کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با ذکر ی خاطره ما بریم:
سال اولی که رفته بودم مشهد،تو یکی از صحنا یه بنای سنگی بود که ساعت افتابی بود.من نمیدونستم چیه.رفتم روش فاتحه خوندم!!!شانس اوردم امام رضا خشکم نکرد
یا علی
خدانگهدار فعلا

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ول کن اینا رو بذار خوش باشن....مردم ازاریا...اخهع چکارشون داری؟ چی بنویسن پس بنده خداها؟؟ صعود پرسپولیس به اسیا؟؟ قهرمانی پرسپولیس در اسیا؟؟ علی دایی در نیم متری جام اسیا؟؟ اسیا برو اونور پرسپولیس داره میاد؟؟ بذار خوش باشن:)
اينا سخت درگير استقلالن خودشون در بيخبري مطلق بههههههههههههههه سر ميبرن.... :D :w15:
ینی تمام تیتراش یکی از یکی جوکتره!!!!!!!!!!!

اینو گذاشتن که از الان برای بازی برگشت قبل از بازی تیتر بذارن که 2 تا از بازیکنهای استقلال باید اخراج میشدن اما نشدن و داوری با استقلال بوده
خیلی با حالن ، بوضوح پای نکونام بصورت غیر عمدی رفت رو صورت خلعتبری ، اون افتاده رو زمین داره میچرخه تو یه ثانیه پای نکونام رفت رو صورت خلعتبری ببین چه الم شنگه ای بپا کردن دایی میگه عمدا زد:surprised:
اون از دهنوی که از اول بازی با دست بازیکنها رو میزد ، اون از صادقیان که فقط و فقط رفت و نکونام رو زد ، اون از حقیقی که عربده کشی میکرد ، اونم از بنگر که باعث شد داور بی جهت به نظری هم کارت زرد بده، اونم از سید صالحی که دقیقه 3-4 زد تو سر تیموریان کارشناسا گفتن اونم باید کارت زرد میگرفت ، حالا ما شدیم بحرین
تو رو خدا ما با کیا دربی میذاریم؟؟ اصلا از همین لیگ باید با نفت تهران دربی بذاریم تا با اونا
دنبال چی هستن بعضی از این پرسپولیسیا؟؟ شما فهمیدید؟؟

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهدی محمدی مربی مس کرمان به دلیل سکته فوت کرد...بیچاره سنش هم زیاد نبود فک کنم...خدا رحمتش کنه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شربت خلط آور : پرمصرفترین داروی پرسپولیسیها پس از اتمام هر دوره لیگ

• Like
واکنش ها: mpb