کلوپ آبیدلان.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجله اي اف سي

ايشالا هفته هاي اينده كاپيتان اماده تري رو تويه زمين ببينيم:gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا داشتم فكر ميكردم اگ جاي خسرو حيدري ...چ ميدونم ...عقيلي اون اشتباهو ميكرد الان بايد تو روزنامه ها و همين تاپيك بغلي
...(كل كل) چ حرفايخنده داري رو ميخونديم!!
اشتباه داوري هم همينطور!
اما چيزي ك مهمه و حرفه منه اينه ك اگ زماني ديدي همه دارن نسبت بهت انتقادات و حرفهاي بيمورد ميزنن (اتهامات بي پايه)
خوشحال تر از هميشه باش چون تو واقعا كارتو خوب انجام دادي ...عالي بود...و گواه ايم مدعا حسادت دشمنان!:gol:(دشمن
نه،...رقيب)(منظورم شخص و طيف خاصي نيست)
پس به افتخار تيممون ك هميشه عاليه:gol:

یادتون میاد محمد مهدی نظری فصل گذشته تو بازی با فجر سپاسی جلوی استقلال یه موقعیت خوب رو خراب کرد و نتونست به استقلال گل بزنه ، و همین بازیکن حالا تو بازی با سپاهان یه موقعیت به همون خوبی رو اینبار برای استقلال از دست داد ، فوتباله دیگه
یا حتی دیگه خیلیا کاسه داغ تر از آش شده بودن در مورد بازیکن فولاد که روز بازی با استقلال پنالتی رو خراب کرد نوشتن که همیشه گل میکرده اما اینبار خیلی خراب زده ، همین بازیکن تو بازی فولاد و سپاهان هفته اول دوباره پنالتی خراب کرد
اشتباهات داوری هم در طول یه فصل تقریبا یر به یر میشه نفع و ضررش و برای همه تیمها اتفاق میافته
اصلا لازم نیست به این حرفها واکنش نشون بدید ، بذارید خودشونو با این حرفها خسته کنن

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادتون میاد محمد مهدی نظری فصل گذشته تو بازی با فجر سپاسی جلوی استقلال یه موقعیت خوب رو خراب کرد و نتونست به استقلال گل بزنه ، و همین بازیکن حالا تو بازی با سپاهان یه موقعیت به همون خوبی رو اینبار برای استقلال از دست داد ، فوتباله دیگه
یا حتی دیگه خیلیا کاسه داغ تر از آش شده بودن در مورد بازیکن فولاد که روز بازی با استقلال پنالتی رو خراب کرد نوشتن که همیشه گل میکرده اما اینبار خیلی خراب زده ، همین بازیکن تو بازی فولاد و سپاهان هفته اول دوباره پنالتی خراب کرد
اشتباهات داوری هم در طول یه فصل تقریبا یر به یر میشه نفع و ضررش و برای همه تیمها اتفاق میافته
اصلا لازم نیست به این حرفها واکنش نشون بدید ، بذارید خودشونو با این حرفها خسته کنن

اره همين ارش افشين بازي با فولاد وقتي دروازه بانو دريبل ميكنه و توپو ميزنه به تيرك!!

همون اگ بازيكن استقلال بود...واويلا

درسته همين كافيه ك بدونيد ريشه اين حرفها چيه و بهش اصلا واكنش نشون نديد...ريشه در حسادت به موفقيت تيممون داره اين حركات

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره همين ارش افشين بازي با فولاد وقتي دروازه بانو دريبل ميكنه و توپو ميزنه به تيرك!!

همون اگ بازيكن استقلال بود...واويلا

درسته همين كافيه ك بدونيد ريشه اين حرفها چيه و بهش اصلا واكنش نشون نديد...ريشه در حسادت به موفقيت تيممون داره اين حركات

بله دیگه ، یادتون میاد چطور حاج صفی رو وصل کردن به استقلال؟؟ آخرش من نفهمیدم نظرشون این بود که فرشید طالبی عمدا جلوی استقلال اخراج شد یا داور طرف استقلال رو گرفته بود و اینو بیخودی اخراج کرد؟؟ هر دوشو همزمان گذاشتن پای استقلال
خنده دار این بود که تا یا سایت نوشته بود استقلال به معمار زاده پیشنهاد داده نوشتن که اینم با اونا در ارتباط بوده و اسمشو گذاشتن تو لیست پوشالی خودشون
محسن دادا من تشکر ندارم ، اسم منم که از لیست دوستات پاک کردی :(

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دیگه ، یادتون میاد چطور حاج صفی رو وصل کردن به استقلال؟؟ آخرش من نفهمیدم نظرشون این بود که فرشید طالبی عمدا جلوی استقلال اخراج شد یا داور طرف استقلال رو گرفته بود و اینو بیخودی اخراج کرد؟؟ هر دوشو همزمان گذاشتن پای استقلال
خنده دار این بود که تا یا سایت نوشته بود استقلال به معمار زاده پیشنهاد داده نوشتن که اینم با اونا در ارتباط بوده و اسمشو گذاشتن تو لیست پوشالی خودشون
محسن دادا من تشکر ندارم ، اسم منم که از لیست دوستات پاک کردی :(

ببين ادمايي ك در حال سقوط هستن به هر چيزي چنگ ميزنن...اين الان دقيقا وصف حال اين دوستانه!!

موفقيت وقتي خار بشه تو چشمشون...به هر بهانه و حرفي ميخوام كمرنگش كنن...نميدونن ك اين كار هيچ اثري نداره!!

ن عامو تو تاج سر مني عزيز...ن من پروفمو بستم فقط كسيو حذف نكردم علي جان:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نميدونم چرا از اين گوران لاوره خوشم مياد...حس ميكنم موفق ميشه تو تيم!!:surprised:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید کسی رای نداد هااااااااااااا
تا الان 12 نفر بیشتر رای ندادن هاااااااااا...............
من تا 12 شب بیشتر صبر نمی کنم بعد نفرات رو اعلام میکنم............
به تریب رای داده شده
دیگه خانم آقا فرقی نداره دو نفر اول مسئول هستند می تونن واسه خودشون هم معاون انتخاب کنن........
فقط روسا هر وقت صلاح دیدن بعد چند ماه باز انتخابات برگزار کنن تا بصورت سنت در بیاد..........
دیگه مسئولیت همه چیز با این افراد هست...........

• Like
واکنش ها: mpb

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب الان ساعت از دوازده گذشت و کسی رای جدید نداد........
لذا نتیجه گیری با آراء همون 12 نفر به پایان می رسه............

• Like

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبیس ما به تو افتخار میــــــــــــــــــــــــــــــ کنیم:D:w33::w32:

• Like

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعلام نتایج

اعلام نتایج

دو نفر اول مسئولین کلوپ و صندلی داغ هستند و آقای غریبه به عنوان بازرس و ناظر بر عمل کرد مسئولین حضور دارند...........
1- byss ocean با 7 رای
2- narges banoo با 6 رای
3- gharybeh با 5 رای
4- jahan pahlevan با 5 رای
5-*mohsen_24 با 3 رای
6- sara20012 و بامحمد ساوه 1 رای
منم بهشون تبریک میگم.......

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار بود یه خانوم یه اقا اینجوری میشه دو تا خانوم که

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا تشکر از اینکه رای دادید به من:D
ولی امکانش هس که من بضی وقتا در حد یه سر زدن بیام از الان بگم که دیگه حرفی نمونه
ابیس جان خودش یه تنه هم میتونه اینجارو بگردونه

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
ببینید کسی رای نداد هااااااااااااا
تا الان 12 نفر بیشتر رای ندادن هاااااااااا...............
من تا 12 شب بیشتر صبر نمی کنم بعد نفرات رو اعلام میکنم............
به تریب رای داده شده
دیگه خانم آقا فرقی نداره دو نفر اول مسئول هستند می تونن واسه خودشون هم معاون انتخاب کنن........
فقط روسا هر وقت صلاح دیدن بعد چند ماه باز انتخابات برگزار کنن تا بصورت سنت در بیاد..........
دیگه مسئولیت همه چیز با این افراد هست...........
خو این نظرسنجی کوجا بود تا ما رای بدیم اطلاع رسانی کن خو مجیدجان دلبندم..:d

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
دو نفر اول مسئولین کلوپ و صندلی داغ هستند و آقای غریبه به عنوان بازرس و ناظر بر عمل کرد مسئولین حضور دارند...........
1- byss ocean با 7 رای
2- narges banoo با 6 رای
3- gharybeh با 5 رای
4- jahan pahlevan با 5 رای
5-*mohsen_24 با 3 رای
6- sara20012 و بامحمد ساوه 1 رای
منم بهشون تبریک میگم.......

بزن دست قشنگه رو به افتخار شیرزنان آبیدل..:D:w17:
دوستای خوبم بهتون تبریک میگم. براتون آرزوی موفقیت داری...:gol::gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به بسلامتی .... اسم دو تا خانم درومد خیلی هم خوب
اگرم قرار بود یه آقا کمکی باشه خود جهان پهلوانه که باعث و بانی این امر خیر بودن ، با تشکر