+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BalroG

عضو جدید
:biggrin:دمتون گرم، خب ما که سنمون یه 7-8 سال از 18 رد شده دیگه مشکلی نداره:D

خب دیگه نمیخوام درگیر سریال شم، پدر آدمو در میاره، معتاد شدم الان استخونام درد میکنه!!:D
فیلم اکشن معرفی کنین مثل بچه آدم میبینم، به مورد یا موردهاشم کاری نداشته باشید:redface:

سیگما جان، من که چند صفحه پیش چندتا فیلم معرفی کردم! اینجا:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ی-پایین-شهر!?p=6015608&viewfull=1#post6015608

مگه اونا رو نگاه کردی؟!!!
:surprised:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا خدا اجرت بده.پس من چون تا آخر تیر معافیت دارم اگر آخر خرداد هم بفرستم اعزامم میخوره شهریور که اگر تمدید بگیرم میفته آبان.پس میتونم اصلا خدمت نرم.ولی احتمالا میرم که سبک شه.آقا ممنون;)
قربونت دادا، آره و یه نکته ئیگه اینکه لیسانس و بالاتر فقط اول ماهای زوج اعزام میشن
دمت گرم دادا نه نشد ببینم چون با سرعت صفحات میرن جولو وقت نشد بخونم همه صفحات قبلو

BalroG

عضو جدید
بچه ها نظرتون در مورد برنامه ای که گفتم چی بود؟؟؟

محمد جان، فک نکنم الآن به نتیجه برسی! بذار یه هفته بگذره از کنکور، بعد تمرکز بچه ها کامل بشه، بعد سوالتو بپرس! اینطوری هی سوال میکنی، هی حرفت میفته به غربت! :biggrin:
آخه کلا جو اینجا به کل عوض شده!!! یکی داره میره مکه، یکی عروسی میکنه، یکی میزنه و میرقصه، یکی دنبال فیلمه! والا فک نکنم فعلا به جوابت برسی!
;)

BalroG

عضو جدید
قربونت دادا، آره و یه نکته ئیگه اینکه لیسانس و بالاتر فقط اول ماهای زوج اعزام میشن

دمت گرم دادا نه نشد ببینم چون با سرعت صفحات میرن جولو وقت نشد بخونم همه صفحات قبلو

راستی سیگما جان، قبل اینکه بری خدمت، اون زحمت ما رو هم یه کاریش بکن بعد برو! :D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد جان، فک نکنم الآن به نتیجه برسی! بذار یه هفته بگذره از کنکور، بعد تمرکز بچه ها کامل بشه، بعد سوالتو بپرس! اینطوری هی سوال میکنی، هی حرفت میفته به غربت! :biggrin:
آخه کلا جو اینجا به کل عوض شده!!! یکی داره میره مکه، یکی عروسی میکنه، یکی میزنه و میرقصه، یکی دنبال فیلمه! والا فک نکنم فعلا به جوابت برسی!
;)
:D:biggrin::w15::w15:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

BalroG

عضو جدید
پلن کلی خوبه ولی خب ریز کردنش خیلی مهمه

شدیدا موافقم! وقتی وارد برنامه میشیم که بهش عمل کنیم، توی ریزه کاریها اشتباه میکنیم! ممکنه نحوه خلاصه برداری صحیح نباشه، ممکنه نحوه تست زنی رو صحیح انجام ندیم، نحوه مرور هم که دیگه جایگاه خاصی داره برای خودش!

Romax

عضو جدید
1.یادگیری(بهار)

2.مروز و تست(تابستون و پائیز)

3.جمع بندی(زمستون)

چطوره؟

آقا به نظر من که زیاد سخت گرفتی قضیه رو!
من الان از اول مهر خوندم قبلشم صفر بودم شایدم زیر صفر اما به نظر خودم بیش از حد هم خوندم( حتی من این وسط دو هفته به خاطر یه مشکلی اصلا نتونستم درست بخونم) .به نظر من این کنکور ارزش انقدر وقت گذاشتن رو هم نداره چرا که یه کنکور غیر استانداردیه وگرنه اگه در مورد کنکور کارشناسی مثلا بود آره هرچی بیشتر بخونی بیشتر نتیجه میگیری....

Muhammad1986

عضو جدید

شدیدا موافقم! وقتی وارد برنامه میشیم که بهش عمل کنیم، توی ریزه کاریها اشتباه میکنیم! ممکنه نحوه خلاصه برداری صحیح نباشه، ممکنه نحوه تست زنی رو صحیح انجام ندیم، نحوه مرور هم که دیگه جایگاه خاصی داره برای خودش!

من الان از اول مهر خوندم قبلشم صفر بودم شایدم زیر صفر اما به نظر خودم بیش از حد هم خوندم( حتی من این وسط دو هفته به خاطر یه مشکلی اصلا نتونستم درست بخونم) .به نظر من این کنکور ارزش انقدر وقت گذاشتن رو هم نداره چرا که یه کنکور غیر استانداردیه وگرنه اگه در مورد کنکور کارشناسی مثلا بود آره هرچی بیشتر بخونی بیشتر نتیجه میگیری....

حرفتون رو قبول دارم به همین دلیل من میخوام ازاد شرکت کنم و تهران قبول شدم برم اما کلاسای ارشد ازاد فوقش 2 روزه میشه 1 روزه دو درش کرد و باز خوند واسه دولتی

این نحوه مرور چطوری باید باشه خدایی من دلیل اصلی قبول نشدنم همین مرور بود!

omid-power

عضو جدید
داداش تو باید گروه موسیقی راه بندازی به جای خوندن واسه ارشد
عجیب استعداد داشتی و رو نمیکردی...:biggrin:
تازه کلی درامد داره...میدونی واسه یه شب عروسی چقدر میگیرند...تو راش بنداز ما هم ملحق میشیم...
خودمونیم که برقی هستیم این دستگاهاشو نمیخریم طراحی و راه اندازی میکنیم..

درآمد 1ساعت خواننده ها از درآمد1ساعت تدریس یک استاد تمام بیشتره

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دقیقا دادا داشتم به همین فکر میکردم، امروز عروسی دختر عموم بودم نمیدونی ای دی جی ها چی پوشیده بودن چه گوشیهایی فقط یه کرواتشون قیمت کل لباسا و پالتو من بود!!!!:surprised: تو فکر بودم پایه کار نداشتم که جور شده خودمو خودت:biggrin: تازه خوبیش میدونی چیه؟ اگه دکتر بشی نمیتونی بگی خدایا بازار کساده 4 نفرو بیمار کن! اما دی جی بشی سرتو میگیری بالا میگی خداجون بازار کساده این احی عروسی کنه ما بریم براش برنامه اجرا کنیم برکت پولت زیاد میشه!:D

جدی تو فکرش بودی...پس دیگه حله....
راستش من دیجی نمیشم من دوست ندارم زیاد توی چشم باشم(دیگه مردمی هستیم چیکار کنیم :biggrin:)
کار میکس و مسترینگ و اهنگسازیش با من به همراه نواختن ساز تنبک و جاز
تو فقط بخون..اسم هنریتم میزاریم سیکما....فکرشو بکن میری روی صحنه همه میگن به افتخار سیکما بزن کف قشنگه رو :w17::w17::w17:
فقط یه محرم کارمون کساته...البته از وقت گرون شدن لوازم جهیزیه و... و قبول نشدن بچه های کنکور ارشد این جا..کلا به نظرم عروسی ها کم شده
خلاصه درامدش مثل قبل نیست

soore

عضو جدید
سلام
مگه امروز شنبه نیست!!!!!
پس کی قراره سنجش کلید اصلی رو بذاره؟؟؟؟؟؟؟

engpower_1

عضو جدید
کسی دسترسی به سوالای ابزار امسال نداره؟ خیلی حیاتیه دوستان

دوست من سایت استاد تقوی همه سوالات رو گذاشته

برو اونجا

راستی نظرتون راجع به سوالای ابزار دقیق چی بود؟ بنظرم خیلی سوالاش جالب بود

کسی حل کردتشون؟

hoomif

عضو جدید
هومیف جان چه کردی برادر؟

نابود کردیم رفت داداش...تخمین زدم 600 شد...احسان الان من هر چی بگم بررسی افتضاح سخت بود باورت نمیشه...من بررسی همیشه توپ میزدم...ولی با دیدن این سوالا...هنوز خودم باورم نمیشه که بشه بررسی رو اینقدر سخت طرح کرد...کنترلش هم که یک افتضاح به تمام معنا بود! کلا پدرمون در اومد...کاش تمام وقت کنترل رو میزاشتم رو ماشین...ما قدرتی ها بدبختیم...!
بهت تبریک میگم احسان تو خوب دادی و قطعا دانشگاههای مادر رو میاری انشاا...

