کی میتونه بگه این چیه...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان برقی من یه سوال داشتم بی زحمت هر کی میدونه جواب بده تو زمینه تابلو های برق و مربوط به ولوم تنظیم حساسیت کنترل فاز میباشد.

این حروف مخفف چیه؟؟؟

A.S.Y.M

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان برقی من یه سوال داشتم بی زحمت هر کی میدونه جواب بده تو زمینه تابلو های برق و مربوط به ولوم تنظیم حساسیت کنترل فاز میباشد.

این حروف مخفف چیه؟؟؟

A.S.Y.M

Aya Shoma Yek Mohandesi?

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
این حرفت خیلی خدا بود
چون شلوغ بود اینجا پرسیدم
دیگه جایی نگی اینو

شما ببخشش

تازه وارده

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان هر جا شلوغ بود که شما نباید بیای سوال بپرسی کهههههههه...
همونی که دوست اژدهامون گفتن .

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان هر جا شلوغ بود که شما نباید بیای سوال بپرسی کهههههههه...
همونی که دوست اژدهامون گفتن .

چرا اینقدر اذیتش می کنین؟مثه اینکه متن سوالو درست نخوندین کفت از بچه های برقی سوال داره شما خودتون اومدین تند تند جواب دادین...!گناه داره بابا

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینقدر اذیتش می کنین؟مثه اینکه متن سوالو درست نخوندین کفت از بچه های برقی سوال داره شما خودتون اومدین تند تند جواب دادین...!گناه داره بابا
چرا اینقد دنبال دردسر هستید خب بلد نبودید برید بیرون دیگه این اداها چیه انگار قتل کردم همه بازخاستم میکنن

گیگیل

عضو جدید

این حروف مخفف چیه؟؟؟

A.S.Y.M
اول .سلام .یادته. منو
خب برات توضیح دادم پولشو بده

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم تو موضوع تاپیکش که نزده بعد که اومدیم تو تاپیک فهمیدیم سوالش چیه.در ضمن کسی قصد اذیت کردن نداره
در هر صورت دوست خوب این تاپیکو تو قسمته مهندس برق بذار جوابتو میگیری.موفق باشی;)

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترجیح میدم جوابتون رو ندم من فقط یه سوال پرسیدم میخاستی جواب ندی

نه تو رو خدا جواب بده

خب جای تاپیکتو اشتباه زدی

تازه کمی بیشتر از کمی زبونت تیزه

کمی مودب تر با بچه ها صحبت کن

لطفا

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:surprised:

اذیتش نکردیم که

چرا اینقد دنبال دردسر هستید خب بلد نبودید برید بیرون دیگه این اداها چیه انگار قتل کردم همه بازخاستم میکنن

:confused:

باشه

...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

این حروف مخفف چیه؟؟؟

A.S.Y.M
سلام مهندس جان ورودتونو به باشگاه تبریک میگم
قبل از اینکه جوابتونو بدم چنتا انتقاد دارم
اول از شما ، جای این بحث اینجا نبود وبایستی در تالار مربوط به برق میزدین
دوم از بچه ها : تازه وارد بودن کسی رو .......... البته مطمئنم که دوستان مزاح فرمودن چون میدونی مهندس تالاری که توش تایپیک زدین تالاریه برای بحثای غیر علمی و دس انداختن هم و البته حرفهایی که همه جا نمیشه زد ..........
انتقاد آخرمم از یکی از همکاران مدیر که من خیلی دوسشون دارم چرا این تایپیک رو انتقال نمیدن !
اما جواب شما :
مهندس من حقیقتش خیلی نمیدونم ولی میدونم که مبدل ولتاژ است از نوع افزونه
مثل دی میکس
این لینکم فکر کنم بتونه کمکت کنه .
http://alsa.opensrc.org/index.php/Asym