گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezaei.sp

عضو جدید
آزمون 4 پارسه 25% سوم :
درباره اشکالات آزمون ها و نقاط ضعف با یکی از مسئول های آزمونهای پارسه ( خیلی اتفاقی دیدمشون ، دیدم بچه ها جمع شده بودند اطرافش ) صبح صحبت کردم ، ایشون خیلی انتقادپذیر بودند خوشبختانه و قول دادند تا جایی که میشه درسهای ماشین و کنترل بهبود پیدا کنه !
موفق باشید
سلام . مبارک باشه . هم رتبه و هم عکس جدید که گذاشتی ! :cowboy:
شاید از طرف سب بلاتر دعوتنامه گرفتی واسه افتتاحیه جام جهانی واسه همین داری آماده میشی که بعد از کنکور بری اونجا . :w17::w23:
نمیدونم واسه من عجیبه ! من تو زبان همشو زدم ولی کارنامه دادن که 11 تا سفید بوده . ظاهرا یه اشتباهی رخ داده . آخه من حوزه امتحانی رو عوض کرده بودم ، مسئولش گفت که باید پاسخنامه رو فکس کنن به حوزه اول . شاید تو همین گیر و دار اشتباهی پاسخنامه قرائت شده . :w19: رتبه من فعلا که خراب شده .
فردا پیگیر میشم اگه درست شد میزارم.

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شاید از طرف سب بلاتر دعوتنامه گرفتی واسه افتتاحیه جام جهانی واسه همین داری آماده میشی که بعد از کنکور بری اونجا . :w17::w23:
نمیدونم واسه من عجیبه ! من تو زبان همشو زدم ولی کارنامه دادن که 11 تا سفید بوده . ظاهرا یه اشتباهی رخ داده . آخه من حوزه امتحانی رو عوض کرده بودم ، مسئولش گفت که باید پاسخنامه رو فکس کنن به حوزه اول . شاید تو همین گیر و دار اشتباهی پاسخنامه قرائت شده . :w19: رتبه من فعلا که خراب شده .

چه بدشانسی آوردی .. امیدوارم درست شه چون رتبه الکی بد بشه و این اشکالا خستگیو تو تن آدم میذاره و اعصاب خورد میشه ( مثل غلط پیدا کردن توی جوابهای آزمون که تو کنترل بود قبلیا .)
آره برای مراسم دعوت شدم البته با مسی قرار بریم . شاید هم تیم ملی دعوت شدم :biggrin:

رتبه که زیاد خوب نبود ... تک میخواستم که نشد بازم . دفعه بعدی میرم که بجنگم ... این سری هم انتقام دفعه پیش بود :D

arash71

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم بدونم به جز کتاب های آبی دانشگاه تهران .کدوم کتاب یا کتاب ها رو میشه خوند . آیا مدرسان هم خوبه........ خواهشا زودتر جواب بدید ...

3tare_87

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم بدونم به جز کتاب های آبی دانشگاه تهران .کدوم کتاب یا کتاب ها رو میشه خوند . آیا مدرسان هم خوبه........ خواهشا زودتر جواب بدید ...

سلام...
من کتاب 15 سال دانش پژوهان رو دارم کتاب خوبیه روش های حلشم خوبه!! مثلا من تست های سراسری هر درسو که میخونم از دوتا کتاب .... و..... که چک میکنم بیشتر مواقع جواباشون حتی یه نقطه هم تقاوت نداره... ولی جوابای این کتاب متفاوت تره و موقعیکه تو فهم حل یه تست درمونده میشم میرم! جواب رو از رو کتاب 15 سال میخونم.. تایپ و ... تر و تمیزه!!

rezaei.sp

عضو جدید
چه بدشانسی آوردی .. امیدوارم درست شه چون رتبه الکی بد بشه و این اشکالا خستگیو تو تن آدم میذاره و اعصاب خورد میشه :biggrin: :D
آره موافقم . از دیشب داغون شدم . :redface:
منتظر رتبه زیر 60 بودم. الان یهو دیدم رتبه شده 400 . خیلی دپرس شدم. اگه اینجوری نمیشد که خیلی انرژی میگرفتم. :D

samin_m

کاربر ممتاز

بنده کتاب سازمان سنجش رو تهیه کردم!

از 85 ب بعد رو داره..

samin_m

کاربر ممتاز
آزمون 4 پارسه 25% سوم :
درباره اشکالات آزمون ها و نقاط ضعف با یکی از مسئول های آزمونهای پارسه ( خیلی اتفاقی دیدمشون ، دیدم بچه ها جمع شده بودند اطرافش ) صبح صحبت کردم ، ایشون خیلی انتقادپذیر بودند خوشبختانه و قول دادند تا جایی که میشه درسهای ماشین و کنترل بهبود پیدا کنه !

نظر من درباره سطح این آزمون :
زبان : ساده
ریاضی : متوسط
مدار : سخت
کنترل : متوسط
بررسی : متوسط
ماشین : سخت - خیلی بهتر از دو آزمون قبل شده بود .
مغناطیس : ساده { من چون مبحث رو نخونده بودم ( حذف کردم ) نزدم . }

رتبه من : 27 :razz:

این هم درصدهای برتر و من :

مشاهده پیوست 183519
لطفا بقیه دوستان پارسه هم کارنامه ها تون یا نظرتون رو اعلام کنید .:smile:
موفق باشید

اول سلام عرض ادب و تبریک!(ایشالا توی اصلیه یه رقمی بیاری;))

علی جان پارسه چند نفر شرکت کننده داره؟

و البته یه تبریک دیگه از باب اسفنجی تاااااا... دل پیرو!(من خودم یکی از طرفداراش بودم و هستم،واقعا بازیکن بزرگی بوده!):D ایشالا چرخش برات بچرخه!

آقا شما ک هم قدرتی هستی هم کارت درسته چ پیشنهادی میدی ک ماهم ماشین و بررسی رو زین پس سفید ندیم؟(باتوجه ب وقت کمی ک مونده...!)

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مسئولای کارنامه حتماً پیگیری کن گاهی کارنامه یکی دیگه رو به اسم اون شخص میدن که مثلاً کارشونو انجام دادن درصورتی که کارنامه اصلی داوطلب نیست! بگو اگه این کارنامه منه باسخنامه منو نشون بدید که بعیدم میدونم نشون بدن:razz: من قبلاً تو یه آموزشگاه کنکوری کار کردم از این موارد دیدم.

ashkan 56789

اخراجی موقت
چه بدشانسی آوردی .. امیدوارم درست شه چون رتبه الکی بد بشه و این اشکالا خستگیو تو تن آدم میذاره و اعصاب خورد میشه ( مثل غلط پیدا کردن توی جوابهای آزمون که تو کنترل بود قبلیا .)
آره برای مراسم دعوت شدم البته با مسی قرار بریم . شاید هم تیم ملی دعوت شدم :biggrin:

رتبه که زیاد خوب نبود ... تک میخواستم که نشد بازم . دفعه بعدی میرم که بجنگم ... این سری هم انتقام دفعه پیش بود :D

پس سلامه گرمه ما رو حتمأ به مسی برسون:redcard::w27: .
ولی بچه ها گذشته از شوخی خدماته پارسه تو آزموناش افتضاحه با این وضعیت که شما ها میگین این همه هزینه اینهمه استرس بعدش بری ببینی سوالا و جواباش که غلط داره کارنامه هارو هم که اشتباه میدن نمیتونی رتبه دقیقتو بفهمی واقعأ خستگی به تنه ادم میمونه اینجوریاس که آدم دلسرد میشه ...امیدوارم مسئولین پارسه با هزینه بالایی که میگیرن حداقل خدماتشونم بالا ببرن :w19:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نگفتین نظرتون راجع به کتاب
مجموعه سوالات آزمون های مهندسي برق مدرسان شریف چیه اینم لینکش
http://shopping.modaresanesharif.ac...24b-f3d8-4bba-8039-cfb7e975598d&bookid=110097

من تو کتاب فروشی دیدمش به نظرم کتاب سرمه دانشگاه تهران و بخری به نفعت باشه
به مدرسان و حلاش اعتباری نیست زیاد

بابک منافی

اخراجی موقت
http://shopping.modaresanesharif.ac...24b-f3d8-4bba-8039-cfb7e975598d&bookid=110097

اگه تست های جدید میخوای کتابه مدرسان جدید تره حل تست های 92 رو هم داره ولی کتابه دانشگاه تهران یه کم قدیمی تره باز بستگی به خودت داره که با خوندنه کدوم کتاب راحتری .

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تست های جدید میخوای کتابه مدرسان جدید تره حل تست های 92 رو هم داره ولی کتابه دانشگاه تهران یه کم قدیمی تره باز بستگی به خودت داره که با خوندنه کدوم کتاب راحتری .

کتاب دانشگاه تهران چاپ جدیدش اومده که حل تست 92 هم داره

Armin-Z

کاربر ممتاز
کتاب دانشگاه تهران چاپ جدیدش اومده که حل تست 92 هم داره
تنها کتابی که همه اساتید به اتفاق پیشنهادش میکنن، همین کتاب دانشگاه تهرانه، من کتاب مدرسانم دیدم کتاب خوبیه ولی گه گاه راه حل های طولانی و بعضیاشم غلط داره، البته کتاب دانشگاه تهران رو ندیدم
این کتاب دانشگاه تهران خرید اینترنتی یا تلفنی نداره؟ من حوصلم نمیاد از خونه برم بیرون :D

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من واسه کتاب تست طبقه بندی نشده اصلا انتشاراتش مهم نیست ، من خودم کتاب دانشگاه تهرانو دارنم ، واسه اینکه فضا کنکوری تر بشه سوالات سوالات 81 تا 92 رو از اینترنت دانلود کردم ، و وقتی میخوام تست بزنم از اون درسایی که مد نظرمه پرینت میگیرم(البته اگه پرینتر نداری نمیصرفه) و تست میزنم ، واسه حل تستا هم از همون کتاباییه که داریم میتونیم استفاده کنیم .

آخرین ویرایش:

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خدای نکرده قصد تهمت به آموزشگاهها رو نداشتما یه موقع بد برداشت نشه. ولی اینجور اشتباهاتو دیدم. احتمالاً سهوی صورت میگیره. باید خودتون اگه فکر مکنید اشتباهه پیگیری کنید بالاخره شما وقت گذاشتید و زحمت کشیدید.

rezaei.sp

عضو جدید
ولی بچه ها گذشته از شوخی خدماته پارسه تو آزموناش افتضاحه با این وضعیت که شما ها میگین این همه هزینه اینهمه استرس بعدش بری ببینی سوالا و جواباش که غلط داره کارنامه هارو هم که اشتباه میدن نمیتونی رتبه دقیقتو بفهمی واقعأ خستگی به تنه ادم میمونه اینجوریاس که آدم دلسرد میشه ...امیدوارم مسئولین پارسه با هزینه بالایی که میگیرن حداقل خدماتشونم بالا ببرن :w19:
سلام دوست عزیز .
بنده که از خدمات پارسه استفاده میکنم ، راضی هستم و مشکل خاصی وجود نداشته تا حالا .
واسه این مورد هم که گفتم واسه من اتفاق افتاده تقصیر خودم بود که حوزه امتحانی رو انتقال دادم ولی نتونستم برم حوزه مورد نظر . خیلی محبت کردن که اجازه دادن تو همون حوزه قبلی امتحان بدم. تکریم ارباب رجوع رو به جا میارن و مورد خاصی وجود نداشته . :w27:
رتبه ها رو هم خیلی دقیق محاسبه میکنن و انواع داده و اطلاعات رو بسته به نیاز داوطلب بهش ارائه میدن . :w17:
ولی اگه شما موردی میبینی که جای گفتن داشته باشه ، مستند کنید و با ارائه دلیل و یا ارائه موارد مشابه تو سایر موسسات مقایسه کنید که ما هم بهره ببریم. :)
قانون نقد و انتقاد اینه که کسی که نقد میکنه به موضوع تسلط داشته باشه و با دلیل و مدرک مستند اینکارو انجام بده . :smile:
یه زحمت بکشید سوالات پارسه رو که دوستان میزارن بررسی کنید و نظر تخصصی بدید ، ببینیم نقاط قوت و نقاط ضعفش کجاست. :w26:

ashkan 56789

اخراجی موقت

شما در عرض چند ساعت حرفت عوض شد !!!خودت داری میگی زبان رو همشو زدی بعد تو کارنامت 11 تا سفید بوده اشتباه شده و و ازین حرفا !!! شما خودت میگی رتبت خراب شده پاسخنامتو اشتباهی قرائت کردن ... دوسته عزیز دعوا که با هم نداریم به اعصابت مسلط باش . من از حرفه شما و چیزایی که از قبل در مورد آزمون های پارسه شنیدم نظرمو گفتم و نظر هرکس محترمه . حالا شما میگی خوبه خوب خداروشکر موفق باشی.

rezaei.sp

عضو جدید
جدول ثبت ساعات مطالعه

جدول ثبت ساعات مطالعه

سلام دوستان .
نرم افزار یا جدولی وجود داره که واسه برنامه ریزی باشه و ساعت فعالیت مون رو وارد کنیم و بازدهی و این چیزا رو مشخص کنه ؟:smoke:
مثل نرم افزار کنترل پروژه ها که درصد پیشرفت پروژه رو همیشه معلوم میکنه و میزان نزدیکی به هدف رو معلوم میکنه. تا حالا برخورد کردید به چنین چیزی ؟ :w20:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها کتابی که همه اساتید به اتفاق پیشنهادش میکنن، همین کتاب دانشگاه تهرانه، من کتاب مدرسانم دیدم کتاب خوبیه ولی گه گاه راه حل های طولانی و بعضیاشم غلط داره، البته کتاب دانشگاه تهران رو ندیدم
این کتاب دانشگاه تهران خرید اینترنتی یا تلفنی نداره؟ من حوصلم نمیاد از خونه برم بیرون :D

یه سایتی وابسته به انتشارات دانشگاه تهران هست ولی الان در دست تعمیره .
بقیه سایت های فروش کتاب هم چاپ قدیم دارن .

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی یه جزوه ی کوچیک و جمع و جور برای حد داره ؟؟
یادم رفته بعضی چیزارو :biggrin:

juvefans

کاربر ممتاز

اول سلام عرض ادب و تبریک!(ایشالا توی اصلیه یه رقمی بیاری;))

علی جان پارسه چند نفر شرکت کننده داره؟

و البته یه تبریک دیگه از باب اسفنجی تاااااا... دل پیرو!(من خودم یکی از طرفداراش بودم و هستم،واقعا بازیکن بزرگی بوده!):D ایشالا چرخش برات بچرخه!

آقا شما ک هم قدرتی هستی هم کارت درسته چ پیشنهادی میدی ک ماهم ماشین و بررسی رو زین پس سفید ندیم؟(باتوجه ب وقت کمی ک مونده...!)

سلام
ممنون ، امیدوارم شما هم موفق باشی
تعداد شرکت کننده 1600 حدودا بود ;)
در جواب کاربر"اشکان" بگم که کیفیت فنی و برگزاری آزمون عالیه ، هیچ اشتباهی نشده تا حالا ، بی سند جو سازی نکنید .
برای ماشین سوالهای رو عمیق بخون اینجوری که اسوال پرسیدنهای شما دیدم ، معلومه گاهی سوال رو خوب نمیخونی . به نظرم عجله داری ، ظاهرا استرس نداری اما داری سریع میخونی از سوالی هم که پرسیدی معلومه " با این وقت کمی که مونده ... "
بهترین کار برای ماشین خوندند چندین بار متن کتاب هست ( کتاب کنکور ) تا مثالهای اون رو از حفظ بتونی دیگه حل کنی . برای تست عجله نکن ، ماشین درسیه که ایده نداره سوالهاش همه تکراریه . یا بلدی یا بلد نیست چون نخوندی . باید مثل ذره بین به سوال نگاه کنی تک تک کلمه هارو بگی یعنی چی میخواد بهم بگه ...
اینجوری خیلی راحتتر جواب میدی .
بررسی هم من در حد نظر دهی نیستم راستش ، بقیه دوستان نظر بدهند ما هم استفاده کنیم.
ممنون
موفق باشید:gol:

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام
در جواب کاربر"اشکان" بگم که کیفیت فنی و برگزاری آزمون عالیه ، هیچ اشتباهی نشده تا حالا ، بی سند جو سازی نکنید .
برای ماشین سوالهای رو عمیق بخون اینجوری که اسوال پرسیدنهای شما دیدم ، معلومه گاهی سوال رو خوب نمیخونی . به نظرم عجله داری ، ظاهرا استرس نداری اما داری سریع میخونی از سوالی هم که پرسیدی معلومه " با این وقت کمی که مونده ... "
بهترین کار برای ماشین خوندند چندین بار متن کتاب هست ( کتاب کنکور ) تا مثالهای اون رو از حفظ بتونی دیگه حل کنی . برای تست عجله نکن ، ماشین درسیه که ایده نداره سوالهاش همه تکراریه . یا بلدی یا بلد نیست چون نخوندی . باید مثل ذره بین به سوال نگاه کنی تک تک کلمه هارو بگی یعنی چی میخواد بهم بگه ...
اینجوری خیلی راحتتر جواب میدی .
بررسی هم من در حد نظر دهی نیستم راستش ، بقیه دوستان نظر بدهند ما هم استفاده کنیم.
ممنون
موفق باشید:gol:
سلام دوست عزیز، من رشتم کنترله ماشین در حد 30، 40 برام کفایت میکنه، من ماشین فصل ترانسفورماتورهاش خیلی مشکل دارم، آزمون هم بینش شرکت کردم که تنها درسش که خیلی سوالای بد و گه گاه غلط داره همین ماشینه و نمیتونم خوب خودمو بسنجم!
یکم گیج شدم واسه ماشین دیگه :(
به نظرت فصل ترانسفورماتور رو حذف کنم، یا در یه حدی بخونم که سوال آسون اومد جواب بدم؟

juvefans

کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز، من رشتم کنترله ماشین در حد 30، 40 برام کفایت میکنه، من ماشین فصل ترانسفورماتورهاش خیلی مشکل دارم، آزمون هم بینش شرکت کردم که تنها درسش که خیلی سوالای بد و گه گاه غلط داره همین ماشینه و نمیتونم خوب خودمو بسنجم!
یکم گیج شدم واسه ماشین دیگه :(
به نظرت فصل ترانسفورماتور رو حذف کنم، یا در یه حدی بخونم که سوال آسون اومد جواب بدم؟
به نظر من چون تراسن سنگینترین بخش ماشین هست بهتره اگه میخوای کم بخونی این فصل رو کم بخونی ، بقیه فصلهای خیلی ساده تره ، مخصوصا آسنکرون و انرژی خیلی ساده هست . ;) سوالهای بد هم به کار میاد سعی کن از همونا استفاده کنی به هر حال اون طراح شاید یه دید جدیدی داشته ، اینجوری بد نگاه نکن .

Armin-Z

کاربر ممتاز
به نظر من چون تراسن سنگینترین بخش ماشین هست بهتره اگه میخوای کم بخونی این فصل رو کم بخونی ، بقیه فصلهای خیلی ساده تره ، مخصوصا آسنکرون و انرژی خیلی ساده هست . ;) سوالهای بد هم به کار میاد سعی کن از همونا استفاده کنی به هر حال اون طراح شاید یه دید جدیدی داشته ، اینجوری بد نگاه نکن .
درسته حق با شماس، شاید چون سبک کنکور چند سال گذشته شبیه هم بوده من این حسو کردم که همش همینه، ولی درست میگی اگه همیشه انتظار یه نوع سوال رو داشته باشیم ممکنه سر کنکور غافلگیر شیم :smile:
پس من واسه ترانس که این هفته تو آزمون میاد هر چی میتونم میخونم دیگه بعد این آزمون براش چیز جدیدی نمیخونم و بقیه قسمتارو تقویت میکنم

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده
این کلاسهای دانشگاه همش شده استرس . استرس امتحانات از یه طرف استرس حذف شدن از یه طرف
چه کنم من . حالا استرس امتحاناتو میشه کنترل کرد ولی مورد دوم نه . استادا هم حرف حساب حالیشون نمیشه . اصلا اعصابم خرابه :confused:

rezaei.sp

عضو جدید
درود بر دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده این کلاسهای دانشگاه همش شده استرس . استرس امتحانات از یه طرف استرس حذف شدن از یه طرف چه کنم من . حالا استرس امتحاناتو میشه کنترل کرد ولی مورد دوم نه . استادا هم حرف حساب حالیشون نمیشه . اصلا اعصابم خرابه :confused:
درود بر مرد فوتبالی باشگاه .
واسه تو که این ترم درس داری ، شرایط یه مقدار سخته و توجه خاص میطلبه . :w08:
از طرف دیگه ، محیط دانشگاه و درس و کلاس و همکلاسیها ، محیط خوبیه . شاید بعضی مواقع تو خونه نشه خیلی خوب درس خوند ، چون برنامه ها بهم میخوره ، خواب جابجا میشه ، دوستان و شاگردان هم درس نیستند و ... . بر عکس ، دانشگاه و کلاس رفتن برنامه آدم رو منظم میکنه و به زندگی نظم میده ، انگیزه رو قوی میکنه و فرد رو تو فضای رقابت میندازه .
از بین ما ، کسانی هم هستند که شاغل هستند و مقداری از وقتشون رو صرف کار میکنند . اما انگیزه دارند و خوب و منظم میخونن . :w17:
حالا با این شرایط ، نیمه پر لیوان رو ببین و از محیط دانشگاه و کلاس نهایت استفاده رو ببر . تو که نمیخوای روزی 17 ساعت درس بخونی . میخایی ؟؟ :D پس سعی کن وقتهای مرده و بی اثر رو جوری جابجا کنی که بتونی سر کلاس هم حاضر باشی و با یه تیر دو نشون بزنی . ;)
در مورد امتحانات ، خوشبختانه به استحضار برسونم که امتحانات دانشگاه در سطح جزوه میاد و در نتیجه یک دهم سختی کنکور رو داره دیگه . جزوه رو سر کلاس یاد بگیر و یا تهیه کن 2 بار از روش بخونی راحت 15 رو میگیری . ولی حتما حواست باشه که جمع نکنی واسه شب امتحان که ضرر میکنی هاااااا . از همین الان شروع کن به خوندن و تمرین . :w24:
اساتید هم حق دارند. درکشون کن . به یکی بخوان فرجه بدن دیگه کسی سر کلاس نمیره و همه درخواست نمره میکنن . :redface:
با توجه به اهدافت و مشغله کاری و درسی ، برنامه روزانه رو تنظیم کن و به هر برنامه کسری از ساعات مفید رو اختصاص بده . مثلا 40% کنکور ، 30% کلاس دانشگاه ، 10% مطالعه امتحانات پایان ترم ، 20% هم رفت و آمد و ورزش و کارای دیگه . :cowboy:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر مرد فوتبالی باشگاه .
واسه تو که این ترم درس داری ، شرایط یه مقدار سخته و توجه خاص میطلبه . :w08:
از طرف دیگه ، محیط دانشگاه و درس و کلاس و همکلاسیها ، محیط خوبیه . شاید بعضی مواقع تو خونه نشه خیلی خوب درس خوند ، چون برنامه ها بهم میخوره ، خواب جابجا میشه ، دوستان و شاگردان هم درس نیستند و ... . بر عکس ، دانشگاه و کلاس رفتن برنامه آدم رو منظم میکنه و به زندگی نظم میده ، انگیزه رو قوی میکنه و فرد رو تو فضای رقابت میندازه .
از بین ما ، کسانی هم هستند که شاغل هستند و مقداری از وقتشون رو صرف کار میکنند . اما انگیزه دارند و خوب و منظم میخونن . :w17:
حالا با این شرایط ، نیمه پر لیوان رو ببین و از محیط دانشگاه و کلاس نهایت استفاده رو ببر . تو که نمیخوای روزی 17 ساعت درس بخونی . میخایی ؟؟ :D پس سعی کن وقتهای مرده و بی اثر رو جوری جابجا کنی که بتونی سر کلاس هم حاضر باشی و با یه تیر دو نشون بزنی . ;)
در مورد امتحانات ، خوشبختانه به استحضار برسونم که امتحانات دانشگاه در سطح جزوه میاد و در نتیجه یک دهم سختی کنکور رو داره دیگه . جزوه رو سر کلاس یاد بگیر و یا تهیه کن 2 بار از روش بخونی راحت 15 رو میگیری . ولی حتما حواست باشه که جمع نکنی واسه شب امتحان که ضرر میکنی هاااااا . از همین الان شروع کن به خوندن و تمرین . :w24:
اساتید هم حق دارند. درکشون کن . به یکی بخوان فرجه بدن دیگه کسی سر کلاس نمیره و همه درخواست نمره میکنن . :redface:
با توجه به اهدافت و مشغله کاری و درسی ، برنامه روزانه رو تنظیم کن و به هر برنامه کسری از ساعات مفید رو اختصاص بده . مثلا 40% کنکور ، 30% کلاس دانشگاه ، 10% مطالعه امتحانات پایان ترم ، 20% هم رفت و آمد و ورزش و کارای دیگه . :cowboy:

یکی علتهایی که نمیرم دانشگاه همین افکار منفی که دوستان و هم کلاسیا میدن همش . تا آدمو میبینن همه میگن نخون برا ارشد بیکاریا . همش مینالن :biggrin:
با 5 تا از استادام حرف زدم گفتن مشکلی نیست نیایی . بخون برای کنکور .
ولی این یکی جواب نداد اصلا :D

ashkan 56789

اخراجی موقت
سلام

شما ظاهرأ این بحث رو بیخیال نمیشی در مورد کیفیت آزمون ها بهتر شما دفترچه آزمون 2 رو یه نگاه کنی تو مدار یه سوال بود که دوتا گزینه مشترک داشت تو کنترل هم یه سوال اینجوری بود تو مغناطیس هم یه اشتباهه فاحش داشت... سوالای ریاضی و کنترلش هم که خیلی اسونه ربطی به کنکور نداره مخصوصأ کنترلش . شما هر روز داری جو تبلیغات میگیری حالا اگه پارسه خوبه به قوله شما پس دیگه نیازی به اینکه هرروز بیای اینجا تبلیغات راه بندازی نداره ...... بیخیال شو اینجا جاش نیست. :w08:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا