گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sssepideh

عضو جدید
بابا دیگه قبول کنین هممون معتادیم من کلی پروژه و درس ریخته سرم ولی بازم شب ها نمی تونم همش انجا نباشم حوصله ادم از درس سر میره
ما این همه خوندیم آخر سر کارمون به اینجا رسید تو کار خوبی میکنی از همین حالا میای.

student.sh86

عضو جدید
بابا دیگه قبول کنین هممون معتادیم من کلی پروژه و درس ریخته سرم ولی بازم شب ها نمی تونم همش انجا نباشم حوصله ادم از درس سر میره

آره...موافقم اساسی... منم همینطور....باور کن الان داره چشمم در میاد از صبح داشتم کار میکردم اما نرفتم هنوز
آخه کلا آدم عجولی هستم:D

پیرشی مادر...........

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره...موافقم اساسی... منم همینطور....باور کن الان داره چشمم در میاد از صبح داشتم کار میکردم اما نرفتم هنوز

پیرشی مادر...........
منم همینطور دارم بی هوش می شم هر شب این موقع خواب بودم دیروز خواب موندم وسط کلاس رسیدم بابا یه خورده زود تر بیاین خوب من کلی منتظر موندم اینجا هیچ کسی نیومد

student.sh86

عضو جدید
منم همینطور دارم بی هوش می شم هر شب این موقع خواب بودم دیروز خواب موندم وسط کلاس رسیدم بابا یه خورده زود تر بیاین خوب من کلی منتظر موندم اینجا هیچ کسی نیومد

اصلا دیشب و متعاقبا امروز صبحو یادم نیار که انقدر حالم گرفته شده بود که داشتم میمردم تقریبا.........
آره منم موافقم با زودتر اومدن......
کیا حاضرن از فردا شب ساعت 10 در تالارو ببندیم؟ هرکی بعد از ده بیادو را نمیدیم.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا دیشب و متعاقبا امروز صبحو یادم نیار که انقدر حالم گرفته شده بود که داشتم میمردم تقریبا.........
آره منم موافقم با زودتر اومدن......
کیا حاضرن از فردا شب ساعت 10 در تالارو ببندیم؟ هرکی بعد از ده بیادو را نمیدیم.

چرا مگه چی شده من وسط کلاس رسیدم حظور و غیاب رو رسیدم موضوع پروژه ام هم ردیف شد و کلا شانس اوردم اینقدر دویدم

من هم موافقم اقا شب زود تر بیایم بعد کاملا موافقم

sssepideh

عضو جدید
چرا مگه چی شده من وسط کلاس رسیدم حظور و غیاب رو رسیدم موضوع پروژه ام هم ردیف شد و کلا شانس اوردم اینقدر دویدم

ووی ووی ووی چه تصمیم میگیرن واسه خودشون .حالا مثلا ما که از بس بیکاریم تا صبح بیداریم ساعت 12ظهر بیدار میشیم تکلیفمون چیه؟

ihih_jimbo

عضو جدید
سوختن غصه های تمام بروبکس رو در آخرین 4شنبه سال آرزو میکنم.پیشاپیش 4شنبه سوری به همتون مبارک

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ووی ووی ووی چه تصمیم میگیرن واسه خودشون .حالا مثلا ما که از بس بیکاریم تا صبح بیداریم ساعت 12ظهر بیدار میشیم تکلیفمون چیه؟

خوب شما می تونی زودتر بخوابین و زود تر بیدار بشین من مجبورم هر روز 7 بلند بشم واقعا 12 بلند می شین بابا سلول های بدنتون می پوسه ها

student.sh86

عضو جدید

هیچی...همون ناپیکی که بچه ها درمورد مادراشون نوشته بودن....نمیدونم چرا ولی خیلییییی روم تاثیر گذاشت......البته خدارو شکر صبح استادم یه میل زده بود در مورد پروژم که بسیار روحیم تغییر یافت. هووورااا...پروژم داره میره جلو

فرزندم....صحر خیز باش تا کامروا گردی....اصلا شوما تاحالا طلوع خورشیدو دیدی؟

sssepideh

عضو جدید
خوب شما می تونی زودتر بخوابین و زود تر بیدار بشین من مجبورم هر روز 7 بلند بشم واقعا 12 بلند می شین بابا سلول های بدنتون می پوسه ها
نه بابا الکی گفتم 12 کجا بود .حالا بذار بقیه بچه ها بیان بعد تصمیم بگیرین.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی...همون ناپیکی که بچه ها درمورد مادراشون نوشته بودن....نمیدونم چرا ولی خیلییییی روم تاثیر گذاشت......البته خدارو شکر صبح استادم یه میل زده بود در مورد پروژم که بسیار روحیم تغییر یافت. هووورااا...پروژم داره میره جلو

فرزندم....صحر خیز باش تا کامروا گردی....اصلا شوما تاحالا طلوع خورشیدو دیدی؟

خدا رو شکر که پروژه میره جلو افرین

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه والا شیطون بگو ببینم کجا می خونی درس من که گفتم تو ناقلا نگفتی
حوضه ی شیطان پروری غیر انتفاعی شمال

sssepideh

عضو جدید
فرزندم....صحر خیز باش تا کامروا گردی....اصلا شوما تاحالا طلوع خورشیدو دیدی؟[/QUOTE]نه اصلا ندیدم آخه ما مثل شما دانشگاه نرفتیم.امتحان نداشتیم.منو دست کم گرفتین:cool:

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی بچه ها اینجا همه بچه ها شیمی هستن غیر شیمی نمیاد اینجا نکنه ما سنت شکنی کرده باشیم

بالا