گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واقعا مخصوصا این فیس بوک واقعا ادم رو معتد میکنه هی میخوای بری چک کنی چی بگم ...........

از فیس بوک خوشم نمیاد..خدارو شکر اونجا عضو نیستم که بخوام ترک کنم..:Dفکر کنم اونجا ترک کردنش از ترک کردن شیشه و کراک سختتره..البته اینجا هم دست کمی از اون نداره ها:D

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییییییییی خدا نمازمو نخوندم..دیدین چقد اثرات بدی داره اینجا:Dمن دیگه برم..فعلا..

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از فیس بوک خوشم نمیاد..خدارو شکر اونجا عضو نیستم که بخوام ترک کنم..:Dفکر کنم اونجا ترک کردنش از ترک کردن شیشه و کراک سختتره..البته اینجا هم دست کمی از اون نداره ها:D

اینجا به گرد پای فیس بوک هم نمیره خواهشن مقایسه نفرمایید .........

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واقعا مخصوصا این فیس بوک واقعا ادم رو معتاد میکنه هی میخوای بری چک کنی چی بگم ...........الان من فردا میان ترم دارم ولی قبلش اومدم ببینم کسی چیزی نوشته پیام داده یا نه ..........
واقعا خواب و زندگي نذاشته برامون......
تازه جديدا ياهو مسنجر و اسكايپ و بقيه برنامه ها هم ميتوني توش بكار ببري و از ليست دوستاش استفاده كني.... ديگه خيلي بدتر شده

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا خواب و زندگي نذاشته برامون......
تازه جديدا ياهو مسنجر و اسكايپ و بقيه برنامه ها هم ميتوني توش بكار ببري و از ليست دوستاش استفاده كني.... ديگه خيلي بدتر شده
ادرس فیستو بده ....................

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا حسین سلام

خوبی؟

میگم نمیدونم شما چرا هروقت امتحان داری میای نت
اخه نمیدونی چه فازی میده موقع درس همه اینا واست مهم میشن من دیگه کم کم میرم شب همگی خوش منم دعا کنید فردا لو نرم سر امتحان هه ههههه

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه نمیدونی چه فازی میده موقع درس همه اینا واست مهم میشن من دیگه کم کم میرم شب همگی خوش منم دعا کنید فردا لو نرم سر امتحان هه ههههه
:surprised:ایشاله موفق باشید..به سلامت...کلا سیستمتو جمع کن تا وسوسه نشی دوباره بیای تا بعد امتحانات دوباره راه بندازش..:D

بالا