+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omid-power

عضو جدید
دوست عزیز دفترچه آزمون کامل بهت میده شما بر اون رشته ای که میخوای دانلود کن بعد از درس ریاضیش استفاده کن

منظورم تو رشته (مجموعه)ریاضی بود
دفترچه را دانلود کردم(ولی توش ریاضیات مهندسی نیست).من فکر میکردم ریاضیات مهندسی تو درسای رشته ریاضی هست
جوانیه وخامی
ببخشید

آخرین ویرایش:

afba

عضو جدید
من همیشه استرسم از اینکه کارت واسم صادر نشده باشه!کارتو که بگیرم استرسام هم تموم میشه.اینم یه مدل خودآزاریه کنکوریه دیگه!
حالا این سنجشم که همیشه تو این مواقع می پوکه لامصب

e-eng

عضو جدید
من کارتمو گرفتم....این چه حوزه ایه!!! یه روز تو راهم برسم حوزه امتحانی شوش!
واقعا استرس گرفتم چجوری میخوام برم اونجا:(
اینا پس چرا آدرس خونه میگیرن ؟!! مسخرس.

reza88888

عضو جدید
وقتی صفحه ورود اطلاعات رو باز میکنه مرورگر من کد امنیتی رو نشون نمیده. دوستان چیکار کنم الان؟

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان عزیز ،این چه وضعشه ؟؟اجازه بدید .... اجازه بدید ........به همه می رسه خب ؟؟آقا اونایی که گرفتن لطفا ، متفرق شن ،یه چیزی هم به ما برسه خب ؟؟؟!!!
من نتونستم بگیرم .:(.... اصلا فردا می گیرم .... بس که شلوغ کردین همه جا رو ....:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز ،این چه وضعشه ؟؟اجازه بدید .... اجازه بدید ........به همه می رسه خب ؟؟آقا اونایی که گرفتن لطفا ، متفرق شن ،یه چیزی هم به ما برسه خب ؟؟؟!!!
من نتونستم بگیرم .:(.... اصلا فردا می گیرم .... بس که شلوغ کردین همه جا رو ....:D

:Dبه محض اینکه تو سنجش خبری میشه حمله میکنن 3 سوت میترکونن سایت رو!!! حالا میگم چه سایت قدرتمندی هم دارن اینا!!!

omid-power

عضو جدید
[h=1]Not Found[/h] The requested URL /p_kart/index.php/kart_arshd/sar/kart/ was not found on this server.

آخرین ویرایش:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کارتمو گرفتم....این چه حوزه ایه!!! یه روز تو راهم برسم حوزه امتحانی شوش!
واقعا استرس گرفتم چجوری میخوام برم اونجا:(
اینا پس چرا آدرس خونه میگیرن ؟!! مسخرس.
من کارتمو گرفتم... این چه حوزه ایه؟ 45 دقیقه تو راهم!! :D

hoomif

عضو جدید
یره چرا نمیده کارتو خدایا...:mad:خوابیدم گفتم شاید درست بشه :Dحالا تا کی میدن؟!! به ما هم میدن یعنی؟!! شما چی کار کردید که دادن؟!! :redface:

kavirdarkavir

عضو جدید
خیر سرش سازمان سنجش از n+1 روز پیش اعلام کرده بود که امروز کارت ورود رو میشه گرفت اما میبینیم که فعلا سایتش ترکیده ...

اخه برادر من، آقای سنجش! نمیشد این مشکلات سرور و اینارو توی اینهمه مدت قبل از این دزست کنی!
اینارو که میبینم یه جورایی یاد درس خوندان شب امتحان میفتم! :D

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر سرش سازمان سنجش از n+1 روز پیش اعلام کرده بود که امروز کارت ورود رو میشه گرفت اما میبینیم که فعلا سایتش ترکیده ...

اخه برادر من، آقای سنجش! نمیشد این مشکلات سرور و اینارو توی اینهمه مدت قبل از این دزست کنی!
اینارو که میبینم یه جورایی یاد درس خوندان شب امتحان میفتم! :D

الان که دیگه لینک رو هم برداشتن راحت!!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

چی شده؟؟ :eek: نکنه فرح آباد انداختنت لب دریا :D
اااااااااااایییییییینقدر ریفریش کردم که سایت گفت بیا بابا بیا کارتتو بگیر ولمون کن دیگه سکتمون دادی ااااااااااااااااااااههههه اینا دیگه کی ان!!!!:w00:
ای ول بابا مگه ساری رو میشناسی؟;)
نه انداختنم طبرستان

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اااااااااااایییییییینقدر ریفریش کردم که سایت گفت بیا بابا بیا کارتتو بگیر ولمون کن دیگه سکتمون دادی ااااااااااااااااااااههههه اینا دیگه کی ان!!!!:w00:
ای ول بابا مگه ساری رو میشناسی؟;)
نه انداختنم طبرستان

طبرستان خوبه خوش مسیره میدون خزر یادش بخیر حتما امام باقر افتادی رو به روش یه پارک هست خونه انتهایی خونه من بود یادش بخیر
لامصب هنوز کارتم رو نگرفتم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

طبرستان خوبه خوش مسیره میدون خزر یادش بخیر حتما امام باقر افتادی رو به روش یه پارک هست خونه انتهایی خونه من بود یادش بخیر
لامصب هنوز کارتم رو نگرفتم

ای ول داداش زدی تو خال، چه معروف شدم من:D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
منم نمیتونم کارتمو بگیرم شاید سایت شلوغه به اون خاطر؟؟؟؟؟؟؟فکر کنم بهتره شب 2به بعد امتحان کنیم:biggrin:

چه عجب از این ورا نیستی ندا خانم کم پیدای ایشالا اگه کارتمون بیاد!!!!!!!! 5 شنبه ارومیه ایم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
[FONT=&quot]یه آدمایی رو توی زندگیمون راه دادیم که مادراشونم به زور تو خونه راشون می دادن ؟
[/FONT]
[FONT=&quot].
.
.
.
.
.
.

دارم ت.....ی رو میگم
[/FONT]

h_mazahery

عضو جدید
سلام
یه سرچ ساده کنی سوالا و کلید تمام رشته ها تو نت هست.
واسه رشته برق که اگه تاپیک و خونده باشی متوجه میشی که پارسه و سنجش اصلا رو استاندارد بودنشون نمیتونی حساب کنی.میمونه نصیر که تعریف سوالاشو شنیدم ولی هنوز ندیدم ! لینکه سوالا با جواباشام تو همین تاپیک بچه ها گذاشتن به نظرم بهتر از بقیست

ممنون از راهنماییت اما شنیدم سنجش بهتره از بقیه،اخه شنیدم سوالاتش خیلی خیلی نزدیک به کنکوره و حتی پارسال هم چند سوالاتش تو کنکور امده ( البته شنیدم )؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همگی،
امیدوارم خوب و سلامت باشید
خیلی وقت بود درست و حسابی سر نزده بودم و دلم واسه خیلی از دوستان تنگ شده بود
مستقیم برم سر اصل مطلب.
با توجه به اینکه کنکور ساعت 2.30 برگزار میشه، چند تا نکته باید بهتون بگم که اینها رو یکی از دوستای باتجربم بهم گفت و امیدوارم مفید باشن:

1- از اونجاییکه آزمون ساعت 2:30 هستش و معمولا این تایم استراحت و یا ناهاره، اکیدا توصیه میشه از فردا ناهارتونو همون زمانی بخورید که 5شنبه قراره بخورید و ترجیحاً غذای سبک انتخاب کنید.

2- به هیچ وجه از ساعت 2تا 6:30 نخوابید ،و سعی کنید ساعات اصلی درس خوندنتون تو این تایم باشه، این نکته خیلی مهمه چون بدن نمیتونه واسه یک روز برنامشو عوض کنه، مثلا اگه همیشه ساعت 3 میخوابید ناخودآگاه ساعت 3 ذهنتون کند میشه، انگار تو خواب هستین. پس این چند روز رو جسمتونو واسه روز 5شنبه آماده کنین.

3- شبا بعد از مسواک آب نمک قرقره کنید چون استرس پنهان میتونه مریضتون کنه و با این کار از مریضی پیشگیری میکنید و همچنین مرکباتی مثل لیمو شیرین و نارنگی و ... رو زیاد بخورین

4- سرجلسه حتما بطری آب ببرید ،چرا؟ چون دانشمندا به این نتیجه رسیدن که آرام بخش ترین ماده ی دنیا آب هستش و حتی از داروها هم اثرش بیشتره، قبل شروع آزمون چند قلوب میل کنین،و احتمال بعدی اینه که شاید محیط آزمون گرم باشه و باعث حواس پرتی بشه و با نوشیدن آب دمای بدنتونو تنظیم میکنید

5- شکلات های کاکویی سر جلسه نبرید چون تحقیقات نشون داده اینجور چیزا استرس میارن و آرامشو بهم میزنن. بهتره چند دونه خرما ببرین

برای همگی آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم بعد از جلسه کنکور همه اینجا حاضر شیم و به سئوالای آسون کنکور بخندیم
پیروز باشید

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چی آرومـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :w18::w18::w18::w18::w18::w18::w18::smoke:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من هرچی روقسمت دریافت کارت کلیک میکنم پیجش باز نمیشه ارور میده میخواستم بدونم برا بقیه هم اینطوره؟:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.