+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EECi

مدیر بازنشسته
آقا نری حاجی حاجی مکه ها.بیا از تجربیاتت برای بچه ها بگو بذار استفاده کنن.او خداحافظ رو هم بردار کنکور تموم شد دیگه!
احسان خوشی زده ور دلت ها!
فدات شم شما میخوای مزدوج بشی من که نمی خوام! الله اکبر ، میگما ، بگم؟!
جوون میرم پی لقمه نون!
اصلا از کجا معلوم شاید ....( نمیگم این تیکه رو !)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوون میرم پی لقمه نون!

:biggrin::biggrin::biggrin:
آقا کانادا هم بری پی لقمه نون اینترنت هست.تقرتپه ی سفلی هم بری اینترنت هست:biggrin:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوون میرم پی لقمه نون!
به به مثل اینکه ایجا شاه دومادم داریم
حالا بیا وسط غرش بده اها دست دست بیا بیا آآآآآه دست دست حالا بچرخونش کمرو :w31::w32:

nima1111

عضو جدید
بچه ها من رشتم کنترله.درس ماشینو هیچوقت درست نخوندم.یه استاد *** داشتیم که نامرد یه کلمه درس یادمون نداد.حالا واسه ساله دیگه باید ماشین بخونم؟اخه معمولا کنترلیا با اینکه ماشین ضریب 3داره نمیزنن
راهنمایی بفرمایید ممنون.اگه کتاب خوبی هم سرغ دارید دریغ نکنید.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیدین بلیت میگیرم فردا میام لهت میکنمااااا:eek: زن دادی دستی دستی مارو:biggrin:
بزرگی گفتن کوچیکی گفتن.آقا ما دهنمون بوی شیر کاله میده زن کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من رشتم کنترله.درس ماشینو هیچوقت درست نخوندم.یه استاد *** داشتیم که نامرد یه کلمه درس یادمون نداد.حالا واسه ساله دیگه باید ماشین بخونم؟اخه معمولا کنترلیا با اینکه ماشین ضریب 3داره نمیزنن

آره دادا بخون حتما.کتاب دکتر حلم زاده رو خیلی تعریف میکنن

nima1111

عضو جدید
نه بعد از اینکه اون هنرپیشه اصلی رفت بیمارستان یه چند قسمت فلش بک اومد که شاید خوب شه برگرده به سریال که بنده خدا مرد
اگه اون چند قسمت فلش بک رو فصل حساب کنی آره الان فصل 4 اومده
واریورو دیدم زیاد مال نبود
تیکن دو هم امروز دیدم مثل تیکن یک قوی کار نکردن
اره منم امروز دیدمش در حد یکش اصلا نبود.
راستش من بیشتر با فیلمایی مثل رستگاری در شاوشنک و پدر خوانده و شجاع دل و پاپیون(چون خیلی تلاش کرد برای هدف و نا امید نشد اخر به هدفشهم رسید)
حال میکنم.زیاد اکشن نگاه نمیکنم.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب من تا چشمام رو از دست ندادم دیگه برم بخوابم.از فردا باید اینترنت رو متعادل کنم وگرنه یچیم میشه حتما خدای نکرده! شب همگی خوش.وعده ما عروسی آیدین:biggrin:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به به مثل اینکه ایجا شاه دومادم داریم
حالا بیا وسط غرش بده اها دست دست بیا بیا آآآآآه دست دست حالا بچرخونش کمرو :w31::w32:

داداش تو باید گروه موسیقی راه بندازی به جای خوندن واسه ارشد
عجیب استعداد داشتی و رو نمیکردی...:biggrin:
تازه کلی درامد داره...میدونی واسه یه شب عروسی چقدر میگیرند...تو راش بنداز ما هم ملحق میشیم...
خودمونیم که برقی هستیم این دستگاهاشو نمیخریم طراحی و راه اندازی میکنیم..

Muhammad1986

عضو جدید
اقا ول کن کنکورو ، برو زن بگیر ، والله!
مگه نه احسان؟!

واسه ماشین کتاب مدرسان شریف رو بخونید خصوصا چاپ جدیدش

کتاب پردازش هم خوبه

ادم عاقل توی این دوره زمونه با این گرونی و قیمت سکه! میره زن بگیره!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منم امروز دیدمش در حد یکش اصلا نبود.
راستش من بیشتر با فیلمایی مثل رستگاری در شاوشنک و پدر خوانده و شجاع دل و پاپیون(چون خیلی تلاش کرد برای هدف و نا امید نشد اخر به هدفشهم رسید)
حال میکنم.زیاد اکشن نگاه نمیکنم.

اهان فلسفی نگاه میکنی پس، بین اینا شجاع دلو خیلی حال کردم من

EECi

مدیر بازنشسته
:biggrin::biggrin::biggrin:
آقا کانادا هم بری پی لقمه نون اینترنت هست.تقرتپه ی سفلی هم بری اینترنت هست:biggrin:
کانادا رو ول کن با بچه ها میاییم گلستان عروسی داش احسان:D
بلیطشم خود احسان جان متقبل شدن دیگه میاد اینجا با هم بریم شهرشون ( چه پسر خوبیه خدااااااا!)

• Like
واکنش ها: Ehi

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا تاپیک به فنا رفت.یکی ما رو زن داد یکی از ماشین میپرسه یک از شجاع دل میگه خدایا این روزها رو از ما نگیر:biggrin:

nima1111

عضو جدید
منم 10 روز دیگه میرم خدمت نیرو انتظامی حرفای دوستان همش درسته حرف ehi هم درسته، همتون حرفتون منطقیه
منم میگم خدمت برای ماها ففففققققققط دوسال تلف کردن عمره، منی که الکترونیک خوندم و توی کارای عملی و ساختو اجرای پروژه تبحر دارم(من پروژه خیلی از بچه های ارشدی هم انجام دادم برای ارشدی ها بازوی روباتیکو ... هم طراحی اجرا کردم ریسکم کردم اگر پروژه به موقعه نمیرسید باید 15000000 خسارت تاخیر میدادم بگذریم) حالا من نه خیلی کسای دیگه میتونن مفید باشن میتونن از علمشون استفاده کنن اما میفرستنمون سر 4راه!!!! آره احی جون حرف شماهم درسته که بعضیها تو خدمت درس میخونن و خوش میگذرونن اما همش به شانس و بیشتر به پارتیه من میشناسم دیپلمه هایی که رفتن سپاه خدمت که چه عرض کنم! رفتن هتل سپاه تفریح اومدن الانم دلشون واسه خدمت تنگ شده!!!!
اونقدر دل خوشی هم خوب نیست اینقدر بد بینی هم خوب نیست

دادا سال دوم بود کنکور میدادی؟
کی دفترچه رو پست کردی؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش تو باید گروه موسیقی راه بندازی به جای خوندن واسه ارشد
عجیب استعداد داشتی و رو نمیکردی...:biggrin:
تازه کلی درامد داره...میدونی واسه یه شب عروسی چقدر میگیرند...تو راش بنداز ما هم ملحق میشیم...
خودمونیم که برقی هستیم این دستگاهاشو نمیخریم طراحی و راه اندازی میکنیم..
دقیقا دادا داشتم به همین فکر میکردم، امروز عروسی دختر عموم بودم نمیدونی ای دی جی ها چی پوشیده بودن چه گوشیهایی فقط یه کرواتشون قیمت کل لباسا و پالتو من بود!!!!:surprised: تو فکر بودم پایه کار نداشتم که جور شده خودمو خودت:biggrin: تازه خوبیش میدونی چیه؟ اگه دکتر بشی نمیتونی بگی خدایا بازار کساده 4 نفرو بیمار کن! اما دی جی بشی سرتو میگیری بالا میگی خداجون بازار کساده این احی عروسی کنه ما بریم براش برنامه اجرا کنیم برکت پولت زیاد میشه!:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تاپیک به فنا رفت.یکی ما رو زن داد یکی از ماشین میپرسه یک از شجاع دل میگه خدایا این روزها رو از ما نگیر:biggrin:

من بی پولم با مینی بوس میتونم بیام پیشت داش احسان راهی نیست

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شب بر همگی خانوما و آقایون خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووش

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول بشی کی رهات میکنن؟بعد یه ماه کسری رو بهت میدن؟
آره دیگه مهرماه میرم دنبال کارای ترخیص برای تحصیل اون 6-7 ماه هم سنوات خدمتم حساب میشه بعد از اتمام تحصیل میام برا ادامش البته بازم 1 سال فرصت تحصیلی بعد از ارشد هم داری
آقا چطور تمدید کردی؟
دست خودته؟
راحت میدن؟
آره تقاضا میدی اولین بارو راحت قبول میکنن میوفته دوماه بعد اما دوم نه دیگه خیلی گیر دار

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره دیگه مهرماه میرم دنبال کارای ترخیص برای تحصیل اون 6-7 ماه هم سنوات خدمتم حساب میشه بعد از اتمام تحصیل میام برا ادامش البته بازم 1 سال فرصت تحصیلی بعد از ارشد هم داری

آره تقاضا میدی اولین بارو راحت قبول میکنن میوفته دوماه بعد اما دوم نه دیگه خیلی گیر دار

یه سوال دیگه.موقع فارغالتحصیلی جز یه مدرک واسه نظام وظیفه هیچی ندادن به من.گفتن تکلیف خدمتت روشن نیست کارت سبز باید بیاری.کارت سبز دیگه چیه؟ اون و ببرم مدرک میدن یعنی؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه.موقع فارغالتحصیلی جز یه مدرک واسه نظام وظیفه هیچی ندادن به من.گفتن تکلیف خدمتت روشن نیست کارت سبز باید بیاری.کارت سبز دیگه چیه؟ اون و ببرم مدرک میدن یعنی؟

آره به منم ندادن، وقتی نامت اومد که فلان ماه اعزامی به همون نامه میگن برگه سبز که میتونی در کارایی مثل گرفتن مدرک تحصیلی و انتقال سندو اینجور جاها ازش استفاده کنی

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره به منم ندادن، وقتی نامت اومد که فلان ماه اعزامی به همون نامه میگن برگه سبز که میتونی در کارایی مثل گرفتن مدرک تحصیلی و انتقال سندو اینجور جاها ازش استفاده کنی
آقا خدا اجرت بده.پس من چون تا آخر تیر معافیت دارم اگر آخر خرداد هم بفرستم اعزامم میخوره شهریور که اگر تمدید بگیرم میفته آبان.پس میتونم اصلا خدمت نرم.ولی احتمالا میرم که سبک شه.آقا ممنون;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.