گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nasrin1990

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام بابا مام موندیم ازمون چی ثبتنام کنیم؟؟؟؟؟؟:دی..... امسال بینش دیگه پی دی اف سوالات رو نمیفرسته..!من میخواستم فقط هموناا رو بخونم.........اگه تا هفته ی بعد ثبتنام کنیم300 تومنه......گرونه خوب!..........دوستان بنظرتون همرو ثبتنام کنم یا فقط جامع ها ؟کافیه؟؟؟؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بابا مام موندیم ازمون چی ثبتنام کنیم؟؟؟؟؟؟:دی..... امسال بینش دیگه پی دی اف سوالات رو نمیفرسته..!من میخواستم فقط هموناا رو بخونم.........اگه تا هفته ی بعد ثبتنام کنیم300 تومنه......گرونه خوب!..........دوستان بنظرتون همرو ثبتنام کنم یا فقط جامع ها ؟کافیه؟؟؟؟
سلام نسرین جان. من که خ وقته تصمیمم قطعی شده آزمون نرم. نه به خاطر پولش به خاطر اینکه نمیرسم به آزمونا. پارسال که هماهنگ نبودم به شدت به شدت رو روحیم تاثیر منفی گذاشت و حالا بدتر از همه این بود که نمیدونستم چه طور با آزمونا رفتار کنم. جمع بندیم این شد که به شرایط آزمون عادت کنیم منم رفتم سوالای پارسالو از همین جا که بچه ها گذاشتن و خیلی ام ممنون ام ازشون برداشتم و خودم شبیه سازی میکنم. آزمونای جامعو ولی قصد دارم برم. چون دیگه تا اون موقع باید تموم کرده باشم دیگه طبیعتا اگه طبیعی رفتار کنمو بخونم البته:دی . اگه تو تابستون خوندی خوب به نظر من حتما همشو برو. فکر پولشم انقد نباش اصلا در مقابل نتیجه ای که میخای بگیری واقعا هیچه.تازه اگه دقت کنی سه تا جامع با کل آزمونا قیمتش فرق خاصی نداره. حالا باز میل خودت. این نظر من بود.
بعدا نوشت: یه چیزی دیروز یکی از بچه ها چیز خوبی گفت بهم. گفت اگه همه رو هم هماهنگ نمیشی چنتا درسو(ترجیحا اونایی که قوی ای) بذار هماهنگ با آزمون. البته من باز این نصیحت تو گوشم نرفت:دی ولی به نظر من پیشنهاد خیلی خوبی بود

آخرین ویرایش:

jeneral_dj

عضو جدید
چاپ چندم دارید ؟؟ من چاپ سوم برای کنکور پارسال گرفته بودم درسنامه ای نداشت . کلا شاید 2 صفحه . ولی میگن این چاپ 4 چیزای اضافه تری توی درسسنامش داره نسبت به چاپ 3
من آخرین چاپشو دارم !! درست خاطرم نیست چاپ چندمه ولی آخرینشه !! نسبت به چاپها قدیمش واقعا تغییر کرده!! اردیبهشت از نمایشگاه کتاب خریدم!!!! من دارم از روی این کتاب میخونم و راضی هستم!!! درسنامه کتاب برای کنکور کافیه ولی ممکنه کسی که مدار هیچی نمیدونه اذیت بشه و نفهمه !! ولی به نظرم کسی که یخ بار کنکور داده مثل من مشکلی با درسنامه نداره !!! تست هاشم که تکمیله و قشنگ حل کرده !!! تستهای تکمیلیشم برای کسی که میخواد بترکونه مناسبه!!:biggrin:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

بدم میاد از این فصل حالت دائمی سینوسی نمیتونم باهاش کنار بیام کسی راهنمایی داره چجوری بخونمش واقعا داره میره رو مخم

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

Kaka_s

عضو جدید
بدم میاد از این فصل حالت دائمی سینوسی نمیتونم باهاش کنار بیام کسی راهنمایی داره چجوری بخونمش واقعا داره میره رو مخم

آره فصل بد قلقیه و اتفاقا تو 2،3 سال اخیر خیلی رو زوم کردن. بنظرم تنها راهش حل کردن تست زیاده و متنوعه.

ehsan0641

کاربر بیش فعال

سلام، دوست عزیز همونطور که خودتم میدونی تو سالهای اخیر تستهای این فصل بیشتر به محوربحث توان و تطبیق توان بوده، و محاسباتها هم ساده وخلاصه اما نکته دار و مفهومی بودن، به نظر من خیلی خودتو تو این فصل درگیر بدست اوردن جریان و ولتاژ شاخه ها نکن، رو تطبیق توان کار کن، مثل دوتا سوالی که ازاین بخش تو آزمون 93 اومد،متاسفانه از این دست سوال بخاطر تیپ جدیدشون کم هست ولی تازگیا بسیار مهم شدن.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

آره فصل بد قلقیه و اتفاقا تو 2،3 سال اخیر خیلی رو زوم کردن. بنظرم تنها راهش حل کردن تست زیاده و متنوعه.

سلام، دوست عزیز همونطور که خودتم میدونی تو سالهای اخیر تستهای این فصل بیشتر به محوربحث توان و تطبیق توان بوده، و محاسباتها هم ساده وخلاصه اما نکته دار و مفهومی بودن، به نظر من خیلی خودتو تو این فصل درگیر بدست اوردن جریان و ولتاژ شاخه ها نکن، رو تطبیق توان کار کن، مثل دوتا سوالی که ازاین بخش تو آزمون 93 اومد،متاسفانه از این دست سوال بخاطر تیپ جدیدشون کم هست ولی تازگیا بسیار مهم شدن.
ممنون ازتون دوستان بابت راهنمایی.. بله همینکارو میکنم فعلا تمرکزمو میزارم رو قسمت توانها حالا تا خدا چی بخواد.. کلافه شدم.. توکل بر خدا.

malih9068

عضو جدید

ممنون ازتون دوستان بابت راهنمایی.. بله همینکارو میکنم فعلا تمرکزمو میزارم رو قسمت توانها حالا تا خدا چی بخواد.. کلافه شدم.. توکل بر خدا.

احساست رو.نسبت بهش عوض کن هم بهتر پیش میری و هم بهتر متوجه میشی
دوستش بدار تا دوستت بداره!;)

Send from my sony using Taptalk

p0Ria_1

عضو جدید
2 روزی شل شدم ! امروز رفتم کتاب زبان عمومی که بحثش توی تاپیک رفع اشکال و آموزش انگلیسی عمومی و تخصصی مهندسی برق ویژه کارشناسی ارشد بود رو خریدم ، باز اسم نمیارم دوستان شاکی بشن ! یه انگیزه ی جدیدی بشه واسم برای شروع خوندن بخش Vocab ...
و البته چاپ جدید کتاب مدار 2 کارو رو هم گرفتم ... کتابم از جلد سورمه ایش بود گفت که سعی کنید از چاپ جدید بخونید از روی جلد سورمه ای دیگه نخونید !

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

2 روزی شل شدم ! امروز رفتم کتاب زبان عمومی که بحثش توی تاپیک رفع اشکال و آموزش انگلیسی عمومی و تخصصی مهندسی برق ویژه کارشناسی ارشد بود رو خریدم ، باز اسم نمیارم دوستان شاکی بشن ! یه انگیزه ی جدیدی بشه واسم برای شروع خوندن بخش Vocab ...
و البته چاپ جدید کتاب مدار 2 کارو رو هم گرفتم ... کتابم از جلد سورمه ایش بود گفت که سعی کنید از چاپ جدید بخونید از روی جلد سورمه ای دیگه نخونید !
منم قراره امروز فردا برم چاپ جدید جلددوم زرگر رو بخرم راستی چاپ جدیدش چندمه? من جلد اول رو دارم چاپ سیزدهم ک جلدش ابی و طوسیه .. و همچنین زبان تخصصی پارسه و گرامر زیر ذره بین..
راستش برا زبان دوتا نرم افزارعمومی و تخصصی ..... سفاش دادم ک انگار پولمو هدر دادم چون اصلا ب مذاقم خوش نیومد..

armineca7

عضو جدید
داش وحید از اون گرامراتم به ا بده دعات می کنیم:D
منم قراره امروز فردا برم چاپ جدید جلددوم زرگر رو بخرم راستی چاپ جدیدش چندمه? من جلد اول رو دارم چاپ سیزدهم ک جلدش ابی و طوسیه .. و همچنین زبان تخصصی پارسه و گرامر زیر ذره بین..
راستش برا زبان دوتا نرم افزارعمومی و تخصصی ..... سفاش دادم ک انگار پولمو هدر دادم چون اصلا ب مذاقم خوش نیومد..

hirkaniboy

عضو جدید
کسی با نرم افزار لایتنر 504 نارسیس کار کرده ؟ ارزش خریدن داره ؟ دنبال یه نرم افزار مطمئن و آماده هستم.

p0Ria_1

عضو جدید

من خریدم جلد دوم رو 26 چاپ دوازدهم ، توی کلاس گفت به بچه های تهرانم گفتم برید فلانجا بخرید بگید دانشجوی زرگرم بهتون 21 میده !
گرامر زیر ذره بین چطوریه ؟"

keyhan386

عضو جدید
من خریدم جلد دوم رو 26 چاپ دوازدهم ، توی کلاس گفت به بچه های تهرانم گفتم برید فلانجا بخرید بگید دانشجوی زرگرم بهتون 21 میده !
من جلد دوم هنوز نخریدم ولی اگه بخوام برم فلان جا 100 هزار تومان فقط کرایه مسیرم تا فلان جا میشه :D پس از فلان جا نمیخرمش به استاد بگید به فلان جا بگه منتظر من نباشه :D

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
دوست عزیز منظورم این بود به همراه مدار قراره گرامر زیر ذره بین و زبان تخصص پارسه رو هم بخرم .. من زبانم اصلا خوب نیست اما از اونجا ک تو زیاضی مهندسی هم کمی اشفته میزنم تصمیم گرفتم بتونم یه درصدی تو زبان بیارم تا جبران شه و رتبمو تکون بده اخه خیلی ها زبان نمیزنن.. لغت ک کلا بیخیال شدم اما به گرامر و درک مطلب امید دارم .. :(

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز منظورم این بود به همراه مدار قراره گرامر زیر ذره بین و زبان تخصص پارسه رو هم بخرم .. من زبانم اصلا خوب نیست اما از اونجا ک تو زیاضی مهندسی هم کمی اشفته میزنم تصمیم گرفتم بتونم یه درصدی تو زبان بیارم تا جبران شه و رتبمو تکون بده اخه خیلی ها زبان نمیزنن.. لغت ک کلا بیخیال شدم اما به گرامر و درک مطلب امید دارم .. :(
زمان تو دفترچه اول خ کمه. من هنوزم نمیدونم چطوری میشه کنترلش کرد. اما تو آزمونایی که از خودتون میگیرید سعی کنید همه حواستون پیش این باشه که زمان رو چ طوری مدیریت کنید که به بهترین نتیجه برسید و حیف نشه تلاشتون. به نظرم سخت ترین کاری که باید انجام بشه همینه.

armineca7

عضو جدید
هنوزم کلی وقت هست واسه حفظ لغت

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هنوزم کلی وقت هست واسه حفظ لغت
اره وقت هست. اما یه چیزی. اگه بخواید خ وقت بذارید و تلفظ صحیحو اینا خوب خیلی وقت میگیره. ولی من یه دوستی داشتم که خ زبانش ضعیف بود بعد لغات زیر ذره بینو نوشته بود تو برگه های کوچیک و هی مرور میکرد و اصلا تلفظ اینا نمیدونست. یه چیزایی تلفظ میکرد که... البته این روش تو کنکورش ج داد و بالای پنجاه زد. تلفظ صحیح دونستن روی سرعت خوندن و به یاد موندن کمک میکنه حداقلش برای من اینطوریه. اما خوب میگم این دوستمم نتیجه گرفت دیگه. خیلی پشتکار داشت خیلی. یه کتاب زبان تخصصی رو هم خوند کامل از روی ترجمش. و یه جزوه ی گرامر. واقعا تلاش کرد. من بعضی وقتا میموندم این با این وضعیتش چ جوری ترغیب میشه زبان بخونه ولی باز میخوند ...

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
اره وقت هست. اما یه چیزی. اگه بخواید خ وقت بذارید و تلفظ صحیحو اینا خوب خیلی وقت میگیره. ولی من یه دوستی داشتم که خ زبانش ضعیف بود بعد لغات زیر ذره بینو نوشته بود تو برگه های کوچیک و هی مرور میکرد و اصلا تلفظ اینا نمیدونست. یه چیزایی تلفظ میکرد که... البته این روش تو کنکورش ج داد و بالای پنجاه زد. تلفظ صحیح دونستن روی سرعت خوندن و به یاد موندن کمک میکنه حداقلش برای من اینطوریه. اما خوب میگم این دوستمم نتیجه گرفت دیگه. خیلی پشتکار داشت خیلی. یه کتاب زبان تخصصی رو هم خوند کامل از روی ترجمش. و یه جزوه ی گرامر. واقعا تلاش کرد. من بعضی وقتا میموندم این با این وضعیتش چ جوری ترغیب میشه زبان بخونه ولی باز میخوند ...
زهرا خانم این زیر ذره بین تمام لغات زبان عمومی رو پوشش میده؟ خب اگه اینطوره چه لزومی داره وقت خودمون رو رو 504 یا 1100و ... بزاریم؟ خب ادم میره همون لغات زیر ذره بین رو مسلط میشه دیگه..

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زهرا خانم این زیر ذره بین تمام لغات زبان عمومی رو پوشش میده؟ خب اگه اینطوره چه لزومی داره وقت خودمون رو رو 504 یا 1100و ... بزاریم؟ خب ادم میره همون لغات زیر ذره بین رو مسلط میشه دیگه..
تو اون ساییته که خانوم مهندس مریم گفته بود برید قشنگ گفته. ببینید یه طوریه که پوشش میده و بالای دوهزارتا لغت داره. تو سالای اخیرم که توی تشابه رکورد زده. اره دیگه الان من خودم به این مشکل خوردم دوره اش برام سخته چون چنتا کتابه. من خودمم پارسال خوندم نزدیک دوهزار و پونصد تا اینطورا لغت شد. تو کنکورم راحت بودم شکر خدا. . به نظرم شما رو همون زیر ذره بین متمرکز شید. دوره اشم راحتتره.مخلوطه دیگه لغتاش.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
همین الان اتفاقی با این کتاب آشنا شدم کسی از این کتاب استفاده کرده چه جوریه ؟ در چه حدیه؟
سيستم هاي كنترل خطي (كتاب مرجع)
موضوع:
سيستم هاي كنترل خطي- آزمون ها و تمرين ها
پديدآورنده:
نويسنده:سيدرشيد خاضعي نسب
ناشر:
حاير

Kaka_s

عضو جدید
بچه ها دیدم بحث زبان شده گفتم شاید از تجربه پارسالم بهتون بگم شاید به دردتون بخوره.
ببینید من زبانم بدک نسیت یه چیزایی بلدم اما پارسال هیچی زبان نخوندم ( یعنی لغت نخوندم و ایضا گرامر ) و تنها کاری که کردم پاسخ دادن سوالات کنکور آزمایش نصیر بود که میرفتم ( درک مطلب و گرامر میزدم با چیزایی که بلد بودم و لغت هم هرچی میتونستم البته به ندرت میزدم ) و تو کنکور پارسال هم 15 تا درک مطلبو زدم و گرامر هم 5 تا و لغت 4تا زدم که یکی درست بود و 3تا غلط کلا قسمت لغت برام خنثی شد اما در نهایت درصدم 55% شد.
میخوام اینو بگم که اگه بیس زبانتون خوب نیست اصلا رو لغت وقت نذارید ( اگه خیلی اصرار دارید فقط و فقط از کنکورهای سالهای گذشته لغاتو یاد بگیرید احتمال تکرار اونا لااقل تو چنتا از 10 تا هست اما بازم بنظرم خیلی ارزش نداره ) بیشتر وقتتون رو گرامر و درک مطلب کار کنید البته که باید یه سری لغات عمومی رو بلد باشید که البته اونم با تکرار متنایی که مال کنکوری گذشتش براتون اوکی میشه. این تجربه من بود گفتم شاید بدردتون بخوره.

amir3620

عضو جدید
ازدوستانی که ازمونهای ازمایشی وکلاس شرکت میکنند میخوام جزوات وازمونهاشون رو درصورت امکان بگذارند.

jeneral_dj

عضو جدید
سلام به همه دوستان!!! آزمونهای پارسه و سنجش از امروزز شروع میشه!! هر کدوم از دوستان که این آزمونا رو میرن اگه زحمتی براشون نیست آزموناشون رو بزارن بقیه هم استفاده کنند!! ممنونتون میشیم همه!!!;)

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
دوستان صبح جمعتون بخیر یه سوال.. نمره منفی واسه تمام دروس جمع میشه و بعد تو کل نمره لحاظ میشه؟
یا برا هر درس جداگونس؟ مثلا تو یه درس 4تا درست بزنی و 2تا غلط قاعدتا نباید تاثیری داشته باشه چون پاسخ اشتباه به سه تا نرسیده هنوز... اینجوره؟ اگه اینجور باشه خب ما مجازیم تو هر درس تا دوتا پاسخ شانسی بزنیم البته اگه مطمعن باشیم ک بقیه تست های ک از اون درس زدیم زدیم درست بوده.
و چجوری میشه ک مثلا تو یه درس درصدای اعشاری دست میاد.
کلا یه توضیحی تو این موارد بدین روشن شیم:D

آخرین ویرایش:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
تو اون ساییته که خانوم مهندس مریم گفته بود برید قشنگ گفته. ببینید یه طوریه که پوشش میده و بالای دوهزارتا لغت داره. تو سالای اخیرم که توی تشابه رکورد زده. اره دیگه الان من خودم به این مشکل خوردم دوره اش برام سخته چون چنتا کتابه. من خودمم پارسال خوندم نزدیک دوهزار و پونصد تا اینطورا لغت شد. تو کنکورم راحت بودم شکر خدا. . به نظرم شما رو همون زیر ذره بین متمرکز شید. دوره اشم راحتتره.مخلوطه دیگه لغتاش.
فایلی هست ک این 2000تا لغت رو جداگونه داشته باشه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا