+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
وسايل زير را به همراه داشته باشيد
- چند مداد نوك تيز و پاك كن
- ساعت مچي
- آب پرتقال!! براي ساعت 4
- خودكار
-كارت شناسائي عكسدار معتبر
-كارت ورود به جلسه آزمون

اگر كنكوري ها سرجلسه آزمون دچار استرس شدند چه كاري انجام دهند؟

داوطلبان عزيز، اگر سر جلسه به هر دليلي به هم ريختيد و نتوانستيد به سوال ها جواب بدهيد از راه حل هاي زير استفاده كنيد:

- ترك جلسه امتحان به مدت چند دقيقه و زدن آب به سر و صورت و هواخوري و برگشت آرامش
- نفس عميق كشيدن با چشمان بسته بدين صورت كه يك دم عميق داشته باشيد و تا جايي كه مي توانيد نفس خود را نگه داريد و از دهان خارج كنيد به مدت 1 تا 2 دقيقه
- خوردن شكلات و آب پرتقال براي تامين قند خون و برطرف كردن خستگي ذهن
- عدم توجه به ديگران و اينكه به چند سؤال پاسخ داده اند و به عبارت ديگر سرتان به كار خود باشد.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من هرچی روقسمت دریافت کارت کلیک میکنم پیجش باز نمیشه ارور میده میخواستم بدونم برا بقیه هم اینطوره؟:(

سلام.کلید کنید رو سایت مدام وارد شید و اطلاعات و وارد کنید آخرش شرمنده میشه کارت و میده بهتون.من که همین کار رو کردم آخرش بنده خدا ترسید داد کارت و :smile: نگران نباشید تا نصفه شب اوضاع عادی میشه.

omid-power

عضو جدید
سلام
یه سوال:reading ها معمولا از آسون به سخت(آسون بودن لغتها وراحت پیداکردن جوابا از توی متن)مرتب میشن یا قاطی پاتیه؟

عزیزان اگه کسی جواب تشریحی معادلات و ریاضی مهندسی آزمون اخیر رشته های مختلف را داره بذاره(تا توانی دلی بدست آور.............)

هم اکنون منتظر یاری شما هستیم

بچه هایی که باید تو شهر دیگه امتحان بدن بهتره به پیش بینی هوا توجه لازم را داشته باشند(مثل آقا یوسف گل وخودم!)

* F A R Z A D *

عضو جدید
برگزاری آزمون شبیه سازی درس مدار الکتریکی امشب ساعت 22

آزمون شبیه سازی مدار الکتریکی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 1392 امشب ساعت 22 برگزار می شود. این ازمون ساعت 21:45 در سایت بارگذاری می شود.مدت آزمون 55 دقیقه و تعداد سوال آن 12 است. از آنجا که خیلی از داوطلبین می خواهند محک نهایی برای تعیین سطح درس مدار الکتریکی خود را با این ازمون انجام دهند و آزمونی در این سطح ذهن داوطلب را کامل خسته می کند ، تصمیم گرفته ایم که امشب صرفا آزمون مدار الکتریکی را برگزار نماییم.

قبل شرکت در این ازمون توصیه می شود که داوطلبین عزیز ابتدا سوالاتی که احساس می کنند که به ذهنشان اشناتر است حل نمایند.از گذاشتن 30 دقیقه اولیه آزمون بر روی سوالاتی که احساس می کنید که سخت هستند یا راه طولانی دارند پرهیز نمایید.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نباش خواهر من حالا مثلا ما کارت داریم کجای دنیارو گرفتیم ها؟:D

فخر نفروشین بابا خودمم گرفتم:D
برا کارتش که ناراحت نیستم میخواستم ببینم نفر اول چه شکلیه
:w05::D
اعتماد به نفس نبود که اعتماد به سقف بود:biggrin:

henn

عضو جدید
من کارتمو گرفتم....این چه حوزه ایه!!! یه روز تو راهم برسم حوزه امتحانی شوش!
واقعا استرس گرفتم چجوری میخوام برم اونجا:(
اینا پس چرا آدرس خونه میگیرن ؟!! مسخرس.

من کارتمو گرفتم... این چه حوزه ایه؟ 45 دقیقه تو راهم!! :D
اشتباهات سیستم جزئی از سیستمه ، لطفا درک کنید :D
داداشم چهارشنبه من پنجشنبه و خواهرم جمعه روز امتحانمونه ، تا حوزه هم یه دویست کیلومتری فاصله داریم :D همه چی ارومه ...

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهات سیستم جزئی از سیستمه ، لطفا درک کنید :D
داداشم چهارشنبه من پنجشنبه و خواهرم جمعه روز امتحانمونه ، تا حوزه هم یه دویست کیلومتری فاصله داریم :D همه چی ارومه ...

ااااااااااوووووووووههههه 200 کیلومتر!!!:surprised: خدایا شکرت که تو شهر خودم امتحان میدم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دوباره زدم به راحتی و در عرض سیم ثانیه اومد کارتم شما چطور میگید خرابه؟؟؟!!!

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا سایت بالا نمیاد
فرق مرکز استان با شهرستان تو همین وقتا معلوم میشه!
ناراحت نباش عجله هم نداشته باش هنوز 2روز وقت داری .مال ما که تو دستمون چی کار داریم باهاش که شما که نیست داشته باشی ؟پیشنهاد می کنم شب بری فکر کنم راحت تر باشه ....خدا رو چه دیدی شاید هر کی دیر تر بگیره رتبه اش بهتر هم بشه .

sharifqc

عضو جدید
بچه ها کسی سوالای ریاضی جامع اول نصیرو حل کرده ؟ بابا من رسما دارم از خودم ناامید میشم:(اون از سنجش اینم از نصیر

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ااااااااااوووووووووههههه 200 کیلومتر!!!:surprised: خدایا شکرت که تو شهر خودم امتحان میدم

اره سیگما جون من 200 کلیومتر بعد ارومیه رد میکنه میری( به سمت ترکیه) اونجا هم چند کیلومتری میری
نمی دونم چرا رنگ چشمم عوض شده بهم گیر ندن
3.JPG

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بچه ها کسی سوالای ریاضی جامع اول نصیرو حل کرده ؟ بابا من رسما دارم از خودم ناامید میشم:(اون از سنجش اینم از نصیر

فک کنم سایت اسلام پناه جامع های نصیر :razz:رو گذاشته

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام دوستان
حال كه ازمون بعد از ظهره ، توي اين سه روز باقيمانده يك جوري برنامه ريزي كنيد كه در ساعت ٢ ونيم ذهنتان اماده باشه.
عجب جمله نغزي كفتم !!!
خيلي حال كردم.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوست شد البته بعد از3 ساعت !
حالا چجوری پرینت بگیرم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.