کلوپ طرفداران پرسپولیس

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افشین قطبی

افشین قطبی

<STRONG>اظهارات من بعد از بازي مقابل ذوب‌آهن لازم بود، چون بايد تكاني كوچك به فوتبال ايران مي‌دادم، چون ما بايد در جام جهاني با تيم ملي ظاهر شويم و پرسپوليس را قهرمان آسيا كنيم؛ اما براي رسيدن به اين هدف، بيرون زمين نيز مانند درون زمين اهميت زيادي دارد<SPAN dir=ltr style="FONT-SIZE: 8pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: Tahoma">.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شایعه جدید

شایعه جدید

کریمی و استقلال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید

الهه_م

عضو جدید
من حسابی از دنیا عقبم
قضیه کریمی چیه؟واقعا قراره بیاد؟
ممکنه به تیمی جز پرسپولیس بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
به هر حال اگه جادوگر بیاد که محشره:w17::w12:
در مورد حرفای قطبی منم شوکه شدم نمیدونم چرا فوتبال ما اینجوریه
چی به سر قطبی اومد که مجبور شد اونجوری حرف بزنه:que:
با همه اینا پرسپولیس قهرمانه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها تيمي كه لايق كريمي تيم سابقش پرسپوليس و مطمئنا در اين مدت كه فوتبال بازي كرده اينقدر پول دار شده كه فكر نكنم 500 ميليون وسوسه برانگيز باشه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتگوي مدير عامل باشگاه پرسپوليس با وب سايت باشگاه

در مورد جذب علی کریمی چطور؟
ابتدا باید عرض کنم که علی کریمی از فوتبالیست‎های استثنایی قاره آسیا به شمار می‎رود که بهره جستن از این بازیکن برای هر تیمی غنیمت است اما در این مورد نظر سرمربی تیم مهم است که وی نیز اعتقاد دارد؛ تیم پرسپولیس بسته شده و برای جذب این بازیکن با مشکل مواجه هستیم.

mm.salemi

عضو جدید
متاسفم

متاسفم

من نه آبی ام و نه قرمز.

اما واقعاً متاسفم که وقت خودتون صرف این کارای بیهوده می کنین.

ارزش این همه وقت تلف کردن رو داره واقعاً؟؟؟؟

فقط می تونم بگم متاسفم.

آبی یا قرمز هر کدوم ببرند مهم نیست.

بجای این بچه بازیا یه تایپیک می زدین که چرا تیم ملی امید ما sag ساله نرفته المپیک؟؟؟

چرا تیم ملی ما میره جام جهانی اون افتضاحو به بار می یاره ؟

چرا کاروان المپیک ما اون جوری تر زدن ؟؟؟؟؟؟

چرا امثال کفاشیان و علی آبادی و .... دست از سر این ورزش برنمی دارن ؟؟؟؟

چرا تیم کشتی ما با اون همه * هیچ غلطی نخورد ؟؟؟؟؟!!!!!

اینه درده ورزش ما

پس بیاین به جای این بچه بازیا و رنگ بازیا به فکره چاره جویی باشیم.

یا حق ...

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
من نه آبی ام و نه قرمز.

اما واقعاً متاسفم که وقت خودتون صرف این کارای بیهوده می کنین.

ارزش این همه وقت تلف کردن رو داره واقعاً؟؟؟؟

فقط می تونم بگم متاسفم.

آبی یا قرمز هر کدوم ببرند مهم نیست.

بجای این بچه بازیا یه تایپیک می زدین که چرا تیم ملی امید ما sag ساله نرفته المپیک؟؟؟

چرا تیم ملی ما میره جام جهانی اون افتضاحو به بار می یاره ؟

چرا کاروان المپیک ما اون جوری تر زدن ؟؟؟؟؟؟

چرا امثال کفاشیان و علی آبادی و .... دست از سر این ورزش برنمی دارن ؟؟؟؟

چرا تیم کشتی ما با اون همه * هیچ غلطی نخورد ؟؟؟؟؟!!!!!

اینه درده ورزش ما

پس بیاین به جای این بچه بازیا و رنگ بازیا به فکره چاره جویی باشیم.

یا حق ...

سلام
یه نگاهی به عنوان تاپیک بندازی بدک نیست....:surprised:
هر تاپیک با عنوان خودش ....بحث مرتبط با خودش رو می طلبه .....
....
شما جای تاسف خوردن ....تاپیک این بحث رو بزن بعد منتظر نظر بقیه باش ....
....
تازه این مسائلی که شما مطرح کردید سیاسیه نه ورزشی .... بحث سیاسی هم که خودت می دونی .....:cry:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از خدامه جادوگر بیاد پرسپولیس
خدا کنه بشه و قطبی نظرش عوض بشه

i am

عضو جدید
فقط پاس پاس پاس
یادتونه چه جوری تو جام حذفی دارتون زدیم با سه تا گل و سه تا اخراجی
اون جواد خیابانی آشغال که یه پرسپولیسی عوضیه دیدین چه جوری داشت سکته میکرد

Matrix

عضو جدید
دوست همدانیه من ، هر وقت از خودتون یه تیم درست کردید ! از پایه آوردینش بالا ، بعد اینطور غیرتی بشو رو تیمت که ادب رو فراموش کنی!

خوبه که شما یه تیم همیشه مدعی رو ورداشتین بردین تو شهرتون و اماده خوری کردین! اگر اینطور نبود خدا میدونه الان چطوری حرف میزدی!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط پاس پاس پاس
اولا فقط پرسپولیس
دوما فقط پرسپولیس
سوما خیابانی پرسپولیسی نیست

و نکته آخر اینکه از یکی دو هفته پیش هم بنویس چه جوری آب کش شدین

الهه_م

عضو جدید
فقط پاس پاس پاس

شما یه کوچولو مودب باشی بد نیستاااااااااااا:w00:

الهه_م

عضو جدید
انتقال علی کریمی به پرسپولیس قطعی شد
قرارداد 300 هزار دلاری جادوگر مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از نهایی شدن انتقال علی کریمی به این باشگاه خبر داد. داریوش مصطفوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود : بدنبال مذاکرات تلفنی که شب گذشته به مدت 45 دقیقه با علی کریمی و مدیر برنامه هایش داشتم، توافقات نهایی برای انتقال این بازیکن به تیم پرسپولیس داریوش مصطفوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود : بدنبال مذاکرات تلفنی که شب گذشته به مدت 45 دقیقه با علی کریمی و مدیر برنامه هایش داشتم، توافقات نهایی برای انتقال این بازیکن به تیم پرسپولیس حاصل شد و این بازیکن از روز شنبه با نظر آقای قطبی و کادر فنی در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهد کرد. وی اضافه کرد : امروز از طریق باشگاه پرسپولیس به کمیته ملی المپیک قطر اعلام کردیم که علی کریمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی منعقد کرده تا هرچه سریعتر نسبت به صدور ITC و رضایت نامه این بازیکن از سوی باشگاه السیلیه اقدام شود. مصطفوی با بیان اینکه قرارداد علی کریمی یک ساله خواهد بود در خصوص مبلغ قرارداد این بازیکن اظهار داشت : با توافقات بعمل آمده کریمی 300 هزار دلار به عنوان پیش پرداخت و ماهیانه رقمی بین 7 تا 8 میلیون تومان به عنوان دستمزد دریافت خواهد کرد . مدیرعامل پرسپولیس در پایان از همکاری و حمایت های همه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در انتقال علی کریمی تقدیر کرد و اظهار داشت : امیدوارم بازگشت این بازیکن بزرگ که تجربه حضور در تیم های بزرگ دنیا را دارد بتواند زمینه موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی فوتبال کشور را فراهم کند.

کربلایی

مدیر بازنشسته
فقط پاس پاس پاس
سلام دوست من
این تایپیک جای کل کل نیست، اینجا جای پرسپولیسی هاست. شما هم بهتره برای کل کل بری یه تایپیک جدا بزنی تا اونوقت در خدمت شما هم باشیم.
راستی کسی می دونه چرا همه به پرسپولیس گیر میدن؟ مثلا همین دوست عزیزمون میون اینهمه تیم لیگ برتری(که استقلال هم جزء اونها هست) فقط به پرسپولیس گیرداده(از موارد قبلا هم داشتیم)، خب معلومه: چون پرسپولیس قوی تره و چشم دیدنشو ندارند.

مهوا

عضو جدید
از این جمله اونم با صدای بلند خیلی خوشم میاد. وقتی کوچولو بودم با پدرم رفتیم فوتبال تماشا کردیم. پرسپولیسهاداد میزدن ... پرسپولیس سرور استقلاله .. اینقدر خوب بود . دوباره آرزو دارم برم استادیوم آزادی اما متاسفانه راهمون نمیدن :mad: