کلوپ طرفداران پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اگه موقعیت نداشته باشیم، کمتر حرص میخوریم تا اینکه داشته باشیمو گل نکنیم...........:mad:
مخصوصا یه همچین موقعیتایی ... توپی که به انصاری فرد رسید واقعا گل نکردنش سختتر از گل کردنش بود ..
رضایی باید خودش میزد نباید پاس میداد :razz:..
این مساوی فرقی با باخت نداره وقتی 6 موقعیت 100 درصد گل نمیشه ..
البته گلر اونام کاسیاس شده بود .با صورت توپو برگردوند ..:biggrin:
شانس ما گلرای حریف مقابل ما با صورت و مو و ناخن توپ برمیگردونن ..

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر من نبودمممممممممممممممممم

حالمونو گرفتن مث همیشه...:razz:

مخصوصا یه همچین موقعیتایی ... توپی که به انصاری فرد رسید واقعا گل نکردنش سختتر از گل کردنش بود ..
رضایی باید خودش میزد نباید پاس میداد :razz:..
این مساوی فرقی با باخت نداره وقتی 6 موقعیت 100 درصد گل نمیشه ..
البته گلر اونام کاسیاس شده بود .با صورت توپو برگردوند ..:biggrin:
شانس ما گلرای حریف مقابل ما با صورت و مو و ناخن توپ برمیگردونن ..

مقابل پرسپولیس ک همه دروازه بانا کاسیاس میشن!! ..... :D
بیچاره رضایی ترسید توپو بزنه گل نشه دادش ب کریم، اونم قشنگتر زدش بیرون:D....
یا اون موقیعت کریمی اینقد دس دس کرد ک.......
ولی رضایی خداییش این چندبازی خیلی خوب بوده من ک ازش راضیم:D ولی نوری باز امروز برگشت ب روزای قبلش....:razz:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالمونو گرفتن مث همیشه...:razz:

مقابل پرسپولیس ک همه دروازه بانا کاسیاس میشن!! ..... :D
بیچاره رضایی ترسید توپو بزنه گل نشه دادش ب کریم، اونم قشنگتر زدش بیرون:D....
یا اون موقیعت کریمی اینقد دس دس کرد ک.......
ولی رضایی خداییش این چندبازی خیلی خوب بوده من ک ازش راضیم:D ولی نوری باز امروز برگشت ب روزای قبلش....:razz:

من امروز حالم به اندازه کافی گرفته هستشششششششششششششششش

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها برنامه فرش سپید رو میبینین؟؟
امروز سوال برنامشون این بود:
کدومشون؟؟؟
8.علی کریمی 7.فرهاد مجیدی!!!
چندتایی مجیدی بالاتر بود:razz: :razz:
هرچند همه ما میدونیم طرفدارای کریمی خییییلی بیشتره (اصلا این 2تا قابل مقایسه نیستن ب هیچ عنوان) ولی خب خوش ندارم ببینم اون بالاتر باشه:razz:
شما هم شماره 8 رو ب 30000266 بفرستید تا بدونن پرچم پرسپولیسو کریمی همه جا بالاس .....:gol:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی بچه ها برنامه فرش سپید رو میبینین؟؟
امروز سوال برنامشون این بود:
کدومشون؟؟؟
8.علی کریمی 7.فرهاد مجیدی!!!
چندتایی مجیدی بالاتر بود:razz: :razz:
هرچند همه ما میدونیم طرفدارای کریمی خییییلی بیشتره (اصلا این 2تا قابل مقایسه نیستن ب هیچ عنوان) ولی خب خوش ندارم ببینم اون بالاتر باشه:razz:
شما هم شماره 8 رو ب 30000266 بفرستید تا بدونن پرچم پرسپولیسو کریمی همه جا بالاس .....:gol:

اسم برنامه شو عشقم ..شیش تاییا

FREE DOOM

عضو جدید
[h=1]مرفاوی: خوش شانس بودیم که موقعیت های پرسپولیس گل نشد/ داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد
[/h][h=2] سرمربی صبای قم پس از بازی تیمش مقابل پرسپولیس به بازیکنان هر دو تیم تبریک گفت.[/h]
[h=4]به گزارش خبرآنلاین؛ صمد مرفاوی سرمربی تیم صبای قم پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در مورد این بازی گفت: «امروز هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و جا دارد که هم به بازیکنان تیمم و هم به بازیکنان پرسپولیس تبریک بگویم. برای این بازی برنامه ‌ریزی خاصی داشتیم و می‌دانستیم که آنها در هفته‌های گذشته نتایج خوبی گرفتند و مهاجمان خوبی هم دارند به همین دلیل سعی کردیم بازی آنها را کنترل کنیم.»
او در مورد موقعیت های گل متعدد تیم پرسپولیس در این بازی گفت:«پرسپولیس چند موقعیت حتمی گل را در این بازی از دست داد و می‌توانست این بازی را حداقل با پیروزی به پایان ببرد ولی از خوش‌شانسی ما این موقعیت‌ها به نتیجه ای نرسید و بازی با نتیجه بدون گل پایان یافت، با این حال ما هم می‌توانستیم در این بازی به گل برسیم که به ثمر نرسید اما بازیکنانم مردانه بازی کردند.»
سرمربی صبای قم در مورد کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام قم گفت: «زمین نسبت به 2 ماه گذشته خیلی بهتر شده. بازی با داماش که اولین حضور من در این ورزشگاه بود زمین بسیار افتضاح بود اما حالا خیلی خوب شده است.»
مرفاوی در پایان درباره داوری این دیدار گفت: «داور در این دیدار عملکرد خوبی داشت اما می‌توانست در یک صحنه مشکوک یک پنالتی به نفع ما اعلام کند که این کار را انجام نداد اما در مورد آن صحنه قضاوت نمی کنم.»
[/h]

FREE DOOM

عضو جدید
[h=1]گل‌محمدی: با بی‌دقتی مهاجمان سه امتیاز را از دست دادیم/ کسی نمی‌توانست حاشیه‌های پرسپولیس را جمع کند
[/h][h=2] ایسنا نوشت:[/h]
[h=4]یحیی گل‌محمدی معتقد است پرسپولیس می‌توانست حداقل دو، سه گل به صبا بزند و این تیم را شکست دهد.
سرمربی تیم فوتبال پر سپولیس در نشست خبری پس از بازی با صبای قم اظهار کرد: ما از قبل بازی سختی را پیش‌بینی می‌کردیم، موقعیت‌های خوبی را روی دروازه حریف خلق کردیم و در آن سو فرصت به حریف ندادیم، در بازی دفاعی با تمرکز و خوب ظاهر شدیم اما در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم.
وی افزود: امروز موقعیت‌های صددرصد خوبی از دست دادیم و می‌توانستیم دو، سه گل بزنیم. هر دو تیم با این حال بازی جانداری انجام دادند و صبا هم با انگیزه ظاهر شد، هرچند که حق تیم ما امروز برد بود و سه امتیاز را با بی‌دقتی مهاجمان از دست دادیم اما کسب یک امتیاز هم در این زمین در برابر تیم سخت‌کوش قم برای ما بد نبود.
گل‌محمدی در ادامه گفت: ما باید در آینده تلاش کنیم که موقعیت‌های صددرصد را گل کنیم چرا که در هر بازی این قدر موقعیت برایمان به وجود نمی‌آید و باید از تک فرصت‌ها استفاده کنیم.
وی درباره کیفیت زمین ورزشگاه یادگار امام قم گفت: کیفیت زمین خیلی خوب نبود و بازی در آن برای خود صبا هم که مثل ما روی زمین بازی می‌کند سخت بود. موقعیتی که انصاری فرد از دست داد به خاطر زمین بود. من فکر می‌کنم کیفیت این زمین را باید برای بازی صبا برابر الشباب در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بهتر کنند.
در ادامه گل‌محمدی درباره حاشیه‌هایی که شب گذشته و امروز مقابل هتل محل اقامت پرسپولیسی‌ها و همچنین شعارهایی که علیه او سر داده شد، گفت: به هر حال این مشکلات در همه ورزشگاه‌ها وجود دارد. من با صبا و بازیکنانش خاطرات خوبی دارم و هیچ ناراحتی از مردم و تماشاگران قم ندارم. ممکن است این اتفاق برای هر مربی رخ دهد. اتفاقاتی افتاده که اگر درباره آن‌ها صحبت نکنم بهتر است.
خبرنگاری از سرمربی پرسپولیس پرسید بهتر است به خاطر هواداران صبا این مسائل را باز کنید که گل‌محمدی پس از اصرار خبرنگاران قمی، گفت: زمانی که من به صبا آمدم مسئولان باشگاه قول‌هایی دادند و قرار شد حمایت‌هایی از تیم صورت بگیرد که البته انجام نشد. در حالی که قرار بود 20 درصد اول قرارداد بازیکنان بعد از هفته چهارم پنجم به آن‌ها داده شود، تازه یک ماه پیش این پول به آن‌ها پرداخت شد. من با رییس هیات مدیره در این باره جلسه گذاشتم و او به ما قول داد که مشکل مالی تیم را برطرف کند، من هم سه، چهار روز به آن‌ها فرصت دادم و قرار شد که از طریق شهرداری به باشگاه کمک شود.
وی افزود: من و رمضان‌بیگی مدیرعامل وقت باشگاه وقتی این موضوع را شنیدیم همدیگر را بغل کردیم و نمی‌دانستیم از خوشحالی چه باید بکنیم. اما سه، چهار روز بعد به ما اعلام کردند که ما یک باشگاه دولتی هستیم و نمی‌توانیم تا این حد پول بدهیم. در حالی که من چیز زیادی نخواسته بودم. مسئله هم همین بود.
وی افزود: تازه بعد از دو، سه ماه از خروج من از صبا پول بازیکنان را دادند. برای من کار کردن در آن شرایط سخت بود. آدمی نیستم که دروغ بگویم. در همان زمان بود که پیشنهاد پرسپولیس به من مطرح شد، یعنی جدایی من از صبا با پیشنهاد پرسپولیس مصادف شد. من هم پرسپولیس را دوست داشتم و به مسئولان باشگاه گفتم که از این تیم پیشنهاد دارم و شما هم شرایطی که من می‌خواستم را فراهم نکرده‌اید. خیلی راحت از هم جدا شدیم. با این حال من نمی‌خواستم این مسائل را مطرح کنم.
گل محمدی درباره اینکه گفته می‌شد او به خاطر مشکلات جسمی از صبا جدا شده، گفت: من اصلا مشکل جسمی نداشتم. فقط کمی عصبی شده بودم، می‌توانید این موضوع را از بازیکنان صبا بپرسید. من به خاطر مشکلات باشگاه کمی از لحاظ روحی – روانی به هم ریخته بودم و حتی یکی، دو روز هم بستری شدم.
در ادامه نشست خبری خبرنگاری از گل‌محمدی پرسید برخی معتقدند پرسپولیس شما را باید پس از باخت ارزیابی کرد که چطور حاشیه‌ها را جمع می‌کنید که وی در پاسخ گفت: خدا نکند ببازیم. من تیم را در بدترین شرایط پرسپولیس تحویل گرفتم و واقعا دیگر از این بدتر نمی‌شد. بازیکنان هم از نظر روحی – روانی و هم از نظر جسمی در وضعیت خوبی نبودند و یک جو ناامیدی هم در هواداران وجود داشت. من در دو، سه ماهی که کنار ژوزه با تیم کار کردم، شناخت خوبی داشتم و بحران را کنترل کردم. 8 سال در پرسپولیس بازی کردم و از شرایط این تیم آگاهی داشتم.
وی ادامه داد: من نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم، نمی‌گویم کار خیلی بزرگی انجام دادم اما فکر نمی‌کنم کسی می‌توانست در آن مقطع حاشیه‌ها را از پرسپولیس جمع کند. ما چند برد خوب به دست آوردیم و یک روند خوب را شروع کرده‌ایم، در آینده هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.
یحیی گل‌محمدی درباره هدف پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی گفت: جام حذفی یک میانبر برای قهرمانی است. ما از الان با سه برد می‌توانیم در این جام قهرمان شویم، به همین خاطر روی سه بازی پیش رو در این جام حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم. حق این تیم و هواداران است که حداقل یک جام بگیرند. ضمن اینکه در لیگ هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که به بالای جدول نزدیک شویم. اینکه در لیگ سهمیه بگیریم یا نه، بستگی به شرایط‌مان دارد، اگر با همین روند ادامه دهیم فکر می‌کنم بتوانیم جزو سه چهار تیم اول جدول باشیم. مطمئن باشید اگر نمی‌توانستیم زیاد امیدواری نمی‌دادم اما با این روند چیزی که گفتم برای ما ممکن است.
وی در پایان درباره وضعیت معدنچی در پرسپولیس گفت: او بازیکن بزرگی بوده و الان هم تلاشش را می‌کند، اگر در تمرین‌ها خودش را خوب نشان دهد، می‌تواند به ترکیب برسد هرچند که مصدومیت داشت و کمی طول می‌کشد به اوج آمادگی برگردد.
[/h]

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو بچ پرسپوليس برين تايپك كل كل جواب ابيا رو بدين اينجا پست دادن كه فايده نداره
برين اونجا رو سرخ كنين اينجا با ابي هم بنويسين خودش سرخه فداي همه قرمزا بشم برين اونجا منم اگه وقت داشتم پايه شما هستم تا دربي

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بچ پرسپوليس برين تايپك كل كل جواب ابيا رو بدين اينجا پست دادن كه فايده نداره
برين اونجا رو سرخ كنين اينجا با ابي هم بنويسين خودش سرخه فداي همه قرمزا بشم برين اونجا منم اگه وقت داشتم پايه شما هستم تا دربي
ببین دوست عزیز اون بچه هایی که میان اونجا هم دوستای ما هستن متاسفانه بعضی ها کل کل رو با دعوا اشتباه میگیرن .. میدونی من اونجا هم همیشه میرم تا حالا هم سابقه نداشته با کسی دعوام بشه .. شما همینجا حضور داشته باش و تایپیکون بالا باشه این خودش جوابه .. فرقی هم نمیکنه فونتتون مشگی باشه یا قرمز یا سبز مهم دلتون که باید قرمز باشه ........جواب استقلالی ها رو روز 6 بهمن تو زمین مسابقه میدیم ......

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز اون بچه هایی که میان اونجا هم دوستای ما هستن متاسفانه بعضی ها کل کل رو با دعوا اشتباه میگیرن .. میدونی من اونجا هم همیشه میرم تا حالا هم سابقه نداشته با کسی دعوام بشه .. شما همینجا حضور داشته باش و تایپیکون بالا باشه این خودش جوابه .. فرقی هم نمیکنه فونتتون مشگی باشه یا قرمز یا سبز مهم دلتون که باید قرمز باشه ........جواب استقلالی ها رو روز 6 بهمن تو زمین مسابقه میدیم ......
;););)