+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omid-power

عضو جدید
دوست عزیز ما هم عین خودت شهرستانی هستیم.اگه بدونی من از کدوم جهنم دره دارم اینجا پست میکنم خوابت نمیبره شب!
من لیسانسم و در یکی از ضعیف ترین دانشگاه ها توی مخابرات گرفتم.دانشگاه آزاد فلان! اما خیلی میشنیدم از دوستان که تعداد بسیار زیادی از بچه های قبولی ارشد دانشگاه آزادین.این بود که تصمیم گرفتم هر طور شده برم دولتی و پول به حساب دانشگاه هر ترم نریزم و سر 1 ریال پروفایلم بسته نشه!
کنکور یه طرفش بحث علمیه.بحث بسیار مهم دیگش بحث روانیه.باید خوب تحلیل مغزی کنی واسه خودت و این کار و هر کسی میتونه بکنه.امروز برای بار اول اصلا حتی یک سوال کنرتل رو هم نتونستم حل کنم.اما طرز فکرم به این سمت نرفت که وای بدبخت شدم وای تمام تلاشم هدر رفت!! اینجاست که قدرت روحت باید به دادت برسه.توی این شرایط علم دوزار نمیارزه.

احسان جان من خیلی وقته شما را میشناسم:Dتقریبا از همون وقتی که وبلاگ زدی.
میدونم کجا درس خوندی و...... .منم آزاد خوندم وسر همین کارا (که گفتی)یکی دوتا درسای اصلی ازجمله مدار1 را با استادای مزخرف پاس کردم. وبا آموزش حرفم شد واونم از ما کینه به دل گرفت و...................
در مورد سوالا:اول کنترل را میدیدی بعد بررسی را اونوقت میفهمیدی امروز قدرتیا چی کشیدن(برای من که آسون ترین ماشین 4-5 سال اخیر هم پرید)

ولی واقعا آرزوم بود یه استادی دوروبرم بود سوالامو ازش می پرسیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Ehi

mohsen.ieee

عضو جدید
در یک جنگ نابرابر با استرس من باختم. آخه چرا سوال آخر الک که آسانترین سوال بود به جای منهای vbe ، جمع می کنم و جواب هم در گزینه وجود دارد!!!
از کسی که سر جلسه کنکور دستش می لرزد چه انتظاری می رود. الک بد شدم 44.44 :cry:

iman.63

عضو جدید
یعنیییییی میخام سرمو بکوبم به دیوارااااا:wallbash: یکی میشه مثل مهندس تقدسی دسته گل یکیم میشه ... واقعا راست میگن که آدما رو باید تو سختی شناخت
اینا چیرو میخوان ثابت کنن من نمیدونم
میخام زنگ بزنم بگم آره آقا شما کارتون درسته دیگرون اسکلن

من شنیده بودم طراح کنترل پارسال گفته بود من سوالا رو برای داوطلبا نمیدم بلکه برای این میدم که اساتید رو به چالش بکشونم.واقعا این معنی واقعه عقده ای بودنه.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسان جان من خیلی وقته شما را میشناسم:Dتقریبا از همون وقتی که وبلاگ زدی.
میدونم کجا درس خوندی و...... .منم آزاد خوندم وسر همین کارا (که گفتی)یکی دوتا درسای اصلی ازجمله مدار1 را با استادای مزخرف پاس کردم. وبا آموزش حرفم شد واونم از ما کینه به دل گرفت و...................

ولی واقعا آرزوم بود یه استادی دوروبرم بود سوالامو ازش می پرسیدم

بابا شماها از چی گله میکنین من که آزاد بودم انصراف دادم رفتم غیر انتفاعی چلغوز آباد!!! اصلا ریاضی مهندسی پاس نکردم سیگنال تا LTI با یه استاد ..... پاس کردم که هر یه خط که درس میداد یه بار میگفت خیلی درس خشک و مذخرفیه!!!!! جوری بود که من روزی 8 بار به خودم فهش میدادم که چرا دانشگاه آزادو ول کردم اومدم اینجا!!!!!! در این حد
بله

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شنیده بودم طراح کنترل پارسال گفته بود من سوالا رو برای داوطلبا نمیدم بلکه برای این میدم که اساتید رو به چالش بکشونم.واقعا این معنی واقعه عقده ای بودنه.
جدی!!! در این حد عقده ای؟؟!!! فرق کسی که خوند با کسی که اومده بود بیسکویت بخوره چیه آخه!!!:cry:

afba

عضو جدید
در یک جنگ نابرابر با استرس من باختم. آخه چرا سوال آخر الک که آسانترین سوال بود به جای منهای vbe ، جمع می کنم و جواب هم در گزینه وجود دارد!!!

این 44 درصدتونه؟واسه این اینقدر ناراحتین؟نکنین این
کارا رو بابا.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم اون سوال آخرو نزدم اعصابم خرده خیلی ساده بود
واقعا به این نتیجه رسیدم که رتبه برترها واقعا دمشون گرمه، اون استرسو فشار روانی رو چطور له میکنن!!! دمشون گرمه واقعا

hossein_ebrahimi

عضو جدید
واقعا اوج نامردیه دیگهههههههه!!!
6 ماهه حبس کردیم خودمونو بعد بیان این سوالای مزخرف تست هوسی رو بدن که چی بشه؟؟؟
آخه لامصب خودت فهمیدی جی داری طرح میکنی واسه جلسه کنکور؟؟؟؟
مراقبای عزیز و ... ما 10 دیقه زودتر دفترچه اولو گرفتن که سر اون سالنو گذاشتیم رو سرمون! بعدشم که استرس کمبود وقت بعدش کنترل!!!!! بعدشم که سوالای عجق وجق بررسی کاملا حالمونو گرفت!من بدبخت اینهمه مغناطیس خوندم آخرش انقد استرس داشتم نمی تونستم روشونو بخونم!!!
نامردیه بخدا نامردیههههه!

ansari1404

عضو جدید
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار علمي باشگاه خبرنگاران گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده کلید تصحیح سوالات آزمون داوطلبان هر یک از 133 کد رشته امتحانی کارشناسی امتحانی کارشناسی ارشد سال 92 روز یکشنبه 29 بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود.
منبع: www.yjc.ir

omid-power

عضو جدید
بابا شماها از چی گله میکنین من که آزاد بودم انصراف دادم رفتم غیر انتفاعی چلغوز آباد!!! اصلا ریاضی مهندسی پاس نکردم سیگنال تا LTI با یه استاد ..... پاس کردم که هر یه خط که درس میداد یه بار میگفت خیلی درس خشک و مذخرفیه!!!!! جوری بود که من روزی 8 بار به خودم فهش میدادم که چرا دانشگاه آزادو ول کردم اومدم اینجا!!!!!! در این حد
بله

سیگما جون
گله نیست. دردودل می باشد.

بنظر میرسه:شادمان ومهربان از بس سوالا یه جوری بوده. راه خونشون یادشون رفته!؟

nima sng

عضو جدید
سلام خدمت دوستان و تبریک به آقای EHI

من امسال آزمایشی کنکور دادم و هیچی نخونده بودم ولی حس کردم به غیر از کنترل و مدار و ریاضی بقیه رو میشه راحت بالای 50 زد
من فقط یک درخواست از EHI عزیز داشتم و اون اینه که :
!) بهترین منابع مخصوصا برای مدار و ریاضی و کنترل
2)بهترین تجربیات در این دوران رو در اختیار من و دوستان قرار بدید ممنوون و با آرززوی موفقیت روز افزون

Romax

عضو جدید
آقایونی که کنترل زدن لطفا جواب سوال 57 رو بدن! گزینه دو ریشه RHP درسته یا نه؟؟؟ Pleaaaaaaaaaaseeeeeeeee

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان و تبریک به آقای EHI

من امسال آزمایشی کنکور دادم و هیچی نخونده بودم ولی حس کردم به غیر از کنترل و مدار و ریاضی بقیه رو میشه راحت بالای 50 زد
من فقط یک درخواست از EHI عزیز داشتم و اون اینه که :
!) بهترین منابع مخصوصا برای مدار و ریاضی و کنترل
2)بهترین تجربیات در این دوران رو در اختیار من و دوستان قرار بدید ممنوون و با آرززوی موفقیت روز افزون

سلام عزیز جان.ممنونم.انشاالله هر کسی که زحمت کشید به نتیجه دلخواهش برسه.
1:در مورد مدار والا من از نامی مدرسان و بعدش جبه دار نصیر میخوندم(هر دو).اما بچه ها خیلی از کتاب دکتر زرگر تعریف میکنن و فک میکنم اونم عالی باشه.در مورد ریاضی مهندسی اول باید عمق مطالب رو از کتاب مهندس مومن زاده بگیری.واسه من که عالی بود این کتاب.بعدش که روون شدی و راه افتادی تمامی تستهای کتاب دکتر معتقدی رو بزن.همش و بزن رحم نکن! این باعث میشه خیلی پیشرفت کنی چون تستهایی که معتقدی تو کتابش داره فوق تاپ هستن.بعد از اون شما باید تمامی تستهای کنکورهای گذشته رو مو به مو بزنی.امسال به همه ما ثابت شد که ریاضی رو اصلا طرح نکردن!بلکه کپی کردن! در مورد کنترل هم از بچه هایی که کنترلشون قوی هست بپرس دادا.آیدین و محسن وداداش مسعود و مهران وی بی و سیگما و .... کنترلشون بهتر ازمن هست
2:فقط تمرین و تکرار کن.هر وقت خسته شدی قرآن بخون.من شخصا از اواخر مهر ماه هر روز 2 صفحه قرآن میخوندم.به شدت باعث آرامش و انسجام روحی من میشد.روح سالم خیلی مهمه

afba

عضو جدید
با توکل به خداوند متعال درصدهای من این شدن.
ریاضی 66
مدار 50
کنترل 33
الکترونیک 50
سیگنال 70
انشاالله همه به خواسته هاشون رسیده باشن.

مبارکتون باشه قبولیه ارشد.سر انتخاب رشته مارم کمک بدین.اگه به امید خدا اون روز امیدی بود

• Like
واکنش ها: Ehi

omid-power

عضو جدید
اینطور یادم میاد:
دو RHP
دو روی محور
یک سمت چپ

دو روی محور را مطمئن بودم و زدم
RHPواینا الان خوب یادم نمیاد(آنالوگ:تصویر برفکیه. دیجیتال :پارازیت داره)

آخرین ویرایش:

navsob

عضو جدید
دفترچه کد d رو از کجا می تونم گیر بیارم؟
من اخرای جلسه تند تند گزینه ها و جواباشونو نوشتم البته شماره بعضی سوالارو ننوشتم واسه همین سر در گم هستم
اگه دفترچه رو گیر بیارم می تونم ببینم چی به چیه

Romax

عضو جدید
شما هم سه تا سوال زده باشی دوتا غلط یکیشم ندونی میری تو برزخ!!!
یکی که مطمئنه به ما بگه بزاره ما شب راحت بخوابیم....

omid-power

عضو جدید
سلام عزیز جان.ممنونم.انشاالله هر کسی که زحمت کشید به نتیجه دلخواهش برسه.
1:در مورد مدار والا من از نامی مدرسان و بعدش جبه دار نصیر میخوندم(هر دو).اما بچه ها خیلی از کتاب دکتر زرگر تعریف میکنن و فک میکنم اونم عالی باشه.در مورد ریاضی مهندسی اول باید عمق مطالب رو از کتاب مهندس مومن زاده بگیری.واسه من که عالی بود این کتاب.بعدش که روون شدی و راه افتادی تمامی تستهای کتاب دکتر معتقدی رو بزن.همش و بزن رحم نکن! این باعث میشه خیلی پیشرفت کنی چون تستهایی که معتقدی تو کتابش داره فوق تاپ هستن.بعد از اون شما باید تمامی تستهای کنکورهای گذشته رو مو به مو بزنی.امسال به همه ما ثابت شد که ریاضی رو اصلا طرح نکردن!بلکه کپی کردن! در مورد کنترل هم از بچه هایی که کنترلشون قوی هست بپرس دادا.آیدین و محسن وداداش مسعود و مهران وی بی و سیگما و .... کنترلشون بهتر ازمن هست
2:فقط تمرین و تکرار کن.هر وقت خسته شدی قرآن بخون.من شخصا از اواخر مهر ماه هر روز 2 صفحه قرآن میخوندم.به شدت باعث آرامش و انسجام روحی من میشد.روح سالم خیلی مهمه

هر وقت خسته شدی قرآن بخون.من شخصا از اواخر مهر ماه هر روز 2 صفحه قرآن میخوندم.به شدت باعث آرامش و انسجام روحی من میشد.روح سالم خیلی مهمه:thumbsup2:

EECi

مدیر بازنشسته
شما هم سه تا سوال زده باشی دوتا غلط یکیشم ندونی میری تو برزخ!!!
یکی که مطمئنه به ما بگه بزاره ما شب راحت بخوابیم....
اصلا مهم نباشه واست دوسته من
برو راحت استراحت بکن فردا یه فکری واسش می کنی ، راستش من مطمئن نیست که جواب درست کدومه و گرنه بهت کمک می کردم، ممکنه منم یه چیزی بگم اوضاع قاریشمیش بشه!!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما دو رقمی میاری.فکر کنم 50 تا 70

من به امید زیر 1000 رفتم سر جلسه و اصلا واسم مهم نبود که چی قراره بشه.یه جای با پدر و مادر قبول شم کافیه واسم.فقط این و خوب میدونستم که من تلاشم رو کردم و خدا جای حق نشسته.همین و تمام

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا مهم نباشه واست دوسته من
برو راحت استراحت بکن فردا یه فکری واسش می کنی ، راستش من مطمئن نیست که جواب درست کدومه و گرنه بهت کمک می کردم، ممکنه منم یه چیزی بگم اوضاع قاریشمیش بشه!!

دادا شارژ کن گوشیت و فردا کار زیاد داریم;)

• Like
واکنش ها: EECi

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شب بر همگی خانوما و آقایون خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووش

sghkh

عضو جدید
واقعا ناراحتم سوالای ریاضی همه رو بلد بودم ولی ساده ترین فرمول ها یادم رفت تو همه درسا ، راحت 10 تا سوال بر اثر ..... اینجانب به فنا رفت
فکر میکنم واسه سال بعد بخونم
دارم دیوونه میشم
به همه کسایی که خوب دادن تبریک میگم.
شب خوش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.