گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشای گلم این بی عدالتی همه جا هست.من خودم تو اداره مون از این بی عدالتی زیاد دیدیم.بدجوری هم میسوزیم ولی چه میشه کرد.:cool:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به امام حسین اصلا ککم هم نمیگزه بزار همه بیان ولی اصفهانی جماعت نه
من 10 سال باهاشون زندگی کردم هر چی هم بگم فایده نداره باید خودتون بیاین با چشم خودتون ببینین چه جور آدمایی هستن
اونا زورشون میاد یه غیر اصفهانی تو شهرشون کار کنه زمین و زمون رو بهم میدوزن تا زیرآبشو بزنن
دیدم که میگم استثنا هم ندارن به سیدالشهدا قسم

آره قبول دارم...
آگهی استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان رو خوندم شرط اولش بومی بودن بود!!!!!غیر اصفهانی رو اصن راه نمیدن...حقم دارن...مختارن...
فرید کا فک میکنی همه مثه خوزستانیا نوع دوست و بامرامن؟؟؟؟
بخدا تموم ایران رو گشتم هیچ حا خوزستان نمیشه...
ما داریم گرمای تو گرمای 60 درجه زندگی میکنیم و حرفی هم نمیزنیم که کی بیاد اینجا سرکار و کی نیاد از همه هم استقبال میکنیم....
فرید فقط منفجر شدم به پسر تهرونی امریه دادن به من نه!!!!!!!!!نهایت ستم!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا ایها الناس بگوش باشید
من دو تا برادر تو این دنیا دارم یکیش امید برادر خودمه یکیش هم این وحید سالار

فرید کا من خودم به شخصه نوکرتم...
اصن دیگه هرکاری داشتی به این نوکرت بگو به هیشگی نگوو...
امضامو بخون رفیق....
خرابتم ...

farid_ppe

عضو جدید
فرید کا من خودم به شخصه نوکرتم...
اصن دیگه هرکاری داشتی به این نوکرت بگو به هیشگی نگوو...
امضامو بخون رفیق....
خرابتم ...

به امام حسین جدی گفتم تو از همین لحظه برادر رسمی خودمی
نوکرتم تو تاج سرمی
واسه همین بود که یک کلمه با اون یارو به قول خودتون شیخ حرف نزدم دوست دارم فحش بدم ولی حیف نمیشه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداشای گلم این بی عدالتی همه جا هست.من خودم تو اداره مون از این بی عدالتی زیاد دیدیم.بدجوری هم میسوزیم ولی چه میشه کرد.:cool:

سلام...
روزتون پیشاپیش مبارک...موجودات ظریف با احساس خدا...روزتون مبارک...قلباتون پر از مهربونی...

mishmimi

عضو جدید
به امام حسین اصلا ککم هم نمیگزه بزار همه بیان ولی اصفهانی جماعت نه
من 10 سال باهاشون زندگی کردم هر چی هم بگم فایده نداره باید خودتون بیاین با چشم خودتون ببینین چه جور آدمایی هستن
اونا زورشون میاد یه غیر اصفهانی تو شهرشون کار کنه زمین و زمون رو بهم میدوزن تا زیرآبشو بزنن
دیدم که میگم استثنا هم ندارن به سیدالشهدا قسم
اولا سلام هم باشگاهی عزیز.خوبی؟
دوما قسم نخور برادر عزیز.همه جا ادم خوب وبد هست.من خودم اصفهانی ام.قبول دارم بعضیاشون اونطورین که شما میگید ولی من ......یه زیراب زنم دیدم.

farid_ppe

عضو جدید

تو اداره؟ ما دنبال کار هستیم تو میگی اداره؟ کار گیرمون بیاد کفایت میکنه
تو ایران اصلا شایسته سالاری وجود نداره ما دنبال عدالتیم

farid_ppe

عضو جدید
دوما قسم نخور برادر عزیز.همه جا ادم خوب وبد هست.من خودم اصفهانی ام.قبول دارم بعضیاشون اونطورین که شما میگید ولی من ......یه زیراب زنم دیدم.
خودتو معرفی کن بچه ها بشناسن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به امام حسین جدی گفتم تو از همین لحظه برادر رسمی خودمی
نوکرتم تو تاج سرمی
واسه همین بود که یک کلمه با اون یارو به قول خودتون شیخ حرف نزدم دوست دارم فحش بدم ولی حیف نمیشه

سالار جریان شیخ چیه؟؟؟؟

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما توپتون خیلی پره هاااااااا.ایشاله کار خوب پیدا میشه.یه مقدار صبر کنید.ما هم مثل شما بودیم.الان تجربه کسب کردیم.:Dیه کمی تلاشتو بیشتر کن.موفق باشی.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روز همه دختر خانومای گل مبارک.سارا جون مرسی از پیغامت.زنده باشی.
چلا اینجا عصبانیه؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز من واقعا به فرید حق میدم....من کاری ندارم که اصفهان چطور آدمایی داره یا نداره روی بحث خودمون واقعا راست گفت...
نه تنها اصفهان خیلی جاهای دیگه هم ایطورن...
فقط خوزستانه که واسه همه جا داره...
همسایه دیوار به دیوارمون اصفهانیه و کاری به اخلاق و خصوصیاتش ندارم ولی واقعا واقعا نژاد پرستن...
خودشم میگه...مثلا اومده تو شهر ما تو شرکت نفت کار میکنه ولی عمرا پسر عموی من که مواد خونده تو ذوب آهن اصفهان کار گیرش نمیاد...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منکه کار گیرم بیاد سعی میکنم واسه هرکی تونستم کار پیدا کنم...
اصن دیگه کسی با لیاقتش سر کار نمیره

farid_ppe

عضو جدید
شما توپتون خیلی پره هاااااااا.ایشاله کار خوب پیدا میشه.یه مقدار صبر کنید.ما هم مثل شما بودیم.الان تجربه کسب کردیم.:Dیه کمی تلاشتو بیشتر کن.موفق باشی.

من سربازم توپم هم پر نیست کار گیرم میاد ولی از اینکه شایسته سالاری تو ایران وجود نداره اعصابم خورده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تلاش کجا بود؟؟؟؟
پارتی میخواد فقط و فقط....

بالا