گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس اگه دیدید سوالات موسسه های دیگه بدرد بخور بودن اطلاع بدید ممنون واقعا

غیر از اینا سوالات موسسه پارسه که اقایه رضایی گذاشتن هم خوبن البته کیفیتشون واسه پرینت گرفتن خوب نیست :(

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز هم گذشت بدون هیچ کاری :(
لامصب همه چی هم یادم رفته . یادم رفته kvl , kcl کجا بزنم . چجوری حل کنم . کاملا بی انگیزه شدم
نمیدونم چه کنم .

یه برقی

عضو جدید
لامصب همه چی هم یادم رفته . یادم رفته kvl , kcl کجا بزنم . چجوری حل کنم . کاملا بی انگیزه شدم
نمیدونم چه کنم .

داداش عرفان این طوری حرف نزن دلم میگیره...

یادته اون دونده ای که تا اخر از همه جلوتر بود و اول بود ولی اخرش شل کرد و همه ازش جلو زدند و اخرش شد !!!!

کنکور یه رقابته ...کسی برندست که تا اخرش دوام بیاره مثل مرد..پس دوام بیار... راجب kvl , kcl واقعا اگه خیلی مشکل داری بگو تا توی پیام خصوصی بهت کمکت کنم و یه ترفند بگم که انشالله به راحتی تستای مدار رو بتونی تشخیص بدی و حل کنی..

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم چه کنم .

اینقدر نگران نباشه . واسه مدار این جزوه رو دانلود کن ، مال مهندس کریمانه ، مربوطه به فصلایه اوله و خیلی خلاصه همه چیزو گفته و واسه مرور چیز خوبیه .;)

پیوست ها

• madar.pdf
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 0

controlqueen

عضو جدید
نمیدونم چه کنم .

آقاعرفان اين حرفونزنيد‏!ماهاكه امتحانامون تازه تمام شده اين1هفته فرصت طلايي هس كه بايدخوب ازش استفاده كنيم؛به خداتوكل كنيد

hadiarbabi

عضو جدید
نمیدونم چه کنم .

عرفان نگووووووووووووو
عین من :)))))))))))
البته من از شوک خبر دیروز اصلا نتونستم چیزی بخونم ولی امروز شروع کردم :)

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آقاعرفان اين حرفونزنيد‏!ماهاكه امتحانامون تازه تمام شده اين1هفته فرصت طلايي هس كه بايدخوب ازش استفاده كنيم؛به خداتوكل كنيد

اوناییکه ترم جدیدشون شروع شده چه گناهی کردن خب :cry::cry:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
عرفان نگووووووووووووو
عین من :)))))))))))
البته من از شوک خبر دیروز اصلا نتونستم چیزی بخونم ولی امروز شروع کردم :)

منظورتون از امروز 1 ساعتو نیمه پیش میشه؟
عجب حوصله ای داری شما :دی

hadiarbabi

عضو جدید
دوستان من هنوز ازمون ازمایشی شرکت نکردم میترسم به ضررم تموم بشه
ولی کنکور سراسری دو بار و ارشد هم یه بار حضور داشتم و بی تجربه نیستم
ولی نگرانی یه کم دارم :/

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستان من هنوز ازمون ازمایشی شرکت نکردم میترسم به ضررم تموم بشه
ولی کنکور سراسری دو بار و ارشد هم یه بار حضور داشتم و بی تجربه نیستم
ولی نگرانی یه کم دارم :/

دوست من شما واسه سال بعد خودتونو آماده میکنید یا امسال قراره آزمون بدید؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
چرا یه ساعت؟؟ نه بابا مثل همیشه از صبح
چطور؟

آخه شما گفتید از امروز شروع کردید.امروز 5شنبه هستشا!.از ساعت 12 5شنبه شروع شده.خواستم ببینم از 12 شب شروع کردید به خوندن؟:دی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
خب شماميتونيد كلاساي غيرضروريو ببيجونيد:دي تازه روزي2ساعت كلاس بيشتركه نيس؛اينهمه وقت هس واسه درس خوندن‏!‏
خواستن توانستن است:دي

متاسفانه همش ضروریه :(
من هرروز صبح تا عصر کلاس دارم :دی

سلام دوستان .ببخشید در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توان هم مخابرات ،هم الکترونیک ،کنترل یا مهندسی پزشکی را انتخاب رشته نمود یا خیر فقط یه گرایش ؟

LM741

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز امیدوارم همه در ازمون موفق و موید باشیید . خواستم از همه دوستان یکم کمک بگیریم :
من امسال نتونستم درس بخونم به خاطر مسائل شغلیم . برای سال اینده می خوام از همین شنبه برنامه ریزی کنم و بخونم .
دو تا از کلاس های نصیر که ترم بهار اردیبهشت شروع می شه الکترونیک کهن و سیگنال تقدسی رو می خوام اسم بنویسم .
به نظر دوستان این دو استاد برای این دو درس چطورند ؟
من گفتم تا موقع شروع کلاس ها روی درس مدار مسلط بشم .
یک سوال دیگه هم داشتم : من اگر هر رتبه ای بیارم می خوام دانشگاه کردستان یا رازی بخونم که اینطور شنیدم با 1500 روزانه اش قبول می شی .
به نظر شما ایا روی درس کنترل وقت بگزارم ؟؟؟؟
یعنی می خوام سه درس کنترل زبان و مغناطیس رو کلا سفید باشه !!!
از دوستان هر راهنمایی هست که بدرد من می خوره لطف کنه بگه .

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام
دوستان عزیز امیدوارم همه در ازمون موفق و موید باشیید . خواستم از همه دوستان یکم کمک بگیریم :
من امسال نتونستم درس بخونم به خاطر مسائل شغلیم . برای سال اینده می خوام از همین شنبه برنامه ریزی کنم و بخونم .
دو تا از کلاس های نصیر که ترم بهار اردیبهشت شروع می شه الکترونیک کهن و سیگنال تقدسی رو می خوام اسم بنویسم .
یک سوال دیگه هم داشتم : من اگر هر رتبه ای بیارم می خوام دانشگاه کردستان یا رازی بخونم که اینطور شنیدم با 1500 روزانه اش قبول می شی .
سیگنال تقدسی رو خیلی تعریفش رو شنیدم، اما در مورد الکترونیک به نظرم بیشتر تحقیق کن

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
شما میدونید قدرت دانشگاه رازی روزانش تا چند میگیره؟

یه برقی

عضو جدید
سلام
دوست من راجب سیگنال که بهترین تصمیم روگرفتی به نظر من قبل شروع کلاساشون حتی کتابشون رو برو بگیر بخر و بخون و و هرذ جا رو مشکل داشتی برای خودت علامت بزن تا سر کلاس بهترین بهره وری رو داشته باشی....چون کتاب ایشون طوری نوشته شده که خوداموز باشه ....

راجب کنترل به نظر من بهترین کار این هستش ببینی تست های برق 93 چطوری هستش بعد تصمیمی بگیر...من خودم کنترل رو برای بالای 75 خوندم بعدش برق 91 همش تونستم سه تا تست بزنم !!!! که یکیش هم غلط بود... در صورتی که تستای قبل اینو خیلی خوب میزدم البته تا 88 و 89 ...90 هم سخت بود...خیلی ...

و اما راجب مغناطیس و زبان من دقیقا بر عکس کار کردم و اومدم ریاضی رو گذاشتم کنار با الکترونیک و به جاش زبان خوندم و الکترومغناطیس ...انشالله بعد کنکور که کارنامه ها رو میزاریم تراز ها رو مقایسه کن چون اکثر دوستان این جا مغناطیس و زبان رو گذاشتند کنار و خودت تصمیمی بگیر...
البته اگه سفید نزنم.....
.
این که بخوای بین دو درس کنترل و الکترونیک یکی رو حذف کنی بازم میگم بزار کنکور 93 برگزار شه بعدش تصمیم بگیر...من مطئنم اگه روی الکترونیک وقت گذاشته بودم قطعا نتیجه ی بهتری میتونستم بگیرم با توجه به رویکرد تست های چند سال اخیر و مخصوصا پارسال خیلی اسون بود... ولیخب علاقه نداشتم و تریج دادم کنترل بخونم...اگه شما به یک اندازه ی علاقه داری بازم صبر کن یه هفته ی دیگه...البته اگه باز کنکور به تاخیر نیفته ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا