(کل کل پیام نوریهاو آزادها) معدل 12پیام نور برابر 17آزاد.

(کل کل پیام نوریهاو آزادها) معدل 12پیام نور برابر 17آزاد.

• مجموع رای دهندگان
    33

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.:)
یسوال: شنیدین که میگن معدل 12 دانشگاه پیام نور برابر معدل 17 دانشگاه آزاده؟
:que:نظر شما چیه؟آیا همچین چیزی هست؟ارزش معدل کدوم بیشتره؟(با دلیل.)

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثل اینکه اشتباه اومدید.
اگه منظورتون اسپم و کل کل هست باید میرفتید زنگ تفریح
و اگه منظورتون بحث علمی هست بازم باید میرفتید یه تایپیک دیگه مثل تایپیک دانشگاها

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه اشتباه اومدید.
اگه منظورتون اسپم و کل کل هست باید میرفتید زنگ تفریح
و اگه منظورتون بحث علمی هست بازم باید میرفتید یه تایپیک دیگه مثل تایپیک دانشگاها
فک نمیکنم مشکلی داشته باشه.همه جوره میشه روش بحث کرد.بتونم انتقالش میدم.

آخرین ویرایش:

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز

وای!!
عمرا

معدل 17؟؟
کسی تو دانشگاه ازاد از یه 2 واحدی نمیتونه 17 بیاره چه برسه معدلو بکنه 17....اینقدر باید تو دست و پای استاد باشی که روش نشه بهت نمره کم بده.......
خدا وکیلی تا می بینن بودجه کمه فورا یکی یه سکشن 30 نفره رو از هر درسی میندازن......وقتی قراره پول بدی اوضاع فرق داره و وقتی می خوای پول بیشتری بدی پس شرایط بازم فرق میکنه....

دلیل گردش زمین نیست جاذبه....پوله که زمینو می چرخونه جالبه

اینم مربوط نمی شد...همینجوری زدم یادی از هیچکس کرده باشم!!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

پیام نور کی دانشگاه شد ؟!! :biggrin:
معدل آوردن توی آزاد از سراسری هم سخت تره (البته واحد با واحد فرق میکنه بازم)

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
از این چرندیات هر چن وق یه بار زیاد میشنویم که هیچ سندیتی نداره
مهم اینه که پیام نوریا معدلاشون کمه و همه فک میکنن که بار علمی ندارن!! اخه کی میخوان بفهمن که بار علمی هیچ ربطی به معدل نداره؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
به فرض اینکه حرف شما هم درست!
اصلا" بگو معدل 20 آزاد برابر 0 پیام نور. وقتی لیسانستو گرفتی کی بهت میگه از کجا گرفتی؟ اصلا" توی این جامعه به چه دردیت میخوره این لیسانسه. بیخیال بابا این بحثای بیخود رو اینجا نکنید......

sana b

عضو جدید
توهین به پیام نور تو روز روشن:mad:
ببین عزیز من دانشگاه آزاد فقط یه جزوه ی 20 صفحه ای میخونن و میرن امتحان اما ما یه کتاب کم کم 400 صفحه رو خودمون می خونیم تازه امتحانمون هم تستیه
حالا کدومش سخته؟

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این بحث ها واسه مملکتی که سازمان یافته باشه کارش نه واسه اینکه یه عده رو بزنن زمین .....
خب مشخص پیام نور بد نبود و چون بعضی دروسشون سخت تره و استاد ندارن اما یهویی واسه انداختن خلق الله اومدن در پیام نور که کوچیک بود کندن کردن 40 برابر .....بعد دانشگاه آراد گفت کم نیاریم اونم کند یه در بزرگتر گذاشت ......
کلا بحث کاملا بی فایده ایه چون من خودم هر دوجا رو کامل دیدم .... هردوتاشون هم مزخرف ان ...من باشم میگم هرسه تاشون با هم هیچ فرقی ندارن .....دولتی و آزاد و پیام نور .....الانم که دیگه مدرک به درد لای جرز دیوار میخوره برادران و خواهران عزیز .......الان پیام نوری های عزیز دیدن که امتحان امسال گفت همه قبول میشن فقط بحث سرجا و مکان و دانشگاه آراد هم همین و گفت .......زیاد در این مورد بحث نکنین به فکر این باشین که ما بدبخت هایی که مدرک مون گرفتیم باید چیکا کنیم

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به وضع مالی وهمچنین به شهر و واحد و استاد و اینا داره
مثلا اینکه واحدی که تو یه کلانشهره خودش معلوم میکنه سطح علمیش بهتره و تو کنکورم معمولا قبول شدن از این شهرها مشکلتر از شهرهای کوچیک و دورافتادست یا ممکنه تو یه جا باسطح پایینتر یه به اصطلاح استاد به هر دلیلی که بشه تصور کرد به هیشکی نمره نمیده و واسه خودش پادشاهی میکنه! هیچ نظارتی هم که نیست ...

masoud145

اخراجی موقت
من خودم ............ سراسری میخونم ................ولی دانشگاه ازاد از این پیام نور پیمانور نمیدونم چی چیه..... خیلی بهتره .............اونم ازاده تبریز............

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مهم نیست آدم فارغ التحصیل کدوم دانشگاست یا با چه معدلی . مهم اینکه آدم تو رشتش سواد یاد بگیره و کار بلد باشه . چیزی که اصلا تو دانشگاههای ایران ( همه نوعش از اون سراسری گرفته تا اون دورترین نقطه کشور ) وجود نداره !

ولی من خودم پیام نور خوندم . دانشگاه پیام نور در کل کیفیت پایینی داره. ولی امتحان دادن درش خیلی سخته.
امتحانات پیام نور همه سراسری هستند و استاد طراح سوال نیست و هیچ کدوم از بخش های کتاب رو نمیتونه حذف کنه. سوالات هم بطور تستی و تشریحیه . که بخش تستی هم با ماشین تصحیح میشه. پس هیچ گونه ترحمی درش وجود نداره !

یادم هست که حجم کتاب سیستم عاملوم خیلی زیاد بود ما باید همش رو میخوندیم( مثل دانشگاههای روزانه و شبانه ) ولی چند تا از دوستام که آزاد میخوندند میگفتند فقط یک چهارم کتاب رو باید بخونند و بقیه استاد حذف کرد...
بیشتر درسای دیگشون هم همین طوری حجم زیادیش حذفه...

در ضمن تا دو سال پیش هم اصلا نمره میان ترم وجود نداشت. یعنی هرچی تو برگت گرفتی همون میشه نمره نهایی ...

اونایی که پیام نور خوندند میفهمند که من چی میگم ( مخصوصا رشته های فنی )

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مهم نیست آدم فارغ التحصیل کدوم دانشگاست یا با چه معدلی . مهم اینکه آدم تو رشتش سواد یاد بگیره و کار بلد باشه . چیزی که اصلا تو دانشگاههای ایران ( همه نوعش از اون سراسری گرفته تا اون دورترین نقطه کشور ) وجود نداره !

ولی من خودم پیام نور خوندم . دانشگاه پیام نور در کل کیفیت پایینی داره. ولی امتحان دادن درش خیلی سخته.
امتحانات پیام نور همه سراسری هستند و استاد طراح سوال نیست و هیچ کدوم از بخش های کتاب رو نمیتونه حذف کنه. سوالات هم بطور تستی و تشریحیه . که بخش تستی هم با ماشین تصحیح میشه. پس هیچ گونه ترحمی درش وجود نداره !

یادم هست که حجم کتاب سیستم عاملوم خیلی زیاد بود ما باید همش رو میخوندیم( مثل دانشگاههای روزانه و شبانه ) ولی چند تا از دوستام که آزاد میخوندند میگفتند فقط یک چهارم کتاب رو باید بخونند و بقیه استاد حذف کرد...
بیشتر درسای دیگشون هم همین طوری حجم زیادیش حذفه...

در ضمن تا دو سال پیش هم اصلا نمره میان ترم وجود نداشت. یعنی هرچی تو برگت گرفتی همون میشه نمره نهایی ...

اونایی که پیام نور خوندند میفهمند که من چی میگم ( مخصوصا رشته های فنی )
درسته،منم خودم پیام نور میخونم و چنتا دوست دانشگاه آزادی هم دارم،از نظر سختی کار (واسه نمره و معدل)دانشگاه پیام نور سخت تر بوده و واسه سطح علمی بستگی به رشته ها و بعضی عوامل دیگه داره(البته تاثیر عمل خود شخص فراموش نشه)،از نظر امکانات دانشگاه پیام نور در سطح ضعیفتری بوده اما همیشه تلاش دانشجویان مهمترین عامل در این مسائل(سطح علمیو نمره) بوده. خود من به عنوان یه دانشجوی پیام نوری و با دوستی و مراودت با دوستان همرشته ایه آزادی به این چیزا رسیدم.بدون جانبداری ارزش معدل وسطح علمی(توی بعضی رشته ها)پیام نورو بیشتر از آزاد میدونم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه!!!اونجا باید دم استادو ببینی واین گاهی اوقات واسه آدم سخته.(البته همه نه.)(البته جسارت نشه)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به وضع مالی وهمچنین به شهر و واحد و استاد و اینا داره
مثلا اینکه واحدی که تو یه کلانشهره خودش معلوم میکنه سطح علمیش بهتره و تو کنکورم معمولا قبول شدن از این شهرها مشکلتر از شهرهای کوچیک و دورافتادست یا ممکنه تو یه جا باسطح پایینتر یه به اصطلاح استاد به هر دلیلی که بشه تصور کرد به هیشکی نمره نمیده و واسه خودش پادشاهی میکنه! هیچ نظارتی هم که نیست ...
درسته ولی واسه شهرای بزرگ یا کوچیک مقایسه ی پیام نوربا آزاد همون شهر منظوره.(هر شهری واسه خودش)

gagas

عضو جدید
پیام نور مزخرف ترین سیستم دانشگاهیه که من تا حالا دیدم! چون خودم اونجا دارم تبخیر میشم :cry:

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم ............ سراسری میخونم ................ولی دانشگاه ازاد از این پیام نور پیمانور نمیدونم چی چیه..... خیلی بهتره .............اونم ازاده تبریز............

آزاد تبریز تو فنی مهندسی که سطح بالایی داره چون چند بار تو مسابقات جهانی بتن و اینا رتبه های خوبی آورده

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا که توی سراسری داره پدرمون درمیاد!

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام نور مزخرف ترین سیستم دانشگاهیه که من تا حالا دیدم! چون خودم اونجا دارم تبخیر میشم :cry:

واقعا مزخرف بود:crying: هم سوالاش هم استاداش و هم سیستم نمره و تصحصح اوراقش و هم کتاباش:wallbash:
الان هم که تمام شده دادن مدرک و تسویه حسابش :w19:

irpersian20

عضو جدید
بايد واقع بينانه بود.
تعصب هيچ فايده اي نداره.
بايد واقعيت ها رو بپذيريم تا رشد كنيم و مشكلات را بفهميم و حداقل يك كار مفيدي انجام بدهيم.
در اين كه دانشگاه دولتي سطح بالايي داره شكي درش نيست.
دانشگاه آزاد و پيام نور هم بايد هر 2 تا رو تجربه كني.
اگر استاد هم مشترك باشه با دانشگاه دولتي.
وقت و دلسوزي كه در دانشگاه دولتي ميكنه هيچ وقت در دانشگاه ديگر نميكنه.

من نفر ديدم در دانشگاه آزاد كه سوادش 0. هست . اما نفر هم ديدم از همون دانشگاه امسال رتبه ارشدش 2 رقمي هست.شك ندارم.

tatu_lover1366

عضو جدید
مگه پیام نور هم دانشگاس که بخواد معدل توش با سایر دانشگاهها مقایسه بش

irpersian20

عضو جدید
من خودم دانشگاه آزاد ميخونم.
دانشگاه دولتي هم قبول نشدم مجبور شدم رفتم آزاد.
اما واقعيت اين هست جز دانشگاه دولتي بقيه دانشگاه ها از دانشگاه آزاد بيگر و پيام نور و همش خيلي حرفي واسه گفتن ندارن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم دانشگاه آزاد ميخونم.
دانشگاه دولتي هم قبول نشدم مجبور شدم رفتم آزاد.
اما واقعيت اين هست جز دانشگاه دولتي بقيه دانشگاه ها از دانشگاه آزاد بيگر و پيام نور و همش خيلي حرفي واسه گفتن ندارن
نمیشه گفت حرفی واسه گفتن ندارن،دانشگاه های آزادو پیام نور خوب با سطح علمی قابل قبول توی کشورمون کم نیست.
والبته سوال اصلی ما مقایسه بین ایندو بود.

irpersian20

عضو جدید
نمیشه گفت حرفی واسه گفتن ندارن،دانشگاه های آزادو پیام نور خوب با سطح علمی قابل قبول توی کشورمون کم نیست.
والبته سوال اصلی ما مقایسه بین ایندو بود.
داداش بايد واقعيت پذير باشيم.
يكي مياد ميگه دانشگاه آزاد نابوده. يكي مياد ميگه پيام نور پكيده.
آخر چي؟ هيچي يك مشت استاد سرمون كلاه ميزارن و دورمون ميزنن.
ما هم گيج و منگ دور خودمان مي چرخيم !!

دوست عزيز خروجي ها چند درصد هستند؟
دانشگاه دولتي اگر 50 تا ورودي يك رشته بگيره 40 تاش آدم با سواد ميده بيرون.
اما دانشگاه آزاد وپيام نور و غيرانتفاعي و ... . از 50 نفر 5 نفر خروجي درست ميده.