+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FAEZEH_EE

عضو جدید
کسی میدونه الکترنیک روزانه فردوسی و شبانه فردوسی تا چه رتبه ای پذیرش داره ؟
به نظرتون با این در صدا فردوسی قبول میشم الکترونیک
روزانه ؟/؟؟ یا شبانه ؟؟
زبان 30
ریاضی 41
مدار 13.88
کنترل 25
سیگنال 44.44
الک 27.77

با این اوضاع الکترونیک و سیگنال آسون که سر جلسه اشتباهای الکی داشتم
یکیش اینه که 440/22 رو بجای 20 در میاوردم 22 تو سوال آخر الک :( مقاومت بجای 2.5 میشد 2.3

آره به نظرم آخرین نفرات روزانه میرسی معدل هم مهمه!

منم این سوالو نوشتم 4.4/2.2=11 :surprised:بعد جواب تو گزینه ها نبود .....بعد رفتم سر یه سوال دیگه برگشتم اینو درست جواب دادم!!

dadash masoud

عضو جدید
نه بابا امریکاییا مردن! این که اسلام امریکایی نیست.
میخوان مسخره کردن اسلامو عادی کنن.
اگه این دختره انتخاب بشه حتی یکبارهم من و تو نیگا نمیکنم
حتی اگه اخبار ورزشی پخش کنن!

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پارسال هم یکی از سوالا بقول گفتنی مفهومی بود (همونکه گراف بودورابطه جریان وولتاژها راخواسته بود) امسال هم سوال یک اونجوری بود که شباهت تفکر طراح(یاطراحان) رابهم نشان میدهد
یه سوال:نمیشد سوال ماقبل آخر مدار را از قضیه مقدارنهایی و.... رفت؟
اگه نه؟چرا؟
نه متاسفانه نمیشه، چون ورودی سینوسی پایدار نیست و قضیه مقدار نهایی فقط برای توابعی که ریشه هاشون سمت راست محور باشه صادقه.
باید از فازور برید. اون سئوال رو خیلی حال کردم باهاش، چون یه سئوال کاملاً کنترلی بود و پیش خودم گفتم خوبه این همه کنترل خوندم بجاش تونستم یه سئوال مدار رو جواب بدم!

dadash masoud

عضو جدید
بچه ها من اگه بالای 300 بشم به دلایل شخصی نمیتونم ارشد بخونم

به نظرتون با این درصدا و این که ازمون وا3 قدرتیا سخت بوده.رتبه ام چی میشه

زبان20
ریاضی36
مدار20
کنترل15
بررسی24
ماشین24
مغناطیس12

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال هم یکی از سوالا بقول گفتنی مفهومی بود (همونکه گراف بودورابطه جریان وولتاژها راخواسته بود) امسال هم سوال یک اونجوری بود که شباهت تفکر طراح(یاطراحان) رابهم نشان میدهد
یه سوال:نمیشد سوال ماقبل آخر مدار را از قضیه مقدارنهایی و.... رفت؟
اگه نه؟چرا؟
من اینو رد شدم نمیدونم جوابا رو هم هنوز نگاه نکردم فقط همین عکسی که جواب اخرا رو داشت دیدم

omid-power

عضو جدید
نه متاسفانه نمیشه، چون ورودی سینوسی پایدار نیست و قضیه مقدار نهایی فقط برای توابعی که ریشه هاشون سمت راست محور باشه صادقه.
باید از فازور برید. اون سئوال رو خیلی حال کردم باهاش، چون یه سئوال کاملاً کنترلی بود و پیش خودم گفتم خوبه این همه کنترل خوندم بجاش تونستم یه سئوال مدار رو جواب بدم!

اگه سوالم خنده داره ببخشید
ریشه ها سمت چپ یا راست؟
ورودی :کسینوسه(مگه نوسانی محسوب نمیشه؟)ونوسانی پایدار نیست مگه؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Re: +++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

اگه سوالم خنده داره ببخشید
ریشه ها سمت چپ یا راست؟
ورودی :کسینوسه(مگه نوسانی محسوب نمیشه؟)ونوسانی پایدار نیست مگه؟

سوال شما خنده دار نیست، من گاف دادم! بله همون چپ درسته.
ورودی سینوسی دو تا ریشه روی محور داره و ناپایداره

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

omid-power

عضو جدید
سوال شما خنده دار نیست، من گاف دادم! بله همون چپ درسته.
ورودی سینوسی دو تا ریشه روی محور داره و ناپایداره

اگه یه روز و روزگاری پاره آجر خورد تو سرم ودوباره خواستم مطالعه کنم از چی بخونم که دچار این کج فهمیها نشم؟
(مثلا من فکر میکردم ورودی کسینوس باشه نوسانیه(مگه دوتا ریشه مختلف نداره؟) پس میشه پایدار گرفت)

ممنون

mohsignal

عضو جدید
کسی میدونه الکترنیک روزانه فردوسی و شبانه فردوسی تا چه رتبه ای پذیرش داره ؟
به نظرتون با این در صدا فردوسی قبول میشم الکترونیک
روزانه ؟/؟؟ یا شبانه ؟؟
زبان 30
ریاضی 41
مدار 13.88
کنترل 25
سیگنال 44.44
الک 27.77

با این اوضاع الکترونیک و سیگنال آسون که سر جلسه اشتباهای الکی داشتم
یکیش اینه که 440/22 رو بجای 20 در میاوردم 22 تو سوال آخر الک :( مقاومت بجای 2.5 میشد 2.3
سلام رضا جان
نظر منو بخای لب مرزی قبولی....فردوسی میبینمت انشالا...;)

sajad6838

عضو جدید
اگه دو ریشه روی محور موهومی داشته باشیم نوسانی حساب می شه نه ناپایدار!
همون فکر خودت درسته

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Re: +++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

اگه یه روز و روزگاری پاره آجر خورد تو سرم ودوباره خواستم مطالعه کنم از چی بخونم که دچار این کج فهمیها نشم؟
(مثلا من فکر میکردم ورودی کسینوس باشه نوسانیه(مگه دوتا ریشه مختلف نداره؟) پس میشه پایدار گرفت)

ممنون

نوسانی هست، اما نوسانی ناپایدار محسوب میشه دوست من!
هر وقت دو تا ریشه روی محور داشته باشیم ناپایدار میشه.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر همه دوستان
خسته نباشید
امیدوارم همتون قبول بشید
برای ما که سال دیگه هم داریم دعا کنید :دی
میگم ماشین حساب میشه سر جلسه کنکور استفاده کرد ؟

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوسانی هست، اما نوسانی ناپایدار محسوب میشه دوست من!
هر وقت دو تا ریشه روی محور داشته باشیم ناپایدار میشه.

اگه دو ریشه روی محور موهومی داشته باشیم نوسانی حساب می شه نه ناپایدار!
همون فکر خودت درسته

اگه قطبا مکرر نباشن پایدار مرزی هست ولی مقدار نهایی براش معنی نداره مثلا الان میشه گفت مقدار نهایی سینوس چیه؟ میدونیم کرانداره ولی نمیدونیم چنده برای همین مقدار نهایی براش صادق نیست یه بار بحث همینجا شد برای استفاده از قضیه مقدار نهایی قطبا رو محور هم حتی نباید باشن فقط سمت چپ.

دورود بر همه دوستان
خسته نباشید
امیدوارم همتون قبول بشید
برای ما که سال دیگه هم داریم دعا کنید :دی
میگم ماشین حساب میشه سر جلسه کنکور استفاده کرد ؟
سلام
ممنون
نه نمیشه.

آخرین ویرایش:

nima1111

عضو جدید
اقا اینجا جنگ شده دارن نارنج میترکونن رگباری میزنن.......
اینم از خوشحالیشون!!!!

kuroshforutan

عضو جدید
میدونم سوال حرارت ریاضی مهندسی شده بود exp(-1) sinx من تو برگه ای که بیرون با خودم آوردم نوشتم سوال 36 گزینه 4
نمیدونم چرا فکر می کنم تو دفترچه D گزینه 2 این بوده و میخوام مطمئن شم که گزینه رو اشتباه نزده باشم
هرچند که اگه زده باشم هم کار از کار گذشته فقط واسه در اومدن از بلاتکلیفیه

درست زدی تو دفترچه ای که من دیدم هم گزینه دو و همین جواب بود خیالت راحت

iman.63

عضو جدید
آفرین داداش مسعود جون منم منظورم همینه مثلا بخوای با روسری بخونی اینقدر گناه داره که روسری هم نزنی تاثیری نداره حالا بدترم هست چون خودش میگه من اعتقاد اینه آخه خواهر من چرا آبروی اسلام میبری آها میگه شوهرم آلمانیه یعنی غیر مسلمونه تورو خدا آدما عجب اعتقاداتی دارن
گوگوشم از فرصت استفاده کرده کارو سیاسی کرده که اینجا جاش نیست بگم چون من پست هامو دوست دارم نمی خوام حذف بشه

