کمکی می خوام جدی؟!!!

javidboss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون از هیچی نمیترسه بی غیرت!

اگه به خانوادم بگم غوغا میشه من میدونم :cry:

الان 8 ماهه که اذیتم میکنه... از تهدیداش میترسم! :(

بهش گفتم میام دم خونت آبروریزی میگه باشه من از خدامه زنم بره

تو بیای! میگم به داییم میگم پدرتو دراره میگه باشه نامرده هرکی نگه!

آدم نیست! هرکی خائنه جلوی چشم من میاد که همش حرص زندگی

این و اونو بخورم. خدا میدونه من دل رحمم خوشش میاد این آدما رو بهم

نشون بده!

فقط برای هدایتش دعا کن المینا جون...:gol:
فکر می کنم این موضوع رو اونم فهمیده که دل رحم هستی بخاطر همینه که این جرائتو به خودش داده .
ازش فرار کن نزار ببینتت. بهیچ عنوان باهاش سلام و علیک نکن طوری که دورو بریات این موضوع رو بفهمن. راستشو نگو که شر بشه همون باعث میشه که خودشو جم و جور کنه.

خودمم خیلی خوبم از همتون ممنونم:gol::gol::heart::heart::gol::gol:

javidboss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چشم خواهر نگاهش کنم چی میشه؟؟؟؟
بچه ها نظر بدین لطفا

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

شما شغلت چيه كه تمام وقتتو در گير مسائل عاطفي هستي؟
تو زندگي مشكلات نداري؟مشكل كاري نداري؟خرج و زندگي؟
ديگه همين زنت كافيه.اين جور چيزارو ول كن بچسب به زندگيت.سيم كارتتم عوض كن حتي اگه لازم باشه خونت و شهرت و حتي كشورتو عوض كن كه بتوني با آرامش در كنار زنت باشي.بچه داربشين بچه هاتو بزرگ كني و....
چرا الكي مشكلات ايجاد ميكني براي خودت و خانوادت؟همين فردا سيم كارتتو عوض كن هر كاري ميتوني بكن تا از اون دختره دور باشي.هر چقدر رابطه تو و دختره ادامه پيدا كنه مطمئن باش مشكلت بزرگتر و بزرگتر ميشه.
پيشنهاد ميكنم همه چيزو تموم كني و به زندگيه عاديت ادامه بدي و به زنتم هيچي نگي.

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

شما شغلت چيه كه تمام وقتتو در گير مسائل عاطفي هستي؟
تو زندگي مشكلات نداري؟مشكل كاري نداري؟خرج و زندگي؟
ديگه همين زنت كافيه.اين جور چيزارو ول كن بچسب به زندگيت.سيم كارتتم عوض كن حتي اگه لازم باشه خونت و شهرت و حتي كشورتو عوض كن كه بتوني با آرامش در كنار زنت باشي.بچه داربشين بچه هاتو بزرگ كني و....
چرا الكي مشكلات ايجاد ميكني براي خودت و خانوادت؟همين فردا سيم كارتتو عوض كن هر كاري ميتوني بكن تا از اون دختره دور باشي.هر چقدر رابطه تو و دختره ادامه پيدا كنه مطمئن باش مشكلت بزرگتر و بزرگتر ميشه.
پيشنهاد ميكنم همه چيزو تموم كني و به زندگيه عاديت ادامه بدي و به زنتم هيچي نگي.

nomber_van

عضو جدید
اوه !! شما هنوز درگیر همون مسئله هستین !! پس بهتره که را ه حل منو انجام بدی !!

saeideh_77077

عضو جدید
به چشم خواهر نگاهش کنم چی میشه؟؟؟؟
بچه ها نظر بدین لطفا
نامی؟؟؟:mad::mad:
این چه حرفیه میزنی
16 صفحه واست پست گذاشتن بازم حرفه خودتو می زنی؟
زنته، گناه داره
نکن، تورو خدا نکن، داری خودتو گول می زنی یا مارو، به چشم خواهری چیه
خودت می دونی نمیشه
اگه خودت می خوای ادامه بدی که حرفی نیست

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم تو همه ما رو گذاشتی سرکار اره؟
هرچی که بود تاحالا تموم شده بود بی مزه

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چی بگم صفحه اول یکی دونفر بهم گفتن پست !! خودمم قبول دارم پست که ماله یه لحظه هستش خیلی کثیفتر از اینام.
من واقا عاشق زنمم نمی خوام بهش خیانت کنم.
اون دوختره هم همیه جریانو می دونه و خیلی سر سختانه داره باهام می جنگه که رابطه باید قطع بشه ولی میدونید چیه؟
اونم عاشق منه منم بدبختانه عاشقشم دقیقا مثله زنم دوسش دارم .مثله زنم نگرانشم مثله زنم غیرتی میشم براش و و و و و ....

بابا به خدا من آدم بدی نیستم و تا حالا به اونی که می پرستید حتی به زن دیگه ای نگاه نکردم بعد از ازدواجم.

زن اولمم ایرانی نبود نمی تونستیم باهم بمونیم بعد از 4 یا 5 سال مجبور شدیم خیلی دوستانه از هم جدا بشیم.
زن دومم می دونه که ما با خوبی و خوشی از هم جدا شدیم نه جنگ و دعوا.

دیگه چی بگم؟؟؟؟

ولی واقا مرسی که دارین کمکم می کنید و خیلی احساسه خوبی دارم که باحاتون حرف می زنم چون داشتم خفه می شدم.
اینهایی که بهت جواب میدن در واقع باورت کرده اند.
خوب نیست اینهمه انسان صادق رو سر کار بذاری.
شوخی بی مزه ای کردی , حالا دیگه ریسمان از دستت در رفته و داری یه جورایی مشکوک میزنی.
جمعش کن تا خیال همه راحت بشه.
تو پاک تر از این حرفا و ادعا هاتی کلک.
من یکی بهت اعتماد دارم .

f11691gh

عضو جدید
به نظر من شما به خانومت وفادار باش میگی هم دوستش داری.گذشته ها گذشته انشالله اون خانم هم با یکی ازدواج کنه خوشبخت بشه.خواهرانه بهت میگم زندگیتو خراب نکن دوست نداری خانمت اینکارو کنه پس شما هم بهش وفادار باش آدم ممکنه خیلی ها رو ببینه یا قبلاً عاشق کسی بوده باشه اما حالا که زندگیتو شروع کردی خرابش نکن از کجا معلوم این خانم دوباره نذاره بره اونوقت چی از زندگیت یک ویرونه میمونه اونوقت الان خانمت که با صداقت باهات زندگی میکنه پس نذار زندگیتون خراب بشه.گذشته ها گذشته .الان فقط به فکر خوشبختی خودت و خانومت باش چون شما دوتا بهم تعهد دادین و یه مثلی هست من بهش اعتقاد دارم از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری اگه نمیخوای بعداً بهت خیانت بشه پس خودتم خیانت نکن.امیدوارم زندگی خوبی داشته باشی.