+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

livewaves

کاربر فعال
سلام
از دوستان کسی هست که با مطالعه کتاب الکترونیک اسلام پناه تستهای کنکور 90 و 91 رو زده باشه؟
یه نیگا انداختم دیدم نمیتونم بزنم.مثلا تست تفاضلی 91 رو میگم!!

kuroshforutan

عضو جدید
سلام
از دوستان کسی هست که با مطالعه کتاب الکترونیک اسلام پناه تستهای کنکور 90 و 91 رو زده باشه؟
حق داری فصل تفاضلی را حتما از حل المسایل میکرو الکترونیک بهزاد رضوی بخون بعد سراسری 91 را بخون مثل گلابی حل میکنی

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام
من برای تفاضلی چندتا کتاب خوندم اشرفیان ناصح سپاهان...اما نمی تونستم بزنم به پیشنهاد دوستان اسلام پناه رو خوندم عالی بود و تونستم تستهای 91 رو که قبلا نمیتونستم حتی سر دربیارم حل کنم واقعا کتاب عالیه.فیدبک رو هم از اسلام پناه خوندم هیچ مشکلی ندارم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوش اومدی به جمع دوستان
بچه ها ما که شهرستانیم نمیتونیم بریم سمینار اگه کسی میره بتونه یه لطفی کنه فیلم بگیره بزاره اینجا تا همه استفاده کنن خیلی عالی میشه

تجربه نشون داده این سمینارها 2 زار نمیارزن حالا هر کی که میخواد برگزار کنه.کسی که تا الان برای خودش برنامه ریزی درست و حسابی انجام داده باشه بهترین مشاور برای خودشه

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجربه نشون داده این سمینارها 2 زار نمیارزن حالا هر کی که میخواد برگزار کنه.کسی که تا الان برای خودش برنامه ریزی درست و حسابی انجام داده باشه بهترین مشاور برای خودشه

آره حق با شماست، من خودمم اینجا سمینار برگزار میشه نمیرم به از دست دادن وقت نمی ارزه ولی گفتم فیلمشو ببینیم بد نی:D

qmars10

عضو جدید
دوستان کسی میتونه کارنامه ی نفرات اول کنکور کنترل این چند سال رو گیر بیاره ماکه پیرشدیمو پیدانکردیم ؛بازهم تشکر و باز هم تشکر

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس کوچولوگیامه:D

دوستان کسی میتونه کارنامه ی نفرات اول کنکور کنترل این چند سال رو گیر بیاره ماکه پیرشدیمو پیدانکردیم ؛بازهم تشکر و باز هم تشکر
رتبه 1 که نه اما چندتا رتبه خوبو بد قاطی میزارم سوا نکن درهمه :D
karname91.pdf - 451.6 Kb

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

بچه ها میگم ، کسی از این یوزاسیف خبر نداره ؟؟!!!

آقا ما یه وردی براش خوندیم ،بچه طلسم شد پای درس !!:w10:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

ااااااااا آره جدی دیگه پیداش نی!!! بابا دمت گرم زدی ترکوندیش:w25: گفتم دعا گری ها دادا یه وردی هم واسه من بخون که خوابم کم بشه مثل چچچچچچی بشینم درس بخونم:w10: این آخرا که اصل کاره کم آوردم نمیتونم بخونم خسته شدم(به قول شما خستم شده آمو!:D)
راستی دادا ما شیرازی هارو خیلی دوس داریما، دوستای شیرازی تو دانشگاه زیاد داشتم یکی از یکی دیگه گلتر خیلی دمشون گرمه شیرازیها:w16:

Dennis Ritchie

عضو جدید
دوستان درس سیستم کنترل خطی یه کتابی معرفی کنید.یه منبع عالی باشه
پس چرا این درس اینقدر وحشتناکه بعضی قسمت هاش.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان درس سیستم کنترل خطی یه کتابی معرفی کنید.یه منبع عالی باشه
پس چرا این درس اینقدر وحشتناکه بعضی قسمت هاش.

کتاب پوران پژوهش کتاب خوبیه ولی حجیمه اگه واسه کنکور امسال میخوای بدردت نمیخوره
نمیدونستم ریچی هنو زندست!:D

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
lمیگم یه وردم واسه من بخون دیگه یه هفته س لای کتاب باز نکردم:(

ااااااااا آره جدی دیگه پیداش نی!!! بابا دمت گرم زدی ترکوندیش:w25: گفتم دعا گری ها دادا یه وردی هم واسه من بخون که خوابم کم بشه مثل چچچچچچی بشینم درس بخونم:w10: این آخرا که اصل کاره کم آوردم نمیتونم بخونم خسته شدم(به قول شما خستم شده آمو!:D)
راستی دادا ما شیرازی هارو خیلی دوس داریما، دوستای شیرازی تو دانشگاه زیاد داشتم یکی از یکی دیگه گلتر خیلی دمشون گرمه شیرازیها:w16:

والو مو خودوم دیدوم ایطوری شدها....یه فکر پرسود ،زده کله اوم ! میخام بروم تو کار دعا و ورد و ای حرفا ،کنکور رو بی خیال شوم !!!فکر کنوم ،خوب هم بگیرها !!

کنکوری های عزیز ، از همین حالا نوبت بگیرین !!!حتی شما دوست گرامی ....

(کاکو ، خدا وکیل، مو شیرازی نیستوما !!چشاتون شیرازی می بینه آمو !!ولی یه مدت اونجا بودوم گمپ گلم ....!!!)
:cool:

آخرین ویرایش:

faz123

عضو جدید
شیوه های مرور رو بگید بهم.دیگه از رو درسا نخونم فقط تست بزنم؟؟روشی که میگید درست باشه نخواین تازه رو من امتحان کنید بشم موش ازمایشگاهی!!!امسال فرصت خطا و اشتباه ندارم !دوستان لطف کنن مرور زمان کنکور رو بگن چطور باشه؟؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
والو مو خودوم دیدوم ایطوری شدها....یه فکر پرسود ،زده کله اوم ! میخام بروم تو کار دعا و ورد و ای حرفا ،کنکور رو بی خیال شوم !!!فکر کنوم ،خوب هم بگیرها !!

کنکوری های عزیز ، از همین حالا نوبت بگیرین !!!حتی شما دوست گرامی ....

(کاکو ، خدا وکیل، مو شیرازی نیستوما !!چشاتون شیرازی می بینه آمو !!ولی یه مدت اونجا بودوم گمپ گلم ....!!!)
:cool:
ای ول دادا آره بابا خوب میگیره کلی توش پوله، از یوزاسیف خودمونم جهت تبلیغات استفاده کن :D یه عکس بزن ایجور :((قبل از دعا) یه عکسم ایجور:w10: (بعد از دعا) :w15::w15::w15:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیوه های مرور رو بگید بهم.دیگه از رو درسا نخونم فقط تست بزنم؟؟روشی که میگید درست باشه نخواین تازه رو من امتحان کنید بشم موش ازمایشگاهی!!!امسال فرصت خطا و اشتباه ندارم !دوستان لطف کنن مرور زمان کنکور رو بگن چطور باشه؟؟

من از همه شنیدم میگن خلاصه هاتو بخون و تست کار کن اما اینا چیزای کلیه، یه مرورگر حرفه ای بی زحمت بیاد یه چیز دقیق بگه همه استفاده کنیم
ممنون دوستان

BalroG

عضو جدید

اشتباه نکن...
ورد خوندی مشکلاتم زیاد شد! الآن دو روزه درگیر یه موضوعی شدم که هنوزم تموم نشده!!! دارم برا یکی سیستم جمع میکنم! الآن فقط فرصت کردم یه سر بیام خونه!
زود باش پول منو پس بده!
بچه ها این آقا پول منو خورده!
پول منو پس ندی، میفرستمت مستند شوک!!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

اشتباه نکن...
ورد خوندی مشکلاتم زیاد شد! الآن دو روزه درگیر یه موضوعی شدم که هنوزم تموم نشده!!! دارم برا یکی سیستم جمع میکنم! الآن فقط فرصت کردم یه سر بیام خونه!
زود باش پول منو پس بده!

شادمان توهم کلاهبردار از آب در اومدی؟!! از این دعاگر دروغیها هستی!!!:biggrin: خوب شد نیومدم پیشت پولامو هدر بدمااااا:D

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

اشتباه نکن...
زود باش پول منو پس بده!

بابا مقصر خودت بودی ، ببینم چیکار کردی ورد باطل شده !!!از نو بیا ،این بار مجانیه !!تبلیغات سو هم نکن !!!

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شادمان توهم کلاهبردار از آب در اومدی؟!! از این دعاگر دروغیها هستی!!!:biggrin: خوب شد نیومدم پیشت پولامو هدر بدمااااا:D

جیمبل جیمبا ....جیمبل جیمبوووو ...... سیگما .....دود شو....دووووووووووود شو !!:w29:

موفق باشیم همه امون !

kavirdarkavir

عضو جدید
سلام به همگی دوستان

بچه ها من نظرم این بود که کلا درس زبان رو نزنم..
یعنی کمی کند میخونم و طول میکشه منتها اگه متن رو بخونم تقریبا میفهمم
یکی از بچه ها میگفت بعضی تست های درک مطلب روتین هستن و هرسال میان و با شگرد خاصی میشه اون تستارو شناسایی کرد و جواب داد.
مثلا میگفت تستی که میپرسه فلان ضمیر به کجا اشاره میکنه...

از این طور سوالای روتین چندتا میاد؟
میخواستم ببینم تنوع این نوع سوالات چقدره؟ (مثلا یک نوعش در مورد ضمیر میپرسه. انواع دیگر این سوالا در چه مورد هستن)
واسه جواب دادن به این سوالا شنیدم راهکاری وجود داره مثلا اگه فلان چیز پرسید باید توی فلان پاراگراف بگردی و..

دوستانی که زبانشون خوبه راهنمایی کنن.
امیدوارم بحث مفیدی باشه و به کار همه دوستان بیاد

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ما رفتیم تا بعد کنکور اگه زنده بودیم دوباره بیایم.ایشالا همه به اندازه زحمتی که کشیدن نتیجه بگیرن.
ای بابا یه عالمه سوال دارم میخواستم به پرسم گذاشتم واسه دو ماه آخر که اگه وسطه راه نتونستم دوباره حل کنم بپرسم اما انگاری همه میخوان برن سر درسشون
اما من در روز نیم ساعت به اینجا یه سر نزنم روز تموم نمیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.