کدوم انگشتتو بیشتر دوست داری؟(شخصیت شناسی)

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
این انگشت نماد محبت و عشق است و كسانی كه این انگشت را انتخاب می‌كنند، انسان‌های احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال كردن دیگران هستند.:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست راستم که باهاش بستنی میخورم خیلی دوسش دارم.
خیلی برام زحمت میکشه!

آخی دست راااااااااااااااستم!:D

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

این انگشت نماد محبت و عشق است و كسانی كه این انگشت را انتخاب می‌كنند، انسان‌های احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال كردن دیگران هستند.

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انگشت کوچولوهه خیلی باحاله :D

البته مگه انگشت چیه که بخوام دوسش داشته باشم :confused:

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول انگشت انگشتری رو

۴
این انگشت نماد محبت و عشق است و كسانی كه این انگشت را انتخاب می‌كنند، انسان‌های احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال كردن دیگران هستند.

بعد انگشت کوچک

۵
این انگشت نماد خانواده و فرزند هست و كسانی كه به این انگشت علاقمند هستند، افرادی هستند كه به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترك و بطور كلی روابط بین افراد اهمیت می‌دهند.

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

1. انگشت شست
  2. انگشت اشاره
  3. انگشت میانی، بلندترین انگشت
  4. انگشت انگشتری
  5. انگشت کوچک
۱
این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و كسانی كه این انگشت را انتخاب می‌كنند، اقتصاد دانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.

۲
این انگشت نماد كار می‌باشد و اشخاصی كه به این انگشت اهمیت بیشتری می‌دهند انسان‌های کاری هستند و بطور كلی وجدان كاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در كارها دارند.

۳
این انگشت میزان اهمیت به خود فرد را نشان می‌دهد، افرادی كه این انگشت را انتخاب می‌كنند، در مورد همه چیز اول به خود اهمیت داده و تا حدودی خودپرست و خودخواه هستند.

۴

۵
این انگشت نماد خانواده و فرزند هست و كسانی كه به این انگشت علاقمند هستند، افرادی هستند كه به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترك و بطور كلی روابط بین افراد اهمیت می‌دهند.

من قبل اینکه بخونم یه نگاه به دستم کردم تاحالا به این مسئله دقت نداشتم ولی
در کل همه رو دوست دارم به بد امدن باشه میشه گفت انگشت وسط زیاد دوست ندارم ولی بازم دوستش دارم
یک باید انتخاب کنم فقط فقط دومی ( انگشتری )

f.babaei

عضو جدید
خو معلومه همه میگن شماره 4 چون حلقه نامزدی میره تو این انگشت همه دوسش دارن:biggrin:

hooman_b

عضو جدید
کدوم انگشتتو بیشتر دوست داری؟(شخصیت شناسی)

انگشت مياني ، بلندترين :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا