گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kaka_s

عضو جدید
سلام دوستان.... خوبید؟؟...
میبینم که همه دارن پر انرزی جلو میرن... براتون ارزوی موفقیت میکنم...
منم دو سه هفته ای هست که جدی میخونم... روزی 8 , 9 ساعت.... ولی سرعتم کمه... همین خیلی اذیتم میکنه...
امروزم که ازمون اولم بود.. بینش.. نمیدونم چرا اینطوری بود .. اصلا نمیتونستم به جواب برسم... اعصابم بهم ریخته... پاک ناامید شدم... فک میکنم این همه که خوندم نتیجه نداره و باید دوباره همشو بخونم...
تورو خدا اگه میتونین راهنماییم کنین... التماس دعا...:smile:

سلام. این حس بین همه مشترکه نگران نباش فقط رمز موفقیت اینه که این 3 ماهو همینجوری با انرژی ادامه بدیم. مطمئنا نتیجه داره. یه خواهش دارم شما یا هر کدوم دیگه از دوستان که فک کنم nasrin بود اگه لطف کنید سوالات بینشم بذارید ممنون میشم.

mahboobeh

عضو جدید
سلام. این حس بین همه مشترکه نگران نباش فقط رمز موفقیت اینه که این 3 ماهو همینجوری با انرژی ادامه بدیم. مطمئنا نتیجه داره. یه خواهش دارم شما یا هر کدوم دیگه از دوستان که فک کنم nasrin بود اگه لطف کنید سوالات بینشم بذارید ممنون میشم.

ینی میگین نمیخواد دوباره اینارو بخونم؟؟... اخه فک میکنم اصلا مسلط نیستم... نگرانم...
من سرعتم تو درس خوندن کمه... مثلا تو یه رور شاید 10 یا 15 صفه بدرسم... البته من تا یاد نگیرمو نفهمم از روش رد نمیشم... برا همین کندم...
چیکار کنم؟؟؟..
چشم حتما میذارم...

m.k.o

عضو جدید
سلام بچه ها من گذری رد میشدم دیدم درباره کنترل هم بحث شد من پارسال کنکور دادم کنترل خوندم ولی معمولی درصدم شد 46 .به نظرم خوبه و خیلی رتبمو خوب کرد هر کی کنترلو بذاره کنار اشتباه کرده

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان.. جمعتون جمعه.. منم تصمیم گرفتم از کنترل و مدار تفکیکی جدا کنم و بخونم اخه سیگنال و الک رو تقریبا یه دور خوندم.. میخوام وقت باقی مونده رو بزارم رو تست و از کنترل و مدار چند فصل جداکنم همونارو حسابی مسلط بشم و بیشتر تمرکزم رو سیگنال و الک باشه.. ریاضی مهندسی هم ک امروز انالیز فوریه رو تموم کردم و میمونه نگاشت و..
رتبه ای ک میخوام بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ هست.. جای من بودین چ استراتژی رو از فردا برای وقت باقی مونده و با توجه ب رتبه ای ک میخوام اتخاذ میکردین? مدار تا تزویج خوندم و کنترل و معادلات هنوز شروع نکردم.. منتظر راهنماییا و پیشنهاداتتون هستم.:D

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

سلام وجید جان خوبی؟واسه مهندسی از کدوم کتاب میخونی؟اگه از کریمی بخونی که میمونه تمام فصول منهای آنالیز :دی
اگه از مومن زاده میخونی میشه میمونه نگاشت.اگه از مدرسان میخونی میمونه دو سه فصل :دی
مدار دو رو نخوندم ولی معمولا میگن دو قطبی ها و فرکانس طبیعی خونده بشه.
واسه کنترل هم مهندس کهن گفتن بهتره تا آخر مکان هندسی خونده بشه چون تمام کتابها تا این مبحث خوب گفتن و ازین به بعدو خراب کردن و خوب نگفتن و اگه شما به اون مباحث ماقبل مسلط باشی حداقل توانایی جواب دادن به 75 درصد سوالارو خواهی داشت

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام بچه ها...من قصد شرکت تو امتحان ارشد گرایش قدرت رو دارم...از تیر ماه شروع کردم وتقریبا 75% درس هارو خوندم به غیر از مدار که تقریبا 60% رو خوندم....الان تقریبا چند وقتیه خیلی سرد شدم....واقعا میخوام بخونم ولی بعد از یکی 2تا تست خسته میشم...ازمونا سنجشم شرکت میکنم...حتی 1روزم تعطیل کردم ولی بازم تاثیر که نداشت بدترم شدم...اینم بگم که دنبال رتبه زیر 200 ام....کسی راهکاری پیشنهادی چیزی داشته باشه ممنون میشم

سلام
به سلامتی ایشالا میاری
روزو تعطیل نکن حداقل واسه من که نتیجه عکس داده یعنی هروقت یه روزو تعطیل کردم تا بخوام دوباره بیام رو فرم درس خوندن یکی دو روز میکشه
شما تو تست خسته میشی یا خوندن مباحث؟
اگه خوندن مباحث باشه شاید اون مبحثو اون کتابی که میخونید جالب نگفته باشه یا شاید حس بدی نسبت به اون مبحث داشته باشی.بهتره کتابتو عوض کنی واسه این فصل و از کتاب دیگه بخونی.
اگه آزمون بدی و نتیجت بیاد خودبخود تحریک میشی که نتیجت واسه آزمون بعدی بهتر بشه

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام دوستان.... خوبید؟؟...
میبینم که همه دارن پر انرزی جلو میرن... براتون ارزوی موفقیت میکنم...
منم دو سه هفته ای هست که جدی میخونم... روزی 8 , 9 ساعت.... ولی سرعتم کمه... همین خیلی اذیتم میکنه...
امروزم که ازمون اولم بود.. بینش.. نمیدونم چرا اینطوری بود .. اصلا نمیتونستم به جواب برسم... اعصابم بهم ریخته... پاک ناامید شدم... فک میکنم این همه که خوندم نتیجه نداره و باید دوباره همشو بخونم...
تورو خدا اگه میتونین راهنماییم کنین... التماس دعا...:smile:

سلام مرسی شما خوبی؟ آزمون های 25 درصد واسه اینه که عیب های خودمونو بفهمیم.آزمون های اصلی آزمونهای 50 درصد و 100 درصد هستن تا بخوای ببینی وضعیتت چطوره
بهتره توی 25 درصدا به فکر خوندن و خلاصه نویسی باشی.درحد فاصل آزمون 25 درصد دوم و 50 درصد اول وقتشه که خلاصه هاتو بخونی و تست زنیتو تکمیل کنی و اگه مشکلی بود دوباره برگردی اون مبحثو بخونی.الان باید به فکر آزمون دوم باشی.
آزمون اولت بود و آزمون اول همیشه سخت میشه

mahboobeh

عضو جدید
سلام مرسی شما خوبی؟ آزمون های 25 درصد واسه اینه که عیب های خودمونو بفهمیم.آزمون های اصلی آزمونهای 50 درصد و 100 درصد هستن تا بخوای ببینی وضعیتت چطوره
بهتره توی 25 درصدا به فکر خوندن و خلاصه نویسی باشی.درحد فاصل آزمون 25 درصد دوم و 50 درصد اول وقتشه که خلاصه هاتو بخونی و تست زنیتو تکمیل کنی و اگه مشکلی بود دوباره برگردی اون مبحثو بخونی.الان باید به فکر آزمون دوم باشی.
آزمون اولت بود و آزمون اول همیشه سخت میشه

سلام ... خداروشکر.. منم خوبم...
ینی میگین دیگه به اونا کار نداشته باشمو برم سراغ بقیه و خودمو به ازمونه بعدیم برسونم؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام ... خداروشکر.. منم خوبم...
ینی میگین دیگه به اونا کار نداشته باشمو برم سراغ بقیه و خودمو به ازمونه بعدیم برسونم؟؟

شما تمام تستهای آخر فصلهارو زده بودید؟
نه پرونده آزمون اول بسته شده و شما توی مباحث آزمون اول حالا چه با توجه به کم کاری چه با توجه به بی دقتی در حل سوالا یا هرچیزه دیگه یه درصدی کسب کردید یه تعداد سوال جواب ندادید و یه تعداد هم غلط زدید.
فعلا باید این دو هفته روی درسای آزمون دوم فوکوس کنید و وقتتونو هدر ندید.حداقل باید این آزمون تمام مباحثو بخونید.
باید هر آزمونی که میدید از آزمون قبلی نتیجتون و عملکردتون بهتر بشه.
اگه آزمونو بررسی کردید و ایرادات کارتونو درآوردید که کار خوبی کردید اگه انجام ندادید فعلا مهم نیس وقت نذارید.
واسه آزمون 50 درصد اول روز 4شنبه و 5 شنبه قبل آزمون میای دوباره آزمون اول و دوم 25 درصد هارو از خودتون امتحان میگیریدو بررسیش میکنید
همیشه باید به جلو نگاه کنید تو گذشته نمونید

mahboobeh

عضو جدید
شما تمام تستهای آخر فصلهارو زده بودید؟
نه پرونده آزمون اول بسته شده و شما توی مباحث آزمون اول حالا چه با توجه به کم کاری چه با توجه به بی دقتی در حل سوالا یا هرچیزه دیگه یه درصدی کسب کردید یه تعداد سوال جواب ندادید و یه تعداد هم غلط زدید.
فعلا باید این دو هفته روی درسای آزمون دوم فوکوس کنید و وقتتونو هدر ندید.حداقل باید این آزمون تمام مباحثو بخونید.
باید هر آزمونی که میدید از آزمون قبلی نتیجتون و عملکردتون بهتر بشه.
اگه آزمونو بررسی کردید و ایرادات کارتونو درآوردید که کار خوبی کردید اگه انجام ندادید فعلا مهم نیس وقت نذارید.
واسه آزمون 50 درصد اول روز 4شنبه و 5 شنبه قبل آزمون میای دوباره آزمون اول و دوم 25 درصد هارو از خودتون امتحان میگیریدو بررسیش میکنید
همیشه باید به جلو نگاه کنید تو گذشته نمونید

اره زده بود... ولی دروغ چرا فقط سعی میکردم که خودمو برسونم به ازمونو وقت نکردم مرور کنم...:(
و این بزرگترین اشتباه من بود از نظر خودم...
.
.
واقعا ممنون از راهنماییتون.. مرسی... ایشالا که موفق بشید مهندس...;);)
.
.
یه چیز دیگه:... به من میگن که سعی کنم هر فصل رو خوب بخونمو بفهممش و این فک نکنم که باید کتابو تموم کنم... کم باشه ولی با کیفیت باشه بعتر از اونه که همش باشه و بیکیفیت... من اینو کاملا قبول دارم... ولی از سوالای ترکیبی میترسم... میترسم نتونم جواب بدم... اخه دیدم که چندتا مبحثو قاطی میکنن... نظرتون چیه؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اره زده بود... ولی دروغ چرا فقط سعی میکردم که خودمو برسونم به ازمونو وقت نکردم مرور کنم...:(
و این بزرگترین اشتباه من بود از نظر خودم...
.
.
واقعا ممنون از راهنماییتون.. مرسی... ایشالا که موفق بشید مهندس...;);)
.
.
یه چیز دیگه:... به من میگن که سعی کنم هر فصل رو خوب بخونمو بفهممش و این فک نکنم که باید کتابو تموم کنم... کم باشه ولی با کیفیت باشه بعتر از اونه که همش باشه و بیکیفیت... من اینو کاملا قبول دارم... ولی از سوالای ترکیبی میترسم... میترسم نتونم جواب بدم... اخه دیدم که چندتا مبحثو قاطی میکنن... نظرتون چیه؟؟

هرکسی یه نظری داره و واسه خودش قابل احترامه.
من قبول ندارم. ترجیح میدم کل مباحثو بخونم 60 درصد تا اینکه 60 درصدشو بخونم 100 درصد. شاید ازون مبحثی که خونده نشده سوال آسون بیاد و شمایی که نخوندی نتونی بزنی.اینکه صد در صد خونده باشی تضمینی به جواب دادن صد در صد به سوالا نیستش.همینطور که میبینی توی هر درس چند نفر صد در صد زدن؟
تو آزمونم پیش میاد که نرسی بعضی مباحثو مشکلی نیس.
من خودم از 10 مهر شروع کردم.واسه آزمون اول و دومم بعضی مباحثو نرسیده بودم بخونم.الان واسه 50 درصد دارم جبران میکنم.
اصلا فلسفه گذاشتم آزمونهای 50 درصد اینه که هم مروری بشه همم اوناییکه عقب افتادن برسن

mahboobeh

عضو جدید
هرکسی یه نظری داره و واسه خودش قابل احترامه.
من قبول ندارم. ترجیح میدم کل مباحثو بخونم 60 درصد تا اینکه 60 درصدشو بخونم 100 درصد. شاید ازون مبحثی که خونده نشده سوال آسون بیاد و شمایی که نخوندی نتونی بزنی.اینکه صد در صد خونده باشی تضمینی به جواب دادن صد در صد به سوالا نیستش.همینطور که میبینی توی هر درس چند نفر صد در صد زدن؟
تو آزمونم پیش میاد که نرسی بعضی مباحثو مشکلی نیس.
من خودم از 10 مهر شروع کردم.واسه آزمون اول و دومم بعضی مباحثو نرسیده بودم بخونم.الان واسه 50 درصد دارم جبران میکنم.
اصلا فلسفه گذاشتم آزمونهای 50 درصد اینه که هم مروری بشه همم اوناییکه عقب افتادن برسن

بله حرفتون کاملا درسته....
منم نیتم تموم کردن با کیفیته... حالا تا هر جاش که رسیدم خوبه...
.
.
ممنون از اینکه وقت گذاشتین ... مرسیییییی... التماس دعا..
موفق باشید.. شبتون خوش.

bahar-control

عضو جدید
سلام بچه ها. خوبين؟
يه راهنمايي ميخواستم. من داشتم(دارم) واسه ارشد ميخوندم. ترم 7 هم هستم. اين ترم 16 واحد دارم. ولي سنگينن. كنترل ديجيتال و كنترل مدرن و مهندسي نرم افزار دارم. استاداي سختگيري هم دارن كه ختما بايد كتاباي اوگاتا رو بخونم. حتي مدرن كه استادش خوب نبود حذف كردم رفتم با استاد ارشديا برداشتم. حالا موندم كه چكار كنم اگه بخوام درسامو بخونم به ارشد نميرسم. اگه ارشد نخونمم كه.... اگه درسامو خوب بخونم ميتونم شاگرد اول بشم شنيدم كه سهميه خوبي واسه ارشد داره.كلاسامم چارشنبه پنجشنبه جمعس.حالا به نظر شما من چكار كنم؟:((غير انتفاعي هستم)

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام بچه ها. خوبين؟
يه راهنمايي ميخواستم. من داشتم(دارم) واسه ارشد ميخوندم. ترم 7 هم هستم. اين ترم 16 واحد دارم. ولي سنگينن. كنترل ديجيتال و كنترل مدرن و مهندسي نرم افزار دارم. استاداي سختگيري هم دارن كه ختما بايد كتاباي اوگاتا رو بخونم. حتي مدرن كه استادش خوب نبود حذف كردم رفتم با استاد ارشديا برداشتم. حالا موندم كه چكار كنم اگه بخوام درسامو بخونم به ارشد نميرسم. اگه ارشد نخونمم كه.... اگه درسامو خوب بخونم ميتونم شاگرد اول بشم شنيدم كه سهميه خوبي واسه ارشد داره.كلاسامم چارشنبه پنجشنبه جمعس.حالا به نظر شما من چكار كنم؟:((غير انتفاعي هستم)

سلام
اگه معدلتون بالاس بهتره روی درسای دانشگاهتون وقت بذارید و ببرید باز بالاتر.معدل خیلی مهمه.
از شنبه تا سه شنبه هم سعی کنید درس بخونید واسه ارشد ولی بیشتر وقتتونو واسه درسای دانشگاهتون بذارید به نظرم

sanup2006

عضو جدید
جلسات رایگان کلاسها تموم شد
به نظرتون چه کلاسهایی رو برم؟
برای دروس4
مدار زرگر (اینو حتما میرم)
الکترونیک : اسلام پناه
سیگنال :تقدسی
کنترل شیرین آبادی

کدوم کلاسها رو برم بهتر نتیجه میگیرم ؟
سطح درسی در همه ضعیف.
از مهر شروع به خوندن کردم. اگر همه کلاسا رو برم 4 روز در هفته پر میشه و فک نکنم بودن تمرین کلاس فایده ای داشته باشه
حالا شما بجای من بودید چه میکردید ؟
گرایش الک

power4ever

عضو جدید
جلسات رایگان کلاسها تموم شد
به نظرتون چه کلاسهایی رو برم؟
برای دروس4
مدار زرگر (اینو حتما میرم)
الکترونیک : اسلام پناه
سیگنال :تقدسی
کنترل شیرین آبادی

کدوم کلاسها رو برم بهتر نتیجه میگیرم ؟
سطح درسی در همه ضعیف.
از مهر شروع به خوندن کردم. اگر همه کلاسا رو برم 4 روز در هفته پر میشه و فک نکنم بودن تمرین کلاس فایده ای داشته باشه
حالا شما بجای من بودید چه میکردید ؟
گرایش الک
مهمترین دروس ریاضی و مدار هستن این دو رو خوب نزنی بقیه درس ها تاثیرشون به شدت پایین میاد

sanup2006

عضو جدید
مهمترین دروس ریاضی و مدار هستن این دو رو خوب نزنی بقیه درس ها تاثیرشون به شدت پایین میاد

اره منم کارنامه ها رو نگاه کردم همین رو دیدم
پس بهتره بجای کنترل برم ریاضی مهندسی بخونم.
آخه پایه ریاضیم خیلی ضعیفه نمیدونم چکار کنم. تو 2 ماه و 15 روز هم وقتی نیست که بخوای....

تصمیم دارم معادلات مرتبه 1و2 و لاپلاس رو بخونم + نگاشت + یک مبحث دیگه هم بخونم بتونم 20% بزنم عالیه.

یک مبحث دیگه از ریاضی مهندسی دوستان پیشنهاد بدن لطفا

llvll.asoud

کاربر ممتاز
آخه پایه ریاضیم خیلی ضعیفه نمیدونم چکار کنم. تو 2 ماه و 15 روز هم وقتی نیست که بخوای....

تصمیم دارم معادلات مرتبه 1و2 و لاپلاس رو بخونم + نگاشت + یک مبحث دیگه هم بخونم بتونم 20% بزنم عالیه.

توابع تحلیلی و سری مختلط و مانده هارو هم بخون.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ایشالله موفق باشید.امروز آزمون استخدامی وزارت نیرو شروع شد و جالب بدونید که یکی از بندهاش این بود:

داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی ( لیسانس و بالاتر) در رشته های مرتبط با شغل مورد نظر

توضیح: حداقل ۵۰ درصد استخدام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر خواهد بود.

پس ارشد گرفتن دیگه یکی از واجباته بنظرم.البته به شرطی که مثل لیسانس نشه.دانشگاه آزاد که شده عین ثبت نام مدرسه

دیپلمتو میبری میشی دانشجو.و بعدش هم فردا میشی یه لیسانس بیکار:D

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بچه ها ایشالله موفق باشید.امروز آزمون استخدامی وزارت نیرو شروع شد و جالب بدونید که یکی از بندهاش این بود:

داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی ( لیسانس و بالاتر) در رشته های مرتبط با شغل مورد نظر

توضیح: حداقل ۵۰ درصد استخدام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر خواهد بود.

پس ارشد گرفتن دیگه یکی از واجباته بنظرم.البته به شرطی که مثل لیسانس نشه.دانشگاه آزاد که شده عین ثبت نام مدرسه

دیپلمتو میبری میشی دانشجو.و بعدش هم فردا میشی یه لیسانس بیکار:D

این آزمون استخدام شرایط معافیت رو چی نوشته بود؟ معافیت غیرپزشکی نوشته بود؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آزمون استخدام شرایط معافیت رو چی نوشته بود؟ معافیت غیرپزشکی نوشته بود؟

نمیدونم.شرایطش رو اینجا یه نگاه بنداز.ولی من پشمون شدم که اسم بنویسم.چون که 50 درصد سهمیه برای

فوق لیسانسه.30 درصد هم برای خانواده شهید و جانباز و اینا.میمونه 20 درصد:D

استخدام وزارت نیرو

llvll.asoud

کاربر ممتاز
نمیدونم.شرایطش رو اینجا یه نگاه بنداز.ولی من پشمون شدم که اسم بنویسم.چون که 50 درصد سهمیه برای

فوق لیسانسه.30 درصد هم برای خانواده شهید و جانباز و اینا.میمونه 20 درصد:D

استخدام وزارت نیرو

خب پس بهتره همون معافیت پزشکیمو بگیرم.
20 درصدم میمونه واسه فک و فامیلاشون!

مامان بابای من از الان دربه در دنبال آدم و پارتی میگردن توی مخابرات که فردا درسم تموم شد استخدام بشم. مامان بابای من نمونه ای از مامان باباهای ایرانیه که دغدغه شغل واسه بچه هاشون دارن و همشون به این فکر افتادن که دنبال آدم اینور اونور باشن

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس بهتره همون معافیت پزشکیمو بگیرم.
20 درصدم میمونه واسه فک و فامیلاشون!

