کلوپ طرفداران پرسپولیس

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه رفتم یا نرفتم اون دیگه به خودم ربط داره به جز اینکه باید کتاب بیشعوری مطالعه کنی متاسفانه باید بگم ی مشکل دیگه داری اونم تو آواتار مردم سرک میکشی البته این محترمانه اش بود ؛ سن من یه جوری هست که به خودم اجازه نمیدم با دختر لوس و از خودراضی مث شما بحث نکنم اما اگه یه کم سواد داشتی باید متوجه میشدی این تایپیک جای کل کل نیست !!!خدا رو شکر سواد ندارم اگه باسواد مملکت یه نفر مثل شماس ما ب بی سوادی خودمون راضیم !!!من هیچ مداخله ای نکردم فقط گفتم لطف کن یه جا دیگه سخنان گهربارت بنویس !!
ناراحت نشو. بالاخره باید سعی کنی که درس بخونی . سواد خیلی خوبه.به امید باسواد شدن تو و قهرمانی پرسپولیس.

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

زیبا تر از آنیم که آبی بمیریم !!!
پرسپولیس زلزله ... محبوب هرچی دله !!
به امید قهرمانی جام حذفی و صعود به پله ی اول آسیا !!

یازده سال گذشت ....
چقدر زود پیر شدیم ...

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خب بازیای ملی تموم شد و از امروز نیم فصل دوم برای پرسپولیس شروع میشه
امروز بازی پرسپولیس سپیدرود تو جام حذفی با کلی غایب.. امیدوارم برانکو و بازیکنا جام حذفی رو جدی بگیرن و مثل این چند سال راحت نباشه که راحت گرفتن و راحت حذف شدیم
با 4 برد میتونیم قهرمان این جام بشیم
به امید قهرمانی پرسپولیس در هر دو جام

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکیشون بود چندبار منو ریپورت کرده بود انقد تو تاپیکشون اذیتشون میکردم مدیر هم استقلالی بود البته خخخ
آقااا
گایز
اون آبیای خونسرد و زمین خور‌ رو بذارید تو حال خودشون باشن و رو زمین دنس برن : )))

UP :D

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا رو شکر که بهترین سالهای تاریخ باشگاه پرسپولیس داریم میبینیم ؛#هتریک قهرمانی#دبل قهرمانی

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شماها یادتون نمیاد سال 87 کریم باقری میکروفونو برداشت
پرسپولیس قهرمان شده خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و بچه ها پرسپولیس قهرمان شده ......یادش بخیر
اون موقع ها قهرمانی خیلی سخت بدست میومد الان دیگه عادی شده برامون
پ ن: شماها یادتون نمیاد شوخی بود خخخ
خدا رو شکر که بهترین سالهای تاریخ باشگاه پرسپولیس داریم میبینیم ؛#هتریک قهرمانی#دبل قهرمانی

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس زیباترین عشق جهان :cool:
12قهرمانی لیگ
6قهرمانی جام حذفی
واقعا بهترین سریال ماه رمضان همین سریال قهرمانیا پرسپولیس بود:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ از این پدرای پرسپولیسی 6آتیشه
تو مسابقه بسکتبال ی فندق حضور داشتم و فعالییت بی نظیر پدراشون به عنوان طرفدار حرف نداشتـــــ

یهو وسط بازی فراموش کردن برا چی اونجان و شعارای فوتبالی میدادن
چقـــدر خندیدم
any way

up

پ ن: چقدر راضی ام از این شنگول بازیای مسخره برای گذر عمری بیهوده : )

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها دلخوشیمون تو این مملکت فوتبال بود که اونم عشقمون پرسپولیسه که برانکوی عزیزمونو فراری دادن
خدا لعنتشون کنه
ولی ادمای زیادی اومدن و رفتن و عشقمون مونده فقط بنابراین بهتر بود با برانکو ادامه میدادیم حالا نزاشتن که بشه
پای روزای خوب و بد میمونیم redarmy