++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mt1

عضو جدید
خوب اینم از منابع خوندن من

زبان : نارسیس – پارسه هم عمومی هم تخصصی – 504 از این بیشتر فک نکنم مغز بکشه اگه شد بیشتر میخونم
معادلات : معتقدی
ریاضی مهندسی : معتقدی – پوران فقط برای تست های سالهای گذشته
مدار: سالهای گذشته - تمرینات هدتنی - 300 سوال کهن
کنترل : رهیافت – علوی
سیگنال: مومن زاده – تقدسی – کهن به همراه کتابهای تالییفشون (قراره پاییز بیاد)
الکترونیک: اسلام پناه تمرینات رضوی – پارسه
البته من بار دوم هستش برای کسی که بار اولشه من اصلا و به هیچ وجه توصیه نمی کنم و چون کنکور های آزمایشی و سوالهای تالیفی زیادی دارم ازاون ها هم استفاده میکنم فعلن این برنامه قطعیش نکردم ولی احتمالا همین بشه ، ماشین از پوران بخونم یا از مدرسان این بار هزارم میگم لطفا کمک کنید برای شروع پارسه کاردانی سال 85 دارم از اون شروع کنم یا نه، به درد میخوره تالیفش جواد لطفیه ،اینو بگم واقعا صفرم، اما کاردانی از روی مدرسان خوندم که 48 درصد زدم ماشین در س شیرین وخوبی برام بود (از مغناطیس خیلی راحتره! ) رفتم با قدرتی ها هم خونه شدم آمار گرفتم فقط یه نفر بیشتر از من زده قدرتیهارو میگم، خوب الان هیچی یادم نیست 7،8 سال میگذرد
واسه ماشین مدرسان بهترین کتاب موجوده خیلی کامله بعضی بخشها رو از بیم بهارا هم بهتر گفته البته واسه این درس با توجه به سوالات چند سال اخیر باید علاوه بر مفاهیم توانایی محاسباتی خودتون رو هم بالا ببرید.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
منم به درد تو گرفتارم :confused:
بررسی سیستم هم نمیدونم از کدوم بخونم
ماشین رو که پوارن انتخاب کردم :D
من الکترونیکم برم قدرت منفجر میشم میخوام کنترل بخونم علاقه پیدا کردم اگه امسال از اول میفهمیدم کنترل شیرین و کاربردیه انگیزه بیشتری داشتم چون آخراش هی میگفتم کاشکی ماشینم صفر نبود الانم دغدغه م اینه که کنترلم خوب بشه

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الکترونیکم برم قدرت منفجر میشم میخوام کنترل بخونم علاقه پیدا کردم اگه امسال از اول میفهمیدم کنترل شیرین و کاربردیه انگیزه بیشتری داشتم چون آخراش هی میگفتم کاشکی ماشینم صفر نبود الانم دغدغه م اینه که کنترلم خوب بشه

منم الویت اولم قدرته بعدش کنترل :D
من ماشین کاردانی رو هم یادم رفته . اصلا یادم نمیاد ماشین چی هست . همینی که سوار میشیمه یا چیزه دیگه :confused:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
واسه ماشین مدرسان بهترین کتاب موجوده خیلی کامله بعضی بخشها رو از بیم بهارا هم بهتر گفته البته واسه این درس با توجه به سوالات چند سال اخیر باید علاوه بر مفاهیم توانایی محاسباتی خودتون رو هم بالا ببرید.

من دنبال کامل میگردم هیچ کدومو ندیدم!! ببینمم نمی دونم چون بلد نیستم میگن مدرسان کاملتره ، میگن پردازش هم بد نیست، پوران و مدرسان میگن دو سبک کاملا متفاوتن ، میگن .... گیج شدم
:confused:
شما میگید مدرسان ساده و کامل تره برای من
بچه ها کاشکی یه نظر سنجی میزاشتیم برای درسا نظر میدادیم خیلی خوب بود درصد ها مشخص میشد
ممنون کمکم کردید تشکرم اومد براتون میزارم
فعلن ندارم

controlqueen

عضو جدید

وای چقدررقیبای کنترل دارن زیادمیشن....توروخداهمون الکترونیکو قدرت بمونید بهتره:)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
وای چقدررقیبای کنترل دارن زیادمیشن....توروخداهمون الکترونیکو قدرت بمونید بهتره:)

غصه نخور این جوریا نیست کنترل 2400 روزانه دیدم قبول شده اما الکترونیک به زور با 2400 شبانه قبول شده
همه میگن کنترل میخونن اما وقتی شروع میکنن میگن ما با قدرت یا الکترونیک متولد شدیم و با آن هم خواهیم مورد :w37:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این آزمون های چند مرحله ای موسسات
کدوماشون خوبن ؟
از کی ثبت نام دارن ؟

خبر دارید :question:

controlqueen

عضو جدید
غصه نخور این جوریا نیست کنترل 2400 روزانه دیدم قبول شده اما الکترونیک به زور با 2400 شبانه قبول شده
همه میگن کنترل میخونن اما وقتی شروع میکنن میگن ما با قدرت یا الکترونیک متولد شدیم و با آن هم خواهیم مورد :w37:

باشه ولی اینم درنظرداشته باشیدکه دانشگاه هایی که ارشدکنترل دارن خیلی محدودترن نسبت به الک.. فقط تهرانو شیرازواصفهان وچندشهردیگه اما الک نه همه مراکزتقریبا دارن

Joe_Bel

کاربر ممتاز
چه ربطی به نرم افزار داره بدون کامپیوتر مگه نمیتونی بخونی؟؟؟؟؟؟

آره دیگه پشت سیسیتم لم میدی سوال میپرسه آقا یوسف عزیزم جواب این چی میشه منم خیلی با کلاس میگم این میشه اونم میگه کور خوندی جوابش اینه میگم ئئه میگه والا بعد تو ذهنم میمونه برای من فک کنم محرک خوبی باشه یک عمر مراغه و ارومیه بودم ترکی یاد نگرفتم کلا زبان مشکل دارم

mt1

عضو جدید

من دنبال کامل میگردم هیچ کدومو ندیدم!! ببینمم نمی دونم چون بلد نیستم میگن مدرسان کاملتره ، میگن پردازش هم بد نیست، پوران و مدرسان میگن دو سبک کاملا متفاوتن ، میگن .... گیج شدم
:confused:
شما میگید مدرسان ساده و کامل تره برای من
بچه ها کاشکی یه نظر سنجی میزاشتیم برای درسا نظر میدادیم خیلی خوب بود درصد ها مشخص میشد
ممنون کمکم کردید تشکرم اومد براتون میزارم
فعلن ندارم
ساده بودنش رو دقیقا" نمیتونم بگم(ممکنه واسه من ساده و روون باشه اما واسه یکی دیگه نه)ولی در کامل بودنش شک نکنید
آقای رحیم قرانی که رتبه ی یک پارسال(گرایش قدرت) رو اوردن و ماشین رو 100 زده بودن بین کتابای مدرسان شریف رو دوتا کتاب از همه بیشتر تاکید میکردن یکی ماشینش اونیکی هم کنترلش.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
باشه ولی اینم درنظرداشته باشیدکه دانشگاه هایی که ارشدکنترل دارن خیلی محدودترن نسبت به الک.. فقط تهرانو شیرازواصفهان وچندشهردیگه اما الک نه همه مراکزتقریبا دارن

رفیقم با کنترل رفت اسپانیا منم میخوام برم خیلی کلاس داره لامصب، بعد پشت سر میگن یوسف اون خوشتیپه رفت اسپانیا 777 (13).gif برید کنار لطفا 777 (16).gif

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ساده بودنش رو دقیقا" نمیتونم بگم(ممکنه واسه من ساده و روون باشه اما واسه یکی دیگه نه)ولی در کامل بودنش شک نکنید
آقای رحیم قرانی که رتبه ی یک پارسال(گرایش قدرت) رو اوردن و ماشین رو 100 زده بودن بین کتابای مدرسان شریف رو دوتا کتاب از همه بیشتر تاکید میکردن یکی ماشینش اونیکی هم کنترلش.

آره عکسشو دور میدونه شهرمون دیدم آقا ممنونم همون مدرسان میگیرم ، حروف چینی پوران برای من خواب آوره :hypocrite:

controlqueen

عضو جدید
رفیقم با کنترل رفت اسپانیا منم میخوام برم خیلی کلاس داره لامصب، بعد پشت سر میگن یوسف اون خوشتیپه رفت اسپانیا مشاهده پیوست 136467 برید کنار لطفا مشاهده پیوست 136468

ببخشید اینوعرض میکنم جسارتا خطاب به شما نیس ولی کسی که توفکرکلاس ملاسو این چیزاباشه به هیچ جانمیرسه...حالااونجاچی میکنه؟واسه کاررفته یا دکترا؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

آره دیگه پشت سیسیتم لم میدی سوال میپرسه آقا یوسف عزیزم جواب این چی میشه منم خیلی با کلاس میگم این میشه اونم میگه کور خوندی جوابش اینه میگم ئئه میگه والا بعد تو ذهنم میمونه برای من فک کنم محرک خوبی باشه یک عمر مراغه و ارومیه بودم ترکی یاد نگرفتم کلا زبان مشکل دارم
ولی وق آدمو خیلی میگیره این روش ..من خودم گزینه آخرو میخوندم کلی وقت میبره اگه خودم میخوندم زودتر نتیجه میگرفتم
در ضمن ما باید سعی کنیم متن کار کنیم چون اکثرا سوالهای لغات سختره و نمیشه زد اما متن ها راحته.. پس کتابهایی مثل 504 ..یا زبان تخصصی پارسه مفیدتره

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ببخشید اینوعرض میکنم جسارتا خطاب به شما نیس ولی کسی که توفکرکلاس ملاسو این چیزاباشه به هیچ جانمیرسه...حالااونجاچی میکنه؟واسه کاررفته یا دکترا؟
دکتری اگه خدا بخواد
عرفان مسی گفت واسه چی میرم من کل برنامه زندگی اسپانیا مطالعه میکنم قراره کاتالونیا از اسپانیا جدا بشه منم عشقه بارشلون دارم نخندید تلفظه صحیحشه

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ولی وق آدمو خیلی میگیره این روش ..من خودم گزینه آخرو میخوندم کلی وقت میبره اگه خودم میخوندم زودتر نتیجه میگرفتم
در ضمن ما باید سعی کنیم متن کار کنیم چون اکثرا سوالهای لغات سختره و نمیشه زد اما متن ها راحته.. پس کتابهایی مثل 504 ..یا زبان تخصصی پارسه مفیدتره

گزینه آخر ناامید کننده است آخه این چیه کامپیوتر هنگ میکنه اینو دارم یه روزی خواستم بخونه ام اما پشیمونم کرد نارسیس نیم ساعت طول نمی کشه با روشن وخاموش کردن سیستم
انصاری میگه این دوتا خیلی عالین دومی ماله موبایلم داره
نرم افزار jMemorize
نرم افزار pauker

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتری اگه خدا بخواد
عرفان مسی گفت واسه چی میرم من کل برنامه زندگی اسپانیا مطالعه میکنم قراره کاتالونیا از اسپانیا جدا بشه منم عشقه بارشلون دارم نخندید تلفظه صحیحشه
یکی از آرزوهام زندگی تو بارسلونا هست :D
هروقت خواستی بری زنگ بزن منم میام :D
Catalan Is Not Spain
اوه اوه شعار تجزیه طلبی هم دادم :confused:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

گزینه آخر ناامید کننده است آخه این چیه کامپیوتر هنگ میکنه اینو دارم یه روزی خواستم بخونه ام اما پشیمونم کرد نارسیس نیم ساعت طول نمی کشه با روشن وخاموش کردن سیستم
انصاری میگه این دوتا خیلی عالین دومی ماله موبایلم داره
نرم افزار jMemorize
نرم افزار pauker

من از pauker استفاده کردم
خوبه :D
البته برای موبایل
به نظر نسخه موبایلش (برای جاوا البته) کمی ضعف داره . مثلا نمیشه وسط کار بیای بیرون و دفه بعد از همون جا شروع کنی یا نتایج رو ذخیره کنی :D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوستان این آزمون های چند مرحله ای موسسات
کدوماشون خوبن ؟
از کی ثبت نام دارن ؟

خبر دارید :question:

از تابستون شروع میشه ولی اول پاییز ثبت نام کن احتماله شکستن قیمت ها وجود داره
من تمامه آزمونها رو تقریبا دیدم ولی هیچ کدوم شرکت نکردم سنجش از هموش بهتره بدونه تردید از همه شونم ارزونتره اونم بدونه تردید

Joe_Bel

کاربر ممتاز
خوب بچه ها ساعت 2:40 بامداده کم کم بریم بخوابیم این تشکرها نیومد تشکر کنم ممنونم از راهنمایهاتون فردا صبح تشکر میاد میزارم!!! 777 (34).gif

nima1111

عضو جدید

منم الویت اولم قدرته بعدش کنترل :D
من ماشین کاردانی رو هم یادم رفته . اصلا یادم نمیاد ماشین چی هست . همینی که سوار میشیمه یا چیزه دیگه :confused:
خیلی جالب شده.......
استادای جوون من که مهندسیشون رو کنترل خوندن ارشد رفتن قدرت یا مخابرات.حالا شما میخواین بیایید کنترل:D
چه شیر تو شیری شده

Joe_Bel

کاربر ممتاز
از حالا تا زمان اعلام نتایج چه کار کنیم؟

از حالا تا زمان اعلام نتایج چه کار کنیم؟

از حالا تا زمان اعلام نتایج چه کار کنیم؟به طور کلی داوطلبان را به دو دسته تقسیم میکنیم:

الف)داوطلبان ناامید(با توجه به درصد های تقریبی و نرم افزار تخمین رتبه)
ابتدا سخن من با داوطلبان نا امید و احتمالا افسرده است،که خود به دو گروه بد شانس و کم تلاش تقسیم میشوند.داوطلبانی که از روی بدشانسی ، اضطراب و... به قول معروف به حق خود نرسیدند و میدانند اگر یک بار دیگر سر جلسه بشینند بهتر نتیجه میگیرند با یک استراحت یکی دو ماهه برنامه ریزی خود را برای سال آینده با کمک ما انجام دهند و انشالله به آنچیزی که حقشان بوده خواهند رسید. البته نگران یک سال عقب افتادن نباشید چرا که قبولی در رشته و دانشگاه مطلوب باعث پیشرفتی خواهد شد که چه بسا چندین سال عقب افتادن را جبران کند.از گروه بدشانس ها که بگذریم به گروه نا امیدان کم کار خواهیم رسید این عده خودشان هم به کم کاری خودشان اعتراف میکنند.توصیه من به این گروه این است که اگر این توانایی را در خودتان میبینید که با تلاش بیشتر میتوانید نتیجه بهتری بگیرید و شاید علت عدم موفقیت شما کمبود زمان ، حجم زیاد مطالب و عدم برنامه ریزی صحیح بوده شما هم این فرصت را که شاید آخرین بار در زندگی بتوانید تجربه کنید را از دست ندهید و در مورد کنکور سال آینده فکر کنید.
ب) دوطلبان امیدوار به قبولی(با توجه به درصدهای تفریبی و نرم افزار تخمین رتبه) و اما شما ها که پس از چندیدن ماه تلاش این چند روز را با خیال راحت تا ظهر میخوابید!
ابتدا به شما خسته نباشید میگویم و امیدوارم در رشته و دانشگاهی که استحقاق آن را دارید قبول شوید، ولی چند توصیه برای این چند ماه تا اعلام نتایج و انتخاب رشته دارم؛
پس از یکی دو هفته استراحت کافی سعی کنید در زمینه نرم افزارهای تخصصی برق از قبیل مطلب، سیمولینک اسپایس و... کاملا مسلط شوید چرا که در دوره کارشناسی ارشد برق مبانی اغلب پروژه ها و تکالیف درسی با مطلب و سیمولینک می باشد. پس تمامی گرایش ها روی مطلب و سیمولینک کاملا مسط شوید و گرایش هایی مانند الکترونیک نرم افزار H-Spice و برق قدرت نرم افزار Psim را علاوه بر مطلب مسلط شوند.
توصیه بعدی و البته مهمتر این است که اگر در زبان انگلیسی ضعف دارید سعی کنید در این چند ماه حداقل reading خود را تقویت کنید چراکه اغلب منابع ارشد در دانشگاه های معتبر به زبان لاتین می باشد.
نوشته شده توسط مهندس توسلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا