کلوپ آبیدلان.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حال کنین از این حاجی...

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آن سال که علی فتح الله زاده پیکان سفید رنگش را فروخت و خرج تیم کرد گفتند او عشق مدیریت دارد. این نوع تفکر از ذهن منتقدین ریشه می گرفت، آنهایی که فراموش کردند رمز اول موفقیت عشق است و بس. برای رسیدن به قله ی آرزوها باید با عشق بیدار شد و با عشق خوابید. کدام آدم موفق بی عشق به سقف آرزوهایش رسیده؟

آری، حاجی استقلالی ها عاشق است و این فقط یک شعار نیست. سالها از آن دوران که حاجی پیکان زیر پایش بود گذشته اما او همچنان همه ی سختی ها را به جان میخرد. او این فصل با هیچ همه چیز ساخت و این یعنی خود عشق!

بستن این استقلال که به معنای کلمه می توان تیم صدایش زد فقط از او بر می آمد. تک تک بازیکنان فعلی باشگاه رابطه ی حسنه ای با حاجی دارند و این خودش نعمت بزرگی است. علی فتح الله زاده با کوله باری از تجربه و داشتن مشاورینی باهوش هر تکه از پازل را به درستی سر جایش گذاشته تا مجموعه ای یکدست، متعهد، صبور، حرفه ای، و با غیرت شکل گرفته باشد.

تیمی که امروز در صدر ایران و آسیا قد علم کرده پتانسیل عجیبی دارد و چنانچه در روزهای آتی روند رو به تکاملش را ادامه دهد، شانس بزرگی برای رسیدن به مراحل نهایی لیگ قهرمانان آسیا دارد.

هواداران استقلال می توانند با اتحاد و یکدستی مثال زدنی خود، نیروی مضاعفی به مجموعه ی تیم تزریق کنند. دیگر وقت خانه نشستن نیست. زمان، زمان حماسه است!

به امید برپایی جشن قهرمانی در ایران و کسب سومین ستاره ی طلایی آسیایی.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] جباری: هواداران استقلال خودشان شعور دارند/ جدایی من باید کوتاه مدت باشد

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 92050905091
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶

مجتبی جباری در واکنش به نامه‌ای که باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال نوشته و اعلام کرده صحبت‌های اخیرش تحریک‌آمیز بوده گفت: چه تحریکی؟ وقتی آقایان هرچه مطالب غیر واقعی می‌خواهند می‌گویند، اتفاقی نمی‌افتد اما تا من از مشکلات حرف می‌زنم، این حرف‌ها می‌شود تحریک‌آمیز؟
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جدا از رویارویی دو قهرمان لیگ و جام حذفی ایران، سوژه اصلی بازی فردا رویارویی مجتبی جباری با استقلال است. وقتی باشگاه استقلال اعلام کرد که جباری را در لیست خروجی‌اش گذاشته خیلی‌ها باور نمی‌کردند که سرنوشت، کاپیتان آبی‌ها را از این تیم پس از 9 سال جدا کند اما سرانجام پس از ماه‌ها کشمکش که میان مدیران باشگاه استقلال و جباری به وجود آمد، دست سرنوشت این دو را از هم جدا کرد و شماره 8 راهی دیار زاینده‌رود شد. در حالی که پیش‌بینی می‌شد هر دو طرف ماجرا در زمان باقی مانده تا بازی حساس هفته دوم سکوت کنند، اما برخلاف پیش‌بینی‌ها مصاحبه جباری با واکنش باشگاه استقلال روبه‌رو شد به طوری که برخی منابع خبری از ارسال نامه‌ی این باشگاه به کمیته انضباطی خبر دادند؛ نامه‌ای که بر اساس آن استقلال کاپیتان سابقش را به بیان اظهارات تحریک‌آمیز متهم کرده است.
مجتبی جباری در واکنش به این نامه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: چه تحریکی؟ آن‌ها هر حرفی می‌خواهند می‌زنند و حرف‌های غیر واقعی را با ایجاد جریانی به هواداران القا می‌کنند، اتفاقی نمی‌افتد اما همین که من چیزهایی را می‌گویم که سال‌ها در باشگاه استقلال به چشم دیده‌ام حرف‌هایم می‌شود تحریک‌آمیز؟! واقعیت این است که در چند سال گذشته آن‌ها حرف‌های زیادی را علیه من زده بودند و من سکوت کردم. مثلا می‌گفتند جباری مخصوصا تا آخرین لحظه با استقلال تمدید نمی‌کند که از زیر بار تمرین بدنسازی فرار کند اما این‌ها حرف‌ها دروغی بود که زدند و من چیزی نگفتم.
وی افزود: اما حالا که تصمیم گرفته‌ام صحبت کنم و از برخی مشکلات بگویم، می‌گویند حرف‌هایم تحریک‌آمیز است. می‌خواهم همین قدر بگویم که این صحبت‌های من تنها بخشی از مشکلات باشگاه استقلال بوده است. مثلا همین آقایی که گفته با مشت من به بیمارستان رفته می‌تواند هر موقع هر حرفی را بزند و هیچ اتفاقی هم نیفتد اما من در مقابلش باید سکوت کنم. من 9 سال در استقلال بودم و برای این تیم زحمت کشیدم و آن‌ها می‌خواهند با این حرف‌هایشان من را مقابل تماشاگران قرار دهند. آن‌ها نباید از حرف‌هایم ناراحت شوند.
جباری به تماس علوی معاون باشگاه استقلال اشاره کرد و گفت: از یک طرف می‌آیند دروغ‌هایی را در ذهن مردم جا می‌اندازند و از طرف دیگر با من تماس می‌گیرند و می‌گویند ما با لیدرها تماس گرفته‌ایم تا تماشاگران را در روز بازی با سپاهان به درستی هدایت کنند اما حرف من این است که آقایان! این تماشاگران خودشان شعور دارند. خودشان می‌دانند مقابل بازیکنی که مجبور شده تیم محبوبش را ترک کند، چه واکنشی نشان دهند. آن‌ها می‌دانند که این باشگاه استقلال بود که نام من را در فهرست خروجی‌هایش گذاشت. آن‌ها می‌دانند که اگر به انتخاب خود من بود دوست داشتم مثل 9 سال قبل در استقلال بازی کنم، آن هم در سالی که به خاطر جام جهانی خیلی بیشتر از سال‌های قبل علاقه داشتم برای استقلال بازی کنم.
وی افزود: واقعیت چیزی نیست که این آقایان به خورد مردم می‌دهند. واقعیت چیزی است که من در مواجهه‌ام با مردم در خیابان می‌بینم. آن‌ها می‌دانند که من چاره‌ای جز جدایی از استقلال نداشتم. نیازی نیست که باشگاه استقلال کاری کند که لیدرها تماشاگران را هدایت کنند. چرا تماشاگران باید به من توهین کنند؟ من سرم در جامعه و بین استقلالی‌ها بالاست. مردم در برخوردهایشان نشان دادند که فرق بین راستگویی و دروغ‌گویی را می‌دانند مگر اینکه آقایان بخواهند بین من و هواداران استقلال فاصله ایجاد کنند.
جباری با بیان اینکه تصمیمش برای انتخاب سپاهان بهترین تصمیم ممکن بوده است به ایسنا، گفت: من کار اشتباهی نکرده‌ام. اما واقعیت این است که رویارویی با تماشاگرانی که در سرما و گرما حامی‌ات بوده‌اند، بسیار سخت است. این تماشاگران همان‌هایی هستند که وقتی آن اتفاق ناراحت کننده در فینال جام حذفی برایم افتاد و پدرم به رحمت خدا رفت برایم سنگ تمام گذاشتند. من هیچ وقت آن‌ها را فراموش نمی‌کنم و از خدا می‌خواهم که اتفاق بدی فردا در ورزشگاه نیفتد و برای همیشه این علاقه دو طرفه بین من و هواداران استقلال وجود داشته باشد. امیدوارم کسانی که نیت بدی دارند نتوانند به هدف‌شان برسند و بین من و هواداران استقلال فاصله ایجاد کنند. جدایی من و استقلال باید کوتاه مدت باشد و امیدوارم خاطره بدی از بازی فردا شکل نگیرد.
وی افزود: من خیلی اتفاقات بد را در استقلال تحمل کردم آن هم به خاطر انگیزه‌ای که از تماشاگران گرفتم و در پایان امیدوارم بازی خوبی را هر دو تیم در زمین به نمایش بگذارند.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] ماجدی: امیدوارم اتفاق خاصی در بازی فردا نیفتد/ جباری زمان مناسبی مصاحبه نکرد

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 92050905014
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۷

میرشاد ماجدی می‌گوید جباری زمان مناسبی را برای مصاحبه خود انتخاب نکرده است.
سرپرست استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره نامه باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت‌های اخیر مجتبی جباری، اظهار کرد: من در جریان این نامه نیستم. بعد از این که دیداری بین منتخب 98 و تیم ملی فعلی برگزار شد یکسری حرف و حدیث‌ها به وجود آمد و توهین‌هایی به جباری شد،‌ اما من وظیفه خودم دیدم که به جباری بگویم این اتفاقات از طرف باشگاه نبود. او هم از من تشکر کرد و همه چیز تمام شد.
وی ادامه داد: فکر می‌کنم اگر جباری می‌خواست چنین مصاحبه‌ای را انجام دهد باید اجازه می‌داد این بازی تمام شود تا به خاطر حرف‌هایش جوسازی به وجود نیاید. بعد از این که جباری از استقلال رفت، خود فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی گفتند همیشه احترام جباری را نگه می دارند. اما وقتی چنین مصاحبه‌ای انجام می‌شود دیگر اختیار کار از دست باشگاه خارج می‌شود.
ماجدی گفت: با این وجود من امیدوارم که اتفاق خاصی در این بازی نیفتد. جباری برای استقلال زحمات زیادی کشیده و ما او را به عنوان یک بازیکن خوب و ارزشی قبول داریم. ضمن این که باشگاه استقلال هم به لیدرها و هواداران خود تاکید کرده که فقط تیم‌شان را تشویق کنند و کاری به بازیکنان تیم رقیب نداشته باشند. با این حال مصاحبه جباری می‌توانست بعد از بازی باشد و به نظر من او زمان خوبی را برای مطرح کردن این حرف‌ها انتخاب نکرد.
سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا نکونام و تیموریان به بازی این تیم مقابل سپاهان می‌رسند یا خیر؟ گفت: نکونام که قطعا می‌رسد و تیموریان هم فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشد. بحث ITC او مطرح بوده که امیری، مسئول نقل و انتقالات باشگاه بیشتر از من در جریان است. ما جمشیدیان و ساموئل را هم در اختیار نداریم.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلم بدجوری تنگ شده برات ناصرخان

ناصرخان ای کاش بودی و امشب رو با ما ها شادی میکردی

از بازی تیمت خوشحال میشدی ..
ای کاش بودی .. حضور داشتی

چقد دلم واست تنگ شده ... چقد حس نبودنت سنگینه

همیشه بیادتم ... همیشه

برای شادی روحش بنوا الفاتحه صلوات؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]افتخارات[/h]
بازیکن باشگاهی:

قهرمانی جام باشگاه های تهران- تیم تاج ( 1348 )
قهرمانی جام میلز هندوستان- تیم تاج ( 1348 )
نایب قهرمانی جام باشگاههای تهران- تیم تاج ( 1349 )
نایب قهرمانی جام حذفی تهران- تیم تاج ( 1349 )
قهرمانی باشگاههای ایران- تیم تاج ( 1349 )
قهرمانی جام باشگاه های آسیا- تیم تاج ( 1349 )
قهرمانی جام میلز هندوستان- تیم تاج ( 1349 )
مقام سوم جام باشگاههای آسیا- تیم تاج ( 1350 )
قهرمانی جام چهار جانبه فوتبال تهران - تیم تاج( 1350 )
مقام سوم جام باشگاههای ایران- تیم تاج ( 1350 )
نایب قهرمانی جام باشگاه های تهران- تیم تاج ( 1350 )
قهرمانی جام باشگاه های تهران- تیم تاج ( 1351 )
قهرمانی جام دوستی- تیم تاج ( 1351 )
نایب قهرمانی جام میلز هندوستان- تیم تاج ( 1351 )
قهرمانی جام اتحاد- تیم تاج ( 1352 )
نایب قهرمانی جام تخت جمشید- تیم تاج ( 1352 )
نایب قهرمان جام علم- تیم تاج ( 1352 )
قهرمانی جام تخت جمشید- تیم تاج ( 1353 )
نایب قهرمانی جام باشگاههای تهران- تیم استقلال( 1361 )
قهرمانی جام باشگاه های تهران- تیم استقلال( 1362 )
قهرمانی جام باشگاه های تهران- تیم استقلال( 1364 )

بازیکن ملی :

حضور در بازیهای المپیک مونیخ 1972 ( 1350 )
قهرمانی جام ملتهای آسیا 1972 ( 1350 )
قهرمانی در مسابقات جام ایران ( 1351 )
قهرمانی بازیهای آسیایی 1974 ( 1352 )
قهرمانی جام ملتهای آسیا 1976 ( 1354 )
کسب سهمیه حضور در بازیهای المپیک مونترال 1976 ( 1354 )
حضور در جام جهانی 1978 آرژانتین ( 1356 )
مقام سومی جام ملتهای آسیا 1980 ( 1358 )

سرمربی :

نايب قهرماني جام باشگاههاي تهران – تيم استقلال (1361)
سه بار قهرمانی لیگ کشور بنگلادش – تیم محمدان
صعود به جمع 8 تیم برتر آسیا – تیم محمدان بنگلادش
نایب قهرمانی جام چهار جانبه هندوستان – تیم ملی بنگلادش
مقام چهارم جام در جام باشگاههای آسیا – تیم استقلال ( 1375 )
قهرمانی جام خزر– تیم استقلال ( 1376 )
نایب قهرمانی جام دوستی امارات– تیم استقلال ( 1376 )
قهرمانی جام پرچم ترکمنستان– تیم استقلال ( 1376 )
قهرماني جام چهار جانبه كيش – تيم استقلال (1376)
قهرمانی جام آزادگان– تیم استقلال ( 1376 )
نایب قهرمانی جام باشگاه های آسیا 1999– تیم استقلال (1377)
نایب قهرمانی جام آزادگان – تیم استقلال (1377)

ئیس کمیته فنی:

صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور اسلواکی - تیم دی استرادا اسلواکی 2009 (1388)
نایب قهرمانی لیگ برتر- تیم استقلال (1389)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران نباش
همیشه تو کلوپ ادمایی پیدا میشن که پرچم و بالا نگه دارن اینجا که حموم عمومی نیست پر از لنگیه بیخیال باشه!!
دم آبیا گرم.........شمام چه عجب اومدی از این ورااااااااا............راه گم کردی؟؟؟؟ میگفتی یه گاوی گوسفندی چیزی بکشیم........!!!!!!!!خخخخخ
جایی دیگه که نمی بینیمت........یادت باشه یه سری هم به اون پوریای بی نوا بزنی.......در به در دنبالته.........
عجب سوالای تو پی پرسیدیااااااا..........غریبه رو خوب گذاشتی تو آمپاس.........مخصوصا جناح سیاسی چپ رو خوب گفتی آخه برای منم جذابه........خخخخخ
ایول ایوووووول........
بچه ها اعتراض کردن میگن چرا اینقد عکس میذاری؟
داش محمد عکس بار ولی عکس های معولی نزار.........مثلا عکس هایی که لنگیا رو مسخره یا عکس های گرافیکی که از بازیکنان هست.........
عکس معمولی نزار عکسی بازر که توش حرف باشه......
کارت درسته داش محمد.......

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دم آبیا گرم.........شمام چه عجب اومدی از این ورااااااااا............راه گم کردی؟؟؟؟ میگفتی یه گاوی گوسفندی چیزی بکشیم........!!!!!!!!خخخخخ
جایی دیگه که نمی بینیمت........یادت باشه یه سری هم به اون پوریای بی نوا بزنی.......در به در دنبالته.........
عجب سوالای تو پی پرسیدیااااااا..........غریبه رو خوب گذاشتی تو آمپاس.........مخصوصا جناح سیاسی چپ رو خوب گفتی آخه برای منم جذابه........خخخخخ
ایول ایوووووول........

داش محمد عکس بار ولی عکس های معولی نزار.........مثلا عکس هایی که لنگیا رو مسخره یا عکس های گرافیکی که از بازیکنان هست.........
عکس معمولی نزار عکسی بازر که توش حرف باشه......
کارت درسته داش محمد.......

حتما............

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

vs
استقلال تهران & سپاهان اصفهان
گلهای استقلال : ( ؟ )
نوع بازی : (لیگ برتر ایران "جام خلیج فارس" )
ساعت : ( ۲۲:۱۵ )
تاریخ : (پنجشنبه ۹۲/۰۵/۱۰ )
استادیوم : ( ۱۰۰ هزار نفری آزادی تهران )
غایبان استقلال : ( بیک زاده مصدوم ، ساموئل محروم ، جمشیدیان مصدوم ، لاوره ITC ، کرار ITC )ترکیب احتمالی استقلال : رحمتی-نیکبخت - صادقی - عمران زاده - منتظری -تیموریان -نوری - نکونام - حیدری-مجیدی - برهانی

آخرین ویرایش: