+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

h_mazahery

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بچه هااااااااااااااا
منم اومدمممممممممممممممممممممممممممممممممم
کنکورررر بسیار بد بود آخه مدار و زبان و الکترونیک خراب کردم:cry::cry:
اما ریاضی 7 سوال حل کردم و همیجا از بچه ها که سوالات مکانبک حل کردن واقعا ممنونم چون 3 تاش از روی اون جواب دادم
کنترل،واااااااااااای،این چه وضع سوال دادن بود ولی 4 تا جواب دادم 3تا شک داشتم محلش ندادم،2تا هم جواب نداشت بنظرم یا من بد حل کردم راستش ترسیدم
سیکنال متوسط بود که 8 تا جواب دادم اما کاش اون 2 تایی هم که شک داشتم میزدم:cry:
مغناطیس هم خوب بود که اونم 8 تا زدم و 1 تستش هم به جواب نرسیدم2 تا هم شک داشتم

خدا کنه تو جوابام گیر تله های کنکوری نیفتاده باشم

h_mazahery

عضو جدید
ریاضی فک کنم یکی کپی مکانیک بود!! من حل نکردم اصلا مکانیکو کار نکردم تو اونو زدی؟ مکانیکو کار کرده بودی
معادلات گفتی ماست یعنی ساده بود منظورته؟!!:surprised: سوال 1 من رفتم تا وسطا نتونستم حل کنم تغییر متغییر Cosy میخواست بعد برنولی میشد برنولی رو نتونستم حل کنم!! لعنتی قاطی کرده بودم!!! الان یادم اومد حلش چی میشه!:cry:

آره الان درست شد، قبلا گفتی 3تاش برق بود تعجب کردم چی گفتی!

آرررررررررررررررررره
خدا خیرش بده هر کی سوالتو حل کرد و به همه داد
ایشالله که یه جا خوب قبول شه

mohsen.ieee

عضو جدید
فعلا سیگنال شدم 55.56 درصد. سوال آخر چی می شود. من که می دونستم غلط است ولی گفتم بزنم sint.

afba

عضو جدید
ساعت نبرده بودم با خودم!........سر جلسه از مراقب میپرسم: ساعت چنده؟ میگه:الآن؟ میگم :بله (پ ن پ فردا! )

منم که رسیدم حوزه ساعتو نگاه کردم دیدم لامصب خوابیده.به مراقبمون گفتم یه استدعای عاجزانه دارم ساعتتونو میدین به من سر جلسه!!
فداش بشم گفت با کمال میل عزیزم.فقط سر جلسه بیچاره هی مجبور میشد بیاد ببینه ساعت چنده.یه شوکی به من وارد کرد بدتر از برق سه فاز.ساعتو که نیگا کرده بود برگردونده بود سمت خودش من رسیدم به الکا دیدم ساعت 7 شده.حال منو تو اون لحظه میتونین تصور کنید دیگه.مردم یه لحظه.اینقدر گیج بودم که نمیتونستم باور کنم یه ساعتم چی شده این وسط.با لرزش 8ریشتری دو تا زدم اینقدر هول بودم به جواب نمیرسیدم.دوباره یه نگا به ساعت انداختم دیدم نمی تونم بخونمش یهو متوجه شدم بابا ساعت و مراقب برگردونده.6:05 بوده که من 7 خوندم.
اینم خاطرعه من از کنکور 92!!!!!!!!!!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرررررررررررررررررره
خدا خیرش بده هر کی سوالتو حل کرد و به همه داد
ایشالله که یه جا خوب قبول شه

کاش ریاضی مکانیکو حل میکردم، اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر احمق باشن که سوالات دیروز رو امروز بدن!!!:cry:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام:gol: دلتنگ باشگاه مهندسان شده بودیم! جای خوبیست! خدا پدر و مادر ادمین رو حفظ کند:D
امروز کنکور ارشد 92 برگزار شد
قول داده بودم که بیام و پیام بزارم
کنکور خوبی بود!
امیدوارم همتون موفق شده باشید
من هم که بین کنترل ، مهندسی پزشکی و یا مخابرات سیستم یکی رو انتخاب می کنم ، به این رشته ها علاقه وافرداریم! البته به ترتیب! جای علی داداش خالی که عاشق کنترل بود ، امیدوارم حالش همیشه خوب باشه:gol:
به اقا احسان هم تبریک میگم که احتمالا نتیجه خیلی خوبی گرفته
به همه دوستانی که زحمت کشیدن و نتیجه گرفتن تبریک میگم
به خودمم خسته نباشید میگم!! واقعا فشار روحی زیادی رو در این مدت تحمل کردم ، این موضوع رو متذکر شدم تا دوستان بدونند که نباید خودشون رو ببازند و همیشه در مقابل مشکلات پایداری کنند، تا اخرین لحظه بجنگید و خدا رو همیشه یاد بکنید ( سوره انفال ایه 45)

خب بچه ها اینم از پیام که واستون نوشتم...
شاد باشید و پایدار

sharifqc

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز خودم
واسه شروع بحث برای اینکه یکم سره حال بیاید یه چیز بامزه بگم که من فقط یه دونه کنترل زدم :cool:همگی باهم بگیییییید دسته گلم درد نکنه واقعا !:redface:

hoomif

عضو جدید
سلام.
ای تو اون روح طراح کنترل...!!!!! مرتیکه احمق میگن جبه دار بوده زد فاتحه خوند به روحیه همه...! یکی نیست بگه آخه نادون یه جوری در بیار که یکی که خوب خونده با یکی که فقط کیک میخوره یه فرقی داشته باشند...!!!
ارزیابی من از کنکور :
زبان : متوسط
ریاضی : متوسط
مدار : متوسط
کنترل : چرت به تمام معنا!!!
بررسی : خیلی سخت
ماشین : آسون

sharifqc

عضو جدید
یعنیییییی میخام سرمو بکوبم به دیوارااااا:wallbash: یکی میشه مثل مهندس تقدسی دسته گل یکیم میشه ... واقعا راست میگن که آدما رو باید تو سختی شناخت
اینا چیرو میخوان ثابت کنن من نمیدونم
میخام زنگ بزنم بگم آره آقا شما کارتون درسته دیگرون اسکلن

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان عزیز خودم
واسه شروع بحث برای اینکه یکم سره حال بیاید یه چیز بامزه بگم که من فقط یه دونه کنترل زدم :cool:همگی باهم بگیییییید دسته گلم درد نکنه واقعا !:redface:

خطاب به طراح کنترل:خیلی بدیییییییییییییییییی کنترل خوندنامو حلالت نمیکنم!سوالای کنکور ارشد خودت یادت نیست مثه بلبل جواب دادی حالا اومدی خونمونو کردی تو شیشه!!!!

دقیقا 1.5 ساعت حالم بدم بود

pes

عضو جدید
الک رو 70 زذم
سوتی دادم 100 نشد
خیلی راحت داده بودن کاش سخت تر می دادن

rezarst1911

عضو جدید
جونم برات بگه که سوالی نبود که تو ماشینو . مدارو . سیستم ندونم از چه راهی باید رفت کلی خونده بودم اما فکر نمیکردم کم تست زدنم ایقدر تاثیر داشته باشه چون تو راهه حلشون گیر کرده بودم و وقتم تلف شد کلا 12 تا سوال جواب دادم. پس کسایی که میخوان کنکور بدن بدونن که نشینن 7 بار یه کتابو بخونن یه کمی بیشتر تست بزنن تا مثله من نشن :(

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سوال 107 مدار راه حلش درسته؟؟؟؟؟ من خودم از این راه حل به همین جواب رسیدم..اما شک کردم سوال مشابه این تو تستهای آخر فصل اشرفیان هست ..راه حلش فرق میکنه:cry:

hoomif

عضو جدید
آقا یکی جواب 62 و 63 و 66 کنترل رو بگه مردم از استرس ...فکر کنم کنترلم 0 شد...:cry:

omid-power

عضو جدید
سلام.
ای تو اون روح طراح کنترل...!!!!! مرتیکه احمق میگن جبه دار بوده زد فاتحه خوند به روحیه همه...! یکی نیست بگه آخه نادون یه جوری در بیار که یکی که خوب خونده با یکی که فقط کیک میخوره یه فرقی داشته باشند...!!!
ارزیابی من از کنکور :
زبان : متوسط
ریاضی : متوسط
مدار : متوسط
کنترل : چرت به تمام معنا!!!
بررسی : خیلی سخت
ماشین : آسون

زبان ساده بود
کاش بجای مدار زبان میزدم(راحت میشد بالای 50زد)
به مدار که رسیدم هر سوالی حل میکردم با هر بار حل به یه عدد جدیدی میرسیدم:cry:

من که میرم دنبال کار(*کارگر* برقکاریا مهندس سیم کش)
زمانی هم که کنکور دادم(کارشناسی)سوالات مزخرف بود .ولی تا رفتم دانشگاه کنکور شد گل وبلبل(آدمیزاد باید شانس داشته باشه که من ندارم)

قدرتیا با خیال راحت واسه سال دیگه بخونن.دیگه سوال سخت نمیدن (چون دیگه من نیستم!)

فکر کنم طراح بررسی فکر کرده داره برای دینامیک سیستمهای قدرت سوال طرح میکنه

:neutral::neutral::neutral:

آخرین ویرایش:

spara

عضو جدید
قربونه دستت من 7تا زده بودم که همشون درست در اومد .
گر چه می دونم زیاد امیدی به من نیست همه خیلی بهتر بودن. من سیگنالو چون اصلا مرور نکرده بودم فقط یکی زدم اون درسته اما چه اشتباهیییییییییی:cry:

omid-power

عضو جدید
جونم برات بگه که سوالی نبود که تو ماشینو . مدارو . سیستم ندونم از چه راهی باید رفت کلی خونده بودم اما فکر نمیکردم کم تست زدنم ایقدر تاثیر داشته باشه چون تو راهه حلشون گیر کرده بودم و وقتم تلف شد کلا 12 تا سوال جواب دادم. پس کسایی که میخوان کنکور بدن بدونن که نشینن 7 بار یه کتابو بخونن یه کمی بیشتر تست بزنن تا مثله من نشن :(

کنکور=تست زدن(البته بجز بررسی)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنیییییی میخام سرمو بکوبم به دیوارااااا:wallbash: یکی میشه مثل مهندس تقدسی دسته گل یکیم میشه ... واقعا راست میگن که آدما رو باید تو سختی شناخت
اینا چیرو میخوان ثابت کنن من نمیدونم
میخام زنگ بزنم بگم آره آقا شما کارتون درسته دیگرون اسکلن

اعصاب خودتو خورد نکن اصلا فدای سرمون

ولی خدا ازت نگذره اقای کنترل طراح اصلا همه ی قطبات سمت راست محوه اصن خیلی ناپایداری فککردی یه عمر می تونی زور بگی نخیری خیلی زود میل می کنی به صفر

خیلی بدیییییییییییییییییییییییییییییییی:crying:

وضعیت
موضوع بسته شده است.