کلوپ آبیدلان.

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانههههههههههههههه من در جريان راي گيري نبودم :cry:

از صميم قلب يعني خالصانهههههههههههه بهههههههههه نرگس بانوي عزيز و ابيس اوشن گلم تبريك ميگم.....

صندلي داغ كلوپ آبيدلان رو بهههههههههه شما سپرديم.....
:D

در نگه داري از آن كوشا باااااااااااااشيد....

موفقيت شمااااااااااااااا آرزوي ماست....
از طرف يههههههههه آبيدل گمنام....هههههههههه:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خو به نظرت بچه ها بياين يه مسابقه نظر سنجي واسه هر بازي بذاريم ك بچه ها نتيجه بازي رو حدس بزن و اخر نيم فصل كسي ك بيشتر از همه درست حدس زده بود( با مديريت صوبت ميكنم بهش امتياز بدن مثل 50 تا) خوبه؟

خیلی ممنون از پیشنهاد شما .:gol::gol:
ی همچین پیشنهادی اقای غریبه داشت که با نظر شما کامل تر شد و من باهاشون صحبت کردم قرار شد که خودشون ی تاپیکی با همین عنوان بزنه و مسئولشم خودشون باشه!
فقط من از همین جا اعلام میکنم که اونجا بجز پیش بینی هیچی دیگه نگید!
:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر بدی هم الان شنیدم ، متاسفانه مهدی کریمیان بازیکن تیم تراکتور سازی دیشب تصادف کرده و به کما رفته ، دعا میکنیم که حالش خوب شه و از این وضعیت خارج شه

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر بدی هم الان شنیدم ، متاسفانه مهدی کریمیان بازیکن تیم تراکتور سازی دیشب تصادف کرده و به کما رفته ، دعا میکنیم که حالش خوب شه و از این وضعیت خارج شه
وایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
انشاالله هر چ زودتر خوب شه:cry:

جولي

عضو جدید
کاربر ممتاز

ايشالله زود حالش خوب ميشه براش دعا ميكنم

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز

واااای خدا ایشالا زودتر خوب بشه....:cry:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
کپی برداری عجیب آرسنال از پرسپولیس ...

کپی برداری عجیب آرسنال از پرسپولیس ...

:w15:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ی سری قانون برای نظم بیشتر تاپیک صندلی داغ که بانظر من و نرگس بانو و غریبه تنظیم شده !لطفا هر نظری دارید به من پیام بدید......

ی سری قانون برای نظم بیشتر تاپیک صندلی داغ که بانظر من و نرگس بانو و غریبه تنظیم شده !لطفا هر نظری دارید به من پیام بدید......

1)مدت نظر سنجی :4 روز
2)مدتی که هر فرد روی صندلی داغ قرار میگیره : 10 روز
3)موقع امتحانای دانشگاه (2 ماه در سال)
صندلی داغ ممنوع!پاشید برید درستونو بخونید!!!
4)برای هر صندلی داغ جدید ی تاپیک جدید زده میشه و بعد از اتمام نظر سنجی سوالا همونجا پرسیده میشه پس از نوشتن هر پستی تو تاپیک نظر سنجی خودداری کنید که فقط سوالا و جوابا اونجا باشه!
5)برای هر نظر سنجی 6 نفر انتخاب میشن 3 تا خانم و 3 تا اقا!(این قانونو رییس اصلی تاپیک گذاشته ما چیکاره باشیم که رو حرف ایشون حرف بزنیم؟!)
6)فقط رای ابیدلا شمرده خواهد شد
7)فقط به سوالای ابیدلان جواب داده خواهد شد

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز