++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ansari1404

عضو جدید
دوستان چند دقیقه پیش باخبر شدم که متآسفانه چند ساعت پیش دوست خوبمون "مهربان2000" تصادف کردن و الان در بخش ICU بستری شدن. ملتمسانه از همه دوستان میخوام که براش دعا کنید .

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان چند دقیقه پیش باخبر شدم که متآسفانه چند ساعت پیش دوست خوبمون "مهربان2000" تصادف کردن و الان در بخش ICU بستری شدن. ملتمسانه از همه دوستان میخوام که براش دعا کنید .

ای وای.این بنده خدا 3-4 ساعت پیش به من پیام خصوصی داده بود که.کی اینجوری شد.عجب بد شانسه این بنده خدا میخواست واسه کنکور بخونه مجدد.خدایا کمکش کن به حق 5 تن هر چه زودتر حالش خوب بشه:(

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ای وای.این بنده خدا 3-4 ساعت پیش به من پیام خصوصی داده بود که.کی اینجوری شد.عجب بد شانسه این بنده خدا میخواست واسه کنکور بخونه مجدد.خدایا کمکش کن به حق 5 تن هر چه زودتر حالش خوب بشه:(

ایشلا که حالشون خوب باشه من خیلی نارحت شدم بچه تورو خدا واسش دعا کنید

ansari1404

عضو جدید
فعلا نمیذارن کسی ببیندش ، متأسفانه مثل اینکه اوضاع وخیمه . از همه بچه ها میخوام دعا کنید برگرده

nima1111

عضو جدید

اگه شوخیه بگید من قلبم ضعیفه ها.........
اگر حقیقت داره انشالله هر چه سریعتر شفا پیدا کنند و به درسهاشون برسند.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
فعلا نمیذارن کسی ببیندش ، متأسفانه مثل اینکه اوضاع وخیمه . از همه بچه ها میخوام دعا کنید برگرده

ای بابا خواب از کله م پرید ایشلا خدا شفاش بده ایشلا برگرده تو جمعمون خبر تکان دهند ه ای بود

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حتما دعاش میکنم دوست عزیز حتما.این مورد واقعا دردناکه.اگه خودمون رو بذاریم جای اون بنده خدا متوجه میشیم.انشاالله فردا حالش بهتر میشه و چند روز دیگه خودش میاد و اینچا پست میزنه.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
حتما دعاش میکنم دوست عزیز حتما.این مورد واقعا دردناکه.اگه خودمون رو بذاریم جای اون بنده خدا متوجه میشیم.انشاالله فردا حالش بهتر میشه و چند روز دیگه خودش میاد و اینچا پست میزنه.

انشاالله

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
وقتی این چیزا رو می بینم از هر چی درسم هست زده میشم

omid-power

عضو جدید

برادر انصاری
خودت میدونی اعصاب مصاب ندارم
از این شوخیا نکن
میام خفت می کنما

nima1111

عضو جدید
دوستانی که از الان درسو شروع میکنند........
یوقت بعدا کم نیارید استراحت هم لازمه.الان درسی مثل زبان بخونید که هم واسه این دنیا خوبه هم واسه اخرت:).یا ریاضی مهندسی که بدرد ارشدتونم میخوره.
احتمالا 90% شما ها رتبه های زیر 2000 میارید.یه جای روزانه قبول میشید.

ansari1404

عضو جدید
برادر انصاری
خودت میدونی اعصاب مصاب ندارم
از این شوخیا نکن
میام خفت می کنما
امید جان شوخی نیست .
الان قلب من و همه کسایی که کنارشن داره تند تند میزنه و همه دست به دعا شدن ، تا چند دقیقه پیش با خونوادش در تماس بودم ولی الان هیچکس گوشی رو جواب نمیده . هر خبری به دستم برسه حتما دوستان رو در جریان میذارم . فعلا التماس میکنم فقط دعا کنید

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوستانی که از الان درسو شروع میکنند........
یوقت بعدا کم نیارید استراحت هم لازمه.الان درسی مثل زبان بخونید که هم واسه این دنیا خوبه هم واسه اخرت:).یا ریاضی مهندسی که بدرد ارشدتونم میخوره.
احتمالا 90% شما ها رتبه های زیر 2000 میارید.یه جای روزانه قبول میشید.
شما برای زبان چیکار میکنید من صفرم از کجا شروع کنم نارسیس خوبه

omid-power

عضو جدید
امید جان شوخی نیست .
الان قلب من و همه کسایی که کنارشن داره تند تند میزنه و همه دست به دعا شدن ، تا چند دقیقه پیش با خونوادش در تماس بودم ولی الان هیچکس گوشی رو جواب نمیده . هر خبری به دستم برسه حتما دوستان رو در جریان میذارم . فعلا التماس میکنم فقط دعا کنید

خدایا این یکی دیگه نه
خواهش میکنم:crying:

• Like
واکنش ها: afba

controlqueen

عضو جدید
امید جان شوخی نیست .

خدای من خدای خوبومهربان من وقلب کوچکم دعامیکنیم که بزودی زود به صحت وسلامتی برگرده

Joe_Bel

کاربر ممتاز
خوب اینم از منابع خوندن من

زبان : نارسیس – پارسه هم عمومی هم تخصصی – 504 از این بیشتر فک نکنم مغز بکشه اگه شد بیشتر میخونم
معادلات : معتقدی
ریاضی مهندسی : معتقدی – پوران فقط برای تست های سالهای گذشته
مدار: سالهای گذشته - تمرینات هدتنی - 300 سوال کهن
کنترل : رهیافت – علوی
سیگنال: مومن زاده – تقدسی – کهن به همراه کتابهای تالییفشون (قراره پاییز بیاد)
الکترونیک: اسلام پناه تمرینات رضوی – پارسه
البته من بار دوم هستش برای کسی که بار اولشه من اصلا و به هیچ وجه توصیه نمی کنم و چون کنکور های آزمایشی و سوالهای تالیفی زیادی دارم ازاون ها هم استفاده میکنم فعلن این برنامه قطعیش نکردم ولی احتمالا همین بشه ، ماشین از پوران بخونم یا از مدرسان این بار هزارم میگم لطفا کمک کنید برای شروع پارسه کاردانی سال 85 دارم از اون شروع کنم یا نه، به درد میخوره تالیفش جواد لطفیه ،اینو بگم واقعا صفرم، اما کاردانی از روی مدرسان خوندم که 48 درصد زدم ماشین در س شیرین وخوبی برام بود (از مغناطیس خیلی راحتره! ) رفتم با قدرتی ها هم خونه شدم آمار گرفتم فقط یه نفر بیشتر از من زده قدرتیهارو میگم، خوب الان هیچی یادم نیست 7،8 سال میگذرد

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من بار دوم هستش برای کسی که بار اولشه من اصلا و به هیچ وجه توصیه نمی کنم و چون کنکور های آزمایشی و سوالهای تالیفی زیادی دارم ازاون ها هم استفاده میکنم فعلن این برنامه قطعیش نکردم ولی احتمالا همین بشه ، ماشین از پوران بخونم یا از مدرسان این بار هزارم میگم لطفا کمک کنید برای شروع پارسه کاردانی سال 85 دارم از اون شروع کنم یا نه، به درد میخوره تالیفش جواد لطفیه ،اینو بگم واقعا صفرم، اما کاردانی از روی مدرسان خوندم که 48 درصد زدم ماشین در س شیرین وخوبی برام بود (از مغناطیس خیلی راحتره! ) رفتم با قدرتی ها هم خونه شدم آمار گرفتم فقط یه نفر بیشتر از من زده قدرتیهارو میگم، خوب الان هیچی یادم نیست 7،8 سال میگذرد

منم به درد تو گرفتارم :confused:
بررسی سیستم هم نمیدونم از کدوم بخونم
ماشین رو که پوارن انتخاب کردم :D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
یوسف با 504 شروع کن
آخه باید یه نرم افزتری باشه منو با کلمات ساده آشنا کنه
چقدرسریع پیش میریدشما بزنم به تخته ..بمیرم واسه خودم
شما هم میتونید اما یواش درس بخونید اما عمیق
تقریبا آره :D
کلاسا شروع نشده دارم از وقتم استفاده میکنم دیگه :D
آفرین خیلی خوبه ادامه بدید

nima1111

عضو جدید
شما برای زبان چیکار میکنید من صفرم از کجا شروع کنم نارسیس خوبه

نارسیس و نمیدونم.....
ولی بار ها و بارها 504 و کنکور چند سال اخیرو میخونم.با تمرکز روی لغات و خوندن متنها(سرعتم زیاد بشه تو خوندن)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا