+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dars

عضو جدید
بچه ها ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم اما تا جایی که من یادمه بچه ها گفته بودن که آقای شیرین آبادی در یکی از درس ها واقعا استاد و ماهر هست الان یادم نیست کدوم بود.کنترل بود یا سیگنال؟ فقط همین سوالم رو اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم.

m.mokhtari1991

عضو جدید
راستی مغناطیس پارسه رو عبد العالی نوشته؟مثل مدارشه؟

من پارسه دارم ولی اشرفیانه.البته با جزوش داده بود از روی رهیافت هم حل میکنم

کسی رهیافت مغناطیس دیانی چاپ جدیدشون نداره ؟واسه من چاپ دوم (2500 تومن:biggrin:) زیر خاکیه!!!از خواهرم بهم ارث رسیده!میخوام ببینم مثل مدار نشه کلی تغییر کرده باشه.

mine is published in 89-winter
it is a great treasure 4 me

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
خواستم نکته ای رو به دوستان یادآور بشم چون مورد خوبی هست. این دوستمون که میبینید چند روزه با اسامی مختلف ثبت نام میکنه و میخواد سایتش رو به اصطلاح تبلیغ کنه. دوستانی هم یادآور شدن که ایشون از چه دسته افرادی هستند.
حتی اگه یادآوری دوستان هم نبود از اصرار و بیکار بودن این فرد میشه فهمید که برای احتمالا برای صید اومده.

به همین جهت از دوستان درخواست داریم هم در این مورد و هم در موارد دیگه جوانب احتیاط رو رعایت کنند.

sanup2006

عضو جدید
یه سری اطلاعات راجع به رتبه های قبولی 91 میخواستم که با چه درصد هایی کجاها قبول میشم.
میخوام هدف واسه خودم بذارم.
ممنون اگر کمک کنید.

babak12345

عضو جدید
دوستان من 1.5 سال بعد قراره ارشد شرکت کنم.میخوام پایه ی الکترونیکم رو قوی کنم چون خیلی مهمه واسه ارشد! به نظرتون واسه شروع رضوی خوبه یا میر عشقی یا...؟؟ البته الک 1 رو پاس کردم اما زیاد مفهومی نخوندم.میخوام هم مفهومی بخونم هم با روش های حل تست اشنا بشم.لطفا جواب بدین. :smile:

kuroshforutan

عضو جدید
دوستان من 1.5 سال بعد قراره ارشد شرکت کنم.میخوام پایه ی الکترونیکم رو قوی کنم چون خیلی مهمه واسه ارشد! به نظرتون واسه شروع رضوی خوبه یا میر عشقی یا...؟؟ البته الک 1 رو پاس کردم اما زیاد مفهومی نخوندم.میخوام هم مفهومی بخونم هم با روش های حل تست اشنا بشم.لطفا جواب بدین. :smile:

میر عشقی قدیمی شده و به درد کنکور نمیخوره کتاب میکرو الکترونیک رضوی بخش های ماسفت تفاضلی ومنابع جریانش عالیه و ((مسائلش مد شده))بقیش نه کتاب Cmos رضوی هم کتاب خوبیه ولی بیشترش الکترونیک3 است

fahim25

عضو جدید
سلام دوستان.يه سوال داشتم گرايشم كنترله ميخواستم بدونم برا ارشد فقط كنترل خطي مياد يا كنترل خطي و ديجيتال و....؟؟

m.mokhtari1991

عضو جدید

های بابک عزیز . خوبسان ؟
رضوی ایز د بست !
دوما کتاب الکترونیک ساندرام ناتارجان هم در کنار رضوی خیلی میچسبه (کتابخونه دانشکده تون احتمالا زبان اصلیش باشه)
رهیافتم برای امتحانا بخون!مخصوصا تو فصل مدار مجتمع همه مطالب الک دو مرور میشه.خیلی مفیده
امتحانای الک 2 خیلی دیدم از یه بخش آپ امپ 741 سوال بدن.پس سعی کن ویراش اول تا چهارم کتاب گری بخش 741 رو بخونی و تمرینای آخر فصلشو حل کنی.گری مال الک 3 هست ولی نصف مباحث تکرار الک دوس
ویرایش 5 گری جای 741 ،5234 رو نوشته که مطالعش برا امتحان و پروژه الک 3 خیلی مفیده
رضوی یه کتاب دیگه داره به اسم دیجیتال اینتگریتد سرکت دیزاین که پر mosهست،لازم نیس بخونیش ولی کتاب خوشکلیه دید میده
اگر همه اینارو بخونی میفهمی که سوالای کنکور ربطی به پایه نداره و کلی از نظر مفهوم با یونی فرق داره
ولی در کل خوندنشون باعث میشه خودت با روش خودت و با دید عالی تستای کنکورو حل کنی

dars

عضو جدید
جزوات کارشناسي ارشد
مشاوره و برنامه ريزي
فيلم هاي اموزشي
صداي اساتيد
کلاس هاي حضوري
جزوات دست نويس دانشگاه ها و کلاس هاي حضوري موسسات
WWW.********
WWW.*************

من به سایت شما سر زدم.اما متاسفانه به هیچ عنوان قابل اعتماد نبود.روش بهتری هم هست.شما با مدیرا صحبت کنید اونا ببینن اگه محتوای سایتتون مفید برای بچه ها باشه چرا که نه.حتما خودشون تبلیغ سایتتون رو میکنن

یونس313

عضو جدید
جزوات کارشناسي ارشد
مشاوره و برنامه ريزي
فيلم هاي اموزشي
صداي اساتيد
کلاس هاي حضوري
جزوات دست نويس دانشگاه ها و کلاس هاي حضوري موسسات
WWW .****. IR
WWW .***** .COM

entekhab******.blogfa.com
سلام
آخه تو کی هستی بخواهی مشاوره بدی . شما یک دزد هستید . یکی باید به خود شما مشاوره بده:biggrin:
دوستان توجه داشته باشند جزوه توسط شخص نوشته می شه و معمولا شخصی جزوه کلاس رو می نویسه برای خودش می نویسه . جزوه خوب باید توسط شخص زرنگی نوشته شده باشه که قابل استفاده باشه .
دوستان پول خود را به امسال این دزد ها ندهید . هر کس جزوه خواست می تونه بعد از رضایت استاد مربوطه به محل تشکیل کلاس ها بره و از انتشارات جزوه جدید همون سال رو تهیه کنه .
جدیدا یک پستی با نام ظهور امام زمان نوشته ام یک سری هم اینجا بزنید خوشحال می شم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/390773-ظهور-امام-زمان

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
کاملا درسته، دوستان دیگه ای هم به من پیام دادن و همین مورد رو گفتن.
از بیکار بودن این دوستمون و اصرار بیش از اندازش کاملا مشخصه که با یه کلاه بردار طرف هستیم.

به قولی: چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام
آخه تو کی هستی بخواهی مشاوره بدی . شما یک دزد هستید . یکی باید به خود شما مشاوره بده:biggrin:
دوستان توجه داشته باشند جزوه توسط شخص نوشته می شه و معمولا شخصی جزوه کلاس رو می نویسه برای خودش می نویسه . جزوه خوب باید توسط شخص زرنگی نوشته شده باشه که قابل استفاده باشه .
دوستان پول خود را به امسال این دزد ها ندهید . هر کس جزوه خواست می تونه بعد از رضایت استاد مربوطه به محل تشکیل کلاس ها بره و از انتشارات جزوه جدید همون سال رو تهیه کنه .
جدیدا یک پستی با نام ظهور امام زمان نوشته ام یک سری هم اینجا بزنید خوشحال می شم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/390773-ظهور-امام-زمان

سلام

خدایی حق دارین من چند تا از این جزوات رو دارم اصلا جالب نیستن الان چند ماهه که گرفتمشون ولی تا حالا نگاهشون هم نکردم چون اصلا بدرد نمیخورن پولم رو هدر دادم!
کتاب خوندن خیلی خیلی موثرتره!
حتی مهندس اسلام پناه هم چنین نظری رو داشتن!

HassanRouhi

عضو جدید
بچه ها ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم اما تا جایی که من یادمه بچه ها گفته بودن که آقای شیرین آبادی در یکی از درس ها واقعا استاد و ماهر هست الان یادم نیست کدوم بود.کنترل بود یا سیگنال؟ فقط همین سوالم رو اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم.
سلام
يه خورده گذشته اما براي آيندگان شايد بدرد بخوره!
من الان كلاس كنترل آقاي شيرين آبادي رو ميرم.قدرتي هستم و تجزيه رو نميرم
در مورد كنترل ايشون محشر هستند! فوق العاده فوق العاده عالي
ببين بدون اغراق ميگم من از كنترل متنفر بودم. الان طي 3 4 جلسه از كنترل بيشتر از بقيه درس ها خوشم مياد.خيلي قشنگ كنترل رو درس ميده.فقط سريع حرف ميزنه! يعني يا بايد صداشو ضبط كني كه خيلي ها اين كارو ميكنن يا بايد توانايي اين رو داشته باشي كه هم زمان بنويسي و گوشم كني! من از راه دوم استفاده ميكنم.اما معمولا بچه ها راه اول رو انتخاب ميكنم.
در كل برو كنترل كلاس ايشون.اگه بد بود هر چي خواستي بهم بگو!!!!!

در ضمن.شخصيت بسيار عالي هم داره.كلاس 5 ساعتش خشك نيست و اتفاقا خيلي هم مفرح هست!

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

شما یک دزد هستید:surprised: (حالا چرا دزد؟ این همه واژه دیگه:D)
این لکچرای دکتر کریم پور که خودم دارم از روش میخونم. یعنی کنترل رو ما با اینا یاد گرفتیم. مجانی هم هست:D
http://profsite.um.ac.ir/~karimpor/control/control.html
اون لکچرای اخرو پاورپونتش رو دانلود کنین چون تصاویرش متحرک هست پی دی افش جالب نیست مشکلی هم بود یا جاییشو مشکل داشتین بگین جواب میدم البته اگه یادم مونده باشه:D

mo_ha

عضو جدید
http://profsite.um.ac.ir/~karimpor/control/control.html
اون لکچرای اخرو پاورپونتش رو دانلود کنین چون تصاویرش متحرک هست پی دی افش جالب نیست مشکلی هم بود یا جاییشو مشکل داشتین بگین جواب میدم البته اگه یادم مونده باشه:D

خیلی ممنون عالی بود
فقط یه سوال اون 30 تایی بهتره یا 24 تایی ها ؟
در ضمن اون 24 تایی ها لکچر 24 دانلود نمیشه شما ندارین؟

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

دوستان من مدار رو یه بار واسه کاردانی به کارشناسی از روی مدرسان شریف خوندم و واسه ارشد دارم از روی مدار پوران پیش میرم ولی به نظرم خوندن مدار پوران واسه کسی که پایه ی مدار خوبی نداره یه اشتباهه محضه!! چون مثال هاش خیلی سخت و سطح بالاست!
من فصول 3 و 4 پوران رو خوندم ولی در اصل ماست مالی کردم! چون چیزی یاد نگرفتم!
میخوام باقی فصول مدار رو از روی مدرسان بخونم و بعدش یه نگاهی به درسنامه ی پوران بندازم و مثال ها و تست های پایانیش رو حل کنم به نظرم اینطوری خیلی بهتره

نظرتون چیه؟؟

آخرین ویرایش:

ir_majhool

عضو جدید
سلام من کتاب ارشد مدار مدرسان رو تموم کردم
واقعا کتاب عالی هست
شاید باورتون نشده ولی میتونید حتی تسن های کنترل رو هم با کتاب مدار مدرسان جواب بدین این قدر کامله
بخش لاپلاسش خیلی خوبه

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون عالی بود
فقط یه سوال اون 30 تایی بهتره یا 24 تایی ها ؟
در ضمن اون 24 تایی ها لکچر 24 دانلود نمیشه شما ندارین؟
من که 29 تا لکچر دارم ولی فکر کنم از 24 تایی ها دانلود کردم بقیه رو از کسی گرفتم تا 23 رو از اون 24 تایی دانلود کنین بقیه رو از رو 30 تایی.

dars

عضو جدید
من تا قبل از جمعه فقط 22 ساعت خوندم.خیلی کمه.:cry:
حداقل باید دو برابر بشه.مخصوصا که روی همه قسمت ها ریز بینی میکنم و اینجوری وقت بیشتری هم نیاز دارم.
امروز جمعه هست لطفا بقیه هم بیان بگن چقدر خوندن.البته از هفته قبل بیشتر خوندم اما بازم خیلی کمه.:evil:

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو هفته حساب نکردم چند ساعت شد یه روز سه ساعت میخونم یه روزم 6 ساعت البته تازگی مطالعه غیر درسیم زیاد شده:surprised:

naribazi

عضو جدید
دوستان عزیزم. با این طریق درس خوندن به جایی نمیریسید. هفته اول مرداد هم تموم شد. باید تا آخر تابستون تمام درس ها رو تموم کنید. حداقل هفته ای 50 ساعت باید بخونید. اگه میخواهید قبول شین یکم به خودتون بیایید.

naribazi

عضو جدید
دوستان عزیزم. با این طریق درس خوندن به جایی نمیریسید. هفته اول مرداد هم تموم شد. باید تا آخر تابستون تمام درس ها رو تموم کنید. حداقل هفته ای 50 ساعت باید بخونید. اگه میخواهید قبول شین یکم به خودتون بیایید.

Ti8

عضو جدید
کسی هست که ماشین مدرسان با پوران بررسی کرده باشه؟
به نظر شما چه فرقی دارن؟

mohsignal

عضو جدید
سلام
متاسفانه رمضان امسال برای من دردسر ساز شده و از وقتی رمضان امده تایم مطالعم خیلی کم شده.میخواستم مثل شما شبها بیدار بمونم ودرس بخونم که نمیتونم.روزها هم که نهایت 4 ساعت میشه خوند.اوضاعی شده!
بقیه بچه ها چطور درس میخونن؟

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دیگه اینقد بچه هارو نترسونید درسته من رتبم خوب نشد اما من مشکلاتی سر جلسه برام پیش اومد وگرنه خیلی بهتر میشدم!
من تو تابستونه پارسال سری میخوندم که پیشنهاد نمیکنم این موضوع رو اما من سیگنالو الکو چن فصلی از مدارو فقط توی تابستون خوندم...
من از تیر شروع کردم..
اوائل درس خوندن همینه من هم پارسال روزی 3 4 ساعت میخونم اخرا تابستون 7 8 ساعت رسید دیگه،جوری بخونید که کم نیارید اخراش....
چون بحثه 6 7 ماهه..
موفق باشین بچه ها
یا علی....

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

دوستان من مدار رو یه بار واسه کاردانی به کارشناسی از روی مدرسان شریف خوندم و واسه ارشد دارم از روی مدار پوران پیش میرم ولی به نظرم خوندن مدار پوران واسه کسی که پایه ی مدار خوبی نداره یه اشتباهه محضه!! چون مثال هاش خیلی سخت و سطح بالاست!
من فصول 3 و 4 پوران رو خوندم ولی در اصل ماست مالی کردم! چون چیزی یاد نگرفتم!
میخوام باقی فصول مدار رو از روی مدرسان بخونم و بعدش یه نگاهی به درسنامه ی پوران بندازم و مثال ها و تست های پایانیش رو حل کنم به نظرم اینطوری خیلی بهتره

نظرتون چیه؟؟

ممنونم که توجه کردین!!

سلام من کتاب ارشد مدار مدرسان رو تموم کردم
واقعا کتاب عالی هست
شاید باورتون نشده ولی میتونید حتی تسن های کنترل رو هم با کتاب مدار مدرسان جواب بدین این قدر کامله
بخش لاپلاسش خیلی خوبه
به نظرت کتاب کاردانی به کارشناسی مدار مدرسانم خوبه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.