+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezarst1911

عضو جدید
آقا هر کسی پارسال شرکت کرده بود بگه رتبه ی پارسالش هم بنویسه .بدونیم چه کار میشه کرد من که باید ساله دیگه کنکور بدم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا دمت گرم شما که الان حالت خیلی خوبه یه زحمتی بکش کلید مدارو ریاضیتو بر اساس دفترچه ی با کیفیتی که تو نته بذار
ایشالا خیر از جوونیت ببینی :smile:

دادا قول میدم ریاضی و حل کنم ولی مدار و شرمنده.سوادم نمیکشه.6 تا به زور و بلا از اون زیرمیرا پیدا کردم زدم.ریاضی و ایشالا فردا میذارم واستون چون الان اسکنر و روشن کنم همه بیدار میشن.

omid-power

عضو جدید
واقعا باید به الکترونیکیا بگم خوشا بحالتون ، واقعا خوشا به حالتون ، برید با سیگنال و الک حال کنید
ما قدرتیای بدبخت هم میریم خدمت نامقدس سربازی به مدت 24 ماه ناقابل! هرچقدر استرس اینو داشتم که ماشین و بررسی و مداری که فقط به همینا امید داشتم تو کنکور استاندارد بیان، آخرش سرجلسه بلا شد به جونم... خدا از سر طراح بررسی نگذره ، تا2ساعت قبل از کنکور داشتم فقط بررسی میخوندم آخرش رفتم سرجلسه عمه طراح رو دیدم! فقط تونستم زبانو خوب بزنم که حالا دیگه واسم هیچ فرقی نمیکنه..
حتی فکر کنکور سال آینده رو هم دیگه نمیتونم حتی تو خواب ببینیم .. جای تآسف داره .. واقعا تآسف میخورم به حال مملکتی که داوطلبان کنکور ارشدش عملا فقط یکبار حق شرکت کردن دارن(البته بجز خانم ها)

سربازی بری حداقلش اینه که میتونی تواستخدامیا شرکت کنی

شاید شانس آوردی جای خوبی هم افتادی(خدمت سربازی واقعا مقدسه.اینا بعدا میفهمی)

nima1111

عضو جدید
سلام.بله پارسال رتبه مخابراتم 2128 و الکترونیکم 2078 بود ولی ترجیح دادم بمونم.

داداش میتونی بگی با رتبه 2000 مخابرات چی میتونیم قبول بشی؟خیلی واسم مهمه ممنون.
انشالله رتبه عالی کسب کنی امسال درصدهات که عالی بودن.

• Like
واکنش ها: Ehi

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش میتونی بگی با رتبه 2000 مخابرات چی میتونیم قبول بشی؟خیلی واسم مهمه ممنون.
انشالله رتبه عالی کسب کنی امسال درصدهات که عالی بودن.

رفیق من با 2700 زاهدان قبول شد.با 2000 شاهرود و احتمالا سمنا و شاید(شاید) ارومیه بشه آورد.بقیه جاها رو اطلاع ندارم.یزد هم پارسال 33 تا مخابرات سیستم گرفته!!! شریف 15 تا میگرفت!!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من الان رسیدم خونه ، من افتضاح بودم افتحضاح تر از اون چیزی که فکشو میکردم
به دوستانی که خوب بودن تبریک میگم
خسته نباشی یوسف جان منم خوب نبودم اعصابم بهم ریخته هرچی شد شد دیگه به درک:(
مرتبه ی سیستم 2 است پس خود به خود خطای شیب ان صفره.فقط باید پایداریو بررسی کنیم(حد فاز).باید فاز به ان اضافه کنیم پس نیاز به صفر داریم.PD
خب سیستم نوع دو هست و فقط پایداری میخواد چرا صفر اضافه میکنی؟؟؟!!!!! با یه بهره K حل میشه پس تناسبی

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ریاضی و مدار و کنترل رو با یکی از استادای خودم چک کردم.بقیش رو هم اساتید دیگه زحمت کشیدن.

کاش منم یه جایی بودم که به کسی دسترسی داشتم و اشکالامو می پرسیدم :(

دوست عزیز ما هم عین خودت شهرستانی هستیم.اگه بدونی من از کدوم جهنم دره دارم اینجا پست میکنم خوابت نمیبره شب!
من لیسانسم و در یکی از ضعیف ترین دانشگاه ها توی مخابرات گرفتم.دانشگاه آزاد فلان! اما خیلی میشنیدم از دوستان که تعداد بسیار زیادی از بچه های قبولی ارشد دانشگاه آزادین.این بود که تصمیم گرفتم هر طور شده برم دولتی و پول به حساب دانشگاه هر ترم نریزم و سر 1 ریال پروفایلم بسته نشه!
کنکور یه طرفش بحث علمیه.بحث بسیار مهم دیگش بحث روانیه.باید خوب تحلیل مغزی کنی واسه خودت و این کار و هر کسی میتونه بکنه.امروز برای بار اول اصلا حتی یک سوال کنرتل رو هم نتونستم حل کنم.اما طرز فکرم به این سمت نرفت که وای بدبخت شدم وای تمام تلاشم هدر رفت!! اینجاست که قدرت روحت باید به دادت برسه.توی این شرایط علم دوزار نمیارزه.

dadash masoud

عضو جدید
کاش این بحث تو تاپیک خودش میشد
حد فاز نشون میده سیستم ناپایداره . باید بیاد زیر محور حقیقی با دایره ی واحد برخورد کنه.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حد فاز نشون میده سیستم ناپایداره . باید بیاد زیر محور حقیقی با دایره ی واحد برخورد کنه.

حق با شماست.من این سوال رو نزدم ولی بعدش استادم بهم گفتش.PD میشه

EECi

مدیر بازنشسته
سلام.بله پارسال رتبه مخابراتم 2128 و الکترونیکم 2078 بود ولی ترجیح دادم بمونم.
افرین احسان جان ، تصمیم درستی بود
------------------

در مورد کنترل !
بابا اسون بود دیگه !
سوال حساسیت رو که بجای پارامتر های غیر اصلی یک میزاشتید حل می شد( سوال تکراری مهندس هسته ای بود دیگه ) زیر 2 دقیقه حل میشد
سوال راث که اسون بود
یدونه ورودی ویژه داده بودن
مکانش که به نوعی تکرار سوال سال 90 بود( با همون نکته میشد حلش کرد)
سوال دیاگرام بود که باید به جهش نمودار اندازه دقت بنمایید! اول به سمت پایین پس اثر صفره بعد قطب، گزینه در اومد رفت پی زندگیش!
اون سوال خطا باز تکرار سوال هسته ای بود
بقیشم که با خودتون! ولی انصافا بعضی سوالاش غیراستاندارد بود و مناسب امتحان تستی نبود

بچه ها این صدمین بار ، کنکور یعنی تکرار!

Romax

عضو جدید
بچه ها من مدار اینارو زدم.بر اساس دفترچه A که گذاشتن بچه ها:
44-3
46-4
47-2
49-1
50-2
51-4
52-3
55-3
به نظر خودم که درسته نظر بقیه چیه؟

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها 57 و 60 و 63 رو زدین؟ می شه کلیدشو بدین؟ البته با دفترچه ی d

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
------------------

در مورد کنترل !
بابا اسون بود دیگه !
سوال حساسیت رو که بجای پارامتر های غیر اصلی یک میزاشتید حل می شد( سوال تکراری مهندس هسته ای بود دیگه ) زیر 2 دقیقه حل میشد
سوال راث که اسون بود
سوال دیاگرام بود که باید به جهش نمودار اندازه دقت بنمایید! اول به سمت پایین پس اثر صفره بعد قطب، گزینه در اومد رفت پی زندگیش!
بقیشم که با خودتون! ولی انصافا بعضی سوالاش غیراستاندارد بود و مناسب امتحان تستی نبود

کنترل رو ترکوندی نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یوسف خسته نباشی.. مطمئنم خوب دادی قبولی.. حالا دانشگاههای تهران نشد هم نشد ..

ممنون ندا جان راستی ندیدمت رفیقات منو مسخره کردن قبل آزمون داشتم درس میخوندم
والا امتحانو بد دادم چیکار کنیم سعی خودمو کردم جواب هر چی باشه خدارو شاکرم حتی اگه مجاز هم نشم
شما پیچکار کردین ؟

EECi

مدیر بازنشسته
کنترل رو ترکوندی نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا ! مگه کنترلم ترکیدنیه! داری میگی کنترل:D
ببین فدات شم ! من درصدام رو نمیگم، اگر قسمت شد اومدم تهران درصدام رو می نویسم:D نمی تونی از زیر زبونم بکشی بیرون ! اره دادا

سر جلسه ، نشسته بودم کنار دستگاهی که واسه قطع امواج موبایل گذاشته بودن الان موجی شدم! جدی میگم سرم داره می ترکه

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
------------------

در مورد کنترل !
بابا اسون بود دیگه !
سوال راث که اسون بود

سلام مهندس و البته بگم دانشجوی نمونه ارشد اینده...ایشالله دکترا گرفتنتو ببینیم....
.
.
.
خیلی خیلی خوشحال شدم که برگشتی اونم با دست پر....
یادش بخیر پارسال چقدر ناراحت بودی مثل همه که گلایه میکردن از سخت بودن سوالا و ...
امسال نشون دادی سخت معنا نداره اگه درست خونده بشه....
.
.
اقا کسی از مغناطیس صحبت نمیکنه....طفلک مغناطیس....مغناطیسشم جالب بود...
مغناطیسش به نظرت چطور بود؟؟
راستی اون سوالی که در قابلمه (نیم کره برعکس) داده بود میدان خواسته بود گزینه 4 میشد؟؟

Romax

عضو جدید
بچه هایی که کنترل زدن بگن 57 چی میشه.من زدم دو ریشه در RHP فقط بگین درسته یا غلط.اگه غلطه برم بمیرم رسما!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا ! مگه کنترلم ترکیدنیه! داری میگی کنترل:D
ببین فدات شم ! من درصدام رو نمیگم، اگر قسمت شد اومدم تهران درصدام رو می نویسم:D نمی تونی از زیر زبونم بکشی بیرون ! اره دادا

سر جلسه ، نشسته بودم کنار دستگاهی که واسه قطع امواج موبایل گذاشته بودن الان موجی شدم! جدی میگم سرم داره می ترکه

:thumbsup2::evil:

dadash masoud

عضو جدید
------------------

در مورد کنترل !
بابا اسون بود دیگه !
سوال راث که اسون بود

میتونی کلید کنترلو با کدAبزاری
خدا خیرت بده

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

ممنون ندا جان راستی ندیدمت رفیقات منو مسخره کردن قبل آزمون داشتم درس میخوندم
والا امتحانو بد دادم چیکار کنیم سعی خودمو کردم جواب هر چی باشه خدارو شاکرم حتی اگه مجاز هم نشم
شما چیکار کردین ؟
من خیلی بهتر از اونیکه فکر میکردم دادم .. اما با این درصدهایی که بچه ها میگن شبانه هم قبل نمیشم:crying2:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جواب کنترلو بدین،کشتین مارو:D

لطفا،جوابو بگو،چون گزینه ها تو دفترچه های مختلف فرق داره

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
لعنت بر شیطون، کنترل تا الان یکی غلط!!! اصلا سر جلسه مخم ترکیده بود اصلا نفهمیدم اون دایره واحد چی هست!!! فراموشی لحظه ای بهم دست داده بود!!!:cry:
خداکنه حداقل منفی نشه درصدم
خدایا به خودت قسم من خوندم خودت رحم کن:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.