گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام به همه
کسی نیست نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه دیگه مشغول درس و کار و کسب و کنکور و .......
امیدوارم به هر کاری که مشغولین موفق باشین والبته عاقبت به خیر بشین

ermiya_j

عضو جدید
ممنون از راهنماییت
حذفش کردم
نگه داشتم حذف و اضافه نقشه کشی صنعتی بردارم.
از استادای زیر کسی رو برا نقشه میشناسین؟
سید شهاب امامزاده
نیما رضوانیان
علی صهبا
مهدی نانی
اگه درسات سنگین نمی شن مبانی برق بردار احتمالا حذف و اضافه برای شماها باز می شه،یه سری از درسارو تا تخصصی هات زیاد نشده بهتره سریع پاس کنی
،نانی رو تعریفشو شنیدم اگه باز شد حتما با اون بردار،خودم با صهبا داشتم خوب نمره نمی ده باهاش برندار،ترمی که من پاس کردم بالاترین نمره ی کلاس 16 بود!!!

ermiya_j

عضو جدید
گویا ایتاد مهندسی شیمی هست کلّاً استاد گروه شیمی کاربردی نیست. دکتر غیاث هم یه کد عملیّات 1 رو برداشته. اون یکی کد هم احتمال زیاد میرسه به مهرنوش محمّدی من دیروز دانشگاه بودم با دکتر وفاجو صحبت کردم. شما مگر عملیّات دارید؟!!! ترم 5؟؟
همون بهتر که با استاد غیاث برداره عملیاتشو،فک کنم تا آخر ترم مشغول انتخاب واحد باشیم!!! 5!!!:surprised:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون بهتر که با استاد غیاث برداره عملیاتشو،فک کنم تا آخر ترم مشغول انتخاب واحد باشیم!!! 5!!!:surprised:

منم همینو میگم. شما خب بیشتر از ترم 5 نمی تونید باشید چون یا 87 هستید یا 88 دیگه. :smile:

آره رکورد ها هم چنان بازه!!!

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه درسات سنگین نمی شن مبانی برق بردار احتمالا حذف و اضافه برای شماها باز می شه،یه سری از درسارو تا تخصصی هات زیاد نشده بهتره سریع پاس کنی
،نانی رو تعریفشو شنیدم اگه باز شد حتما با اون بردار،خودم با صهبا داشتم خوب نمره نمی ده باهاش برندار،ترمی که من پاس کردم بالاترین نمره ی کلاس 16 بود!!!

سلام دوست عزیز
این درسا رو برداشتم (سبک و سنگین بودنش مهم نیست.اگه بخونم معنی نداره)
این ترم این درسا رو برداشتم
ترمو1>گوهررخی
استاتیک>گوهررخی
سیالات>باقرپور
شیمی2>سرگردان
آلی>همامی
آزآلی>همامی
انقلاب>فاضلی
آشنایی با قرآن>ذبیحی
آزفیزیک2>فرشته امینی
میخوام آلی با آزشو حذف و اضافه حذف کنم موندم چی بردارم......(دستم بستس)
مبانی برقم این ترم این استادارو دادن
محمد رضا اسدی
محمود محسنی
کدوم استاد خوبه؟یه مقدار در مورد درسش توضیح میدی؟
حالا بگو اگه مبانی رو بردارم سنگسن میشه یا نه؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

آيا ميدانستيد که: در مجسمه هايي که براي يادبود سربازها ميسازند:
اگر 2 پاي اسب بالا باشد آن سرباز در ميدان جنگ کشته شده.
اگر 1 پاي اسب بالا باشد سرباز بر اثر جراحات ناشي از جنگ مرده.
اگر 4 پاي اسب روي زمين باشد آن سرباز به مرگ طبيعي مرده

*آيا ميدانستيد که: مهاجرين انگليسي در استراليا با حيوان عجيبي روبرو شدند که بسيار بالا و دور مي پريده. هنگاميکه از بوميان در مورد اين حيوان با حرکات بدن پرسيده اند آنها در جواب گفته اند:
Kan Ghu Ru
که در زبان انگليسي به Kangaroo تبديل شده است.
در حقيقت منظور بوميان اين بوده که "ما منظور شما را نمي فهميم".

*آيا ميدانستيد که: در زمان جنگهاي باستاني هنگامي که سپاهيان بدون تلفات از جنگ بر ميگشته اند پلاکاردي حمل ميکردند که روي آن نوشته بود:
(تعداد تلفات o)
ريشه OK از اين اصطلاح است.

*آيا ميدانستيد که: ماهيچه هاي قلب انسان قادرند خون را به ارتفاع 10 متر به هوا پرتاب کنند؟

*آيا مي‌دانستيد که: 111،111،111 × 111،111،111 = 12،345،678،987،654،321

*آيا ميدانستيد که: قويترين ماهيچه بدن، ماهيچه زبان است؟

*آيا ميدانستيد که: طبق آمار افراد از عنکبوت بيش از مرگ مي ترسند؟

*آيا ميدانستيد که: خرسهاي قطبي چپ دست هستند؟

*آيا ميدانستيد که: سوسمارها نميتوانند زبانشان را بيرون بياورند؟

*آيا ميدانستيد که: مراکز چشايي پروانه روي پاهايش قرار دارد؟

*آيا ميدانستيد که: سوسکها تا 9 روز پس از، از دست دادن سرشان قادر به زنده ماندن هستند و تنها به اين دليل مي ميرند که نميتوانند چيزي بخورند؟
*آيا ميدانستيد که: صداي اردک اکو ندارد وهيچکس هم دليل آنرا نميداند؟

*آيا ميدانستيد که: امکان ندارد بتوانيد با چشم باز عطسه کنيد؟

*آيا ميدانستيد که: ستاره هاي دريايي مغز ندارند؟

*آيا ميدانستيد که: اديسون از تاريکي مي ترسيده است ؟

*آيا مي‌دانستيد که: ريشه کلمه "Cemetry" (قبرستان) در حقيقت کلمه يوناني "Koimetirio" به معني "خوابگاه" است؟

*آيا ميدانستيد که: امکان ندارد بتوانيد آرنج خود را ليس بزنيد؟

*آيا ميدانستيد که: پشه ها دندان دارند؟

*آيا ميدانستيد که: 80% افرادي که اين مطلب را ميخوانند سعي مي کنند آرنجشان را ليس بزنند؟

paker

عضو جدید
گفتم دوستمون سپنتا اين همه چيز ميدونسته همسو يهو گفت شايد اينارو ندونه و .....
آیا می دانید بدن جوجه تیغی در هنگام تولد حالت ژله ای دارد و حتی ممكن است در حین تولد نیمی از بدنش توسط تیغهای بدن مادر كنده شود اما به مرور بدن كاملاً ترمیم می شود؟

آیا می دانید سگ از نژاد اسب است و خود اسب هم از نژاد ماموت یا همین فیلهای امروزی است؟

آیا می دانید ضریب هوشی نوزاد انسان در سه روز اول تولد بیش از هفتصد و پنجاه است اما این مقدار در روز چهارم به سرعت پایین می آید؟ و آیا می دانید با كمك این هوش نوزاد سینه مادر را به روش استنتاجی پیدا می كند و در واقع به این نتیجه می رسد كه باید سینه را بمكد؟

آیا می دانید یك نوع سمندر در آفریقا وجود دارد كه تحمل شانزده هزار ولت برق با شدت جریان پنجاه هرتز را دارد و در این حالت بدنش تنها نوری معادل یك لامپ 70 وات تولید می كند؟

آیا می دانید زرافه ها در اصل گوشتخوار هستند اما به دلیل عدم توانایی در بلعیدن غذا از روی زمین به دلیل مری طولانی و نداشتن اندام مناسب شكار گیاه خواری می كنند و به همین دلیل یك زرافه در تمام طول عمر خود سوء هاضمه دارد؟

آیا می دانید در قطب شمال تنها دو ماه از تابستان امكان آتش روشن كردن وجود دارد و در بقیه ایام سال به دلیل سرمای شدید آتش به صورت تكه های بلور در آمده و خورد می شود؟

آیا می دانید اگر سر خود را سه بار محكم به دیوار بكوبید اصلاً دردتان نمی گیرد؟

آیا می دانید اگر با انگشت انداختن چشمتان را از حدقه دربیاورید كار درستی انجام داده اید؟

آیا می دانید اگر بیایید من یك تیپا به شما بزنم كلیه سموم بدنتان دفع می شود؟

آیا می دانید كه همه اینها چرت و پرت بود؟ و آیا می دانید شما الآن اوسگول شده اید؟

آیا می دانید هرچه الآن در دلتان به من گفتید خودتان هستید؟

آیا می دانید هرچه در تاپيک ها گذاشتند را نباید باور كنید چون شما عقل دارید؟

sharifi-eng

عضو جدید
سلام مهدی جان:gol:
خوبی؟ فکر کنم الان تو مرحله گزینش باشی.موفق باشی;)
سلام حامد جان:w30:
والا هنوز طب صنعتی تموم نشده...
من شنیدم واسه گزینش , کلی سوالای سخت دینی هم میپرسن؟راسته؟:w20:
اگه اینطوری باشه که من یکی اخراجم میشم...:w05::w09:
:gol:

ermiya_j

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ترمو1>گوهررخی
استاتیک>گوهررخی
سیالات>باقرپور
شیمی2>سرگردان
آلی>همامی
آزآلی>همامی
انقلاب>فاضلی
آشنایی با قرآن>ذبیحی
آزفیزیک2>فرشته امینی
محمد رضا اسدی
محمود محسنی
کدوم استاد خوبه؟یه مقدار در مورد درسش توضیح میدی؟حالا بگو اگه مبانی رو بردارم سنگسن میشه یا نه؟
خودم مبانی برق پاس نکردم،این ترم چندتا از دوستام با استاد محسنی دارن،از یکی شنیدم بد نیست اما چون خودم باهاش نداشتم نمی دونم چه جوریاس،16 واحد تخصصی خوبه،شیمی2،استاتیک،ترمو1 درسای آسونی هستن،فکر می کنم اگه این ترم سیالاتتو درست و حسابی بخونی ضرر نمی کنی(توی یه ترم استادا نمی رسن کلشو درس بدن چون درس وسیعیه و حرف زیاد داره)،بهت پیشنهاد می کنم حالا که توی شروع درسای تخصصیت هستی سعی کنی بفهمیدشون،راستی هنوز رکوردا بازن می تونی درسایی رو که می خوای حذف کنی،یه سرم به گروه برق بزن شاید برات ظرفیت بزنن(ساختمون2 طبقه ی 1)،حتما تا الانم متوجه شدی که هیچ کدوم از آزای آلی رو استاد همامی ارائه نمیده(اگه دقت نکردی می تونی یه سر به مشاهده ی کلاسا بزنی)

As@di

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ترمو1>گوهررخی
استاتیک>گوهررخی
سیالات>باقرپور
شیمی2>سرگردان
آلی>همامی
آزآلی>همامی
انقلاب>فاضلی
آشنایی با قرآن>ذبیحی
آزفیزیک2>فرشته امینی
محمد رضا اسدی
محمود محسنی
کدوم استاد خوبه؟یه مقدار در مورد درسش توضیح میدی؟
حالا بگو اگه مبانی رو بردارم سنگسن میشه یا نه؟

مگه شما مهندسي شيمي چه گرايشي مي خونيد؟چون شيمي2 رو 8سال پيش وزارت علوم از سرفصل مهندسي شيمي حذف كرد.

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز

نه عزيز برادر (راه هاي رسيدن به خدا زياده)

حالا واسه کدوم شرکت داري طي طريق مي‌کني؟

HAMED A

عضو جدید
نه مهدی جان
گزینش معمولا" بصورت همون پرس و جوی محلی از همسایگان و محل درس و معرفها می باشد و در صورت وجود ابهام یک مصاحبه حضوری با خودت و سئوالهای معمولی و ساده مطرح میشه.موفق باشی;)

sharifi-eng

عضو جدید
نه عزيز برادر (راه هاي رسيدن به خدا زياده)

حالا واسه کدوم شرکت داري طي طريق مي‌کني؟
سلام
ممنونم مهندس بابت جواب:w30:
اگر خدا بخواد واسه "پتروشیمی بندرامام"
نه مهدی جان
گزینش معمولا" بصورت همون پرس و جوی محلی از همسایگان و محل درس و معرفها می باشد و در صورت وجود ابهام یک مصاحبه حضوری با خودت و سئوالهای معمولی و ساده مطرح میشه.موفق باشی;)
سلام
یه سری قبلا اومده بودن مسجد محل و درباره من پرسو جو کرده بودن , حالا جالبش اینجاست که اون کسی که درباره من ازش سوال پرسیده بودن صمیمی ترین دوست من بود...:w25:
اونم کلی تعریف و تمجید کرده بود از من....:w25:
راستی مهندس یه سوال فنی:
پتروشیمی شیراز دقیقا کجاست؟
توی خود شیرازه یا ممسنی؟
اصلا استان فارس کلا چندتا پتروشیمی داره؟

HAMED A

عضو جدید
سلام
یه سری قبلا اومده بودن مسجد محل و درباره من پرسو جو کرده بودن , حالا جالبش اینجاست که اون کسی که درباره من ازش سوال پرسیده بودن صمیمی ترین دوست من بود...:w25:
اونم کلی تعریف و تمجید کرده بود از من....:w25:
راستی مهندس یه سوال فنی:
توی خود شیرازه یا ممسنی؟
اصلا استان فارس کلا چندتا پتروشیمی داره؟[/QUOTE]
نزدیکه مرودشته و قدیمیترین پتروشیمی ایرانه،پتروشیمی ممسنی،کازرون و سه چهار تای دیگه که فقط در مراحل طرح اولیه باقی مانده.فقط ممسنی خاکبرداری شده و یک سری پی ریزیها نیز شده.

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم مبانی برق پاس نکردم،این ترم چندتا از دوستام با استاد محسنی دارن،از یکی شنیدم بد نیست اما چون خودم باهاش نداشتم نمی دونم چه جوریاس،16 واحد تخصصی خوبه،شیمی2،استاتیک،ترمو1 درسای آسونی هستن،فکر می کنم اگه این ترم سیالاتتو درست و حسابی بخونی ضرر نمی کنی(توی یه ترم استادا نمی رسن کلشو درس بدن چون درس وسیعیه و حرف زیاد داره)،بهت پیشنهاد می کنم حالا که توی شروع درسای تخصصیت هستی سعی کنی بفهمیدشون،راستی هنوز رکوردا بازن می تونی درسایی رو که می خوای حذف کنی،یه سرم به گروه برق بزن شاید برات ظرفیت بزنن(ساختمون2 طبقه ی 1)،حتما تا الانم متوجه شدی که هیچ کدوم از آزای آلی رو استاد همامی ارائه نمیده(اگه دقت نکردی می تونی یه سر به مشاهده ی کلاسا بزنی)

کاملا متین
آز آلی رو دیدم استادش عوض شده.شده خانم سعیده بهشتی و اگر من آلی رو حذف کنم باید آزشم حذف کنم
بعدشم
من 2تا از ثبتام پرید و الان وقتی انتخاب واحدو میزنم این پیغام منحوسو میده
تعداد دفعات انتخاب دروس شما از طريق اينترنت به اتمام رسيده است
احتمالا حذفو اضافه جفتشو حذف میکنم......
بازم از راهنماییت ممنون

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه شما مهندسي شيمي چه گرايشي مي خونيد؟چون شيمي2 رو 8سال پيش وزارت علوم از سرفصل مهندسي شيمي حذف كرد.

بله
مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند میخونم
ولی خوب ما باید پاسش کنیم دیگه

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم مهندس بابت جواب:w30:
اگر خدا بخواد واسه "پتروشیمی بندرامام"

عالي، شرکت بسيار خوب و کلاسيکي هست. طرز تفکر مديرانش خوبه و با توجه به قدمت و حجم توليداتش در نوع خودش بسيار عاليه. واسه کدوم يکي از شرکت‌هاي زيرمجموعه مشغول به کار ميشيد.

ضمنا در مورد مصاحبه قويا پيشنهاد مي‌کنم هراس نداشته باشيد اما جدي بگيريد (يه مطالعه‌اي در موارد مذهبي و همينطور پرهيز از سياسي بازي رو توصيه مي‌کنم البته شايد هم نياز نباشه ها و به اون پرس و جوهاي ميداني بسنده کنن اما يهو ديدي خواستن بيشتر باهات آشنا بشن) حواست باشه خلاصه شوخي نگير

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
خوفین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
می بینم که من نیستم خیلی بی حالینا
از رونق افتاده اینجا:lol::w12::w12:
موفق باشین همگی:gol::gol:

farnazg

عضو جدید
من خودم کنترل واحد رو دوست دارم . ولی خوب انتقال جرم هم مهمه .

sharifi-eng

عضو جدید
عالي، شرکت بسيار خوب و کلاسيکي هست. طرز تفکر مديرانش خوبه و با توجه به قدمت و حجم توليداتش در نوع خودش بسيار عاليه. واسه کدوم يکي از شرکت‌هاي زيرمجموعه مشغول به کار ميشيد.

ضمنا در مورد مصاحبه قويا پيشنهاد مي‌کنم هراس نداشته باشيد اما جدي بگيريد (يه مطالعه‌اي در موارد مذهبي و همينطور پرهيز از سياسي بازي رو توصيه مي‌کنم البته شايد هم نياز نباشه ها و به اون پرس و جوهاي ميداني بسنده کنن اما يهو ديدي خواستن بيشتر باهات آشنا بشن) حواست باشه خلاصه شوخي نگير
ممنونم بایت راهنمایی:w30:
امیدوارم که منو واسه گزینش نخوان
وگرنه اگر خواستن, باید برم رساله ی مرحوم آیت الله بهجت و همچنین کتاب قانون اساسی ایران رو بخونم تا شاید بتونم سوالاشونو جواب بدم...:w05:
اگر خدا بخواد قراره تو شرکت "فرآورش" مشغول بکار بشم
فعلا واحد "الفین" قسمت "کوره ها" رو برای من درنظر گرفتن ولی گفتن بعد از دوره ی آموزشی با توجه به نیاز شرکت و صلاحدید "رئیس بهره برداری" این امکان هم وجود داره که به جای دیگه ای منتقل بشم...
راستی یه سوال:
برای کار, واحد "الفین" بهتره یا "آروماتیک" ؟(چون ممکنه این اختیار رو داشته باشم که یکی از این دو رو انتخاب کنم)

سلام به همگی
خوفین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
می بینم که من نیستم خیلی بی حالینا
از رونق افتاده اینجا:lol::w12::w12:
موفق باشین همگی:gol::gol:
به به شیما جان
چطوری؟:w30:
چه عجب از اینورا؟
آره دیگه , تو نباشی اینجا سوتو کوره...:w46:
کجا بودی این چند وقته؟چرا غیبتت اینقدر طولانی شد؟

As@di

عضو جدید
...:w25:
....:w25:
راستی مهندس یه سوال فنی:
توی خود شیرازه یا ممسنی؟
اصلا استان فارس کلا چندتا پتروشیمی داره؟
نزدیکه مرودشته و قدیمیترین پتروشیمی ایرانه،پتروشیمی ممسنی،کازرون و سه چهار تای دیگه که فقط در مراحل طرح اولیه باقی مانده.فقط ممسنی خاکبرداری شده و یک سری پی ریزیها نیز شده.[/QUOTE]

پتروشيمي شيراز جداست پتروشيمي ممسني هم نورآباد هست اصلا به هم ربطي نداره .آدرس پتروشيمي شيراز هم 5كيلومتر بالاتر از پل خان هست .اگه نياز به توضيح بيشتر داري در خدمتم.

sharifi-eng

عضو جدید
پتروشيمي شيراز جداست پتروشيمي ممسني هم نورآباد هست اصلا به هم ربطي نداره .آدرس پتروشيمي شيراز هم 5كيلومتر بالاتر از پل خان هست .اگه نياز به توضيح بيشتر داري در خدمتم.

اگه لطف کنی و اطلاعات بیشتری درمورد پتروشیمی های استان فارس بهم بدی ممنون میشم
مثلا اینکه چندتا پتروشیمی فعال دارن , آدرسشون , حجم و نوع تولیداتشون و ....
همچنین چندتا پتروشیمی درحال ساخت هست؟درچه مرحله ای هستن ؟ چندتاشون راکد شده و...
میدونم چیزایی که خواستم زیاده , ولی اگه بتونی درمورد هرکدوم که تونستی بهم اطلاعات بدی ممنون میشم...
:w30:

As@di

عضو جدید
اگه لطف کنی و اطلاعات بیشتری درمورد پتروشیمی های استان فارس بهم بدی ممنون میشم
مثلا اینکه چندتا پتروشیمی فعال دارن , آدرسشون , حجم و نوع تولیداتشون و ....
همچنین چندتا پتروشیمی درحال ساخت هست؟درچه مرحله ای هستن ؟ چندتاشون راکد شده و...
میدونم چیزایی که خواستم زیاده , ولی اگه بتونی درمورد هرکدوم که تونستی بهم اطلاعات بدی ممنون میشم...
:w30:

دوست عزيز استان فارس دو پتروشيمي فعال دارد و همين دو پتروشيمي هم در حال گسترش هست .همانطور هم كه ميدانيد محصول پتروشيمي شيراز اوره .اتيلن....هست.در شهر هاي فسا .داراب .فيروزآباد .كازرون .نودان.و3 شهر ديگر هم مجتمع هاي پتروشيمي درحال ساخت هست.البته فعلا فقط كلنگ زدن .فاصله پتروشيمي شيراز تا شهر شيراز دقيقا 40كيلومتر هست .5كيلومتر بالاتر از مرودشت.اگه سوال تخصصي داريد در خدمتم.

sharifi-eng

عضو جدید
دوست عزيز استان فارس دو پتروشيمي فعال دارد و همين دو پتروشيمي هم در حال گسترش هست .همانطور هم كه ميدانيد محصول پتروشيمي شيراز اوره .اتيلن....هست.در شهر هاي فسا .داراب .فيروزآباد .كازرون .نودان.و3 شهر ديگر هم مجتمع هاي پتروشيمي درحال ساخت هست.البته فعلا فقط كلنگ زدن .فاصله پتروشيمي شيراز تا شهر شيراز دقيقا 40كيلومتر هست .5كيلومتر بالاتر از مرودشت.اگه سوال تخصصي داريد در خدمتم.

ممنونم دوست عزیز:w30:
لطف کردین...

R.BAHREINI

عضو جدید

مهندس البته اتيلن جزء محصولات پتروشيمي شيراز نيست
WWW.SPC-IR.COM

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
وگرنه اگر خواستن, باید برم رساله ی مرحوم آیت الله بهجت و همچنین کتاب قانون اساسی ایران رو بخونم تا شاید بتونم سوالاشونو جواب بدم...:w05:
فعلا واحد "الفین" قسمت "کوره ها" رو برای من درنظر گرفتن ولی گفتن بعد از دوره ی آموزشی با توجه به نیاز شرکت و صلاحدید "رئیس بهره برداری" این امکان هم وجود داره که به جای دیگه ای منتقل بشم...
راستی یه سوال:
برای کار, واحد "الفین" بهتره یا "آروماتیک" ؟(چون ممکنه این اختیار رو داشته باشم که یکی از این دو رو انتخاب کنم)

دوست من در مورد مصاحبه هم اطلاعات ديني مهمه و هم مذهبي ملتفتي که ( مثلا فلان دعا رو کي مي‌خوني يا روز قدس ناهار چي خوردي)

واحد الفين از معدود واحدهايي هست که همه نوع تجهيزي در اون وجود داره و شما بايد بتوني باهاشون کار کني، هراسي نداشته باش از گفته‌هاي کارمندان و همکاران آينده ات که اين واحد شلوغ پلوغ و بزرگ و سخته و فلان و بهمان. اگر بخواي بيشتر کار ياد بگيري بايد در واحد بزرگتر و پيچيده‌تري کار کني. الان هم که بيشتر طرح‌هاي آينده بر پايه الفين هستش يعني بازار تخصصي داغي هست. از دست نده

ضمنا همه جا و حتي در واحدهاي کوچيک و ساده خطرات بالقوه‌اي انسان‌ها رو تهديد ميکنه اين هم نبايد سد راه بشه به تبليغات منفي هم نبايد توجه کني

alir1

عضو جدید
راستی یه سوال:

به به شیما جان
چطوری؟:w30:
چه عجب از اینورا؟
آره دیگه , تو نباشی اینجا سوتو کوره...:w46:
کجا بودی این چند وقته؟چرا غیبتت اینقدر طولانی شد؟

سلام دوست عزيز
واحد هاي پتروشيمي براي كار و اموزش بسيار خوب هستند
ولي خوب واحد الفين به دليل بزرگتر بودن و اهميتي كه در صنعت دارد خيلي جالب هستند
اگه در بخش كوره ها مشغول بشي مي تواني فرصت داشته باشي از كوره ها كه بخش اصلي تامين انرزي واحد را بر عهده دارند بيشتر اشنا بشي

حسن اقبالی

عضو جدید
کمک

کمک

اگه کسی در مورد solvent cementing برای اتصال لوله ها چیزی می دونه ممنون میشم اگه برام بگه...عنوان این عبارت به فارسی دقیقا چی میشه: اتصال سیمان حلالی؟

بالا