گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام دوستان .ببخشید در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توان هم مخابرات ،هم الکترونیک ،کنترل یا مهندسی پزشکی را انتخاب رشته نمود یا خیر فقط یه گرایش ؟

omid-power

عضو جدید
سلام دوستان .ببخشید در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توان هم مخابرات ،هم الکترونیک ،کنترل یا مهندسی پزشکی را انتخاب رشته نمود یا خیر فقط یه گرایش ؟
اگه کسی میدونه جواب بده دیگه
ببخشید:شما دفترچه را خوندین؟

من فکر نمیکنم فرقی داشته باشه یه گرایش بزنی یا چندتا

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دوستان یه سوال
حدود چه رتبه ای میشه برای غیرانتفاعی ها قبول شد ؟؟
یکی از دوستانم به خاطر مشغله کاری زیاد نتونسته بخونه . میخواد ببینه اگه میتونه غیرانتفاعی بیاره آزاد ثبت نام نکنه

3tare_87

عضو جدید
درود
دوستان یه سوال
یکی از دوستانم به خاطر مشغله کاری زیاد نتونسته بخونه . میخواد ببینه اگه میتونه غیرانتفاعی بیاره آزاد ثبت نام نکنه
تا 5000 و 6000 هم دانشگاه(نه موسسه) غیرانتفاعی قبول شدن!!!

یه برقی

عضو جدید
درود
دوستان یه سوال

سلام ...
عرفان جان.. حدود 2500 تا 3000 البته قدرت رو خبر ندارم...ولی الک و مخابرات همین حدوداست غیر انتفاعی های خوب...

rhamid20

عضو جدید
سلام
یه سوال دارم ولی احتمالا مربوط به این تاپیک نیست ، متاسفانه تاپیک مورد نظر رو پیدا نکردم
بچه ها من این ترم کنترل دارم و میخام در طول ترم درس رو کامل واسه ارشد بخونم ، خواهشا راهنماییم کنید که چه کتابی بخونم . ایا فقط کتاب ارشد بخونم یا مرجع هم باهاش بخونم ؟ خواهشا بهترین کتاب مرجع و ارشد رو بهم معرفی کنین

.V A H I D.

عضو جدید
بچه ها من این ترم کنترل دارم و میخام در طول ترم درس رو کامل واسه ارشد بخونم ، خواهشا راهنماییم کنید که چه کتابی بخونم . ایا فقط کتاب ارشد بخونم یا مرجع هم باهاش بخونم ؟ خواهشا بهترین کتاب مرجع و ارشد رو بهم معرفی کنین
مرجع : اوگاتا
کنکوری : از بین راهیان ارشد یا پوران پژوهش یا دو سه انتشارات دیگه یکی انتخاب کن
اگه برای کنکورم می خوای بخونی به نظر من مرجع تنها کافی نیست ولی خوندنش خیلی کمک می کنه...
موفق باشید

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام
یه سوال دارم ولی احتمالا مربوط به این تاپیک نیست ، متاسفانه تاپیک مورد نظر رو پیدا نکردم

مرجع : اوگاتا
کنکوری : از بین راهیان ارشد یا پوران پژوهش یا دو سه انتشارات دیگه یکی انتخاب کن
اگه برای کنکورم می خوای بخونی به نظر من مرجع تنها کافی نیست ولی خوندنش خیلی کمک می کنه...
موفق باشید
علاوه بر اینهایی که دوستمون گفتن بنظر من قبل کتابهای کنکوری میتونین از کتاب رهیافت حل مساله هم استفاده کنید که هم واسه امتحانات دانشگاهی و هم کنکور میتونه مفید باشه

rhamid20

عضو جدید
ممنون از پاسختون
فقط خواهشا بهترین کتاب تست کنترل رو معرفی کنین ، کتاب راهیان ارشد ، پارسه ، پردازش ، مدرسان و ....... کدوم کتاب بهترینه ، جوری که با خوندن اون و کتابِ مرجع بتونم کامل اماده ارشد بشم
این کتابای رهیافت ماله یه انتشارات خاصه ؟؟ یا هر کدوم از کتاباش مالِ یه انتشاراتِ ؟

آخرین ویرایش:

redhat7

عضو جدید
چقدر آزمون پارسه (جامع دوم، که بچه ها توی تاپیک کنکور آزمایشی گذاشتن) سخت بود.

مخصوصا واسه قدرتیا. ماشین و بررسیش که به غایت سخت بود!
مدارش هم که...

کسانی که این آزمونو دادن نظرشون چیه؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
ممنون از پاسختون
فقط خواهشا بهترین کتاب تست کنترل رو معرفی کنین ، کتاب راهیان ارشد ، پارسه ، پردازش ، مدرسان و ....... کدوم کتاب بهترینه ، جوری که با خوندن اون و کتابِ مرجع بتونم کامل اماده ارشد بشم
این کتابای رهیافت ماله یه انتشارات خاصه ؟؟ یا هر کدوم از کتاباش مالِ یه انتشاراتِ ؟

در سالهای اخیر کنکور کنترل رو به مفهومی رفته پس شما دنبال روشهای تستی زیاد نباشید فعلا همون اوگاتا و رهیافت رو بخونید بعدن با یه روخونی از کتابهای تستی به راحتی می تونید تستها رو بزنید
رهیافت فقط مساله هستش و تستی نیس تنها یه فصل تست داره...
رهیافت واسه انتشارات نص هستش
بعد از خوندن این کتابها بنظرمن که فرق نمیکنه کدوم کتاب کنکوری رو بخونید اما کتاب پوران رفته تو جزییات وکاملتره

یه برقی

عضو جدید
اونوقت با خیال راحت میرفتیم فیلمای جشنواره رو می دیدیم:( ولی حالا چی باید بشینیم درس بخونیم:crying2:

خوش به حالتون واقعا که اگه کنکور داده بودید الان مشغول این کار بودید...

من این هفته حذف و اضافه داریم... تازه بعد کنکور یه داستان جدیدی برام توی درس خوندن شروع میشه... .
انگار خوشی به من نیومده یه اتفاقی افتاد خیلی ناراحت شدم....

واقعا کاش میدونستم اخر این همه هیا (یا حیا ) و هو و تب تاب چی بود و چی میخواد بشه...
.
.
ای خداااااااا

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

من این هفته حذف و اضافه داریم... تازه بعد کنکور یه داستان جدیدی برام توی درس خوندن شروع میشه... .

واقعا کاش میدونستم اخر این همه هیا (یا حیا ) و هو و تب تاب چی بود و چی میخواد بشه...
.
.
ای خداااااااا

هیاهو ;)

خدا بد نده یه برقی جان !

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مدارش هم که...

من فردا یا پس فردا میخوام حلش کنم.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

.
.
ای خداااااااا

من بعد کنکور باید برم کمیسیون دانشگاه :biggrin::cry:

juvefans

کاربر ممتاز

مدارش هم که...

بله من آزمون رو شرکت کردم . من هم قدرتی بودم با اینکه 26 شدم اما درصدهام خیلی پایین بود . سوالها همه نکته دار و سخت بود ... :cool: البته کار خوبی بود ، چون منم همین احتمال سختی رو برای امسال میدم .

juvefans

کاربر ممتاز
ممنون از پاسختون
ممنون از پاسختون

من هم کتاب آقای رضایی ( پوران ) رو کامل خوندم ، هم کتاب جهش . کتاب مدرسان هم نگاهی انداختم ، یک فصل هم از پارسه جاهد مطلق طراحی رو خوندم .
باید بگم که بهترین کتاب کنترل برای ازمون ارش ، فقط و فقط جهش بود ! ( آقای متدین )
ویژگی اصلی این کتاب درسنامه عالی بود که روش و فن حل مسئله رو یاد میده نه مثل بقیه کتابها فقط مطلب از کتاب مرجع کپی کنه !

کتاب هم متاسب با سالهای اخیر به روز شده و مطالب جدید رو کاملا پوشش داده .
به نسبت بقیه کتابها خوندنش کمتر طول میکشه و بازدهی بالایی داره .
مثلا یه نکته جالبی که داره ، توی فصل مکان هندسی ریشه ها میاد بحث ارتباط با معیار راث ، حساسیت و ... رو بررسی میکنه و راه کارهای سریع و رو نشون میده . دیگه واقعا آدم از یه کتاب چی میخواد . فصل طراحی رو هم از همه کتابها بهتر توضیح داده ، عالیه . از درصدهای بالایی هم که توی آزمونهای مختلف میزنم واقعا به این کتاب علاقه پیدا کردم .:heart:
نمیخوام موارد ضعف بقیه رو بگم ، چون همه میدونن .
فریب اسم معروف انتشارات ها و استادها رو نخوریم بهتره ... من اولین بار که دیدم این کتاب رو اصلا فکر نمیکردم انقدر عالی باشه .:)

LM741

عضو جدید
سلام
از دوستانی که لطف کردند راهنمایی نمودن مرا تشکر می کنم .
فقط کسی در مورد الکترونیک استاد کهن اطلاعاتی نداره که در اختیار من بگزاره که ایا کلاس ایشان رو توصیه می کنید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله من آزمون رو شرکت کردم . من هم قدرتی بودم با اینکه 26 شدم اما درصدهام خیلی پایین بود . سوالها همه نکته دار و سخت بود ... :cool: البته کار خوبی بود ، چون منم همین احتمال سختی رو برای امسال میدم .
میشه درصداتونو بگید؟

mahdi_ml

عضو جدید
سلام
فقط کسی در مورد الکترونیک استاد کهن اطلاعاتی نداره که در اختیار من بگزاره که ایا کلاس ایشان رو توصیه می کنید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

سلام....
من خیلی از دوستام کلاسای کنکور رو شرکت کردند بعد کنکور حتما در این باره حرف میزنم...
فکر کنم اگه اون پستا رو بخونی خیلی بدردت بخوره......

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام
شما پایه الکترونیکتون در چه سطحی هست؟ ببینید آقای کهن الکترونیک رو خوب درس میدن، اما یه مقدار نظم خوبی نداره نحوه تدریسشون، اگه با حفظ کردن فرمول هم مشکل دارین هم اصلا توصیه نمیکنم کلاس ایشون رو.
من فک میکنم از بین آقای اسلام پناه و آقای باغستانی یکی رو انتخاب کنید گزینه های بهتری هستن

A L I R E Z A

عضو جدید
علیرضا جان حرف شما کاملا درست اما کاش یه دلیل میاوردی تا توجیه میشدیم

1-شما باید به تستهای کنکور مسلط بشین نه تستهای موسسه ها...چجوری مسلط بشین ؟؟ 5بار تستها رو بزنید...این کارو کردید؟؟؟
2-تو این آزمونها به وفور تست غیراستاندارد پیدا میشه که هم روحیتون رو خراب میکنه و هم شما رو از اصل مطلب دور میکنه!!!

کسانی که علاقه دارن به زدن اینجور تستها یه توجیه دارن اونم اینه که ما با انواع روشهای سوال دادن آشنا میشیم.به نظر من آزمونی که شما روز 5شنبه قراره بدید همون آزمونهای سالهای گذشته هست با حداکثر 20% تغییر.یعنی شما اگر به اون 80% تست باقیمونده به اندازه 40% تسلط داشته باشید مسلما تهران قبول میشید...حالا دارید میرید سراغ اون 20% که آیا شبیه سوالات موسسه ها باشه یا نباشه!!!این کار عقلانیه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا