گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samin_m

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
متاسفانه جو اینجا خوب نیست-با کمال احترام ولی احساس میکنم سر زدن به اینجا یه جور اتلاف وقت شده-چون جز بحثهای الکی چیزی دیده نمیشه.
من دیگه به انجمن سر نخاهم زد
اخر هفته ها میام کنکور ازمایشی هایی که دوستان میزارن رو دانلود میکنم.از تمامشون هم بخاطر لطفی که میکنند ممنونم.
موفق باشید و سربلند
چاکرم-یاعلی

سلام

داداشم هر تصمیمی ک گرفتی،بهش احترام میذارم و برات آرزوی موفقیت میکنم

ولی دلمون برات تنگ میشه

موفق باشی...;)

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظرت سه جلد دانشگاه تهران براي مرور جالبه؟
بنظرت بهتر نيست كه جلد سوم بخواني و باقي مانده زمان را به تست هاي تاليفي و ازمون ازمليشي بذاري؟

اره تا جلد سه تموم نشه و حالم ازش بهم نخوره(به قول آقایه معتقدی) چیزی دیگه نمیخونم .
تا دیشب یه جور دیگه جلد سه رو میخوندم ، اما از دیشب که فایل صوتی اقایه اسلام پناهو کامل گوش دادم برنامم عوض شد . از امروز صبح جمع بندی رو دقیقا به شیوای ای که ایشون گفتن شروع کردم و تستایه ریاضی و مدار 92 رو زدم و همه اون کاراییم که گفتن کردم . از طرفیم من فقط واسه دو سه تا ازمون بیشتر ثبت نام نکردم اونم فقط به خاطر اینکه یخورده تو جو قرار بگیرم . با برنامه ازمونا پیش نمیرم .
به نظرم خیلی روششون عالیه .این روشو از چند استاد و رتبه خوب دیگه هم شنیده بودم اما دقیق نمیدونستم باید چکار کنم ، اما حالا میدونم/

mahdi_ml

عضو جدید
اره تا جلد سه تموم نشه و حالم ازش بهم نخوره(به قول آقایه معتقدی) چیزی دیگه نمیخونم .
تا دیشب یه جور دیگه جلد سه رو میخوندم ، اما از دیشب که فایل صوتی اقایه اسلام پناهو کامل گوش دادم برنامم عوض شد . از امروز صبح جمع بندی رو دقیقا به شیوای ای که ایشون گفتن شروع کردم و تستایه ریاضی و مدار 92 رو زدم و همه اون کاراییم که گفتن کردم . از طرفیم من فقط واسه دو سه تا ازمون بیشتر ثبت نام نکردم اونم فقط به خاطر اینکه یخورده تو جو قرار بگیرم . با برنامه ازمونا پیش نمیرم .
به نظرم خیلی روششون عالیه .

میشه این روشا رو برای ماهم بگی..............:)

890031156

کاربر ممتاز

neda mashreghi60

اخراجی موقت
قفل کردن تاپیک کنترل دیگه از اون کاراست!!!:confused:
بابا لااقل میذاشتین بچه ها جواب سوالمو می دادن بعدش قفل می کردین:D

به نظر من که کار خوبی کردن دستشونم درد نکنه تاپیک شده بود تاپیکه تبلیغات آقایx ... یه سری دیگه شورشو درآورده بودن البته معلوم بود دانشجو نیستن چون دانشجو که وقته کلکل نداره اونم تو این زمانه کم همون بهتر که قفل شد تا حسابه کار بعضی ها دستشون بیاد که اینجا سایته نه پیام بازرگانی...;)

3tare_87

عضو جدید
بابا پرسال بچه ها خيلي راحت درباره منابعشون باهم صحبت ميكردن٠٠٠واقعا هم راهگشا بود٠٠٠هيچ كس هم به ديگري انگ تبليغات نمي زد،اينكه ما نتونيم بگيم چه كتابي. بهتره پس براي چي اين جا دور هم جمع ميشيم!!! من با اينكه تازه وارد نيستم ولي بخاطر جو پيش اومده جرات ندارم سوالمو كه ميپرسم بگم از چه كتابيه!يا بگم برادر من خواهر من منبعي كه ميخوني چه كم و كاستي داره!!!
دليلش شليد. اينه كه مديراي بخش برق مثه قبل انلاين نيستن،بعد يه روز كه بچه ها تو سرو كله هم زدن تازه ميان پست ها رو. پاك ميكنن،مني كه اومدم تو اون تاپيك سوالمو بپرسم اعصابم با ديدن اين چيزا به هم بريزه،انشالله خدا هم رو به راه راست هدايت كنه، فقط دعا ميكنم بچه ها
،جواب زحمتاشون رو ببينن و موفق باشن٠

بابک منافی

اخراجی موقت
سلام
متاسفانه جو اینجا خوب نیست-با کمال احترام ولی احساس میکنم سر زدن به اینجا یه جور اتلاف وقت شده-چون جز بحثهای الکی چیزی دیده نمیشه.
من دیگه به انجمن سر نخاهم زد
اخر هفته ها میام کنکور ازمایشی هایی که دوستان میزارن رو دانلود میکنم.از تمامشون هم بخاطر لطفی که میکنند ممنونم.
موفق باشید و سربلند
چاکرم-یاعلی

بهت عادت کرده بودیم داداش ولی ایشاالله هر جا هستی موفق باشی :crying2:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دوستان یه سوال :دی
فرض کنید یه تست داریم حل میکنیم . بعد جوابی که ما بدست میاریم مثلا x حساب میکنیم میشه :
x=0.5
بعد تو گزینه ها 2تا گزینه نزدیک به هم داره مثلا :
A ) 0.48
B) 0.52

کدوم بهترین انتخاب میتونه باشه ؟؟

samin_m

کاربر ممتاز
درود
فرض کنید یه تست داریم حل میکنیم . بعد جوابی که ما بدست میاریم مثلا x حساب میکنیم میشه :
x=0.5
A ) 0.48
B) 0.52

سلام داداش گلم...

بستگی ب طریقه گرد کردن شما داره،باید ببینی ب پایین گرد کردی یا به بالا...! عدد گرد شده توی صورت بوده یا توی مخرج!

این جوانب رو در نظر بگیری و بسنجی ک با این طرز گرد کردن جوابت کوچکتر از جواب اصلی بدست میاد یا بزرگتر،بعد گزینه مورد نظرتو انتخاب کنی!;)

ehsan0641

کاربر بیش فعال
درود
x=0.5
A ) 0.48
B) 0.52

سلام دوست عزیز
به نظر من این مسئله بستگی به این داره که درسی که داری کار میکنی کدوم درسه. دوستایی که رشتشون قدرته میدونن که تو دروسی مثل ماشین ما با محاسبات میتونیم حدود جواب رو پیدا کنیم و با توجه به فیزیک مسئله بصورت شهودی میتونیم جواب دقیق رو انتخاب کنیم. اما تو دروسی مثل ریاضی و مدار بواقع همچین ریسکی امکانش نیست که بگیم کدوم میتونه باشه چون محاسبات باید دقیق باشه اونجا. موفق باشی

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
x=0.5
A ) 0.48
B) 0.52

بزن گزینه الف و ب:D

arash250

عضو جدید
درود
x=0.5
A ) 0.48
B) 0.52

سلام دوست عزیز
همونطور که ehsan0641 عزیز گفتن بستگی به درسش داره و نوع مساله داره
مثلا داخل درس الکترونیک هم همینطوره مثلا در مسایل فیدبکی هم , هم میشه با تقریب حل کرد( به گزینه ها نگاه می کنی اگه گزینه ها اعدادی مفتاوت و دور از هم باشه) و هم میشه با فرمول دقیق و محاسبات کامل حل کرد ( وقتی گزینه ها خیلی نزدیک و دهمی بهم نزدیک باشن)
بستگی به نوع درس و صورت مساله داره

یا همین طور که samin_m عزیز گفتن
مثلا داخل درس کنترل خطی (مبحث بود و نایکویست و رسم نموداراشون در فرکانس های بالا و پایین) بستگی به نوع گرد کردن ها میشه به جواب های مختلفی رسید

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام
كجاييد اي شهيدان كنكوري؟
اوضاع ازمون چطور بود؟

دوستان كم كم، دوران جمع بندي اغاز ميشه.و به يقين ما بيشتر بهم نياز داريم.احساس مي كنم دوستان كمتر سر مي زنند. ولي بنظرم اين روزها بيشتر با هم باشيم. وبيشتر سوال بپرسيم.و ديگران جواب بدن.چون اين روزها بسيار حساس و مهم هستند.
به يقين كنار هم بودن و بهم ديگر مشورت دادن براي همه مفيد تر است.

دانشمند كوچك

عضو جدید
چرا کس. نمیاد از آزمون حرف بزنه؟
من سنجش دادم.ریاضی متوسط رو به سخت. مدار که من نرسید. بودم این قسمت تسلط پیدا کنم.برای همین نزدم.زبان خوب .
کنترل نزدم.الک متوسط رو به خوب. تجزیه برام سخت نبود اما آسون هم نبود
راستش من خیلی خسته بودم.چون ۱ از سفر اومدم ۲ رفتم سر آزمون. به الک که رسیدم دیگه دیگه نمیکشیدم. اما بدک نشد خوبم نشد

حالا شماها نظر بدید لطفا..... :)

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من فقط ازمونایه پنجاه درصدو شرکت کردم با دو تا جامع نصیر . از بچهایی که امروز ازمون نصیرو شرکت کردن کسی زحمت سوالاتو نمیکشه ؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من امروز آزمون نصیر دادم.
ریاضی یکم واسم سخت بود.نامردا معادلات 4 تا سوال داده بودن که دو تاش بسل بود.
مدار خوب بود.
کنترل به نظرم متوسط بود اما دوستام می گفتن سخت بود
سیگنال یکم سخت بود.تمرکز بالایی می خواست.
الک یه سری سوالاش ترکوند منو.
مغناطیس هم متوسط

890031156

کاربر ممتاز
من هم سنجش داشتم.
زبان و الك سخت نبود.
كنترل و سيگنال سخت نبود.بنظرم سوال هاي خوبي طراحي نشده بودن.من كه خوب نزدم.
مدار هم متوسط.
رياضيات اسان بود.
بابا الک دیگه شورشو در آوردن!
منبعو 20 زده، تو پاسخ نامه 10 زده حل کرده دقیقا 2 برابر فرق میکنه!!!!!
باقی سوالا خوب بود!

rezaei.sp

عضو جدید
سلام سلام.
من هم پارسه رو افتخار حضور داشتم. 253
نظر تخصصی که ندارم . فقط میتونم بگم از همون فصلا که قرار بود بخونم سوال داده بودن. :D
تو زبان چند جا گیر کردم با شک و دو دلی زدم. ولی 30 تا سوال رو جواب دادم .
یه دلم گفت شانسی بزنم بعضی درسارو ، آخه سری پیش 2 تا درس رو که شانسی زدم حدود 11 درصد مثبت شده بود. :cowboy:
ولی سعی کردم یه بچه مثبت باشم و هیچی شانسی نزدم. الانم با انرژی تمام شروع کردم واسه 254 .
از شانس بد من ، تو این گیر و دار کنکور ، رفتیم سراغ خرید یه خونه . اونم هر روز یه مشکل پیدا میکنه و من دنبال کاراش میرم . همین باعث میشه از درس فاصله میگیرم .
اومدم طمع کنم و 2 تا هندونه با دست بردارم ، نتیجه بد داد . :redface:

rezaei.sp

عضو جدید
بابا الک دیگه شورشو در آوردن! منبعو 20 زده، تو پاسخ نامه 10 زده حل کرده دقیقا 2 برابر فرق میکنه!!!!! باقی سوالا خوب بود!
سلام 89 جان . خوبی ؟
بابا تو که استاد الک هستی خودت . دمت گرم که این سوتی ها رو میگیری . البته اونا این سوتی رو میزارن که ببینن سیاهی لشگر چقده و چند درصد داوطلب زرنگ دارن که این موارد رو کشف میکنن ؟ تو طراحی سوالات اصلی این نکته رو بکار میبرن .
بابا این عکستم یکم بکش بالا ما صورت ماهتو ببینیم. چرا عکس رو رو این ناحیه زوم کردی ؟ :D;)
درسته که باید ازدواج رو تبلیغ کنی و فرزند بیشتر ، شادی بیشتر رو نشون بدی ، ولی فکر ما هم باش که تو دوران کنکور قید مسائل عاطفی رو زدیم و میخواهیم بچه مثبت باشیم. :)

890031156

کاربر ممتاز
سلام 89 جان . خوبی ؟
بابا تو که استاد الک هستی خودت . دمت گرم که این سوتی ها رو میگیری . البته اونا این سوتی رو میزارن که ببینن سیاهی لشگر چقده و چند درصد داوطلب زرنگ دارن که این موارد رو کشف میکنن ؟ تو طراحی سوالات اصلی این نکته رو بکار میبرن .
بابا این عکستم یکم بکش بالا ما صورت ماهتو ببینیم. چرا عکس رو رو این ناحیه زوم کردی ؟ :D;)
درسته که باید ازدواج رو تبلیغ کنی و فرزند بیشتر ، شادی بیشتر رو نشون بدی ، ولی فکر ما هم باش که تو دوران کنکور قید مسائل عاطفی رو زدیم و میخواهیم بچه مثبت باشیم. :)
سلام
ممنون خوبم شما خوبی>؟
فرزند بیشتر رو نشون نمیده که،عشق بیشتر زندگی پایدارتر رو نشون میده(همه ی قطب ها سمت چپ!!!!!!!! :D)
نه آخه تو کنکور هم گاها ازین اتفاقا میوفته هرمدل اثبات میکنی به خرجشون نمیره!!
دو سه تا اشکال دیگه هم داشت که فجیع بودن!!!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا الک دیگه شورشو در آوردن!
منبعو 20 زده، تو پاسخ نامه 10 زده حل کرده دقیقا 2 برابر فرق میکنه!!!!!
باقی سوالا خوب بود!

دقیقا الک خیلی نامردی بود :|
سوال 105 باغستانی حل کرده بود می شد گزینه ۱ (-11.8)
ولی اینجا گزینه 3

890031156

کاربر ممتاز
دقیقا الک خیلی نامردی بود :|
سوال 105 باغستانی حل کرده بود می شد گزینه ۱ (-11.8)
ولی اینجا گزینه 3
دادا منم 12.1 آوردم
حتما اونی که شما حل کردی مقدار منبع جریان یا مقاومت فرق میکرده
یه اشباع یه بیس امیتر افت ولتاژ مقاومت +سورس میشه پیک منفی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا منم 12.1 آوردم
حتما اونی که شما حل کردی مقدار منبع جریان یا مقاومت فرق میکرده
یه اشباع یه بیس امیتر افت ولتاژ مقاومت +سورس میشه پیک منفی

الان چند بار چک کردم دقیقا یکیه سوالات
چون قبلا اینو حل کرده بودم . تا دیدمش یادش افتادم . بعد حل کردم طبق همون حلی که باغستانی داشت .

Snap_2013.12.08_00h00m14s_001_Reader.jpgSnap_2013.12.08_00h01m47s_003_Reader.jpg

Armin-Z

کاربر ممتاز
الان چند بار چک کردم دقیقا یکیه سوالات
چون قبلا اینو حل کرده بودم . تا دیدمش یادش افتادم . بعد حل کردم طبق همون حلی که باغستانی داشت .

مشاهده پیوست 183507مشاهده پیوست 183508
آره عزیز، دقیقا همونه، اونایی که دوست دارن تو آزمونای سنجش الک 100 بزنن کافیه سوالای دکتری رو حل کنن :biggrin:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان راستی تو آزمون امروز یه سوال هم از فضای حالت نبود تو کنترل . فکر کنم تو کنکور هم ندن . کمی تعجبی بود قضیه

juvefans

کاربر ممتاز
آزمون 4 پارسه 25% سوم :
درباره اشکالات آزمون ها و نقاط ضعف با یکی از مسئول های آزمونهای پارسه ( خیلی اتفاقی دیدمشون ، دیدم بچه ها جمع شده بودند اطرافش ) صبح صحبت کردم ، ایشون خیلی انتقادپذیر بودند خوشبختانه و قول دادند تا جایی که میشه درسهای ماشین و کنترل بهبود پیدا کنه !

نظر من درباره سطح این آزمون :
زبان : ساده
ریاضی : متوسط
مدار : سخت
کنترل : متوسط
بررسی : متوسط
ماشین : سخت - خیلی بهتر از دو آزمون قبل شده بود .
مغناطیس : ساده { من چون مبحث رو نخونده بودم ( حذف کردم ) نزدم . }

رتبه من : 27 :razz:

این هم درصدهای برتر و من :

27p.jpg
لطفا بقیه دوستان پارسه هم کارنامه ها تون یا نظرتون رو اعلام کنید .:smile:
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا