گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alk1370

کاربر بیش فعال
ممنون از آقا کیهان بابت لینکها

دوستان من گفته بودم که این فایله فقط بخش مختلط و بخش مشتقات جرئی رو شامل میشه و بخش فوریه اش تو بخش جزوات ( چه بخش تو بخشی شد هه هه) بعدش اینکه هر دو فایل یکی هستند اما باید دو تا شو میگرفتین تا بعد یکی بشن!!!

فقط ترتیب تدریس رو به نظرم اقای کریمی عوض می کنند چون مباحث ریاضی مهندسی به هم وابسته نیست میشه اول مختلط خوند بعد فوریه بعد ...

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
کاربرانی که زحمت میکشن جزوه قرار میدن
بهتره در همون تاپیک مخصوص جزوه بذارن که مطالب پراکنده نشه
هر چی جزوه در این تاپیک هست در اولین فرصت به تاپیک مربوطه انتقال داده میشه
با تشکر

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. یه سوال کوچیک داشتم. آزمونای جامعو اگه بخوایم ثبت نام کنیم فقط ،بعدا هم میشه دیگه. یا از همین الان باید ثبت نام کنیم؟؟.

آخرین ویرایش:

jeneral_dj

عضو جدید
سلام بچه ها
منم رفتم کلاس اسم نوشتم!!! انشا الله که مفید باشه برام!!! من الکترونیک اسلام پناه و کنترل ابویی رو میرم!! امیدوارم آخرش پشیمون نشم از کلاس رفتن!!!
نکته دیگه اینکه هر موسسه میرین برای کلاس یا آزمو ثبت نام کنین تا جایی که میتونین چونه بزنین!!! دستشون برای تخفیف خیلی بازه و الکی بازار گرمی میکنن!!!;) من خودم کنترل و سیگنال و 9 مرحله آزمون اسم نوشتم شد 890 تومن!!:confused: پول زیادیه لامصب!!!:cry: ولی خب اگه آدم درست استفاده کنه ارزش داره به نظرم!!

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام بچه ها
منم رفتم کلاس اسم نوشتم!!! انشا الله که مفید باشه برام!!! من الکترونیک اسلام پناه و کنترل ابویی رو میرم!! امیدوارم آخرش پشیمون نشم از کلاس رفتن!!!
نکته دیگه اینکه هر موسسه میرین برای کلاس یا آزمو ثبت نام کنین تا جایی که میتونین چونه بزنین!!! دستشون برای تخفیف خیلی بازه و الکی بازار گرمی میکنن!!!;) من خودم کنترل و سیگنال و 9 مرحله آزمون اسم نوشتم شد 890 تومن!!:confused: پول زیادیه لامصب!!!:cry: ولی خب اگه آدم درست استفاده کنه ارزش داره به نظرم!!
کوفتت بشه برادر.. :( کاش اینجا هم کلاس بود حداقل ی ریاضی مهندسی و کنترل میرفتم..

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

malih9068

عضو جدید

کوفتت بشه برادر.. :( کاش اینجا هم کلاس بود حداقل ی ریاضی مهندسی و کنترل میرفتم..

اره منم ریاضی و کنترل میرفتم ولی حیف اینجا ندارن..... :(

Send from my sony using Taptalk

Kaka_s

عضو جدید
اره منم ریاضی و کنترل میرفتم ولی حیف اینجا ندارن..... :(

بچه ها کلاس فقط کاتالیزوره و میتونه شمارو تو مسیر قرار بده. ولی اگه خود آدم درس نخونه درست تستارو حل ( و در اصل حلاجی ) نکنه کلاس ارزشی که نداره هیچ کلی هزینه و زمانتم هدر داده پس از همون منابعی که بهترینا هستن بخونید و جلو برید مطمئن باشید بهترین نتیجه رو میگیرید.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول قدیمی ها که میگن اگه دزد باشه تاریکی زیاده.

پس شماهم اگه هدفتون این باشه که واقعا قبول باشید.باید افسوس این مسائل رو نخورید

البته من کلاس هم نمیگم تاثیر نداره.خداییش داره.من خودم از کنترل متنفر بودممم

اما کلاس رفتم.و حالا کنترل شده یکی از درسای مورد علاقه ام

amir3620

عضو جدید
سلام بچه ها منم رفتم کلاس اسم نوشتم!!! انشا الله که مفید باشه برام!!! من الکترونیک اسلام پناه و کنترل ابویی رو میرم!! امیدوارم آخرش پشیمون نشم از کلاس رفتن!!! نکته دیگه اینکه هر موسسه میرین برای کلاس یا آزمو ثبت نام کنین تا جایی که میتونین چونه بزنین!!! دستشون برای تخفیف خیلی بازه و الکی بازار گرمی میکنن!!!;) من خودم کنترل و سیگنال و 9 مرحله آزمون اسم نوشتم شد 890 تومن!!:confused: پول زیادیه لامصب!!!:cry: ولی خب اگه آدم درست استفاده کنه ارزش داره به نظرم!!
امیدوارم برات مفید باشه و یادت نره جزوه وازمونهات رو تو انجمن بگذاری .....

sanup2006

عضو جدید
سلام بچه ها

رفتی پیش جعفر نیا ثبت نام کردی ؟
کنترل و الکترونیک اسم نوشتی ؟
من منترل و مدار ثبت نام کردم.
لامصب هزینه ها خیلی بالاست راس میگی.
انشالله که فایده داشته باشه و بتونیم برسیم.
من خودم به شخصه اگر از تابستون شروع میکردم به خوندن الان کلاس نمیرفتم.

jeneral_dj

عضو جدید
آره رفتم پیش جعفر نیا !! نصیر مشهد!!!! منم متاسفانه تابستون اصلا کار خاصی نکردم!!! کنترل ابویی و الک اسلام پناه رو نوشتم!!!
یه نکته هم بگم به دوستانی که به هر دلیلی نمیتونن برن کلاس !!! من خودم از اونایی هستم که هیچجوره به کلاس اعتقادی نداشتم و ندارم!! نمیگم تاثیر نداره ولی مهمترین تاثیر رو اراده آدم برای قبولی داره!!! و گرنه من دوستی داشتم که تهران اکثر کلاس ها رو رفت ولی پارسال قبول نشد!!!! منم اگه الان دارم میرم کلاس مهمترین هدفم دور نبودن از جو درس و دانشگاه هست!! بالاخره من فارغ التحصیلم و میترسم نتونم تا بهمن سر به درس باشم!!!!!
میخوام برم تو دانشگاه و هر هفته با خودم بگم برای چی باید تلاش کنم!! من اولش هدفم فقط یه کلاس بود اونم کنترل!!! چون الکم بد نیست!! ولی وقتی دیدم مسئول کلاسا اصرار میکنه و تخفیفم میده گفتم جهنم اینم روش!! والا زیاد از لحاظ مالی دستم باز نیست!!

jeneral_dj

عضو جدید
خیلی ناراحت شدم شما دسترسی به کلاس ندارین:cry:!! ولی باور کن بی کلاس هم میشه بهترین نتیجه ممکن رو گرفت!!!یادت نره که خیلیا با بهترین اساتید و گرونترین کلاسها رتبه خوبی نیاوردن !! اما بودن کسایی که با تلاش زیاد و زحمت فراوان بهترین نتیجه رو گرفتن!!;)
توکلت به خدا باشه و تلاش کن و اونچیزی که در توان داری رو بزار !! کم فروشی نکن!! هر روز صبح به خودت یادآوری کن هدفت چیه؟؟؟ چرا داری از تفریح و زندگیت میزنی و درس میخونی؟؟؟
رمز موفیقت یک کلمه بیشتر نیست و اون یه یک کلمه هم فقط و فقط تلاشه!!!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال؟ جزوه تابستون استاد اسلام پناه.همون جزوه ست که همش سواله و حل نداره؟

Kaka_s

عضو جدید
بچه ها یه سوال؟ جزوه تابستون استاد اسلام پناه.همون جزوه ست که همش سواله و حل نداره؟

یه جزوه دارن که درسشونه و اون خیلی مهم نیس مال امسال باشه یا پارسال ولی جزوه ای که فقط تسته با حلش ارزش داره دیگه وگرنه بدون حلش که سواله خامه به چه درد میخوره؟؟؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جزوه دارن که درسشونه و اون خیلی مهم نیس مال امسال باشه یا پارسال ولی جزوه ای که فقط تسته با حلش ارزش داره دیگه وگرنه بدون حلش که سواله خامه به چه درد میخوره؟؟؟

من دارم اون جزوه سوالات رو.اما حلشو ندارممم.حلشو کجا گذاشتن؟؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید از بچه ها گیر بیاریش. شایدم انتشارات خواجه نصیر داشته باشه.

حالا بچه ها رو از کجا گیر بیارم:biggrin:

فک نکنم.کسی حلشو بذاره.چون این جزوه استاد درس اون مبحث رو میده بعد لابلاش این سوالات رو حل میکنند

سیستم درس دادنشون شبیه درس دادن استاد زرگره.ایشون هم یه جزوه میده به بچه ها همش سواله

بعدش در حین درس دادن سواالات رو حل میکنه

malih9068

عضو جدید

اینقدر داغ دل ما رو تازه نکنید!
اینقدر انتشارات و جزوه و کلاس نگین دیگه دارم ناامید میشم :(:((

Kaka_s

عضو جدید
حالا بچه ها رو از کجا گیر بیارم:biggrin:

فک نکنم.کسی حلشو بذاره.چون این جزوه استاد درس اون مبحث رو میده بعد لابلاش این سوالات رو حل میکنند

سیستم درس دادنشون شبیه درس دادن استاد زرگره.ایشون هم یه جزوه میده به بچه ها همش سواله

بعدش در حین درس دادن سواالات رو حل میکنه

بله من پارسال کلاسشونو رفتم. جزوه سوالاتشون جداست.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

اینقدر داغ دل ما رو تازه نکنید!
اینقدر انتشارات و جزوه و کلاس نگین دیگه دارم ناامید میشم :(:((

ب اعصابت مسلط باش ابجی.. اتفاقا ماها ک کلاسو اینا نداریم تلاشمون با جون ودله وتا خودمون مطلبی رو نفهمیم دست نمیکشیم همین باعث تثبیت اون مطلب تو ذهن میشه و ..
نمیگم کلاس بده اما ب شرطی ک مانع تلاش خود دانشجو نشه.

malih9068

عضو جدید

ب اعصابت مسلط باش ابجی.. اتفاقا ماها ک کلاسو اینا نداریم تلاشمون با جون ودله وتا خودمون مطلبی رو نفهمیم دست نمیکشیم همین باعث تثبیت اون مطلب تو ذهن میشه و ..
نمیگم کلاس بده اما ب شرطی ک مانع تلاش خود دانشجو نشه.

دوست عزیز این ها همه درست.... ولی ادم گاهی دلش میخواد بهانه بگیره!
بگه من امکانات نداشتم .... :)

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

دوست عزیز این ها همه درست.... ولی ادم گاهی دلش میخواد بهانه بگیره!
بگه من امکانات نداشتم .... :)

اهان از اون لحاظ?
اره خب میتونه بهانه خوبی باشه برا توجیه عدم موفقیت. :)

amir3620

عضو جدید
مهم نيست كه كلاس نميريد مهم اينه كه با منابع مناسب و برنامه مشخص پيش بريد اگه از كساني كه كلاس هم رفتند بپرسد درصد محدودي مثلا 20 درصد نتيجه خوبي گرفتن اونها هم باور كنيد بيشتر تلاش خورشون باعث موفقيتشون شده ....... من كه به كلاس اعتقاد چنداني ندارم هر چند در كنار كتابها از جزوات خوب هم استفاده مي كنم. پس با اين چيزها روحيه تون رو نبازيد مهم داشتن هدف و انگيزه وتلاش خسته ناپذيره ...... كلاس هم فقط يك وسيله براي برنامه ريزيه و چيز زيادي توش نميشه ياد گرفت

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دوستان یه سوال دارم شاید جاش نباشه اینجا ولی شرمنده باید بپرسم
کتاب مدار الکتریکی تقوی چاپ جدید اومده ازش ؟
میگن درس نامه داره چاپ جدیدش . درسته ؟؟ کسی داشته بگه چقدر با چاپ قبلیش تفاوت داره ؟

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

درود
دوستان یه سوال دارم شاید جاش نباشه اینجا ولی شرمنده باید بپرسم
کتاب مدار الکتریکی تقوی چاپ جدید اومده ازش ؟
میگن درس نامه داره چاپ جدیدش . درسته ؟؟ کسی داشته بگه چقدر با چاپ قبلیش تفاوت داره ؟
سلام دوست عزیز.. بله من دارم کتاب تقوی رو و درسنامه هم داره اما نه اون چیزی ک بشه مث زرگر اسمشو درسنامه گذاشت.. اما بسیار کتاب خوبیه برا دوران جمع بندی ..روشهای حل تستاشون واقعا کوتاه و تستی هستش و درواقع درسنامشون همین نکاتی هستن ک ازشون تو حل تستها استفاده میکنن.. درسنامه خلاصه و خوبی داره و اصلا خسته کننده نیست و مستقیم میره سر اصل مطلب و بعد اونم تست.. اما خب این کتاب بهتره ب عنوان ی مرجع تستی برا دوران مرور و جمع بندی استفاده بشه نه یادگیری.. من خودم در کنار زرگر از تقوی هم تست کار میکنم.. و گاهی ک حوصله خوندن حجم زیاد درسنامه رو ندارم مستقیم میرم سراغ تقوی.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
دوستان ب قول دوستمون ی شیرمرد پیدا بشه بیاد تاپیک الکترونیک و سوال منو جواب بده خواهشا..

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.. بله من دارم کتاب تقوی رو و درسنامه هم داره اما نه اون چیزی ک بشه مث زرگر اسمشو درسنامه گذاشت.. اما بسیار کتاب خوبیه برا دوران جمع بندی ..روشهای حل تستاشون واقعا کوتاه و تستی هستش و درواقع درسنامشون همین نکاتی هستن ک ازشون تو حل تستها استفاده میکنن.. درسنامه خلاصه و خوبی داره و اصلا خسته کننده نیست و مستقیم میره سر اصل مطلب و بعد اونم تست.. اما خب این کتاب بهتره ب عنوان ی مرجع تستی برا دوران مرور و جمع بندی استفاده بشه نه یادگیری.. من خودم در کنار زرگر از تقوی هم تست کار میکنم.. و گاهی ک حوصله خوندن حجم زیاد درسنامه رو ندارم مستقیم میرم سراغ تقوی.

چاپ چندم دارید ؟؟ من چاپ سوم برای کنکور پارسال گرفته بودم درسنامه ای نداشت . کلا شاید 2 صفحه . ولی میگن این چاپ 4 چیزای اضافه تری توی درسسنامش داره نسبت به چاپ 3

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا