گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

خوب ما تو فصل تازه هستیم با یه شروع تازه

از گرمای تابستون نجات پیدا کردیم.اینا همش شروع نیست؟؟؟

اهان من خيال كردم شروع درسي رو ميگيد:دي
پس شما شروع فصل جديد منظورتون بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب آره مسلما آدم هر فصلی که شروع میشه براش یه شروعه

حالا بخصوص ما ایرانی ها که معمولا.اول ماه و روزای اول هفته و فصل جدید برامون مهم به نوعی دلخوشی الکی به خودمون میدیم

bahram1992

عضو جدید
آقا شما جدی میخواید تازه شروع کنید؟ :))
بابا جوگیر نشید با این جمله که خیلیا از پاییز شروع میکنن و اینا!
این خیلیا همون سیاخهی لشگرن و فقط عده بسیار کم که تو دوران دانشجویی فوق العاده بودن یا دانشگاه خیلی خوب بودن میتونن خودشون رو برسونن نه امثال ما.
خلاصه یه تذکر جدی که اگه از همین روزا روزی کمتر از 8 ساعت مفید بخونید قطعا رتبه بالای 500 میارید
تلاش کنید و امید به آینده :)

juvefans

کاربر ممتاز
سلام به همگی

دوستانی که تابستان خوب مطالعه کردند دقت کنن :

به نظر من بهتره از الان دقیقا مطابق سرفصل آزمون ها پیش رفت . هیچ بخشی رو جلوتر نخونید .

کار اصلی شما تازه شروع شده ، بخش مهمی از موفقیت رو آزمونها میسازه .

سعی کنید به این فکر کنید که "آزمونی که من انتخاب کردمم ، بهترین سوالات رو داره و از همه استاندارد تره و با این آزمون سال گذشته خیلی ها نتیجه عالی گرفتن "

سعی کنید به منابعتون ایمان داشته باشید ، تا یکبار یک درس رو درصد پایینی جواب دادید به فکر غلط تعویض منبع نیافتید .

از آزمونها فیدبک بگیرید و در دروسی که ضعف دارید برای 2هفته بعدی بیشتر وقت بگذارید.

روحیه شاد و با انگیزه خودتون رو حفظ کنید و وقت برای تفریح ( نه درس نخواندن) هم بگذارید.;)

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

یه سلام قشنگ به قشنگی همون خدایی که ته دل همه شماست

سلامی به شیرینی بستنی های خوشمزه ای که تو هوای لذت بخش پاییز تو پیاده روهای قشنگش آرامش بخشه ...

پاییز شده همه چیز خزون داره اما نذارید دلتون و خوبیاش خزون داشته باشه

یکی از این چیزا هم امیدواری تون به رسیدن به هدفتونه

نگران نباشین، شنیدین ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه ست؟

حسم گفت ممکنه کسای زیادی باشن که به هر دلیلی شروع نکردن و ازینکه از دیگران میشنون الان دیره دلسردو

مضطرب میشن

بخاطر همین اومدم بگم من کسای زیادی رو میشناسم که همین سالای آخر کنکور داشت و اصلا از اواسط پاییز شروع

کردن و تو دانشگاه های روزانه مشغول به تحصیل شدن ...

مگه برای هر کاری به چی نیازه جز یه دل خوش؟ خدای مهربونیا این دل خوشو براتون نگه داره...

پس با شمام که اینجا حرف نمیزنید ته دلتون آشوب به پا کردین نبینم غصه بخورین شاد باشین

این پیغام از طرف خدای مهربونیا برای شما

:gol: من فقط یه واسطه ام امیدوارم این کلمه ها رو به جا همونجور که خداجون میخواسته گفته باشم:gol:

llvll.asoud

کاربر ممتاز

این خیلیا همون سیاخهی لشگرن و فقط عده بسیار کم که تو دوران دانشجویی فوق العاده بودن یا دانشگاه خیلی خوب بودن میتونن خودشون رو برسونن نه امثال ما.
خلاصه یه تذکر جدی که اگه از همین روزا روزی کمتر از 8 ساعت مفید بخونید قطعا رتبه بالای 500 میارید

اره بخدا من تازه ميخوام شروع كنم
البته دوفصل مدار و سه فصل سيگنال خوندم ولي تست نزدم
سياهي لشگرم نيستم رتبت از من بهتر شد يه شام مهمون مني:دي

ارتمیس فخری

عضو جدید
به نظر من :
خواستن توانسنه و هر موقع شروع کنی با یه اراده خوب میشه به یه نتیجه دلخواه برسی
مهم خود ادمه که بخواد ااونوقت موفقیتم میاد سراغش
اینقد ناامیدیییییییییییییییییی اون موقع اواخر دی میخواین چیکار کنی!!!!
ایشالا همه موفق شین و به نتیجه دلخواه برسین

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شما

لازم نیست بزرگ باشی تا شروع کنی ، شروع کن تا بزرگ بشی ... .
هر چیزی که ذهن انسان بتواند تصور و باور کند می تواند به آن دست یابد

بعد از ارسال مطلب نقل قولی که از شما گرفته شد رو مطالعه درپاییز دیدم (بخشی از پیغامم که مطالعه پاییزه بود کنایه به شما شخص خاصی نیست)

اما باید بگم این تصور منطقی نیست که کسانیکه تو دانشگاه های مطرح محصل یا فارق التحصیلن میتونند دوره مطالعاتی کوتاهی رو بگذرونند و موفق

بشن ، خیلی از دانشجوهای دانشگاه های سطح پایین بنا به استرس یا عدم مدیریت زمان یا روش مفهومی و تئوری جزئ رتبه های برتر نشدن و ...

با تشکر ناتانائیل

sanup2006

عضو جدید
اره بخدا من تازه ميخوام شروع كنم
البته دوفصل مدار و سه فصل سيگنال خوندم ولي تست نزدم
سياهي لشگرم نيستم رتبت از من بهتر شد يه شام مهمون مني:دي

wo0w چه انرژی ای.
با بمب انرژی
با اینکه خودم اینطوری نیستم ولی تجربه کردم که هر چی بیشتر بنالی و سخت تر بگیری بدتر میشه . بدترم نشه حداقل بهت به شدت سخت میکذره.
خوشبحالتون که اینقدر ریلکس و راحتید
ذهن آروم و راحت خیلی بازدهی بیشتری داره نسبت به ذهن درگیر و نگران.

من یک پروژه الکترونیک یکسان رو تو دوتا شرایط روحی مختلف انجام دادم نتایج به شدت متفاوت بود.

امیدورام خدا به همه ذهن آروم و بی دغدغه بده.

llvll.asoud

کاربر ممتاز

wo0w چه انرژی ای.
با بمب انرژی
با اینکه خودم اینطوری نیستم ولی تجربه کردم که هر چی بیشتر بنالی و سخت تر بگیری بدتر میشه . بدترم نشه حداقل بهت به شدت سخت میکذره.
خوشبحالتون که اینقدر ریلکس و راحتید
ذهن آروم و راحت خیلی بازدهی بیشتری داره نسبت به ذهن درگیر و نگران.

من یک پروژه الکترونیک یکسان رو تو دوتا شرایط روحی مختلف انجام دادم نتایج به شدت متفاوت بود.

امیدورام خدا به همه ذهن آروم و بی دغدغه بده.

ميخوام اروم باشم ولي واقعا نميشه هي كار پيش مياد واسم اصلا اوضاع زندگيم اين روزا خيلي قاطي پاتيه ده مين بعدم معلوم نيس چي ميشه
هي برنامه ميريزم هي كار پيش مياد بيا برو اينور اونور
نميدونم حتما حكمتي داره خدا كنه خير باشه اين وقت تلف شدنا:دي

armineca7

عضو جدید
سلام . دوست خوبم اینایی که گفتی که مشکل نیس . پس هنوز سختی ندیدی

ميخوام اروم باشم ولي واقعا نميشه هي كار پيش مياد واسم اصلا اوضاع زندگيم اين روزا خيلي قاطي پاتيه ده مين بعدم معلوم نيس چي ميشه
هي برنامه ميريزم هي كار پيش مياد بيا برو اينور اونور
نميدونم حتما حكمتي داره خدا كنه خير باشه اين وقت تلف شدنا:دي

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام . دوست خوبم اینایی که گفتی که مشکل نیس . پس هنوز سختی ندیدی

من نگفتم مشکل که گفتم عواملی که باعث میشه نتونم از وقتم استفاده بکنم. منیکه از مهر شروع میکنم باید روزی بالای 9 ساعت بخونم تا خودمو برسونم به بقیه خب. ولی فعلا کارایی پیش میاد واسم که نمیتونم

Mastermilad

عضو جدید
رفقا من یکم سر معادلات گیر افتادم نمیدونم از کجا شروع کنم، شما پیشنهادتون چیه؟ با کدوم کتاب شروع کنم؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
رفقا من یکم سر معادلات گیر افتادم نمیدونم از کجا شروع کنم، شما پیشنهادتون چیه؟ با کدوم کتاب شروع کنم؟

سلام منظورتون از گیر کردید چیه؟ من خودم اصلا حال و حوصله معادلاتو ندارم متنو میخونم حالم بد میشه واسه همین میخوام از جزوه 90 درصد پارسه بخونم. توی تاپیکها هست بگردی پیدا میکنی. 100 صفحس کلهم

Mastermilad

عضو جدید
از پارسه که شروع میکنم مدل توضیح دادنش و اینکه هی حالت حالت میکنه اعصابم رو بهم میریزه
90 درصد پارسه به نظرم واسه جمع کردن خوبه نه الان، شنیدم کریمی خیلی حجیمه و خیلی هم غلط داره کلا گیر افتادم که چه کنم!

llvll.asoud

کاربر ممتاز

از پارسه که شروع میکنم مدل توضیح دادنش و اینکه هی حالت حالت میکنه اعصابم رو بهم میریزه
90 درصد پارسه به نظرم واسه جمع کردن خوبه نه الان، شنیدم کریمی خیلی حجیمه و خیلی هم غلط داره کلا گیر افتادم که چه کنم!

بازم خودتون ميدونيد هدف اينه بدونيد روش حل هرمعادله چطوره بعد با اون روش سوالارو حل كني
هم پارسه و هم كريمي حجيمن نميشه اصلا خوند
من كه خودم از رو ٩٠ درصد ميخوام بخونم پيشنهادم به شما هم همينه

amir3620

عضو جدید

به نظرم کتاب کریمی مناسبه ولی حجمش بالاست ودلیلش هم حل سوالات سایر رشته هاست و بعید نیست مثل سالهای قبل با تغییر جزیی سوالات سایر گروه ها در کنکور امسال بیاد اگه سطح درسیت بالا است جزوه معتقدی هم می تونه مناسب باشه..

sanup2006

عضو جدید

من تازه شروع به خوندن معادلات کردم.خیلی برام سخت بود شروع کنم و بدم میومد ازش :D
ولی یکی از بچه ها یه برگه آچار داد پشت و رو فقط طریقه حل معادلات مختلف رو نوشته بود 11 حالت بود فک کنم.اونا رو نگاه میکردم و تستش رو از رو کریمی میزدم .خیلی شیک و مجلسی. فصل یک(معادلات مرتبه اول) که آسون بود تا اینجای کار.;)

llvll.asoud

کاربر ممتاز

من تازه شروع به خوندن معادلات کردم.خیلی برام سخت بود شروع کنم و بدم میومد ازش :D
ولی یکی از بچه ها یه برگه آچار داد پشت و رو فقط طریقه حل معادلات مختلف رو نوشته بود 11 حالت بود فک کنم.اونا رو نگاه میکردم و تستش رو از رو کریمی میزدم .خیلی شیک و مجلسی. فصل یک(معادلات مرتبه اول) که آسون بود تا اینجای کار.;)

معادلات طوريه كه بايد فقط تمرين حل كرد
اون ماغذ شيك مجلسيو بذار مام استفاده كنيم:دي

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

میشه اون برگه رو اپ کنی ماهم داشته باشیم?
دوستان اگه کسی خلاصه ای چیزی از دروس مختلف داره ک تروتمیزه بزاره بقیه هم استفاده کنن.. درسته ک هر خلاصه ای مربوط ب یه نفره و با دیدگاه خودش نوشته شده اما خب خالی از لطف نمیتونه باشه و ممکنه کسی بتونه واقعا ازش استفاده ببره..

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
فکر می کنم گاج مفید باشه.هم خوب گفته هم حجمش کمه

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

این فایل بسیار مفیدیه که چکیده تمام نکات و حالتهای درس معادلات و ریاضی مهندسی (و محاسبات عددی:)) است که دو بخش معادلات و ریاضی مهندسیش در 40 صفحه بسیار خوش خط و خوانا و رنگی! نوشته شده است

http://www.google.com/url?sa=t&rct=...=kHr60w9gNQRVLWNu5QKwYQ&bvm=bv.76247554,d.cWc
بسیار عالی و مفید.. دمت گرم داداش.

bahram1992

عضو جدید
سلام اگه بتونی جزوه کلاسی دکتر معتقدی واسه امسال یا پارسال رو گیر بیاری خیلی خوبه.
90 درصد پارسه رو دیدم شبیه جزوه های کلاسیش هست ولی جزوه کلاسیش خیلی بهتر و روون تره.
کریمی فقط تو حل معادلات کامل بهتر از معتقدی گفته.

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام
اون دوستایی که کتاب مدار دکتر هدتنی رو دارن، امکانش هست یه نفر سوالات فصل سوم( مدارهای غیر مقاومتی) رو عکس بگیره و بفرسته؟ حل المسائلش تونت هست اما متاسفانه سوال نداره، ممنون میشم یه نفر همکاری بکنه.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام
اون دوستایی که کتاب مدار دکتر هدتنی رو دارن، امکانش هست یه نفر سوالات فصل سوم( مدارهای غیر مقاومتی) رو عکس بگیره و بفرسته؟ حل المسائلش تونت هست اما متاسفانه سوال نداره، ممنون میشم یه نفر همکاری بکنه.

سلام دوست من کتاب آقای هدتنی در واقع کتاب خودشون که نیستش ترجمه کتاب دسور هستش که به نام خودشون زدن. اسم کتاب هم مدارات خطی و غیرخطی فکر کنم باشه. با اون کتاب دسوری که واسه مدار یک میخوندیم فرق میکنه. دانلود کن اون کتابو بعد ببین همخوانی داره یا نه.

sanup2006

عضو جدید
معادلات طوريه كه بايد فقط تمرين حل كرد
اون ماغذ شيك مجلسيو بذار مام استفاده كنيم:دي

میشه اون برگه رو اپ کنی ماهم داشته باشیم?
دوستان اگه کسی خلاصه ای چیزی از دروس مختلف داره ک تروتمیزه بزاره بقیه هم استفاده کنن.. درسته ک هر خلاصه ای مربوط ب یه نفره و با دیدگاه خودش نوشته شده اما خب خالی از لطف نمیتونه باشه و ممکنه کسی بتونه واقعا ازش استفاده ببره..

چشم میذارم.اولین فرصتی که یک دوربین خوب گیرم بیاد عکس میگیرم .
در ضمن چیز خاصی نی فقط 11 مورد معادلات رو خلاصه گفته.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تغییر ناگهانی موجب مرض است
اگر میخواهید چیزی را تغییر دهید برنامه ای بلند مدت بریزید
تغییرات را انقدر کوچک در نظر بگیرید که متوجه کم یا زیادشدنش نشوید
اینگونه روحیه شما کمتر دچار آسیب میشود
برای کم کردن ساعت خوب، ساعات استفاده از اینترنت و ساعت مطالعه و استفاده از گوشی و غیره
در غیر اینصورت فشار عصبی ناشی از ترک ناگهانی آسیب بیشتری برای شما خواهد داشت تا زمانی که در وضعیت قبلی بودید
:w05:

sanup2006

عضو جدید
دوستان ارشدی سلام
وقت بخیر

من میرم صب تا شب کتابخونه ولی خیلی احساس خواب آلودگی میکنم با اینکه 8 ساعت کامل میخوابم.:surprised:
پای سیستم بشینم صب تا شب خوابم نمیگیره ولی کتاب رو که باز میکنم...:confused:
خیلی نگرانم کرده.میخوام روزی 10 ساعت بخونم چون خیلی عقبم ولی یک خواب سنگینی میاد سراغم که مخم تعطیل میشه.
اگر راهکاری نداره برم تو کار ریتالین :biggrin:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان ارشدی سلام
وقت بخیر

من میرم صب تا شب کتابخونه ولی خیلی احساس خواب آلودگی میکنم با اینکه 8 ساعت کامل میخوابم.:surprised:
پای سیستم بشینم صب تا شب خوابم نمیگیره ولی کتاب رو که باز میکنم...:confused:
خیلی نگرانم کرده.میخوام روزی 10 ساعت بخونم چون خیلی عقبم ولی یک خواب سنگینی میاد سراغم که مخم تعطیل میشه.
اگر راهکاری نداره برم تو کار ریتالین :biggrin:
داشتن آرامش(استرس مغزو خسته میکنه)+ انگیزه+ خوردن چایی و قهوه و میوه و+آب زدن به صورت + هوای تازه+ نور مناسب+ عادت به مطالعه سنگین+ گوش دادن به موسیقی مورد علاقه+کمی صحبت با بغلدستی البته آروم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا