کلوپ آبیدلان.

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ب دوستای آبیدلم....

من برگشتم:redface:

سلااااااااااااااااااااااااااااام خووش اومدي......:D

آخرین ویرایش:

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيکبخت: هواداران حق دارند ناراحت باشند
شماره خبر : 69976

عليرضا واحدي نيکبخت ستاره سابق استقلال و پرسپوليس دوباره پيراهن آبي را بر تن خواهد کرد.
خبرآنلاين: او در اين سال ها جزو پر سر و صداترين فوتباليست هاي ايران لقب گرفت و براي رسانه ها و هواداران فوتبال يک شخصيت جالب توجه بود.البته نيکبخت خودش مي گويد که نسبت به سال هاي گذشته عوض شده و امسال فقط مي خواهد به فوتبال فکر کند.

حضور او در استقلال باعث ناراحتي بعضي از هواداران اين تيم شده ولي خودش تاکيد مي کند که آنها حق دارند.با اين حال نيکبخت تلاش مي کند تا در اين فصل ناراحتي عده اي از هواداران استقلال را برطرف کند.او در مورد حضور در استقلال و مسائل مختلف ديگر به سوالات پاسخ مي دهد.
در مورد حاشيه هاي چتد روز اخير و ناراحتي برخي هواداران در مورد رفتن تو به پرسپوليس چه صحبتي داري؟
من چند سال قبل در پرسپوليس بودم و قبلا هم گفتم که وقتي از استقلال جدا شدم بايد به يک تيم بزرگ مي رفتم و پرسپوليس را انتخاب کردم.بله،من در پرسپوليس بازي کردم و اين را نمي توانم پاک کرد ولي صحبت کردن در مورد گذشته هيچ فايده اي ندارد.اينکه مدام بگوييم من در پرسپوليس بودم چه چيزي را عوض مي کند؟

در مورد ناراحتي برخي از هواداران،خصوصا آن فردي که مقابل دفتر فتح الله زاده با تو صحبت کرد چه نظري داري؟
من به آن فرد توضيح دادم که بعد از جدايي از استقلال بايد به يک تيم بزرگ مي رفتم و چاره اي نداشتم.من بازيکن الکي نبودم که هر جايي بروم و از طرفي به هواداران استقلال حق مي دهم که ناراحت باشند.من از ناراحتي آنها به نوعي خوشحالم چون مي بينم که هنوز هم برايشان ارزش دارم و به خاطر من ناراحت هستند.اين موضوع به من انگيزه مي دهد و باور کنيد وقتي اعتراض مي کنند ناراحت نمي شوم چون آنها حق دارند.

فکر مي کني اين ناراحتي هواداران را بايد چگونه برطرف کني؟

بايد در استقلال اينقدر خوب باشم که بتوانم هواداران را خوشحال کنم.

قبول داري در پرسپوليسِ دنيزلي و قطبي بهترين بازي ها را به نمايش گذاشتيد؟
کمي صبر مي کنيد،امسال تلاش مي کنم دوباره به اوج برگردم.

ولي واقعيت اين است که برخي نسبت به بازگشت تو به روزهاي اوج ترديد دارند
زياد به اين مسائل فکر نمي کنم.با اينکه مدتي از فوتبال دور بودم اما به صورت منظم تمرين کردم و هر فردي بدنم را مي بيند تعجب مي کند و باور نمي کند اينگونه روي فرم هستم.البته با حرف زدن چيزي درست نمي شود و من در زمين فوتبال بايد همه چيز را ثابت کنم.
مثل اينکه دوشنبه شب به دفتر فتح الله زاده رفتي؟
بله،من با حاج آقا صحبت کردم که اين صحبت ها در مورد شرايط استقلال و خودم بود.فتح الله زاده گفت که بايد مواظب حاشيه ها باشم و تاکيد کرد که هواداران استقلال هم حق دارند بابت چند سال پيش ناراحت باشند.در ضمن بايد از قلعه نويي هم تشکر کنم و خيلي شجاعت مي خواهد که يک مربي چنين تصميمي بگيرد.او به من اعتماد داشت و شما مي دانيد خيلي ها پشت خط هستند و نمي توانند برگردند.فقط اميدوارم جواب اعتماد قلعه نويي را بدهم.
راستي مثل اينکه با استقلال بحث پول نکردي؟
من اصلا حرف پول نزدم چون به استقلال آمدم تا دوباره احيا شوم.اين مسائل برايم مهم نيست و قلعه نويي لطفي کرده که حتي گردنم را هم برايش مي دهم.
قبول داري بايد خيلي مواظب حاشيه ها باشي؟
باور کنيد روش زندگي ورزشي و زندگي خصوصي و حتي مصاحبه هاي من تغيير کرده و کاري به حاشيه ها را ندارم.در طول اين چند سال خيلي سختي کشيدم و تاوان اشتباهات گذشته‌ام را دادم. از زماني‌که متأهل شده‌ام سرم در لاک خودم است و ديگر حاشيه‌اي اطراف من نيست. نيکبخت با تجربه ديدن دارد و مطمئن باشيد با عبرت از تمام گذشته دوباره به تيم ملي برمي‌گردم. از همه مطبوعاتي‌ها و کارشناسان و اهالي فوتبال درخواست مي‌کنم براي بازگشتم به روزهاي اوج کمکم کنند.
راستي هنوز معلوم نيست در چه پستي بازي مي کني؟
من در سال هاي گذشته در پست مهاجم نوک،مهاجم چپ و راست و بال جپ بازي کردم و هر کجا مربي صلاح بداند بازي خواهم کرد.
در مورد استقلال چه صحبتي داري،فکر مي کني اين تيم امسال هم قهرمان شود؟
من هنوز شناخت زيادي از استقلال ندارم و بايد با اين تيم تمرين کنم تا بتوانم حرف بزنم.با اين حال استقلال بازيکنان بزرگ و کادر فني با تجربه اي دارد و هر سال هم جزو مدعيان قهرماني است.اميدوارم امسال هم نتايج خوبي بگيريم و دوست دارم همه ما يک سال خوب در استقلال داشته باشيم.