گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس ازاین شلوغی وترافیک لذت میبری...البته درمقابلش تهران آدم به روزتره تاشهرستان...خبرای بزرگ زودترمیپیچه....وکلی حسن دیگه.....شغل بیشتر ودرامد بهتر
درمورد رشته ودانشگاه و شهرهم بستگی به خیلی چیزاداره نمیشه کلی نظرداد
...بالاخره یک سری دلبستگی ادم تو شهر خودش داره...و اینکه امکانات بیشتره...ولی مهندسی شیمی کلا واسه کسی که تو تهران زندگی میکنه رشته مناسبی نیست زیاد

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...نه نبودم خوابگاهی هم نمیشم سراسری لیسانس به خاطر همین شهرستان نرفتم:confused:
ای زرنگ.بد نگذره بهت

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
....ویدایی یکم کتابهای روانشناسی واسه اعتماد به نفس بخون یک نکاتی داره معمولا بد نیستش
خوندم جواب نمیده
.......
مثلا میدونی چیه
من و دوستم با هم میریم پیش استادی که کلی بیرون ازیونی هم کارمیکنه وخلاصه آدم بزرگیه و پروژمونم دست اونه
مثلا درمورد موضوع مورد بحثمون من تا حدی بیشترازدوستم اطلاعات دارم...طوری که قرارملاقاتامونو با استاد من با تلفن هماهنگ میکنم و کارای مربوطشو
اما اون باصدای بلند ورسا حرف میزنه..طوری که استاد فک میکنه با کسی که پشت تلفن حرف زده ایشون بوده چون باورش نمیشه کسی مثل من که نتونستم توی جلسه خوب حرف بزنم، پشت تلفن بوده و توی تمام جلسه من حس ضعیف بودن میکنم وناراحت میشم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوندم جواب نمیده
.......
مثلا میدونی چیه
من و دوستم با هم میریم پیش استادی که کلی بیرون ازیونی هم کارمیکنه وخلاصه آدم بزرگیه و پروژمونم دست اونه
مثلا درمورد موضوع مورد بحثمون من تا حدی بیشترازدوستم اطلاعات دارم...طوری که قرارملاقاتامونو با استاد من با تلفن هماهنگ میکنم و کارای مربوطشو
اما اون باصدای بلند ورسا حرف میزنه..طوری که استاد فک میکنه با کسی که پشت تلفن حرف زده ایشون بوده چون باورش نمیشه کسی مثل من که نتونستم توی جلسه خوب حرف بزنم، پشت تلفن بوده و توی تمام جلسه من حس ضعیف بودن میکنم وناراحت میشم
....خوب بحث اعتماد به نفس ویدایی...اخه خوب تو میتونی تو کارای نرم افزاری ازمایشگاهی خیلی موفق باشی ...باور کن منم تا حدی مثل خودتم خودم نیستم 100 درصد در این جور مواقع...

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
...بالاخره یک سری دلبستگی ادم تو شهر خودش داره...و اینکه امکانات بیشتره...ولی مهندسی شیمی کلا واسه کسی که تو تهران زندگی میکنه رشته مناسبی نیست زیاد
دلبستگی که آره اما پسرا که زیاد به خونوادشون دلتنگ نمیشن مگه اینکه قضیه عشقی عاطفی داشته باشن............پس تو داداشی:biggrin:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلبستگی که آره اما پسرا که زیاد به خونوادشون دلتنگ نمیشن مگه اینکه قضیه عشقی عاطفی داشته باشن............پس تو داداشی:biggrin:
...نه من اینطور نیستم...خواهرم ایران نیست و فقط من هستم و مادرم هم تنهاس ...اصلا دلم نمیاد ولش کنم برم...من بدبختانه زیادی احساسی هستم:redface:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
....خوب بحث اعتماد به نفس ویدایی...اخه خوب تو میتونی تو کارای نرم افزاری ازمایشگاهی خیلی موفق باشی ...باور کن منم تا حدی مثل خودتم خودم نیستم 100 درصد در این جور مواقع...
نه اونقدارم اعتماد به نفس پایینی هم ندارم....بالاخره ازپس کارام بر میام
اما دنبال یه چیزخوب وروبه بالایی هستم....یه چیزی درحد تواناییام

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
...نه من اینطور نیستم...خواهرم ایران نیست و فقط من هستم و مادرم هم تنهاس ...اصلا دلم نمیاد ولش کنم برم...من بدبختانه زیادی احساسی هستم:redface:
اخه ی الهی
پس آفرین داری...............هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سیابشی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو مدام تکرار میکنی درصورتی که من فکر میکنم هیچ مشکل خاصی نداری گلم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....میتونی ویدایی توانش رو داری

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...این اخریشه خوب:D
همه همیینو میگن.
اعتراف کن سیا

خوندم جواب نمیده
.......
مثلا میدونی چیه
ویدایی تو باید هر جور شده هر چی دلت میخواد بگی کاری به درستو غلطش نداشته باش.مگه ندیدی اینا که هیچی بارشون نیست یه جور حرف میزنن که آدم فکر میکنه واقعا خیلی مخن. تو که پری پس به هیچی فکر نکن حتی اگه فکر میکنی شاید اشتباه هم داشته باشی .مگه نه اینکه اولین قدمه موفقیت اراده و رو در رو شدن با مسئله هست.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه همیینو میگن.

اعتراف کن سیا

ویدایی تو باید هر جور شده هر چی دلت میخواد بگی کاری به درستو غلطش نداشته باش.مگه ندیدی اینا که هیچی بارشون نیست یه جور حرف میزنن که آدم فکر میکنه واقعا خیلی مخن. تو که پری پس به هیچی فکر نکن حتی اگه فکر میکنی شاید اشتباه هم داشته باشی .مگه نه اینکه اولین قدمه موفقیت اراده و رو در رو شدن با مسئله هست.
....اره سودی جون همینه باید حرف زد...اعتراف که کردم:redface:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
.....مرسییی ویداییی;)
به نظرمن احساس اصلا زن ومرد نداره
شاید اینطور جا افتاده که رن ها احساسشون رو راحت تر نشون میدن ولی مردها کمتربروز میدن....اما این دلیل نمیشه که درونشون بی احساسه
تو احتمالا مثل نمیدونم 20 یا 30 درصد مردایی هستی که احساسشونو بان میکنن که البته من دقیقا نمیدونم این خوبه یا بده
فقط فکر میکنم توی زندگی مشترکت بایدقبل ازدواج با همسری که حتما مناسبت هست ازدواج کنی وشاید بیشترازبقیه مردا هم توی زندگیت موفق باشی به شرطی که طرفت درکت کنه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه همیینو میگن.

اعتراف کن سیا

موافقم با سودی جونم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سینا در خواب در جدل با دوست دخترش:من کار دارم نمیتونم بیام بیرون دارم رو پروزه لجن فعالم کار میکنم!دوست دخترش:ای مرده شوره خودتو رشتتو اون پروزه لجنت رو ببرن سینای کوفتی!تو اصلا منو درک نمیکنی..همتون همینید شما پسرا...:D

بالا