلی فراتر از کل کل واس دو تا رشته بود.
اما با حرفات موافقم
خودم یه تجربه دارم
چند ترم پیش رفته بودم خوابگاه پیش یکی از دوستام، دیدم با شیش ، هفت تا از بچه های معماری داره کل کل میکنه ، بحث بهتر بودن رشته بود
اونا میگفتن معماری خوبه، شما کامپیوتری ها و آی تی ها الاف هستید
دوستمم هی صداشو می برد بالا تر می گفت آی تی بهتره
من گذاشتم خوب بحثشون بالا بگیره
بعد گفتم آقایون یه سوال
شماها بخواین شارژ بگیرین چه کار می کنید؟؟
هر کدوم یه جواب می دادن: نمایندگی ایرانسل، سوپرمارکت سر کوچه، عابر بانک و...
من خندیدم گفتم ، خب همین مهندسای کامپیوتر و آی تی که شماها میگین الاف هستن
کاری کردن که نیاز نیست شماها تو این سرما این همه لباس بپوشید برید بیرون
تازه وضع وقتی بدتر میشه که نصف شب شارژتون تموم میشه
خلاصه با همراه بانک گوشیم یه شارژ گرفتم، همشون مونده بودن
بعد گفتم این تجارت الکترونیکه یکی از شاخه های آی تیه
بعد از چندتا نرم افزار دیگه واسشون گفتم
خلاصه همون آدمایی که اون همه بحث می کردن واس بلوتوث نرم افزار صف بستن.

البته به نظر من تو این یکی دو سال با تبلیغاتی که رسانه ها می کنن وضع خیلی بهتر شده
اوه چقد حرف زدم
ببخشید طولانی شد

آخرین ویرایش:

NAZIY0

عضو جدید
بچه ها كسي فيس نما عضو شده؟؟نظرتون راجبش چيه؟؟

آخرین ویرایش:

forogh_gh

عضو جدید
سلام به همه
من تازه اينجا عضو شدم
چطوري از يه نفر كه ماهره اينجا كمك بگيرم واسه پروژه ام؟؟؟؟؟؟؟؟

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
بالا