گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

چطور خبر ندارید؟ دوز بعد اینکه رفت سرکار زن گرفت سومین روزم بچه دنیا اومد، بچه اشم ماشالله نابغه، هنوز بزرگ نشده هم حرف میزنه هم تایپ میکنه هم میخونه.
:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرعت ندارم جواب تک تک بدم ولی کلی خندیدم بعدش به دختر کوچولوی من کاری نداشته باشیدااااااااااااااااااااااااااا خوب نی نی کوچولوست دیگه دوسشم دارم تازه.

mahz

کاربر حرفه ای

چطور خبر ندارید؟ دوز بعد اینکه رفت سرکار زن گرفت سومین روزم بچه دنیا اومد، بچه اشم ماشالله نابغه، هنوز بزرگ نشده هم حرف میزنه هم تایپ میکنه هم میخونه.
اخه سه روزه؟؟؟
خیار عمل نمیاد!!!!!!!!!!!
مگه ماکروفره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: fifa

mahz

کاربر حرفه ای
سرعت ندارم جواب تک تک بدم ولی کلی خندیدم بعدش به دختر کوچولوی من کاری نداشته باشیدااااااااااااااااااااااااااا خوب نی نی کوچولوست دیگه دوسشم دارم تازه.

میخوای از بچت متنفر باش
نه تو رو خدا اگه متنفری بگو
ای پدر ....

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
ما الادت مندیم پدل جااااااااااااااااااااااااااااااان...عاسگتم به موراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم اتاقیم از خواب بلند شده میگه تو از سر شب تا ساعت 2 تو اینترنت چیکار میکنی.خاموش کن برقو چشمون در اومد. خوب من برم بخوابم دیگه. فردا شبم میام باز.یکم زودتر بیایید فقط. دوستون دارم خدافظ دعا کنید ما تو این شهرامیدیه امیدمون نامید نشه.:دی بای

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
هم اتاقیم از خواب بلند شده میگه تو از سر شب تا ساعت 2 تو اینترنت چیکار میکنی.خاموش کن برقو چشمون در اومد. خوب من برم بخوابم دیگه. فردا شبم میام باز.یکم زودتر بیایید فقط. دوستون دارم خدافظ دعا کنید ما تو این شهرامیدیه امیدمون نامید نشه.:دی بای
اخی نازی بابا سهلام:w24:
ایسالله همیسه امیدبال باسیییییییییی
بلو به سرامت
بسه های ناناز ه دوست بابامم سب سمام بخیل

mahz

کاربر حرفه ای

شبت خوش داداشی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما الادت مندیم پدل جااااااااااااااااااااااااااااااان...عاسگتم به موراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
عکس اواتارت خیلی خوشگله. نی نی کوچولویی که کلاه سرشه خیلی دوسش دارم.

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز

شب خوش بابای نی نی;)

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به سلامت

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیفا جان بیر باش گدیم او سایت که دیمیشدی
تازا اچولوب بیلم
بیلمدم نمالیم
بورا تکین دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تالار واره
نجور دیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بورا کیمین دی اما امکاناتی بیر آز آزدی. هر نه سی ده وار.

بالا