مامان بابای من از الان دربه در دنبال آدم و پارتی میگردن توی مخابرات که فردا درسم تموم شد استخدام بشم. مامان بابای من نمونه ای از مامان باباهای ایرانیه که دغدغه شغل واسه بچه هاشون دارن و همشون به این فکر افتادن که دنبال آدم اینور اونور باشن

متاسفانه آزمون استخدامی اینطوریه باید به جایی وصل باشی تا استخدام.حالا کار ندارن با توانایی هات که چی بلدی یا نه

بدبختانه یه جایی هم وجود نداره تو ایران که وقتی آدم فارغ التحصیل میشه بره اونجا یکسال با حداقل حقوق یا بی حقوق کار کنه

که پخته بشه.اما همچین جایی هم نیست.شرکت های خصوصی هم آدمایی رو میخوان که کار بلد باشند و پروژه هاشون را راه بندازه

و آزمون استخدامی ها که اصلا اسمشو نیاریم بهتره.

Kaka_s

عضو جدید
بچه ها کسی خبر نداره آزمونش صبحه یا بعد از ظهر. آخه با آزمون 25% سوم تداخل داره که! شانسو میبینی تورو خدا:surprised:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای من بودین کدومو میرفتین؟ خدمت رفتم.

منم راستش شاید دست گرمی شرکت کنم.خدا رو چه دیدی شاید قبول شدم.

من بجای تو باشم آزمون رو شرکت میکنم.بعدش سوالات رو از دوستان میگیرم.آزمون 50 درصد اول فک کنم برای مرور باشه

power4ever

عضو جدید

خیلیا بودن که ریاضیشون ضعیف بوده و رفتن کلاس و درصدای خوبی زدن شما بهتره
جای گفتن ضعیفم با درس بجنگی و مهمتر از اون اومدن توی همین انجمن به نظر من
هفته ای یه باره بیشتر از اون اشتباهه کاری نکن که بعد خودت پشیمون بشی

sanup2006

عضو جدید
خیلیا بودن که ریاضیشون ضعیف بوده و رفتن کلاس و درصدای خوبی زدن شما بهتره
جای گفتن ضعیفم با درس بجنگی و مهمتر از اون اومدن توی همین انجمن به نظر من
هفته ای یه باره بیشتر از اون اشتباهه کاری نکن که بعد خودت پشیمون بشی

خوب از چی شروع کنم. من سیگنال هم واسم درس سختی بود ولی کتاب خوب تقدسی رو که خوندم راه افتادم و فهمیدم ولی ریاضی مهندسی مومن زاده رو که برمیدارم یک صفحه ورق میزنم گیر میکنم.
اصلا نمیتونم جلو برم.

مجبورم تا امشب تصمیمم رو بگیرم. فردا کلاس کنترل تشکیل میشه و اگر نخوام کنترل برم باید امشب معلوم کنم.
خیلی بین دو راهی موندن سخته.

keyhan386

عضو جدید
خوب از چی شروع کنم. من سیگنال هم واسم درس سختی بود ولی کتاب خوب تقدسی رو که خوندم راه افتادم و فهمیدم ولی ریاضی مهندسی مومن زاده رو که برمیدارم یک صفحه ورق میزنم گیر میکنم.
اصلا نمیتونم جلو برم.

مجبورم تا امشب تصمیمم رو بگیرم. فردا کلاس کنترل تشکیل میشه و اگر نخوام کنترل برم باید امشب معلوم کنم.
خیلی بین دو راهی موندن سخته.
سلام دوست عزیز
از ریاضی مهندسی مبحث سری فوریه و مشتقات جزئی بحث مربوط به معادلات موج و گرما ولاپلاس معمولا 3 یا 4 تست میاد که میشه 33% از ریاضی مهندسی این مباحث به هم مربوطه اگه فصل سری فوریه را خوب بفهمی برای فصل بعد خیلی جلو می افتی به نظرم این دو فصل را بخونی بهتره . اگه ساکن تهرانی بگو تا بهت بگم کدوم کلاس بری بهتره

sanup2006

عضو جدید
سلام دوست عزیز
از ریاضی مهندسی مبحث سری فوریه و مشتقات جزئی بحث مربوط به معادلات موج و گرما ولاپلاس معمولا 3 یا 4 تست میاد که میشه 33% از ریاضی مهندسی این مباحث به هم مربوطه اگه فصل سری فوریه را خوب بفهمی برای فصل بعد خیلی جلو می افتی به نظرم این دو فصل را بخونی بهتره . اگه ساکن تهرانی بگو تا بهت بگم کدوم کلاس بری بهتره

خوب این فصل وابستگیش به ریاضی پایه چطوریه ؟
من دنبال فصل هایی هستم که زیاد محاسبات نخواد.
مشهد هستم دوست عزیز.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا