+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kavirdarkavir

عضو جدید
بچه ها کسی دفترچه شماره یک دفترچه D رو داره؟
توی سایت اساتید دفترچه شماره دوم رو فقط D گذاشتن.

آخه سوالاتی رو که توی دفترچه یک زدم شماره گزینه هارو با خودم اوردم بیرون که بعدا چک کنم.(دفترچه شماره یک من D بود)

nima1111

عضو جدید
منم از همون وقت گیر بوندنش خوشم نمیاد دیگه تا میرسی آخر فصل اولشو میبینی فراموش کردی:eek: کاش یه کتابی مثل کتاب الک اسلام پتاه واسه مدار بود..خلاصه اما مفید..اونو میخوندی کلیات رو ازش میخوندی بعد جزییات رو میومدی از این پوران میخوندی..

الک من جزوه مهندس کهن واسه سال 88 رو ار استاد دانشگاهمون گرفتم از کتاب پارسه و اشرفیان و مدرسان که دارم خیلی بهتر بود اون جزوه.کلا الکم ضعیف بود 25% زدم امسال.
میشه در مورد ویژگیهای کتاب اسلام پناه توضیح بدید.مثلا حلهاش در بحث bjt , fet بیشتر روش جریانی هست یا کلاسیک؟ درسنامش قویه؟تست تالیفی داره؟
ممنون

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
الک من جزوه مهندس کهن واسه سال 88 رو ار استاد دانشگاهمون گرفتم از کتاب پارسه و اشرفیان و مدرسان که دارم خیلی بهتر بود اون جزوه.کلا الکم ضعیف بود 25% زدم امسال.
میشه در مورد ویژگیهای کتاب اسلام پناه توضیح بدید.مثلا حلهاش در بحث bjt , fet بیشتر روش جریانی هست یا کلاسیک؟ درسنامش قویه؟تست تالیفی داره؟
ممنون
اولش با مثال های تشریحی همه چیزرو میگه بعد تست 67 به بعد شروع کرده به روش جریانی حل کردن همون تحلیل نظری بهش میگن واقعا الکترونیک خیلی آسون کرده حرف نداره

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من دیشب اصلا نتونستم بخوابم فک کنم دو روز از دنیا عقبم همه شب کنکور نمی خوابن:D

ندا من می خوام زبان بخونم از الان تا نتیجه ها بیاد بعد بسته به نتیجه شروع میکنم
راستی کتاب الک مهندس اسلام پناه راضی بودی؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
:biggrin:یوسف؟؟!! الان چرا استرس داری؟؟!!! من چون املام ضعیفه متوجه موضوع نشدیم ندا مقصره که الان منم متوجه شدم:D

بابا املای من خیلی ضعیفه یه جمله قصارو میخوام بنویسم باید 4 بار چک کنم

(ای بابا اینترنت دوباره خیتی پیتی شده شرمنده دوباره نمی تونم تشکر بزارم از همیجا تشکر میکنم دوستان)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولش با مثال های تشریحی همه چیزرو میگه بعد تست 67 به بعد شروع کرده به روش جریانی حل کردن همون تحلیل نظری بهش میگن واقعا الکترونیک خیلی آسون کرده حرف نداره
چه خوب مرسی
اگه خدا ارشد 92 رو قسمتمون نکرد باید حتما از تجربه بچه ها استفاده کنم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا املای من خیلی ضعیفه یه جمله قصارو میخوام بنویسم باید 4 بار چک کنم

من در اثر کنکور کتبیم خوب شده ولی شفاهیم خیلی افتضاحه جای فعل و فاعل و همه رو قاطی پاتی میگم حالا بگذریم از توپوقایی که میزنمو همه میخندن:D

nima1111

عضو جدید
یوسف جان ممنون.....
دادا من فصل تقویت کننده های قدرت رو تا حالا نخوندم با فصل رگولاتور ههای ولتاژ.اخه واقعا استاد نرسید درس بده و با جزوه مهندس کهنم چیزی حالیم نشد چون صفر بودم تو این بحثا.
اصلا به خاطر این 2فصل و فصل اول(همون دیودها و...) میخوام سال دیگه کلاس کنکور فقط الک برم.
به نظرت با این کتاب کارم راه میفته یا باید حتما کلاس کنکور برم؟
راستی دادا شما کلاس کنکور شرکت کردی؟چون هر کی بعد کنکور دیدم همه کلاس رفته بودن به غیر من!

Romax

عضو جدید
بچه ها سوالای مدار رو امسال هم دکتر هدتنی طراحی کرده بودن.... دستش درد نکنه خیلی سوالاش قشنگ بود. من فقط از مدارش راضی بودم امسال..

Joe_Bel

کاربر ممتاز
چه خوب مرسی
اگه خدا ارشد 92 رو قسمتمون نکرد باید حتما از تجربه بچه ها استفاده کنم

آقای اسلام سوالات اتوماسیون حل کردن داخل سایتشون دانلود کنید و از حلش لذت ببرید من سر جلسه فقط سوال 111 نتونستم جواب بدم حتی 112 رو حل کردم اومدم خونه تست سخت بوده و درست حل کردم اما خیلی از تست ها رو نزدم من به خود باوری نرسیده بودم من به این باختم از همین الان به خود باوری برسید که رتبه تون زیر 100ه البته ایشالا امسال کارو یک سره میکنید

آها [FONT=&quot]
چیزی لذت بخشتر از زدن بچه ی پرروی مهمان دور از چشم پدر و مادرش نیست !![/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

Joe_Bel

کاربر ممتاز
یوسف جان ممنون.....
دادا من فصل تقویت کننده های قدرت رو تا حالا نخوندم با فصل رگولاتور ههای ولتاژ.اخه واقعا استاد نرسید درس بده و با جزوه مهندس کهنم چیزی حالیم نشد چون صفر بودم تو این بحثا.
اصلا به خاطر این 2فصل و فصل اول(همون دیودها و...) میخوام سال دیگه کلاس کنکور فقط الک برم.
به نظرت با این کتاب کارم راه میفته یا باید حتما کلاس کنکور برم؟
راستی دادا شما کلاس کنکور شرکت کردی؟چون هر کی بعد کنکور دیدم همه کلاس رفته بودن به غیر من!

کلاس که هیچی آزمون آزمایشی هم نرفتم من در حدی نیستم که اظهار نظر کنم اما الکترونیکو چون یاد گرفتم (الکترونیک دکتری سوال 7 حل نکردم) میخوام صادقانه نظر بدم الکترونیک اسلام پناه هم استاد هم کلاس و هم سوالات کنکور به خونه خودتون میارید یه کلام اسلام پناه شما رو از صفر به 100 میرسونه

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای اسلام سوالات اتوماسیون حل کردن داخل سایتشون دانلود کنید و از حلش لذت ببرید من سر جلسه فقط سوال 111 نتونستم جواب بدم حتی 112 رو حل کردم اومدم خونه تست سخت بوده و درست حل کردم اما خیلی از تست ها رو نزدم من به خود باوری نرسیده بودم من به این باختم از همین الان به خود باوری برسید که رتبه تون زیر 100ه البته ایشالا امسال کارو یک سره میکنید

آها
چیزی لذت بخشتر از زدن بچه ی پرروی مهمان دور از چشم پدر و مادرش نیست !!

مرسی
اقا یوسف بچه کیو زدی الان؟:D
نزن گناه داره بچه اس گناهی نداشته ما کنکور دادیم:D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من در اثر کنکور کتبیم خوب شده ولی شفاهیم خیلی افتضاحه جای فعل و فاعل و همه رو قاطی پاتی میگم حالا بگذریم از توپوقایی که میزنمو همه میخندن:D

من اینقدر مغزم کند شده بود که قبل شروع درس خوندن واسه کنکور، شروع به حفظ کردن جدول ضرب شدم

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
الک من جزوه مهندس کهن واسه سال 88 رو ار استاد دانشگاهمون گرفتم از کتاب پارسه و اشرفیان و مدرسان که دارم خیلی بهتر بود اون جزوه.کلا الکم ضعیف بود 25% زدم امسال. میشه در مورد ویژگیهای کتاب اسلام پناه توضیح بدید.مثلا حلهاش در بحث bjt , fet بیشتر روش جریانی هست یا کلاسیک؟ درسنامش قویه؟تست تالیفی داره؟ ممنون
منم مثل شما 25%زدم..من الکترونیکم فوق العاده ضعیف بود طوری که فرق بین بیس وکلکتورو ایمترو هم نمیدونستم.. از کتاب اشرفیان خوندم..واقعا راه افتادم هر چند خیلی وقتمو گرفت اما من عاشق این کتابم هربار ببینمش میبوسم کتاب اسلام پناه رو خیلی دیر دیدم چند فصل خوندم گذرا.. درسنامه نداره ..درس رو با سوال تشریحی شروع کرده و هرجا به نکته ای رسیده همونجا گفته..بعدهم تستهای سراسریسالهای قبل..کتاب تقریبا 700 صفحه ای شده..حل bjt اونطور که یادمه از مدل Tحل کرده..تست تالیفی هم نداره..همون سوالهای تشریحشه فکر کنم تالیفیه..بنظر خودم این کتاب به تنهایی کافی نیس اما واسه شما که پایه دارین بد نیس

nima1111

عضو جدید
من اینقدر مغزم کند شده بود که قبل شروع درس خوندن واسه کنکور، شروع به حفظ کردن جدول ضرب شدم

یوسف جان من فکر میکردم چون شب کنکور تا 5 صبح بیدار بودم و فقط 2ساعت خوابیدم(تازه اونم بین خواب و بیداری بودم) مخم گیج شده!!!
تو راه رفتن بیست بار داشتم این مساله رو حل میکردم که 40 با 40 جمع بشه چندتا میمونه بشه 105 ؟؟؟:eek:
............
دادا سال بعد هم شرکت میکنی؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

فک میکردم فقط من این حس و داشتم

گذشت دیگه بهش فک نکیم ایشالا شما که زحمت کشیدید نتیجه هم می گیری:)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
مرسی خواهش میکنم
اقا یوسف بچه کیو زدی الان؟:D دختر دایم 3 ساله شه
نزن گناه داره بچه اس گناهی نداشته ما کنکور دادیم:D

بابا هی میاد دست به کیبرد میزنه بهش شکلات دادم این کارو نکنه همین که شکلاتش تموم شد دوباره شروع کرد الانم میگه باید از اینجا کاغذ بیاد بیرون آخه فسقلی تو پرینتر از کجا میدونی میگم دست بزنی دست میسوزه میگه یه کله میزنم میترکنموت منو خر میکنی فک کردم شوخی میکنه جدی جدی یه لگد زد منم از نهایت فرصت استفاده کرده محک زدم دور از چشمه پدر و مادرش یه لذتی بردم نگو نپرس تورو خدا بچه کردها رو میبینی بدبخت گنجیشک ها ؛ گربه ها و سگ های این مناطق

خدایا منو ببخش اجبار به آزار شدم

antenna

عضو جدید
محمد تو به حرف دیگران اهمیت میدی یا حرف خودت؟اصلا واسه چی میخوای ارشد بخونی؟ از روی مدگرایی و اینگه همه میخونن یا از روی علاقه به ادامه تحصیل؟ رک بگم اولین کاری که باید بکنی اینه که هردف اصلیت یعنی اون گرایش مورد علاقت رو پیدا کنی .اینجوری که نمیشه هر کی هرچی گفت بپری روی یه گرایش دیگه! اول با خودت فکر کن بعد برادر من

احسنت به این طرز تفکر :w17:دقیقا حرف دل منو زدی خدانگهدارت باشه
من نمیدونم چرا ما فکر میکنیم درس می خونیم که فقط بریم سر یه کاری
واقعا درس می خونیم برای کار کردن صرفاً!!! یا نه برای پیشرفت کردن و علاقه ای که به رشته ای که در اون تحصیل کردیم
از آقا محمد هم تشکر می کنم که این بحث رو مطرح کردن چون واقعا این حرف توی دلم مونده بود که چرا خیلیا فکر میکنن درس میخونیم که بریم سر کار

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا هی میاد دست به کیبرد میزنه بهش شکلات دادم این کارو نکنه همین که شکلاتش تموم شد دوباره شروع کرد الانم میگه باید از اینجا کاغذ بیاد بیرون آخه فسقلی تو پرینتر از کجا میدونی میگم دست بزنی دست میسوزه میگه یه کله میزنم میترکنموت منو خر میکنی فک کردم شوخی میکنه جدی جدی یه لگد زد منم از نهایت فرصت استفاده کرده محک زدم دور از چشمه پدر و مادرش یه لذتی بردم نگو نپرس تورو خدا بچه کردها رو میبینی بدبخت گنجیشک ها ؛ گربه ها و سگ های این مناطق

خدایا منو ببخش اجبار به آزار شدم
:d:w15:
اگه باز اومد سه تا نفس عمیق بکش بلندش کن بذارش بیرون نزن بچه مردمو بچه های الان مثه بچگی خودمون نیستنا یهو دیدی یه لیست از ازار و اذیتت تحویل مامان باباش داد:w02:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
یوسف جان من فکر میکردم چون شب کنکور تا 5 صبح بیدار بودم و فقط 2ساعت خوابیدم(تازه اونم بین خواب و بیداری بودم) مخم گیج شده!!!
تو راه رفتن بیست بار داشتم این مساله رو حل میکردم که 40 با 40 جمع بشه چندتا میمونه بشه 105 ؟؟؟:eek:
............
دادا سال بعد هم شرکت میکنی؟
بی خوابی خیلی تاثیر گذاره فقط شما این جوری نبودین
اگه قبول نشم چرای نیست باید شرکت کنم 50 درصد راه رفتیم دیگه مونده یه 50ی دیگه الانم اونای که رویای بودن سال دومشون بود.
باید دنبال یه کار نیمه وقت باشم چون دوست دارم درسمو ادامه بدم نه بخاطر پز یا پول درآوردن بیشتر ، من عاشق الکترونیکم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت به این طرز تفکر :w17:دقیقا حرف دل منو زدی خدانگهدارت باشه
من نمیدونم چرا ما فکر میکنیم درس می خونیم که فقط بریم سر یه کاری
واقعا درس می خونیم برای کار کردن صرفاً!!! یا نه برای پیشرفت کردن و علاقه ای که به رشته ای که در اون تحصیل کردیم
از آقا محمد هم تشکر می کنم که این بحث رو مطرح کردن چون واقعا این حرف توی دلم مونده بود که چرا خیلیا فکر میکنن درس میخونیم که بریم سر کار

علاقه داشتن درسته ولی علم بی عملم فایده نداره این همه درس میخونیم باید یه باز دهی داشته باشه حالا حتما کار نه ولی یه تحقیقی پزوهشی صرفا درس خوندن هم عذاب اوره:smile:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
پاسخ تشریحی ریاضی و معادلات رو دانلود کنید رفقا
http://signal2.blogfa.com/

دستت درد نکنه احسان جان
سوال اولو یه اشتباه نابخشودنی کردم غلط زدم!!! اما سوال دوم دلم خنک شد که تو اتوبوس میگفتن این فصل 6،7 ساله سوال نیومده هر کسی خونده اوسکله !چرا خوندی؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها
من دیشب اصلا نتونستم بخوابم فک کنم دو روز از دنیا عقبم همه شب کنکور نمی خوابن:D

ندا من می خوام زبان بخونم از الان تا نتیجه ها بیاد بعد بسته به نتیجه شروع میکنم
راستی کتاب الک مهندس اسلام پناه راضی بودی؟
بهترین کارو میکنی تو دوره ارشد زبان خیلی مهمه..منم اتفاقا با زبان و 504شروع کردم درسمو...دارم میرم کتابخونه ..خونه همش پشت نتم ..تاشب بای

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه احسان جان
سوال اولو یه اشتباه نابخشودنی کردم غلط زدم!!! اما سوال دوم دلم خنک شد که تو اتوبوس میگفتن این فصل 6،7 ساله سوال نیومده هر کسی خونده اوسکله !چرا خوندی؟

من معادلات دیفرانسیل رو خیلی دوست دارم به خاطر همین زیر و بمش و یاد گرفتم.اگر طراح لعنتی سوال سوم معادلات رو مثل آدم از واژه جواب به جای جواب خصوصی استفاده میکرد این تست ساده ترین تست کنکور میشد واسم.سوال ایراد لفظی داره

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معادلات دیفرانسیل رو خیلی دوست دارم به خاطر همین زیر و بمش و یاد گرفتم.اگر طراح لعنتی سوال سوم معادلات رو مثل آدم از واژه جواب به جای جواب خصوصی استفاده میکرد این تست ساده ترین تست کنکور میشد واسم.سوال ایراد لفظی داره

آقای ehi شما ریاضی مهندسی و معادلات و مدار رو از چه کتابی خوندین؟
:smile:

pes

عضو جدید
اینم درصدای نهایی من فک نکنم دیگه زیر 1000 بیارم ریاضی رو خراب کردم ریاضی 3 مدار 37 کنترل 47 سیگنال 16 الکترونیک 81

h.mehrabian

عضو جدید
دوستان یه سوال
نمیدونید برای چی جدیدا وبلاگ باز نمیشه؟(کلا نمیتونم وارد وبلاگ های blogfa بشم)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از همون وقت گیر بودنش خوشم نمیاد دیگه تا میرسی آخر فصل اولشو میبینی فراموش کردی:eek: کاش یه کتابی مثل کتاب الک اسلام پناه واسه مدار بود..خلاصه اما مفید..اونو میخوندی کلیات رو ازش میخوندی بعد جزییات رو میومدی از این پوران میخوندی..
خب اگه اینجوری خلاصه با تست زیاد میخوای کتاب مهندس تقوی انتشارات راهیانو بخر
بچه ها سوالای مدار رو امسال هم دکتر هدتنی طراحی کرده بودن.... دستش درد نکنه خیلی سوالاش قشنگ بود. من فقط از مدارش راضی بودم امسال..

امسال میگن عابدی طرح کرده بود، شما مطمئنی مدار امسالو میگی؟ مگر اینکه فقط توانو تحلیل دائمی سینوسی خونده باشی که با سوالات حال کردی

وضعیت
موضوع بسته شده است.