گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اینجا سوت و کور خلوت شده امتحانات شروع شده فکر کنم. دلم گرفت از این سکوت

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!:redface: مگه نرفتی ؟:surprised: عجب!:eek: این چه کاریه که هرروز اینجاها چتری؟:razz: الهم الرزقنا از اینجور کارها!!!!!!!:D
بههههههههههههههههههههههه ببین کی اینجاست. چطوری شیخ اجل چه عجب برگشتی دلم برات یه ذره شده بود. خوب رفتمم دیگه الان از جایی که رفتم دارم بات حرف میزنم.فردام تعطیلم به همین خاطر تا الان بیدارم

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بههههههههههههههههههههههه ببین کی اینجاست. چطوری شیخ اجل چه عجب برگشتی دلم برات یه ذره شده بود. خوب رفتمم دیگه الان از جایی که رفتم دارم بات حرف میزنم.فردام تعطیلم به همین خاطر تا الان بیدارم

چرا جواب اس نمیدی؟

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر جمع رفقا

میبینم که یوسف ها به کنعان برگشتند.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعیددددددددددددددددددددددد دیدم خیلی سالاری ما مخلصیم شیخ. پندی مرا ده در این نصفه شب

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سعیددددددددددددددددددددددد دیدم خیلی سالاری ما مخلصیم شیخ. پندی مرا ده در این نصفه شب

آن کیست کز روی کرم با ما وفاداری کند//بر جای بدکاری چو من یک دم نکوکاری کند
اول به بانگ نای و نی آرد به دل پیغام وی//وان گه به یک پیمانه می با من وفاداری کند
دلبر که جان فرسود از او کام دلم نگشود از او//نومید نتوان بود از او باشد که دلداری کند
چون من گدای بی‌نشان مشکل بود یاری چنان//سلطان کجا عیش نهان با رند بازاری کند
زان طره پرپیچ و خم سهل است اگر بینم ستم//از بند و زنجیرش چه غم هر کس که عیاری کند
شد لشکر غم بی عدد از بخت می‌خواهم مدد//تا فخر من شهرام جان، باشد که غمخواری کند

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آن کیست کز روی کرم با ما وفاداری کند//بر جای بدکاری چو من یک دم نکوکاری کند
اول به بانگ نای و نی آرد به دل پیغام وی//وان گه به یک پیمانه می با من وفاداری کند
دلبر که جان فرسود از او کام دلم نگشود از او//نومید نتوان بود از او باشد که دلداری کند
چون من گدای بی‌نشان مشکل بود یاری چنان//سلطان کجا عیش نهان با رند بازاری کند
زان طره پرپیچ و خم سهل است اگر بینم ستم//از بند و زنجیرش چه غم هر کس که عیاری کند
شد لشکر غم بی عدد از بخت می‌خواهم مدد//تا فخر من شهرام جان، باشد که غمخواری کند
اینم می

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من و خونوادم یعنی میخواستیم فردا بریم گل و گشت که خاکو کردن تو حلقمون:cry:مامانم میگه انگار با هلیکوپتر اومدن یهویی ریختن اخه قبلش خوب بود....

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب تعریف کنید بینیم چه خبر؟ کار و بار خوش میگذره؟ شهرام حقوق گرفتی؟ شیخ این چند ماه چه ها بر تو گذشت؟ همشهری شهرام شما چطوری؟

mahz

کاربر حرفه ای
سلام شهرام خوبی داداشی به سلامتی مشغول شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راضی هستی از کارت

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب تعریف کنید بینیم چه خبر؟ کار و بار خوش میگذره؟ شهرام حقوق گرفتی؟ شیخ این چند ماه چه ها بر تو گذشت؟ همشهری شهرام شما چطوری؟

هیچ!
سر بر جیب مراقبت فرو کردیم ! که نمی دانم سرمان یکهو بزرگ شده بود یا جیب مراقبت تنگ که گیر نداشت خفه گردیم و شتاب کنیم از برای دیار باقی!

• Like
واکنش ها: fifa
بالا