کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فک می کنم،پرسپولیس بهتر از پارسال باری می کنه،چون اسکلت تیم حفظ شد،اما هنوز شخصیت قهرمانی نداره!

نیم 11 نفر بازیکن خوب داره،ولی نیمکتش به خوبی بازیکنای اصلیش نیست،مخصوصا تو خط میانی !

و همیچنین،خط حمله ی پرسپولیس با رفتن انصاری فرد ضعیف شد!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فک می کنم،پرسپولیس بهتر از پارسال باری می کنه،چون اسکلت تیم حفظ شد،اما هنوز شخصیت قهرمانی نداره!

نیم 11 نفر بازیکن خوب داره،ولی نیمکتش به خوبی بازیکنای اصلیش نیست،مخصوصا تو خط میانی !

و همیچنین،خط حمله ی پرسپولیس با رفتن انصاری فرد ضعیف شد!
سلام دوست خوبم. همه ی بازیکنان ما خوب نیستن ولی این هنر مربیه که ازشون چه جوری بازی بگیره ولی منم مثل شما نگران نیمکت و خط حمله هستم.
البته انصاریفرد پارسال بالای یک میلیارد گرفت و اگه اشتباه نکنم فقط 7 گل زد. یعنی هر گل 150 میلیون تومان.
مطمئن باشید که اگه هافبک بازیساز خوب داشته باشیم، سید صالحی بهتر از انصاریفرد عمل خواهد کرد ولی مهاجمان گوش ما افتضاحن. رضایی و نوروزی ...
البته پیام صادقیان با اینکه استرس داشت ولی نوید روزهای خوب رو برای خودش و پرسپولیس داد

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم. همه ی بازیکنان ما خوب نیستن ولی این هنر مربیه که ازشون چه جوری بازی بگیره ولی منم مثل شما نگران نیمکت و خط حمله هستم.
البته انصاریفرد پارسال بالای یک میلیارد گرفت و اگه اشتباه نکنم فقط 7 گل زد. یعنی هر گل 150 میلیون تومان.
مطمئن باشید که اگه هافبک بازیساز خوب داشته باشیم، سید صالحی بهتر از انصاریفرد عمل خواهد کرد ولی مهاجمان گوش ما افتضاحن. رضایی و نوروزی ...
البته پیام صادقیان با اینکه استرس داشت ولی نوید روزهای خوب رو برای خودش و پرسپولیس داد

رضایی که در نوع خودش یک یار 12 ام حریفه! توپی نشد که به پاش بخوره و لو نره! نوروزی هم فقط!!! برای 10 دقیقه ی آخر بازی خوبه! اصلا شایستگی فیکس

بودن در تیم پرسپولیس رو نداره!

ایراد پرسپولیس اینه که سیستمش اصلا سنخیتی با بازیکناش نداره! در حقیقت 4231 بازی می کنه! ولی نوری تو روزای اوجش نیست که نقضیه کنه!

نیاز به یک پاسور مقتدر داره! مثل جباری یا آندو

از طرفی، دلیل اینکه دفاع پرس پولیس امسال خیلی قوی تر شده اینه که دهنوی به حقیقی کمک می کنه، اصلا وسط خالی نمی شه!

karimi912

عضو جدید
بازی دیشب خدایی چندتا توپ به پا نوری خورد؟
خوشبختانه نوروزی نبود تیم بهتر شده بود رضایی و نوری هم نباشن بهتر از این میشه
حالا تو پست نوری که کسی رو نداریم ناچاریم بسازیم باش. البته اگه من جای دایی بودم:)دی) کفشگری رو میاوردم کنار حقیقی بعد
دهنوی رو یه خط میاوردم جلو نوری هم بره یه ذره بشینه فوتبال ببینه بفهمه یه پاسور چیکار باید بکنه .دیشب یه توپ به پاش خورد اونم اتفاقی
ولی تو پست رضایی داریم که مطمئن باشید رضایی فوقش دو تا بازی دیگه فیکس باشه با این وضعیت خود دایی از هفته 5-6 دیگه بهش بازی نمیده

ميثم حسيني تو سمت چپ داره خوب كار ميكنه هر چند خيلي نفوذ نميكنه اما توي اين سه بازي تيمهاي حريف نتونستن از سمت چپ خطر جدي اي داشته باشن... اگر هم خط دفاعيمون ضعف داشته باشه از سمت راسته كه ماهيني بيشتر نفوذ ميكنه و تو كارهاي دفاعي هم هنوز ضعف داره
فكر كنم پولادي آماده بشه جايگزين دهنوي ميشه و دهنوي ميره يه خط جلوتر جاي نوري بازي كنه. البته اگه نوري از اين خواب خرگوشي بيرون نياد! دهنوي قابليت بازي به عنوان بازيساز و هافبك راست رو داره. با بازگشت پولادي ميتونه يه خط جلوتر كار كنه.

karimi912

عضو جدید
[h=1]هواداران وعاشقان پرسپوليس به من کمک کنند[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس از هواداران و عاشقان اين باشگاه خواست تا براي جذب محمدرضا خلعتبري به او کمک کنند.[/h]
محمد رويانيان ضمن تسليت به محمد نوري کاپيتان قرمزپوشان به دليل از دست دادن پدربزرگش اظهار داشت: بدون شک محمد نوري يکي از بازيکنان با اخلاق و کامل فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس است که با تعصب مثال زدني‌اش هميشه خالصانه براي پرسپوليس جنگيده و تأثيرات زيادي نيز در موفقيت اين تيم داشته است. من به نوبه خودم به نوري با تعصب، ضايعه به وجود آمده را تسليت عرض کرده و با او ابراز همدردي مي‌کنم. او با وجود اينکه پدربزرگش را از دست داده بود اما در ديدار مقابل مس با مردانگي به ميدان رفت و توانست دل هواداران را به دست بياورد.

به گزارش فارس،وي در خصوص آخرين وضعيت خلعتبري و در پاسخ به سؤالي که آيا بالاخره ديروز شما با خلعتبري ديداري داشتيد يا خير، گفت: شب و روزم را براي جذب خلعتبري گذاشته‌ام و دنبال پول هستم. من ديروز فقط ديدار با خلعتبري را تأييد نکردم چون شرايط طوري بود که تيم من بايد چند ساعت ديگر مقابل مس بازي مي‌کرد و نمي‌توانستم با اين اخبار تمرکز بازيکنانم را به هم بزنم.

وي افزود: من با خلعتبري ديدار خوبي داشتم از همين‌جا از تمام هواداران و عاشقان پرسپوليس مي‌خواهم به من براي جذب اين بازيکن کمک کنند تا ان‌شاءلله خلعتبري به جاي بازي در فوتبال امارات، توانايي‌اش را در ليگ ايران به نمايش بگذارد.

رويانيان تصريح کرد: همچنين از خلعتبري نيز انتظار همکاري دارم. او بايد به ما نشان بدهد که عاشقانه دوست دارد به ايران و پرسپوليس بيايد که اين موضوع را نشان داده، ما هم تمام تلاش خودمان را انجام مي‌دهيم تا ببينيم خدا تا چند روز آينده چه مي‌خواهد. بالاخره همه مي‌دانند عجمان يک ميليون دلار براي خلعتبري مي‌خواهد و به همين دليل از هواداران و دوستداران پرسپوليس کمک مي‌خواهم. اميدوارم که همه چيز ختم به خير شود.

karimi912

عضو جدید
داربی های تاریخی :

داربی 4 تایی
: سال 1350 .... پرسپولیس 4 - 1 استقلال ... در این داربی پرسپولیس در طول 90 دقیقه 4 بار دروازه استقلال را باز کرد .

داربی 6 تایی : سال 1352 .... پرسپولیس 6 – 0 استقلال ... ( تاریخی ترین داربی ) .... پرسپولیس در این داربی در طول 90 دقیقه 6 بار توپ را درون دروازه استقلال قرار داد و استق لال را به 6 میخ کشوند . این بازی تاریخی ترین داربی بین پرسپولیس و استقلال شده است .

داربی 9 نفره : سال 1378 .... پرسپولیس 0 - 0 استقلال .... پرسپولیس از دقیقه 30 بازی 9 نفره شد . ولی استقلال نتوانست پرسپولیس 9 نفره را شکست دهد و بازی بدون گل به پایان رسید !!!

داربی 3 - 10 - 10 : سال 1390 .... پرسپولیس 3 - 2 استقلال .... در حالی که استقلال تا دقیقه 82 از تیم 10 نفره پرسپولیس با 2 گل جلو بود . ایمون زاید در 10 دقیقه یه هت تریک داغ زد و در نهایت پرسپولیس این بازی را 3 - 2 برد !!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی دیشب خدایی چندتا توپ به پا نوری خورد؟
خوشبختانه نوروزی نبود تیم بهتر شده بود رضایی و نوری هم نباشن بهتر از این میشه
حالا تو پست نوری که کسی رو نداریم ناچاریم بسازیم باش. البته اگه من جای دایی بودم:)دی) کفشگری رو میاوردم کنار حقیقی بعد
دهنوی رو یه خط میاوردم جلو نوری هم بره یه ذره بشینه فوتبال ببینه بفهمه یه پاسور چیکار باید بکنه .دیشب یه توپ به پاش خورد اونم اتفاقی
ولی تو پست رضایی داریم که مطمئن باشید رضایی فوقش دو تا بازی دیگه فیکس باشه با این وضعیت خود دایی از هفته 5-6 دیگه بهش بازی نمیده

نوری فعلا خیلی بد بوده.همینطور رضایی که واقعا افتضاح بوده.متاسفانه تو فصل نقل و انتقالات هم بازیکن پاسور جذب تیم نشد و بجاش حتی کریمی رو هم رد کردیم رفت!!

به نظر من هدف دایی بیشتر اینه که تیم از لحاظ دفاعی شکل خوبی به خودش بگیره.به همین دلیل دهنوی رو برده عقب.چون تیمی میتونه موفق تر باشه که ساختار دفاعیش بی نقص تر باشه

امیدوارم بتونیم خلعتبری رو بتونیم جذب کنیم.چون واقعا وجود چنین بازیکنی برای تیم لازمه.بنظرم سید صالحی در حال حاضر خیلی نمیتونه تو تیم ما جواب بده .نه اینکه بازیکن بدی باشه.مشکل اینه که ما پاسور خوبی نداریم که بتونه موقعیت سازی بکنه.مگر اینکه دهنوی رو یه خط بیاریم جلو که فعلا بعید میدونم دایی چنین کاریو بکنه.چون دهنوی تو پیتش خوب داره بازی میکنه .تو بازی با مس هم جفت گلامون از سانتر جناحین بود.خلعتبری چون بازیکن تکنیکی هست میتونه هم نقص پاسور رو داشته باشه و هم مهاجم خوبی داشته باشه.تو سپاهان هم این وظیفه رو به نحو احسنت اجرا میکرد.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاشیه ای که به قول بعضیا کریمی درست کرده به خاطر درست رفتار نکردن ما با اسطوره هامون هست.کلا تو این مملکت ما نمیدونند چطور با ستاره هاشون برخورد کنند.این مشکلاتی که الان بوجود اومده ناشی میشه از قبل از شروع فصل و مصاحبه هایی که علیه کریمی انجام گرفت.کریمی رو یه جورایی بد جور رد کردن و این حقش نبود.البته در جواب مطمئنا همه به حواشی که درست کرده بود اشاره میکنند.ولی در جواب باید گفت که اکثر بازیکنای بزرگ حاشیه داشتند و دارند.همین خود دایی و...!! همین بازی با تراکتور و کارهایی که روش انجام شد عامل همین تنشا بود!! یادم نمیره که همین بلا تو چند سال قبل که دایی بازیکن صبا بود(اگه اشتباه نکرده باشم) به سرش اومده بود.شیث رضایی کم شیطنت نکرد و کلا دایی رو به هم ریخت و باعث شد دایی هم اونسال علیه پرسپولیس و مربیش نظر بده!!امسال هم همین بلا سر کریمی اوردن!!! که بنظرمهر 2 کار از لحاظ جوانمردی کار خیلی اشتباهی بود
فقط اینو بگم که به فصل های قبل و رابطه قلعه نوعی و مجیدی دقت کنید که چطور باهم بد بودند ولی قلعه نوعی چون بهش نیاز داشت مشکل شخصیش رو فدای موفقیت تیمش کرد. وچه بسا مجیدی نبود استقلال قهرمان نمیشد.چون استقلال مهاجم خوبی نداشت. در ضمن مجیدی هم تو بوجود اوردن حاشیه کمتر از کریمی نبود ولی الان قضیش فرق کرده!!!

امسالم ما پاسور خوبی نداریم.وجود کریمی میتونست خیلی برامون موثر باشه.البته اگه دایی میتونست مشکل شخصیش رو فدای موفقیت تیم بکنه!!!

در ضمن مقایسه کریمی با پیوس یه مقایسه عجیب غریبه!!! و کلا اینکه بازیکنای دهه 60-70 رو با بازیکنان کنونی مقایسه کنیم!!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
در دهه های 60 و 70 اخلاق و وفاداری و انسانیت مُد بود و الآن برعکس شده ...
به جای اینکه پیشرفت کنیم، پس روی کردیم. چه در اخلاق چه در بُعد فنی.
حالا اگه بازیکنی کم میاره، شروع به جو سازی می کنه. اونم یک روز قبل از بازی!!!
این یعنی فوتبال حرفه ای! به خاطر خودت یک مجموعه رو نابود کن ...
واقعا" در جایگاه فرشاد پیوس بودن لیاقت می خواد. خیلی جالبه که یک گلزن افسانه ای
باشی ولی به خاطر عشقی که به تیمت داری 3 سال بازی نکنی.
بله الآن دهه ی 90 شده و ضد اخلاق و خودخواهی باب شده ... کاملا" حرف درستیه
الآن پول و شهرت حرف اول رو می زنه و برای پول تا تبریز هم میدوند ، در حالی که فوتبالشون
تموم شده و توی این 3 هفته برای همه ثابت شد.
بهتر بود که یه اسطوره شأن خودش رو حفظ می کرد و اون با علی دایی کنار می اومد.
حالا از کجا معلومه که قلعه نویی با مجیدی کنار اومده؟؟؟!!!!!! حتما" مجیدی تابع برنامه های
مربی شده و ایشون هم او رو به تیم برگردونده. کسی می تونه ثابت کنه که قلعه نویی
بدون هیچ شرطی گفته آقای مجیدی بفرمایید توی تیم و روی سر ما جا دارید؟؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم تاکید میکنم از بدو بوجود اومدن پرسپولیس تا الان عامل ایجاد حاشیه فقط علی کریمی نبوده.
تاریخ پرسپولیس پر بوده از این حاشیه ها.از علی کریمی گرفته تا علی دایی -پروین-خوردبین- استیلی و...
فقط مشکل اینه که کسی که مربی یا بازیکن پرسپولیس میشه یه محافظی به نام باشگاه داره و به راحتی اسم باشگاه رو میبره تا طرف رو خراب کنه.نباید از یاد ببریم که همین آقای دایی وقتی تو پرسپولیس نبود کم حاشیه درست نکرد!! البته بازم میگم با این حاشیه ها ارزشش کم نمیشه.چون اسطوره باشگاه هستش و بنا به حرف اولم حاشیه یه چیز طبیعی هستش و از طریق بازیکنای بزرگ معمولا بوجود میاد و این دلیل بر این نیست که کلا طرف رو تخریب بکنیم.اونم کریمی که هنوزم بازیکن محبوب طرفدارا هست

شعار دادن و حرفای قشنگ رو همه بلدند بزنند.در حال حاضر پول حرف اول و آخر رو تو فوتبال ایران میزنه و هرکی بگه نه دروغ گفته و کاری به دهه 60-70 نداریم که چی شد.در مورد حال نظر داده بشه بهتره!!.ولی اینکه فقط به کریمی گیر داده میشه و پولکی خطاب میشه درست نیست.کریمی اگه حق انتخاب داشته باشه پرسپولیس رو انتخاب میکنه.حتی پیشنهاد بهتری داشته باشه و اینطور نیست که بره با 10 تا باشگاه قرار داد ببنده!!! اونم با پیش قراردادهای کذایی!! .کسایی که موعظه خوب بلدند به جای انتقاد از کریمی برن سراغ این بازیکنا و ازینا موعظه بگن!! ازین بازیکنا در حال حاضر زیادم هستند!!

اینکه فوتبال کریمی تموم شده نظر شخصی هست ولی گل این هفتش که باعث پیروزی تیمش میشه به خوبی این نظریه شخصی رو رد میکنه!
از دید من اینکه فرشاد پیوس 3 سال قید بقیه تیمارو زد و بیرون موند حماقت محض بود.البته من عاشقشم ولی نباید اینکارو میکرد.هرکسی هم که این کارو نکنه انگ نامرد نباید بهش بخوره.این افکار از کجا میاد برام عجیبه!!!

جالب اینه که میگن کریمی باید با دایی کنار میومد.ولی نمیدونند که کریمی چراغ سبز داده بود به دایی ولی دایی از اول کریمی رو نمیخواستش.خصوصا اینکه رویانیان هم موافق دایی بود!!!

قلعه نوعی در مورد مجیدی سخاوت به خرج داد.اینکه قبلش مجیدی قلعه نوعی رو آماج حملات خودش قرار داده بود و گفته بود تا قلعه نوعی مربی باشه من نیستم.اینو دیگه همه میدونند و تکرارش اینجا لازم نیست!!
قلعه نوعی قبلا هم مثل دایی بود .با بازیکنایی که مشکل داشت ویا به اصطلاح بازیکنای بزرگ تیم رو کنار میزاشت که تعدادشونم کم نبودند.ولی در مورد مجیدی کاری کرد که حتی به ذهن استقلالیا هم خطور نمیکرد.چون هدفش کسب نتیجه بود که با این کارش حاصل شد ولی بدون هیچ خواهش و تمنا.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوری فعلا خیلی بد بوده.همینطور رضایی که واقعا افتضاح بوده.متاسفانه تو فصل نقل و انتقالات هم بازیکن پاسور جذب تیم نشد و بجاش حتی کریمی رو هم رد کردیم رفت!!

به نظر من هدف دایی بیشتر اینه که تیم از لحاظ دفاعی شکل خوبی به خودش بگیره.به همین دلیل دهنوی رو برده عقب.چون تیمی میتونه موفق تر باشه که ساختار دفاعیش بی نقص تر باشه

امیدوارم بتونیم خلعتبری رو بتونیم جذب کنیم.چون واقعا وجود چنین بازیکنی برای تیم لازمه.بنظرم سید صالحی در حال حاضر خیلی نمیتونه تو تیم ما جواب بده .نه اینکه بازیکن بدی باشه.مشکل اینه که ما پاسور خوبی نداریم که بتونه موقعیت سازی بکنه.مگر اینکه دهنوی رو یه خط بیاریم جلو که فعلا بعید میدونم دایی چنین کاریو بکنه.چون دهنوی تو پیتش خوب داره بازی میکنه .تو بازی با مس هم جفت گلامون از سانتر جناحین بود.خلعتبری چون بازیکن تکنیکی هست میتونه هم نقص پاسور رو داشته باشه و هم مهاجم خوبی داشته باشه.تو سپاهان هم این وظیفه رو به نحو احسنت اجرا میکرد.

دوست عزیز اصلا من توجه کردم تا آخر بازی حتی یک پاس خوبم به سید صالحی نمیدن و گرنه سید یک مهاجم فرصت طلبه

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که پول حرف اول و آخر رو در فوتبال می زنه، پس بذاریم علی کریمی بره و به پولش برسه . پس دیگه کسی حق نداره از عشق به پرسپولیس حرف بزنه.
بله فوتبال کریمی تموم شده و با این پول میلیاردی که گرفته، قرار بود یه گل هم نزنه؟؟!!! خب اگه الآن خود دایی هم بازی کنه ممکنه گل بزنه. باید منتظر
ادامه ی فصل و تعویض های مکرر ایشون باشیم. با یه گل بهار نمیشه.
درمورد بازیکنان دیگه ای که پول های کلان می گیرن باید گفت نوش جونشون. مگه اونا ادعای عاشق بودنِ تیم خاصی رو دارن؟؟؟ در ضمن کسی به علی کریمی
انگ نامرد نزده و احتیاجی به مغلطه نیست. در جایی که بعضی ها میگن فرشاد پیوس حماقت کرده یعنی احمق بوده !!! یا کسی که این حرفو می زنه معنی
حماقت رو نمی دونه یا خیلی راحت توهین می کنه و بعد برای دیگران موعظه می کنه که نگین نامرد، در حالی که کسی چنین چیزی نگفته.
اگه سردار اول فصل گفت که کریمی به درد ما نمی خوره، یه چیزی می دونست و الآن می بینیم که 3 هفته س تیم داره بدون حاشیه بازی می کنه. البته اگه
آقای کریمی اجازه بدن و یه روز مونده به بازی پرسپولیس مصاحبه های تخریب کننده انجام ندن و اجازه بدن که تیم در آرامش باشه ...
الآن بازیکنان پرسپولیس در حد بازیکنان سپاهان و استقلال نیستن و در خط حمله و هافبک (بازیساز) لنگ می زنه ولی خوب نتیجه گرفته و اگه آقایون
اجازه بفرمایند، این تیم به جایگاه خوبی دست پیدا خواهد کرد.
لازمه یه چیزی رو به عرض دوستان برسونم و اینه که برخلاف ادعای بعضی از دوستان، بازیکنان بزرگ پرسپولیس حاشیه نداشتند ...
از پروین، دایی، خوردبین، استیلی نام برده شده که هرگز در دوران بازیگری حاشیه نداشتند و افرادی مثل پیوس، محمد خانی، باقری، مهدوی کیا، عابدزاده،
محمد حسن انصاری فرد، مایلی کهن، ضیاء عربشاهی و خیلی ها در دوران بازیگری اسطوره ی اخلاق و بازیگری بودند و همگی ملی پوش بودند.
تنها کسی که در پرسپولیس کمی شر بود، مجتبی محرمی بود که اونم بیرون تیم هر کاری که دوست داشت می کرد و داخل تیم مطیع مربیان بود و خدائیش
هنوز دفاع چپ نظیر محرمی نیومده. این نظر شخصی نیست. می تونید از بزرگ ترها و کسانی که بازی ایشون رو دیدن بپرسید.
در آخر باید به دوستان بگم که الآن پرسپولیس احتیاج حمایت داره نه کل کل به خاطر بازیکنی که دیگه مال ما نیست.

................................................ فقط پرسپولیس ..............................................

challenger_69

عضو جدید
سلام بچه ها من چند روز میرم سایت varzesh3 ولی سایتش باز نمیشه!! برای شما هم همینطوره با من فقط اینطوریم آیا؟:cry:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونطور که از ایده بعضیا مشخصه علی کریمی باید یه چند فصل میرفت خونه میشست تا دایی بره از پرسپولیس و اگه مربی بعدی میومد و از کریمی خوشش میومد اونوقت میومد تو تیم!!!این طرز فکرا برام جالب و در عین حال تعجب بر انگیزه!! اینا نظرات دهه 60-70 هست که باید یه تاپیک بهش اختصاص داد و اونجا در موردش بحث کرد.در حال حاضر ما تو دهه 90 به سر میبریم و هیچ وقت به شرایط دهه 60 نمیتونیم برگردیم!!
اینکه نظر میدن فوتبال کریمی تموم شده یه نظر شخصی هست همین و بس. امیدوارم که کریمی تو تراکتور افتضاح بازی کنه و گند بالا بیاره تا دوستان عزیز خوشحال بشند که نظرشون درست از آب در اومده!!!! از فکری که اینقدر از بازیکن اسطوره تیم بدش میاد و هنوز هیچی نشده امیدواره تو تیم جدیدش گند بزنه باید ترسید!!!
اینکه من گفتم کریمی گل زده در جوابی بود که میگفت تو 3 بازی کریمی کاری نکرده.پس منم باید بهش بگم با 3 تا بازی نظری نمیشه داد یا به عبارتی با یه گل بهار نمیشه!!!

انگ نامرد بودن به کریمی به اندازه کافی زده شده.البته از سوی تعداد بسیار کمی از طرفدارا که انگشت شمارند.که اینم نظر شخصی هست .همین و بس.ما عادت نداریم اسطورهامون رو بخاطر اشتباهاتشون تحریم کنیم.اونم اسطوره ای به نام کریمی.من 1.5 پیش مخالف بودن کریمی تو تیم بودم و نظرم این بود که فصل قبل کریمی تو تیم نباشه بهتره.کریمی هم اشتباه داشته.البته فقط کریمی نیست که اشتباه داشته.خیلی از اسطوره ها بودن که اشتباه داشتند.ولی دلیل بر این نیست که منفور بشند از دید ما.به این میگن افراطی بودن که امیدوارم خدا نصیب کسی نکنه!!!

من گفتم فرشاد حماقت کرده.نگفتم احمق بوده.اگه احمق بود میگفتم احمق بوده!!! خیلی راحت با این کلمات بازی میکنند که ادمارو خراب کنند.ولی بدونن اصلا برام مهم نیست.فرشاد 3 سال از بهترین سالای فوتبالیش رو هدر داد و نباید اینکارو میکرد.

جدیدا سردار نطر فنی میدن و میگن کریمی به درد تیم نمیخوره.اونم به خاطر کینه شخصی که با کریمی دارند.البته امسال رویانیان و فتح الله زاده عاشق این هستند که معروف بشند و جالبه کسی نمیگه که عکس و نظرات سردار تو تیتر اصلی روزنامه ها هستش.کسی نیست بگه که اخه تو رو چه به فوتبال که هر روز نظر میدی و میزنی به خاکی.بزرگای فوتبال ما.اونایی که نظراتشون میتونه به فوتبال کمک کنه نظراتشون تو روزنامه نیست ولی فتح الله زاده و سردار هر روز یه موضوع مضحک برای عرضه دارند!!!!

قابل توجه بعضی از روشنفکران عزیز باید بگم که اسم تعدادی از بازیکنای دهه های 50-60-70 اورده شده که واقعا حاشیه نداشتند چون اونموقع بازیکن سالاری مفهومی نداشت.الان ما دهه 90 هستیم و دهه ، دهه بازیکن سالاری هستش!!همین بازیکنای نمونه که نام بردی دچار جو گرفتگی دهه 90 شدند و در حال حاضر با وجود اینکه دیگه بازیکن نیستند ولی حاشیه رو بوجود میارند.امسال دایی پروین-مایلی -استیلی-خوردبین و اونایی که یه منصبی تو فوتبال دارند.
در اخر بگم کریمی هیچ موقع محبوبیتش برای من به اندازه پیوس و مهدوی کیا و .. نبوده ولی اینگونه خراب کردنش درست نیست !!!
دایی هم سال پیش کم حاشیه درست نکرد برای تیم ولی ما به حرمتش حرفی نزدیم.پس شماهایی که چپ و راست از کریمی بد میگید اگه میخواین ما نظری از کریمی ندیم بهتره تمومش کنیدو آرزوی مرگ اسطوره رو نکنید

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز اصلا من توجه کردم تا آخر بازی حتی یک پاس خوبم به سید صالحی نمیدن و گرنه سید یک مهاجم فرصت طلبه

منم موافقم.سید صااحی بازیکن خوبیه.تو این شکی نیست.ولی از اون تیپ بازیکنایی هست که باید یه پاسور موفق تغذیش کنه.تو سپاهان خیلی موفق بود .چون نویدکیا اونجا بود.
کلی که به تراکتور زد دقیقا شبیه گلی بود که سال پیش به پرسپولیس زد.اگه پاس خوب بگیره کارو نکوم میکنه ولی خوب مشکل اینه که پاسور خوب فعلا نداریم و نوری تک و توک خوب بازی میکنه که این فایده نداره!!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2] کری خوانی مجری ماه عسل برای استقلالی ها روی آنتن شبکه سه+عکس[/h] [h=2]پرسپولیس نیوز : مجری برنامه ماه عسل با یادآوری شکست سنگین استقلال برای این تیم کری خواند.[/h] در ویژه برنامه ماه عسل به مناسبت عید سعید فطر مهمانان مختلفی حضور یافتند که یکی از آنها امیر جعفری بود و با اعلام اینکه از مسئولان شبکه سه و سیما می خواهم اگر فیلمی از 6 گل خوردن استقلال در دست است نشان دهند و شک نکنید اگر این اتفاق رخ دهد من پرسپولیسی خواهم شد.

علیخانی در پاسخ به جعفری گفت: بهتر است بروید آن مدیرعامل سابق استقلال را پیدا کنید که فیلم آن بازی را آتش زد! و با دست 6 گل پرسپولیس به استقلال را نمایش داد.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قصد تخریب علی کریمی رو ندارم ولی فوتبالش تموم شده و در ادامه ی فصل خواهید دید. شاید هم تراکتورسازی رو به بهانه ای رها کنه. ولی به خدا من از رفتن کریمی و تموم شدن فوتبالش
خوشحال نیستم اما پرسپولیس رو بیشتر از کریمی دوست دارم و خدا رو شکر که فعلا" حاشیه های یکی دو سال اخیر از بین رفته و جوّ تیم فعلا" خوبه.
وقتی به کسی میگن حماقت کرده یعنی احمق بوده و این عین معنی کلمه ست و بازی با کلمات نیست و میدونم کسی که این کلمه رو
به کار برده، قصد بدی نداشته ولی با کلمات به خوبی آشنا نبوده.
حرف حاشیه سازی ما درمورد بازیکنان هستش نه مربیان. لطفا" به جاده خاکی نزنید.
در کل بگم که در این 3 هفته خیلی ها فهمیدن که رفتن کریمی به نفع خودش و پرسپولیس بود و لطفا" اجازه بدید که دغدغه ی ما تیم باشه نه بازیکن تراکتورسازی.
در یاد داشته باشید که اخلاق و وفاداری قرن هاست که ارزش داره و مخصوص دهه ی 60 و 70 نیست که الآن در دهه ی 90 ضد اخلاق رو مُد کنیم و بپسندیم.

maso0m

عضو جدید
کری خوانی مجری ماه عسل برای استقلالی ها روی آنتن شبکه سه+عکس

پرسپولیس نیوز : مجری برنامه ماه عسل با یادآوری شکست سنگین استقلال برای این تیم کری خواند.

در ویژه برنامه ماه عسل به مناسبت عید سعید فطر مهمانان مختلفی حضور یافتند که یکی از آنها امیر جعفری بود و با اعلام اینکه از مسئولان شبکه سه و سیما می خواهم اگر فیلمی از 6 گل خوردن استقلال در دست است نشان دهند و شک نکنید اگر این اتفاق رخ دهد من پرسپولیسی خواهم شد.

علیخانی در پاسخ به جعفری گفت: بهتر است بروید آن مدیرعامل سابق استقلال را پیدا کنید که فیلم آن بازی را آتش زد! و با دست 6 گل پرسپولیس به استقلال را نمایش داد.

خداييييييييييييييييييييييييييييييييي ؟؟؟؟؟؟ من يايد تي وي ديدن و بزارم تو برنامه ام :biggrin: