+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid092

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه(تو ماشین)از اتو ترانس و ترانسای3فاز و گروه بندیشون تا حالا تو کنکور سوال آمده،
اصلا جزء سرفصلاست؟(چون ما اینارو تو ماشین3داشتیم)

ansari1404

عضو جدید
سلام.
دوستان کسی کتابهای سنجش طلایی (کنکور های تالیفی) رو گرفته ببینه چجوریه؟؟؟؟
:redface:

منم میخوام بخرم اما نیمدونم چجوریه
من این کتابا رو دیدم ، کتاب های خوبی هستن و البته کامل و شامل تمام آزمونای سنجش با پاسخ تشریحی. قیمتشم تقریبا مناسبه ! ولی یه نکته رو متذکر میشم که اگه کتابای تست مهم تر رو کامل خوندی حالا برو سراغ این کتابا . اینا در رتبه 2 قرار دارن .

ansari1404

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه(تو ماشین)از اتو ترانس و ترانسای3فاز و گروه بندیشون تا حالا تو کنکور سوال آمده،
اصلا جزء سرفصلاست؟(چون ما اینارو تو ماشین3داشتیم)
از مبحث اتوترانس طی 6سال گذشته درمجموع 3سوال در سال های 85 و 87 و 88 اومده
از کل مبحث ترانس های سه فاز و تکفاز طی 6سال گذشته در مجموع 3سوال (2سوال در سال 85 و 1سوال در سال 88) مطرح شده .

vahid092

عضو جدید
از مبحث اتوترانس طی 6سال گذشته درمجموع 3سوال در سال های 85 و 87 و 88 اومده
از کل مبحث ترانس های سه فاز و تکفاز طی 6سال گذشته در مجموع 3سوال (2سوال در سال 85 و 1سوال در سال 88) مطرح شده .

کسی میدونه از سال 88 به بعد این مباحث از سرفصلا خارج شده یا نه؟
چون گفتم که ما اینارو تو ماشین3 خوندیم،یا اساتید ما خیلی جلو بودن!!!

soore

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشید با درسا:gol:
اینم 25 درصد سوم پارسه... پاکم کردم..
http://www.4shared.com/zip/PixPaxNb/parseh_25-3.html
اسکن کردم
نظرتون درباره نوشابه انرژی زا چیه؟ redbull و غیره
سر جلسات خوابم می بره
مغناطیس هرچی میخونم بازم صفرم
لطفا میشه یک نفر نحوه دانلود از این سایت رو توضیح بده چون من هرچی میزنم فقط نرم افزار سایت رو تحوییلم میده!!!:confused:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
لطفا میشه یک نفر نحوه دانلود از این سایت رو توضیح بده چون من هرچی میزنم فقط نرم افزار سایت رو تحوییلم میده!!!:confused:
اول ثبت نام میکنی بعد اون آبیه نوشته دانلود میزنه بعد میره یه جای اونجا هم یه دانلود هست که زمان داره 20 ثانیه طول میکشه آماده دانلود میشه

BalroG

عضو جدید
چند روزی گفتم از درس بزنم بیرون استراحت کنم، دیگه نمیتونم برگردم به درس...
:(

faz123

عضو جدید
بچه ها امروز یه خبر بسیار دلنشین شنیدم میگم امسال به خاطر انتخابات ظرفیتا رو دارن از پارسال بیشتر میکنن کسی اینو شنیده؟؟

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز یه خبر بسیار دلنشین شنیدم میگم امسال به خاطر انتخابات ظرفیتا رو دارن از پارسال بیشتر میکنن کسی اینو شنیده؟؟
من نه شنیدم ونه ربط اونتخابات و با کنکور نگرفتم ولی بهر حال اینجا ایرانه!!!!!

BalroG

عضو جدید

اینجا ایران است!

پ.ن: آواتار شما با پلکا و موهاش تو حلقم!!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعیدم نیست زیاد آخه کلی استادای برتر رو بازنشسته اجباری کردن اساتید خودشونو فرستادن تو دانشگاه!!! اینم نتیجش
ولی اینجوری هم فک نمیکنم باشه اینجا غیر رسمیه مثل اینکه
پ.ن: تو این رنک بندی ها دانشگاه آزاد تمامی واحداش باهم جمع میشن میشه دانشگاه آزاد اسلامی

• Like
واکنش ها: hts

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
چند روزی گفتم از درس بزنم بیرون استراحت کنم، دیگه نمیتونم برگردم به درس...
:(
اعوذ بالله من الشيطان
بسم الله الرحمن الرحيم
قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ (1) مَلِكِ النَّاسِ (2) إِلَهِ النَّاسِ (3)
مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ (4) الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ (5) مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ (6)

هوووووووووف ......هووووووووووووف .....هوووووووووووووووووف

دیگه برو درستو بوخون !!!!!!!!:w46:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعوذ بالله من الشيطان
بسم الله الرحمن الرحيم
قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ (1) مَلِكِ النَّاسِ (2) إِلَهِ النَّاسِ (3)
مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ (4) الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ (5) مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ (6)

هوووووووووف ......هووووووووووووف .....هوووووووووووووووووف

دیگه برو درستو بوخون !!!!!!!!:w46:

:w15::w15: دمت گرم بابا مثل اینکه تو کار 2آ موآیی

BalroG

عضو جدید
سلااااااام
انشاالله همه خوب باشین
خسته هم نباشید:)
من احتمالا تا بعد کنکور دیگه باشگاه نمیام.
خدا حافظتون تا بعد کنکور........
انشاالله همه موفق باشین.:gol:

اوه اوه اوه...
دورخیز کردن برای کنکور!!!
یه رتبه هم افتادیم عقب!!

omid-power

عضو جدید

سال بعداز کنکور سراسری زمان ما(نه شما!) با رتبه ای که زمان ما باید کلا دور دانشگاه دولتی را خط می کشیدی تو دانشگاه دولتی در اومدن چون ظرفیتا را زیاد کردن!
پس با این حساب سال دیگه ظرفیت ارشد اضافه میشه:D
اینکه سال به سال به ظرفیت ارشد اضافه خواهد شد یه امر منطقی است(با توجه به افزایش شمار داوطلبان) .اما اینکه ظرفیت روزانه اضافه میشه یا شبانه وغیرانتفایی بحثی جداست
واینکه فکر می کنید به انتخابات ربط داره یه کم ...........(بخوانید:ساده انگارانه!) است

omid-power

عضو جدید
بعیدم نیست زیاد آخه کلی استادای برتر رو بازنشسته اجباری کردن اساتید خودشونو فرستادن تو دانشگاه!!!

عزیز دل
اینایی که تازه فارغ التصیل شدن چیکار کنن؟ باید منتظر مرگ این اساتید بمونن تا بلکه بشن استاد دانشگاه؟
بعضی ازاین استادا حوصله ندارن جواب آدمو بدن ................................

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعیدم نیست زیاد آخه کلی استادای برتر رو بازنشسته اجباری کردن اساتید خودشونو فرستادن تو دانشگاه!!!

عزیز دل
اینایی که تازه فارغ التصیل شدن چیکار کنن؟ باید منتظر مرگ این اساتید بمونن تا بلکه بشن استاد دانشگاه؟
بعضی ازاین استادا حوصله ندارن جواب آدمو بدن ................................

منم مخالف این امر نیستم که جوونا برن سر کار اما کسی که تازه مدرک گرفته باید بره دانشگاههای برتر ایران جای اساتید برتری که هنوز بازنشسته نشدن رو بگیره؟؟؟!!!
در ضمن شما منظورمو نگرفتی، البته همه متوجه شدن که گفتم اساتید خودشونو فرستادن تو دانشگاهای برتر نه شما که تازه مدرک گرفتی رو

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بچه ها امروز یه خبر بسیار دلنشین شنیدم میگم امسال به خاطر انتخابات چه ظرفیتا رو دارن از پارسال بیشتر میکنن کسی اینو شنیده؟؟
بچه ها این حاشیه ها رو چه مثبت چه منفی بیخیال شید الان فقط بخونید :w10::w10: به هیچ چیزم فکر نکنیدبه جز به 19بهمن:w34:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوش اومدی به جمع دوستان
بچه ها ما که شهرستانیم نمیتونیم بریم سمینار اگه کسی میره بتونه یه لطفی کنه فیلم بگیره بزاره اینجا تا همه استفاده کنن خیلی عالی میشه

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سنجشی، چند روز بعد از آزمون کارنامه اولیه و نهایی میاد؟

navsob

عضو جدید
از دوستان کسی لینک داتلود جزوه مغناطیس استاد باغستانی رو نداره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.