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید پریدم وسط حرفاتون
کسی میدونه کدوم قسمت ازتالاربچه ها میتونن تو متلب کمکم کنن.باید یه برنامه ای رو بنویسم.مشکل دارم

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باسلام بذارید یکی دوکلمه هم من بگم برا اونایی که میخوان سال بعد کنکور بدن دنبال روحیه گرفتنن
من خیلی شق القمر نکردم و اینم درصدامه احتمالا
ریاضی38 مدار50 کنترل12 سیگنال43 الک56 معدل17.12(شاید اگه کیفیت کنکور بهتر میبود و من خودم بودم بهتر ازین نتیجه میگیرفتم ولی بازم شکر)

من خیلی باحرفای این دوستمون موافق نیستم ولی اگه کیفیت کنکور مثل دو سال پیش بود آیا بازم میگفتی ارزش نداره؟ چرا دادا خیلی ارزش داره ولی به فرض یه دانشگاه آزادی میاد دانشگاه های تاپ تهران قبول میشه ارزش نداره!!!!
شاید اینجا تنها کسی خیلی رو برنامه درس نخونده باشه منم من متولد 67 هستم ترم 7پزشکی بودم(این ترمم 17 واحد پاس کردم) و معلم ریاضی هستم 4 روز نه تنها فیکس مدرسه رفتم باقی روزاش دانشگاه و ... بماند.
شاید کارایی که خیلیا انجام نداده باشن و اصلا نمیتونن کنار بیان باهاش من کردم از خونه دانشگاه من 3ساعت فاصلس
تاحالا تو اتوبوس تست کنکور زدین!!!!!
تاحالا تو کلاس درس شده استاد درس بده بهتون شما یواشکی واسه کنکور خونده باشین اون گوشه موشه کلاس
تا حالا دفتر مدرسه یا تو کلاس درس به جای اینکه برا بچه ها درس بدی مدار الکترونیک کشیدی و حل کردی بعد بچه بگه آقا این دیگه چیه جاروئ شهرداریههه!!!!!!!!!!!
و....بماند
در یک کلمه بخونید وپیوسته بخونید و از همه مهمتر درست بخونید ...
کوچیک شما یه معلم مهندس دکتر اینو بچه ها میگن:biggrin:

آخرین ویرایش:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امروز خیلی خوشحالم، چون درصدام رو دوباره حساب کردم و متوجه شدم چند تا از سئوالا رو درست پاسخ داده بودم!
مثلاً اون سئوال ریاضی مربوط به کوشی-ریمان، گزینه ای صحیح بود که در صفر مشتق پذیر باشه. یا یکی از سئوالای مدار و یکی از سئوالای بررسی.
درصدای جدیدم این شد:
زبان: 28
ریاضی: 39
مدار: 58
کنترل: 14
ماشین: 75
بررسی: 39

و این رو هم بگم که به ازای هر سئوال حذفی، اگه اون سئوال رو جواب نداده باشید 1 درصد بهتون اضافه (البته اگه درصدتون زیرصفر باشه 1 درصد کم میشه!)
برای مثال اگه دو تا سئوال کنترل که توش ابهام هست حذف بشه، کسی که درصدش 10 بوده، میشه 12.
پس اگه جایی دیدید که گفته ایمیل بزنید به سنجش و اعتراض کنید، سریع اقدام کنید!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز خیلی خوشحالم، چون درصدام رو دوباره حساب کردم و متوجه شدم چند تا از سئوالا رو درست پاسخ داده بودم!
مثلاً اون سئوال ریاضی مربوط به کوشی-ریمان، گزینه ای صحیح بود که در صفر مشتق پذیر باشه. یا یکی از سئوالای مدار و یکی از سئوالای بررسی.
درصدای جدیدم این شد:
زبان: 28
ریاضی: 39
مدار: 58
کنترل: 14
ماشین: 75
بررسی: 39

و این رو هم بگم که به ازای هر سئوال حذفی، اگه اون سئوال رو جواب نداده باشید 1 درصد بهتون اضافه (البته اگه درصدتون زیرصفر باشه 1 درصد کم میشه!)
برای مثال اگه دو تا سئوال کنترل که توش ابهام هست حذف بشه، کسی که درصدش 10 بوده، میشه 12.
پس اگه جایی دیدید که گفته ایمیل بزنید به سنجش و اعتراض کنید، سریع اقدام کنید!
منم خوشحالم که خوشحالیی
یعنی اون Re وim دار غلطهه؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم خوشحالم که خوشحالیی
یعنی اون Re وim دار غلطهه؟
من خودم چند بار حلش کردم و به مشتق پذیر رسیدم، احسان گفته بود گزینه مشتق پذیر نمیشه که خیلی من رو ترسوند.
الان حلی که تقوی توی سایت گذاشته بود رو دیدم و مثل خودم حل کرده بود و به نظرم درست بود:
http://www.mtaghavi.ir/wp-content/uploads/Math_jalali.rar
باید دقت کنید که فقط توی مبدا روابط کوشی ریمان صادقه و پیوسته هم هستن پس مشتق پذیر هم میتونه باشه.
توی نقاط دیگه اینطور نیست، اما توی مبدا مشکلی نداره!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم چند بار حلش کردم و به مشتق پذیر رسیدم، احسان گفته بود گزینه مشتق پذیر نمیشه که خیلی من رو ترسوند.
الان حلی که تقوی توی سایت گذاشته بود رو دیدم و مثل خودم حل کرده بود و به نظرم درست بود:
http://www.mtaghavi.ir/wp-content/uploads/Math_jalali.rar
باید دقت کنید که فقط توی مبدا روابط کوشی ریمان صادقه و پیوسته هم هستن پس مشتق پذیر هم میتونه باشه.
توی نقاط دیگه اینطور نیست، اما توی مبدا مشکلی نداره!

یعنی مومن زاده با اون ابهتش هم غلط حل کرده؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باسلام بذارید یکی دوکلمه هم من بگم برا اونایی که میخوان سال بعد کنکور بدن دنبال روحیه گرفتنن
من خیلی شق القمر نکردم و اینم درصدامه احتمالا
ریاضی38 مدار50 کنترل12 سیگنال43 الک56 معدل17.12(شاید اگه کیفیت کنکور بهتر میبود و من خودم بودم بهتر ازین نتیجه میگیرفتم ولی بازم شکر)

من خیلی باحرفای این دوستمون موافق نیستم ولی اگه کیفیت کنکور مثل دو سال پیش بود آیا بازم میگفتی ارزش نداره؟ چرا دادا خیلی ارزش داره ولی به فرض یه دانشگاه آزادی میاد دانشگاه های تاپ تهران قبول میشه ارزش نداره!!!!
شاید اینجا تنها کسی خیلی رو برنامه درس نخونده باشه منم من متولد 67 هستم ترم 7پزشکی بودم(این ترمم 17 واحد پاس کردم) و معلم ریاضی هستم 4 روز نه تنها فیکس مدرسه رفتم باقی روزاش دانشگاه و ... بماند.
شاید کارایی که خیلیا انجام نداده باشن و اصلا نمیتونن کنار بیان باهاش من کردم از خونه دانشگاه من 3ساعت فاصلس
تاحالا تو اتوبوس تست کنکور زدین!!!!!
تاحالا تو کلاس درس شده استاد درس بده بهتون شما یواشکی واسه کنکور خونده باشین اون گوشه موشه کلاس
تا حالا دفتر مدرسه یا تو کلاس درس به جای اینکه برا بچه ها درس بدی مدار الکترونیک کشیدی و حل کردی بعد بچه بگه آقا این دیگه چیه جاروئ شهرداریههه!!!!!!!!!!!
و....بماند
در یک کلمه بخونید وپیوسته بخونید و از همه مهمتر درست بخونید ...
کوچیک شما یه معلم مهندس دکتر اینو بچه ها میگن:biggrin:
واقعا بهت تبریک میگم بخاطر این همه علاقه وپشتکار واقعا کیف کردم...و انگیزه گرفتم .. موفق باشی

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی مومن زاده با اون ابهتش هم غلط حل کرده؟
حل مومن زاده رو ندیدم.
البته حلم زاده هم احتمالاً یکی از سئوالای بررسی که توی سایتش گذاشته رو اشتباه حل کرده.
سئوال کنکور 90 که مربوط به رسم مکان هندسی از روی دیاگرام بود میشد، توی هر کتاب یه گزینه رو جواب داده بودن و من فقط سه تا گزینه درست متفاوت از کتابای مختلف مثل تقوی و پوران و جهش درآوردم! زیاد به ابهت نیست!

وضعیت
موضوع بسته شده است.