کدوم شهر باصفاتره؟امتیاز بده

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فعلا مشهدم
ب جز امام رضا هیچی نداره ، البته حیف امام رضا واسه مشهدی ها :razz:

اونجا خیلی دوره ... اون ور منظومه شمسی :surprised:

خداوكيلي كدوم شهره كه ساعت 12شبش با9صبحش ازلحاظ ترددهيچ فرقي نداره.پروما،الماس شرق،كيان سنتر،بازارفردوسي،بازاربين المللي ،پديده شانديز،مجتمع كوه سرودهها مركزخريدديگه
كوهستان پارك شادي،پارك ملت،كوهسنگي،كوهستان پارك خورشيد،ارتفاعات آب وبرق،سرزمين عجايب،شهربازي وحدت،شهربازي امت،سرزمين موجهاي آبي،پارك آبي ايرانيان،پارك ساحلي آفتاب ودهها مركزتفريحي ديگه
بيشترازهزارهتل،هتل آپارتمان،مهمانپذير،مسافرخانه و...
مناظرزيبادراطراف مشهداعم ازابرده ،زشك،جاغرق،نغندر،كنگ،اخلمدو...
دسترسي آسون به همه ي نقاط شهرازطريق وسايط حمل ونقل عمومي
پيست موتورسواري،باغ وحش،نمايشگاه بين المللي بزرگترين فرودگاه ايران بعدازفرودگاه مهرآبادتهران،مجهزترين بيمارستانهاي ايران،يكي ازبزرگترين دانشگاههاي ايران بابيش ازپنجاه هزاردانشجو(دانشگاه فردوسي)
آرامگاه نادرشاه افشار،آرامگاه فردوسي،شيخ بهايي،هارونيه
رستورانهاي شيك ومجلل و...
هركدوم ازاينارونداره بگو من قبول ميكنم ولي الكي نگيا!

shkh1373

عضو جدید
اکثر شهرهای شمالی
ارومیه
اصفهان
شیراز

....اینا رو بیشتر از بقیه دوست داشتم....

________________________________________________________________\
شهر های شمالی باید سرد باشه
اصفهان و شیراز خیلی خوش آب و هواست ولی شلوغ

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداوكيلي كدوم شهره كه ساعت 12شبش با9صبحش ازلحاظ ترددهيچ فرقي نداره.پروما،الماس شرق،كيان سنتر،بازارفردوسي،بازاربين المللي ،پديده شانديز،مجتمع كوه سرودهها مركزخريدديگه
كوهستان پارك شادي،پارك ملت،كوهسنگي،كوهستان پارك خورشيد،ارتفاعات آب وبرق،سرزمين عجايب،شهربازي وحدت،شهربازي امت،سرزمين موجهاي آبي،پارك آبي ايرانيان،پارك ساحلي آفتاب ودهها مركزتفريحي ديگه
بيشترازهزارهتل،هتل آپارتمان،مهمانپذير،مسافرخانه و...
مناظرزيبادراطراف مشهداعم ازابرده ،زشك،جاغرق،نغندر،كنگ،اخلمدو...
دسترسي آسون به همه ي نقاط شهرازطريق وسايط حمل ونقل عمومي
پيست موتورسواري،باغ وحش،نمايشگاه بين المللي بزرگترين فرودگاه ايران بعدازفرودگاه مهرآبادتهران،مجهزترين بيمارستانهاي ايران،يكي ازبزرگترين دانشگاههاي ايران بابيش ازپنجاه هزاردانشجو(دانشگاه فردوسي)
آرامگاه نادرشاه افشار،آرامگاه فردوسي،شيخ بهايي،هارونيه
رستورانهاي شيك ومجلل و...
هركدوم ازاينارونداره بگو من قبول ميكنم ولي الكي نگيا!
اینا ک میگین خیلیاش پول میخواد تا بهت خوش بگذره.نمیخواد؟گیلان و مازندران چی؟طبیعت رو قورت دادن.بدون پول میشه تو دشتاش کنار دریاش.رو موج شکن.کنار تالاب(ک دیگه بخاطر کوتاهی مردم متاسفانه باید گفت مرداب).روشنای ساحل و.....ساعتای خوبی داشت.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا ک میگین خیلیاش پول میخواد تا بهت خوش بگذره.نمیخواد؟گیلان و مازندران چی؟طبیعت رو قورت دادن.بدون پول میشه تو دشتاش کنار دریاش.رو موج شکن.کنار تالاب(ک دیگه بخاطر کوتاهی مردم متاسفانه باید گفت مرداب).روشنای ساحل و.....ساعتای خوبی داشت.

;)...

esmae

عضو جدید
من الان اهوازم گرم که هست گردوخاک که داره آبشم که شوره ميشه بگي اهواز چي داره؟
يه سر بر اصفهان نظرت کاملا عوض ميشه:w30:normal_Avazak_ir-C (202).jpg

t.askari

عضو جدید
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

په روه رد ه ی کوردم

ئیلام
خاکمه

خاک گیشت کوردان

دلی پاکمه....

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

t.askari

عضو جدید

:gol::gol::gol::gol:

ئه ر خوسره وی بوم ده س وه جامه وه

ئه روام گل مه خوی وه ئیلامه وه

:gol::gol::gol:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز

گلستان رو هم باید به این استانهای خوب و قشنگمون اضافه کرد

Schneider

مدیر بازنشسته
شیراز رو خیلی دوس دارم
یاد تمام تعطیلات و عیدهای نوروز قبلی رو برام زنده میکنه

ولی کلا تهران رو ترجیح میدم بین همه شهرها! :D

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم متولد تهرانم اما پدر مادرم متولد شهرستان رشتخوار تو خراسان رضوی هستن مسلما هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه ، من تمام طبیعت ایران رو دوست دارم اما شهرهای کویری واسم یه چیز دیگس،کویر بهم ارامش میده بخصوص خونه های حیاط مرکزیش.ارشدم رو هم باستان شناسی شرکت کردم.و تا حالا نمیدنستم تو شهرستان مامان بابام مسجد و امام زاده ای به قدمت 900سال وجود داره.