گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره
اون که اسونه
توی باشگاه دوتا گزارش کارش هست منم از روی همون نوشتم
شما چندتا ار انجام می دید؟

نمیدونم من نتونستم یعنی اونجوری که استاده میخواد نتونستم گیر بیارم
خیلی حساسه که از اینتر نت نیاریم براش
میتونی کمکم کنی ؟ ادرسشو بدی؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دوستانی که توی صنعت کار میکنن، خواهشمندم تو این زمینه مارو یاری کنن. کوروش کجایی بابا؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی رو میشناسی که هایسیس کار باشه و حوصله کمک کردن داشته باشه ؟؟؟
والا من بیشتر با اسپن کار کردم. هایسیسم در همون حد کلاس. والا یکی بود پسر با استعذاذی بود، اکثر نرم افزارو خوب کار کرده بود. ولی الان رفته سر کار، سرش شلوغه. تو پسرا کس دیگه ای نمیشناسم حرفهای باشه

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی رو میشناسی که هایسیس کار باشه و حوصله کمک کردن داشته باشه ؟؟؟
والا من بیشتر با اسپن کار کردم. هایسیسم در همون حد کلاس. والا یکی بود پسر با استعذاذی بود، اکثر نرم افزارو خوب کار کرده بود. ولی الان رفته سر کار، سرش شلوغه. تو پسرا فرد دیگه ای نمیشناسم حرفهای باشه

k_siroos

مدیر بازنشسته
والا من بیشتر با اسپن کار کردم. هایسیسم در همون حد کلاس. والا یکی بود پسر با استعذاذی بود، اکثر نرم افزارو خوب کار کرده بود. ولی الان رفته سر کار، سرش شلوغه. تو پسرا فرد دیگه ای نمیشناسم حرفهای باشه

اسپن رو در چه حد کار کردی ؟؟؟ واردی ؟؟؟

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی گرایش ما هیچ کدوم از نرم افزارا رو یاد نمی دن
الان من موندم چی کار کنم
بچه ها چه پیشنهادی دارین؟

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
خب دوستان
امیدوارم این بحث به جاهای خوب برسه
من که موافقم
فعلا با اجازه
شب خوبی داشته باشین.
از همگی هم متشکرم
در پناه حق

k_siroos

مدیر بازنشسته
توی گرایش ما هیچ کدوم از نرم افزارا رو یاد نمی دن
الان من موندم چی کار کنم
بچه ها چه پیشنهادی دارین؟

باید یاد بگیری هر جوری هست ، فعلا پیشنهاد مربوط به همون تاپیک مسابقه مانند و آموزشیه :)

خب دوستان
امیدوارم این بحث به جاهای خوب برسه
من که موافقم
فعلا با اجازه
شب خوبی داشته باشین.
از همگی هم متشکرم
در پناه حق

شب بخیر پریسا جان ، خوب بخوابی . :gol:

موارد خاصه خوب کار کردم. ولی قسمت نفتیشه نه! اشکال نداره بهونه ای میشه تا اونارو هم کار کنم. ترموت باید قوی باشه!

البته باز باید نظر سنجی کرد ، احتمالا بچه ها بیشتر با هایسیس کار کرده باشند .

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید یاد بگیری هر جوری هست ، فعلا پیشنهاد مربوط به همون تاپیک مسابقه مانند و آموزشیه :)

شب بخیر پریسا جان ، خوب بخوابی . :gol:

البته باز باید نظر سنجی کرد ، احتمالا بچه ها بیشتر با هایسیس کار کرده باشند .

اشکالی نداره. عملی میشه تا بشینیم اصولی و دوباره بخونیمش

k_siroos

مدیر بازنشسته
بچه ها من دیگه کم کم برم ... یکم خسته ام .

مرسی از همتون که اومدین . ایشالا باز هم در فرصت های بعدی دور هم جمع بشیم .

شب همه بخیر ... تا بعد :gol::gol::gol:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوروش میتونی زمانی رو بین بچه ها هماهنگ کنی، بیایم تو باشگاه حالا یا در مورد خود باشگاه و هم در مورد تاپیکها صحبت کنیم. همچنین تو اون زمان مشخص بیایم کارکنیم رو نرم افزارها. من هر وقت میام دوستا آفن. شمارهای از حامد و محمد نداری، با اس ام اس هماهنگ کرد، هر موقع خواستیم بیایم؟؟؟؟

k_siroos

مدیر بازنشسته
کوروش میتونی زمانی رو بین بچه ها هماهنگ کنی، بیایم تو باشگاه حالا یا در مورد خود باشگاه و هم در مورد تاپیکها صحبت کنیم. همچنین تو اون زمان مشخص بیایم کارکنیم رو نرم افزارها. من هر وقت میام دوستا آفن. شمارهای از حامد و محمد نداری، با اس ام اس هماهنگ کرد، هر موقع خواستیم بیایم؟؟؟؟

والا شماره ای ندارم ... هماهنگ کن با پیام خصوصی یک ندا به من بده ، من موافق ام . میام می حرفیم ؛ البته نه مثل امشب که مثل لشکر شکست خورده بودیم ...

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا شماره ای ندارم ... هماهنگ کن با پیام خصوصی یک ندا به من بده ، من موافق ام . میام می حرفیم ؛ البته نه مثل امشب که مثل لشکر شکست خورده بودیم ...

اکی. والا من دسترسی به نت درست و حسابی نداشتم. دوستان پشت سر هم رفتن، مثه اینکه زیاد راغب نبودن

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا من که هستم
دارم دنبال گزارش می گردم
حسین یه کمی راجه به زمان خوندنت برای ارشد بگو روزی چند ساعت می خوندی و چیا رو خوندی ؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من رفتم شبتون خوش
موفق باشین
مریم اگه پیدا کردی بگو ایمیلمو بهت بدم برام بفرست
ممنونم ازت

chem_s

عضو جدید
سلام و صبحتون قشنگ...
میبینم که دیشب ترکوندین از 1000 هم رد شدین :smile:
آخرش این م کوروش خودشو معرفی نکردااااااااااااااااااااااااااااااااا:biggrin: همش زد تو سر خودش این م اقبالیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خلاصه اینکه به قول مهندس کوروش خودتو کامل معرفی کن:biggrin:غشششششششششششششششششششششش

البته نه مثل امشب که مثل لشکر شکست خورده بودیم ...

شکست خورده بودین که تا 2 بیدار بودین ؟؟؟!!!!! خدا رحم کرد:biggrin:

پیروز باشین..ما رو هم در جریان مصوبات و لوایح بذارین ...:D

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان
خوبید؟:gol::gol:
ماشالا دیشب چه کردید

!!!!!!!!!!!!!!!!
اتفاقا منم دیشب اومدم اما چون سرعت نتم خیلی زیاد بود ترسیدم صفحات باشگاه تکه پاره بشه !!!!!!!!!!!!!!

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا من که هستم
دارم دنبال گزارش می گردم
حسین یه کمی راجه به زمان خوندنت برای ارشد بگو روزی چند ساعت می خوندی و چیا رو خوندی ؟

,والا روزی تقریباً 8 ساعت مفید میخوندم. اکثراً کتابای راهیانو. ولی یه چیزی بهت بگم محمد جان، هر چه درسارو دقیقتر بخونی موفقتری، چه تو صنعت چه تو ادامه تحصیل. هر چند عوامل فرعی هم تو هر دو فیلد وارد شده!!!!

chem_s

عضو جدید
,والا روزی تقریباً 8 ساعت مفید میخوندم. اکثراً کتابای راهیانو. ولی یه چیزی بهت بگم محمد جان، هر چه درسارو دقیقتر ب
خونی موفقتری، چه تو صنعت چه تو ادامه تحصیل. هر چند عوامل فرعی هم تو هر دو فیلد وارد شده!!!!

سلاااام ....فقط 8؟ :cry:
اااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
حسین جان از کی شروع کردی ؟
به نظرت منم کتابای راهیانو بگیرم خوبه ؟

rahman-gas

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام به همه آقایون و خانوما خوبین اگر کسی تحقیقی در مورد تهیه کلر به روش الکترولیز داره لطفا بده به من این هفته کنفرانس دارم مرسی از همه دوستان

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااام ....فقط 8؟ :cry:
اااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا
سلام ساعت مطالعه مفید. بچه ها ول کنین این موضوعاتو. سردرگمی میاره...

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
حسین جان از کی شروع کردی ؟
به نظرت منم کتابای راهیانو بگیرم خوبه ؟

من 2 ماه تابسنون و بقیشم از مهر. کاملاً نسبیه و هر فردی بایست با خودش مقایسه بشه. ولی از بین بردن زمانهای پرت خیلی مهمه.یکی از همکلاسیهای ما با چند ماه(یعنی کم، به قول خودش) تونست رتبه بهتر از ما بیاره. ولی خب رتبه اول بود و درساره در طول ترم میخوند.

بالا