کلوپ آبیدلان.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا منم کار دارم:D
زندگی دارم:D
بچه ها در جریانن:D
بیام سوالای کپی پیست محمدو جواب بدم:D
خدارو خوش میاد:D

کار چی داری
زندگیچی داری 24ساعت چراغت روشنه
همه راضی هستن تو بشینی رو صندلی
سوال سواله چه کپی پیست چه ازمن دراری

خدا هم خوشش میاد نرگس بانو

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت اعلام آمادگی کردی
ما که کاره ای نیستیم[/QUOTE]

به زور میشینی

کار چی داری
زندگیچی داری 24ساعت چراغت روشنه
همه راضی هستن تو بشینی رو صندلی
سوال سواله چه کپی پیست چه ازمن دراری

خدا هم خوشش میاد نرگس بانو
قبل از اینکه شوما واسه من توطئه کنید من اونو از بین میبرم:D
حالا ببین کی گفتم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها يه مطلبي رو الان داشتم ميخوندم جالب به نظرم امد گفتم شما هم يه نگاهي بهش بندازيد.

اينها بخشي از حرفاي محمد سر رشته داري مشاور دكتر فتح الله زادس

سررشته‌داری بااشاره به اینکه برخی قصد دارند مانع موفقیت قلعه‌نویی شوند اظهار داشت: شنیده می‌شود برخی از آنهایی که دستی بر آتش دارند گفته‌اند که امسال قلعه‌نویی را باید فوتبالی زمین بزنیم. من توصیه می‌کنم کسانی که با امیر قلعه‌نویی و باشگاه مشکل شخصی دارند دست از این مسائل بردارند. به عنوان مثال خسرو حیدری در بازی مقابل سپاهان مانند تمام بازیکنان بزرگ اشتباه کرد که هیچ ایرادی هم ندارد اما اگر این اتفاق بر عکس می‌افتاد و مدافع سپاهان این اشتباه را می‌کرد غیر از این بود که حرف و حدیث‌هایی ایجاد می‌شد؟ مشاور مطبوعاتی مدیرعامل استقلال در همین رابطه گفت: آرش افشین مقابل فولاد خوزستان که تیم فصل گذشته‌اش بود دروازه‌بان را دریبل کرد اما توپ را به تیر زد. آیا باید در مورد او حرف درآورد؟ اگر این اتفاق برای استقلال می‌افتاد چه می‌گفتند؟ بهتر است بسیاری از دوستان که کمر همت بستند تا استقلال را به زمین بزنند دست از این حرف‌ها بردارند و کمی منطقی و معقولانه با این مسائل برخورد کنند

اگ يكم منطقي نگاه كنيم ميبينيم ك چقدر دشمن داره تييمون ك از نتيجه نگرفتنش خوشحال ميشن و وقتي هم نتيجه ميگيره چ حرفاي مسخره اي

در رابطه با اون ميزنن!!

واقعا داشتم فكر ميكردم اگ جاي خسرو حيدري ...چ ميدونم ...عقيلي اون اشتباهو ميكرد الان بايد تو روزنامه ها و همين تاپيك بغلي

...(كل كل) چ حرفايخنده داري رو ميخونديم!!

اشتباه داوري هم همينطور!

اما چيزي ك مهمه و حرفه منه اينه ك اگ زماني ديدي همه دارن نسبت بهت انتقادات و حرفهاي بيمورد ميزنن (اتهامات بي پايه)

خوشحال تر از هميشه باش چون تو واقعا كارتو خوب انجام دادي ...عالي بود...و گواه ايم مدعا حسادت دشمنان!:gol:(دشمن

نه،...رقيب)(منظورم شخص و طيف خاصي نيست)

پس به افتخار تيممون ك هميشه عاليه:gol:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضور كرار جاسم هم منتفي شد در تيم!!

اما گوران بازي با فجر ميرسه...

هافبک خارجی استقلال در تمرینات این تیم حاضر شد و در هفته سوم لیگ برای آبی پوشان به میدان می رود.
گوران لاوره پس از شرکت در تمرین استقلال آمادگی خود را به رخ کشید این هافبک قرار است دو شنبه همراه آبی پوشان به شیراز سفر کند و با توجه به آمادگی ای از خود نشان داده برای استقلال مقابل فجر به میدان برود و باید در تمرینات این تیم شرکت کند.

گفتنی است: مسئولان باشگاه یک و احد هتل آپارتمان و یک آژانس در اختیار لاوره قرار داده اند.