شما و بعضی دیگه از بچه ها قبلا تو مناسبت های مذهبی مختلف تو همین تاپیک بار ها و بار ها از مسایل دینی حرف زدید اما خودتون رفتین و این عکادمی رو گوش دادین.خوب اون دختره بدبختم همین جوریه دیگه.اونم یه اعتقاداتی داره اما یه کارایی هم میکنه.خدایی بد میگم؟ باید قبول کرد که یه سری چیزا شخصیه.هر کسی آزاده هر کاری میکنه بکنه تا وقتی به بقیه آزاری نرسونه.
حالا اینا به کنار اولا چرا تاپیکی که من زدم هنوز بعد از 5 روز تایید نشده؟ مدیران محترم کجان پس؟ یعنی اگه الان یه نفر اینجا یه فحش بذاره تو کمتر از 5 ثانیه مدیران ارجمند نیست و نابودش میکنن.اصلا بمبارانش میکنن. اما حالا بگو یه تاپیکی زدیم و منتظر تاییدشیم.زیر پامون علف سبز شد خشکید هنوز خبری نیست.امیدوارم تا قبل از سال آینده تاپیک رو بررسی کنن.مسئولین رسیدگی کنین لدفن.
ضمنا بچه هایی که درصداشون رو گفتن.چه خوب چه بد.بی زحمت منابع مطالعاتیشون رو هم میگفتن بد نبود.ممنون

dadash masoud

عضو جدید
شما و بعضی دیگه از بچه ها قبلا تو مناسبت های مذهبی مختلف تو همین تاپیک بار ها و بار ها از مسایل دینی حرف زدید اما خودتون رفتین و این عکادمی رو گوش دادین.خوب اون دختره بدبختم همین جوریه دیگه.اونم یه اعتقاداتی داره اما یه کارایی هم میکنه.خدایی بد میگم؟ باید قبول کرد که یه سری چیزا شخصیه.هر کسی آزاده هر کاری میکنه بکنه تا وقتی به بقیه آزاری نرسونه.

ببین عزیزم
توی مهد دموکراسی قانونی تصویب میکنند که هم جنس بازان اجازه ی ازدواج دارند که اگر تمامی موجودات به جز انسان می توانستند قانونی فسخ کنند اولین قانون حذفی اونهاست .اما تو همین کلکسیون دموکراسی قانون تصویب میکنند که خانم های محجبه اجازه تحصیل (که حداقل نیازهای یک انسان است)ندارن
ببین گلم بحث سر ازادی و لیبرال نیست بحث سر ایدیولوژیه.
من خودم اخرین باری که قران خوندم یادم نیست اما میگم چرا تو یه شبکه که به زبان فارسی پخش میشه کسی با این شرایط میاد
تازه من تا اینجاش زیاد نقدی ندارم گفتم اگه انتخاب بشه
یعنی این فرد میتونه یه الگو وا3 مخاطبایی بشه که فارسی صحبت میکنند موسیقی دوس دارن اما از ترس اطرافیان از ترس .... نمیرن تو این اکادمی.
همه ی این حرفای من وا3 وقتیه که انتخاب بشه ولی تا همین جاشم هم اونقدر مساله ی مهمی هست که بهش برای چند لحظه فکر کرد.

iman.63

عضو جدید
ببین عزیزم
توی مهد دموکراسی قانونی تصویب میکنند که هم جنس بازان اجازه ی ازدواج دارند که اگر تمامی موجودات به جز انسان می توانستند قانونی فسخ کنند اولین قانون حذفی اونهاست .اما تو همین کلکسیون دموکراسی قانون تصویب میکنند که خانم های محجبه اجازه تحصیل (که حداقل نیازهای یک انسان است)ندارن
ببین گلم بحث سر ازادی و لیبرال نیست بحث سر ایدیولوژیه.
من خودم اخرین باری که قران خوندم یادم نیست اما میگم چرا تو یه شبکه که به زبان فارسی پخش میشه کسی با این شرایط میاد
تازه من تا اینجاش زیاد نقدی ندارم گفتم اگه انتخاب بشه
یعنی این فرد میتونه یه الگو وا3 مخاطبایی بشه که فارسی صحبت میکنند موسیقی دوس دارن اما از ترس اطرافیان از ترس .... نمیرن تو این اکادمی.
همه ی این حرفای من وا3 وقتیه که انتخاب بشه ولی تا همین جاشم هم اونقدر مساله ی مهمی هست که بهش برای چند لحظه فکر کرد.

من اینو نوشتم که مدیرا ببینن و چشمشون درشت بشه و در ادامش بقیه متن رو بخونن و به درخواست تایید تاپیک من رسیدگی کنن وگرنه به من چه که کی کجا شرکت کرده.اما انگار نه تنها اینطور نشد شما هم اون قسمتا رو که مهم ترش بود پاک کردید تو نقل قول.ای بابا.یه فکری به حال مدیریت اینجا بکنن این مسئولین دیگه.:cry::D
(ضمنا تو پرانتز.اگه این خانم از بقیه بهتر باشه چی؟ بازم نباید انتخاب بشه؟ آخه بقیه همه در پیتن که):redface:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم کنترل که میاد یاد بدبختیام میفتم
دو تا از سوالا رو بعد از هنگ شدن مغزم وقتی سوالای کنترل و دیدم گذاشتم کنار برگردم حل کنم یادم رفت:(بعدشم سر جلسه جام گرم بود حالم داشت بد میشد هنوز نیم ساعت وقت داشتم بلند شدم حالا امروز یادم اومده دو ا سوالو الکی از دست دادم
کنترل کنکورمو این کنترله بهم ریخت

maryam_elec

عضو جدید
شما که سوالی نپرسیدین! فقط گفتین بزار نتیجه ها بیاد شاید فرجی شه ماهم میگیم آمین یا رب العالمین:D
هه ! پرسيدم كسايي كه درصد خوبي تو هر درس به دست اوردن از جه منابعي خوندن؟
البته ميدونم سوال تكراري هست منتهي الان با قبل از امتحان نظرات فرق ميكنه...

maryam_elec

عضو جدید
يه سوال ديگه اينكه من امسال كاملا ازمايشي شركت كردم(جزو سياهي لشكرها).اساسا نميدونم چطور شروع كنمو نسبتا موفق شم.اونم با اين اوضاع واحوال كه سوالا داشته.باز دم طراح سوال زبان گرم كه باعث شد ما بيكار نباشيم!!! ي 40 درصدي زدم:D

hoomif

عضو جدید
هه ! پرسيدم كسايي كه درصد خوبي تو هر درس به دست اوردن از جه منابعي خوندن؟
البته ميدونم سوال تكراري هست منتهي الان با قبل از امتحان نظرات فرق ميكنه...

برای درصد خوب کسب کردن تو کنکور فقط باید دقت کنید...اگر آدم بی دقتی هستید به سختی میشه رتبه خوبی کسب کرد...ولو اینکه تو آزمونهای آزمایشی خوب نتیجه بگیرید.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.والا من ریاضی مهندسی تعطیل بودم.استاد خودمون تو کلاس در مورد خاطراتش میگفت فقط! تابستون 90 رفتم کلاس دکتر معتقدی توی پارسه.عالی بود واسم کلا دیدم رو عوض کرد.استارت اول از اونجا خورد بعدش رفتم سراغ کتاب مهندس مومن زاده جهت تکمیل آموخته ها.این کتاب عالیه واقعا نقاط ضعف شما رو برطرف میکنه.بعد از اون شروع کردم به حل تمامی تستهای کتاب دکتر معتقدی و تستهای کنکور
واسه معادلات جزوه استاد خودم خیلی کامل تر از سطح کنکور بود فقط یک ایراد داشت و اونم این لود که روش اپراتورها رو در جواب خصوصی نگفته بود.با اینحال معادلات رو هم رفتم پیش معتقدی که عالی بود.واسه معادلات هم همه تستهای کتاب معتقدی رو حل کردم و بعدشم تستهای کنکور.
واسه مدار منبع اولم حسین نامی مدرسان و منبع دومم کتاب دکتر جبه دار واسه نصیر بود.اما کارر زرگر هم کتاب خیلی خوبی رو داره.
من اصلا نمیتونم برم کلاس بیام کلا کتاب خوندن برام راحت تره
اگه زبونم لال قبول نشدم:)D)کتابای دکتر معتقدی رو بخونم کافیه کلاسشون هم همینجوریه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.