کلوپ آبیدلان.

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااام خاله

علیک سلام پسرخاله...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوباره مو اومدوم پسر نی
الان هر چی دختره میریزه:)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
محمد نهم دارم میرم مشهد.التماس دعایی چیزی داری بگو...هر چند بعیده شفا بگیری:)

نهم شهریور؟این همه راهو با چی میری؟خدایی خیلی دوره....

برو خودتو ببند به پل جلوی حرم،تو نری ها....تو شولوغه،حاجتا قاطی میشه،یه وقت.....:biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نهم شهریور؟این همه راهو با چی میری؟خدایی خیلی دوره....

برو خودتو ببند به پل جلوی حرم،تو نری ها....تو شولوغه،حاجتا قاطی میشه،یه وقت.....:biggrin:

والا نمیدونم.قراره از طرف استان ببرنمون...منتظرم ببینم چی میگن.حالا خوبه بگن به نیت اخلاص بیشتر و زیارت باحال تر،استانداری تصمیم گرفته همه رو با پای پیاده و برهنه راهی کنه!! فرداش خبر انفجار استانداری خوزستان رو تو اخبار گوش بده:)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
والا نمیدونم.قراره از طرف استان ببرنمون...منتظرم ببینم چی میگن.حالا خوبه بگن به نیت اخلاص بیشتر و زیارت باحال تر،استانداری تصمیم گرفته همه رو با پای پیاده و برهنه راهی کنه!! فرداش خبر انفجار استانداری خوزستان رو تو اخبار گوش بده:)

خو پس عجیب خوشا به سعادتتون..از سمت لرستان برین:biggrin::lol:

:biggrin:نمیری تو پسر........

1992.sarina

عضو جدید
خبر فوری :
فرهاد مجیدی شماره 7 محبوب استقلالی ها به تیم ملی بسکتبال ایران دعوت شد.
.
.
.
.
.
.
.
لامصب فقط گل سه امتیازی میزنه

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلااااااااااااامممممممممم
فقط آبییییییییییییییی

خبر فوری :
فرهاد مجیدی شماره 7 محبوب استقلالی ها به تیم ملی بسکتبال ایران دعوت شد.
.
.
.
.
.
.
.
لامصب فقط گل سه امتیازی میزنه

خو پس عجیب خوشا به سعادتتون..از سمت لرستان برین:biggrin::lol:

:biggrin:نمیری تو پسر........

درود بر ابی دلان
مبارک باشه ادامه پیروزی هااااااااااااااا

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قلعه‌نويي: از مردم خوب رشت تشکر مي‌کنم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به روح مادرم برد استقلال روز عزاي اين آقايان است.

امير قلعه‌نويي پس از پيروزي دو بر يک برابر داماش گيلان در نشست خبري اظهار داشت: اجازه بدهيد اين برد را به کيوان رفعتي ساجدي که فصل گذشته درگذشت تقديم کنم. اميدوارم اين برد را از ما قبول کند. از مردم خوب رشت به خاطر جو خوب ورزشگاه تشکر مي‌کنم. حتي اگر پنج گل هم مي‌خورديم تشکر مي‌کردم. از نجف‌نژاد هم تشکر مي‌کنم که در اين چند روز که به من خيلي حمله شد اما رئيس هيئت مديره استقلال با اينکه درگير انتخاب کابينه بود مصاحبه خوبي انجام داد که جاي تشکر و تقدير دارد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: آقايان مي‌گويند که نمي‌خواهيم براي استقلال حاشيه درست کنيم. فکر مي‌کنند شعور مردم نمي‌رسد ديگر چه مي‌خواستند بگويند؟ به روح مادرم قسم امروز روز عزاي آنهاست که استقلال برنده شد. دقيقا داستان مار و پله تکرار شده که از اين طرف نيش مي‌زنند. در اين زمين‌ها بازي سخت است. حتي مهدوي مي‌توانست براي داماش گلزني کند. اعتقاد دارم رشت مي‌تواند زمين بهتري داشته باشد و داماش هم در اين بازي مي‌توانست برنده شود. آنها هرچه بازيکن بلند قامت داشتند در زمين گذاشتند و ما در اين بازي‌ها به مشکل نمي‌خوريم. مجيدي را آورديم چون عمق دفاع‌شان آسيب پذير است. خدا را شکر مي‌کنم قبل از ليگ قهرمانان آسيا برديم. اگر قهرمان شويم يکي از دلاليش اين برد است. زيرا در رشت هر تيمي نمي‌تواند برنده شود. ناظمي فوق العاده کار کرد و فوتبال ما هم به مديري مثل عابديني نياز دارد.

سرمربي استقلال در مورد اينکه در ايجاد موقعيت بهتر شده است، گفت: آمار بازي‌ها را گرفتيم گل‌هاي زده بدي نداريم بايد روزي ناراحت شوم که تيمم ايجاد موقعيت نکند. فکر مي‌کنم تيم ما بهترين خط حمله را دارد.

قلعه‌نويي در مورد تعويض‌هاي تاکتيکي تيمش و ديدار با نماينده تايلند گفت: آنهايي که در اين چند روز جو درست کرده‌اند دوست دارند ما مقابل حريف تايلندي بازنده شويم آنها به فکر منافع ملي نيستند و خودشان مي‌خواهند به همه چيز برسند. هر سه مصدوم تيم استقلال براي بازي با حريف تايلندي آماده خواهند شد. از سازمان ليگ خواهش مي‌کنم که از توپ‌هاي کنفدراسيون فوتبال اسيا استفاده کنند. امروز با اين توپ بازي کرديم و هفته بعد بايد با توپ‌هاي اي اف سي بازي کنيم. حريف تايلندي هشت بازيکن خارجي دارد و از تيم‌هاي قدرتمند آسيا محسوب مي‌شود ولي مي‌توانيم اين تيم را شکست بدهيم.

وي در مورد اعلام شرکت پوما براي توپ دادن به ايران، گفت: من فقط يک ايراد فني گرفتيم ولي نمي‌دانم چرا آقايان معترف شدند و دست خودشان را رو مي‌کنند. من اسم کسي را نياوردم. چرا همه موضع گرفتند؟ جعفري گفت اين توپ‌ها مجاني است اما برويد از سازمان ليگ بپرسيد بابت اين توپ ها از پول استقلال کم مي‌کنند. اين تناقض‌ها چه معنايي دارد؟ دادکان در زمان خودش هم توپ گرفت و هم پول اما هر کسي حرف مي‌زند يا مافيا مي شود يا بايد سيل او را ببرد.

وي در مورد تشکر از نجف‌نژاد براي طعنه زدن به کسي بود يا نه گفت: من که نگفته بودم او مصاحبه کند ولي ناراحتم اين همه به من حمله شد اما کسي مصاحبه نکرد تعجب کردم که نجف‌نژاد با آن همه مشغله آن مصاحبه را کرد که بايد از او تشکر کنم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اهداي پيراهن‌ مجيدي و حيدري به دو جانباز

کاپيتان استقلال و خسرو حيدري پيراهن‌هاي خود را به دو جانباز اهدا کردند.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
استقلال در شهر باران صدرنشين شد

تيم فوتبال استقلال با پيروزي مقابل داماش گيلان صدرنشين ليگ برتر شد.

اولين ديدار هفته پنجم ليگ برتر از ساعت 19 و 20 دقيقه در ورزشگاه عضدي رشت و در حضور 7 هزار و 610 نفر ( طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه)بين دو تيم داماش و استقلال برگزار شد که بازي با نتيجه دو بر يک به سود استقلال به پايان رسيد.

به گزارش فارس، آبي‌پوشان بازي را تهاجمي آغاز کردند و در هفت دقيقه اول بازي صاحب چهار کرنر شدند اما اين کرنرها حاصلي براي استقلال نداشت.

امين متوسل در دقيقه 17 روي پاس عمقي هادي محمدي در پشت مدافعان استقلال صاحب توپ شد و در موقعيت تک به تک با مهدي رحمتي با يک ضربه آرام گل اول بازي را به ثمر رساند.

بعد از اين گل استقلال دوباره بازي را در دست گرفت و حملات زيادي انجام داد.

در دقيقه25 نکونام با ضربه سر توپ را به سياوش اکبرپور در محوطه جريمه داماش رساند و اکبرپور با يک ضربه فني دروازه داماش را باز کرد و بازي مساوي شد. در دقيقه 67 فرهاد مجيدي از عمق دفاع داماش فرار کرد و با يک ضربه ديدني گل دوم آبي‌پوشان را به ثمر رساند.

در دقيقه 37 مهدي رحمتي ضربه مهدوي را در موقعيت تک به تک مهار کرد.

در دقيقه 40 ضربه سر نيکبخت واحدي به تيرک دروازه داماش خورد.

بازي دو تيم از سرعت قابل قبولي برخوردار بود و هر دوتيم تهاجمي بازي کردند.

احمد صالحي داور مسابقه به ابوذر رحيمي و مهدوي از داماش کارت زرد نشان داد.

داماش گيلان پيش از اين ديدار هيچ بردي نداشته است و با سه امتياز در رده سيزدهم بود و استقلال هم با اين برد يازده امتيازي شد ( با احتساب کسر يک امتياز کميته انضباطي از آبي‌پوشان) و آبي‌پوشان به صدر جدول صعود کردند. داماش به اين ترتيب در حسرت برد باقي‌ ماند.

هواداران داماش در اواخر بازي به شدت عليه داوري شعار دادند. آنها معتقد بودند که داور دو پنالتي براي داماش نگرفته است.

داماش فصل گذشته در هر دو ديدار رفت و برگشت استقلال را شکست داده بود که استقلال امشب انتقام آن دو شکست را هم از داماش گرفت.